لایت فارکس

Avalanche یک پروتکل پیام رسانی زنجیره ای جدید را راه اندازی کرد

Avalanche یک پروتکل پیام رسانی زنجیره ای جدید را راه اندازی کرد

یک پروتکل پیام رسانی زنجیره ای جدید در آوالانچ راه اندازی شد.

به گزارش زوم ارز،

Avalanche یک پروتکل پیام رسانی زنجیره ای جدید را راه اندازی کرد

بر اساس گزارش‌ها، Teleporter بر روی پروتکل ارتباطی محلی Avalanche Warp Messaging ساخته شده است، که به توسعه دهندگان قرارداد هوشمند یک روش ساده و بومی برای فراخوانی قراردادها در زنجیره‌های مبتنی بر EVM ارائه می‌دهد. دیگر در بهمن.

این نسخه نمایشی برای نشان دادن آسان بودن انتقال توکن های ERC-20 بین زیرشبکه ها ساخته شده است. سه زیرشبکه در این نسخه نمایشی، از جمله Amplify، Bulletin و Conduit، همگی به جدیدترین و بهترین قراردادهای هوشمند Teleporter مجهز هستند.

توسعه دهندگان ۳ زیرشبکه EVM (تقویت، بولتن، مجرا) در شبکه تست فوجی راه اندازی کرده اند که هر کدام به Teleporter و AWM Relayer مجهز شده اند. این زیرشبکه‌ها به‌عنوان مکانی برای استقرار قراردادها و آزمایش ادغام‌های تعاملی با Teleporter در نظر گرفته شده‌اند.

برای شروع، ابتدا به شیر آب بروید تا چند ژتون گاز Amplify / Bulletin / Conduit را در دست بگیرید. پس از آن، می توانید TLP (Token Test Teleporter) ERC-20 را در زیرشبکه Amplify ضرب کنید. در نهایت، می‌توانید به ابزار Teleporter Bridge بروید تا اولین تله‌پورت خود را آغاز کنید و شاهد انتقال نشانه‌های TLP خود بین سه زیرشبکه باشید.

Teleporter و پیش کامپایل Warp در حال حاضر در مراحل آزمایشی/آزمایشی هستند. تلاش‌های مداومی برای سخت‌تر کردن آنها و جمع‌آوری بازخورد از استقرار شبکه‌های آزمایشی وجود دارد. در ماه‌های آینده، برنامه این است که هر کدام را برای زیرشبکه‌های موجود و زنجیره C شروع کنیم، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در آینده باشید.


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده