آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در سال گذشته AVAX رشد ۱۳۲% داشت و ارزش بازار به بیش از ۱۳ میلیارد دلار افزایش یافته!

در سال گذشته AVAX رشد ۱۳۲% داشت و ارزش بازار به بیش از ۱۳ میلیارد دلار افزایش یافته!

به گزارش زوم ارز، در صنعت مالی غیرمتمرکز (DeFi)، Avalanche به دلیل مخالفت با تغییرات بازار، از یک افزایش قیمت چشمگیر به میزان ۱۳۲ درصد برخوردار است.

صعود AVAX

در گذشته سه ماه، Avalanche به عنوان یکی از جامعه رمزنگاری به خاطر جذب معامله‌گران DeFi، به شدت در حالت خبرسازی قرار گرفته است.

پلتفرم Avalanche، به دلیل توانایی عملیاتی و مقیاس‌پذیری بالا، توجه توسعه‌دهندگان و کاربران را به خود جلب کرده است، همانطور که رکورد کاربران فعال ماهانه در شبکه نشان می‌دهد. بنیاد Avalanche نیز مسئول نظارت بر این شبکه است.

در ماه دسامبر، بنیاد Avalanche، که مسئولیت توسعه شبکه Avalanche را بر عهده دارد، برنامه‌های خود را برای به دست آوردن مجموعه‌ای از سکه‌های میم از طریق ابتکار “Culture Catalyst” اعلام کرد.

این سازمان غیرانتفاعی از طریق توییتر، قصد خود را برای ایجاد مجموعه‌ای از سکه‌های میم مبتنی بر AVAX اعلام کرد. هدف این برنامه، تنوع بخشیدن به مجموعه خود و کشف طیف گسترده‌تری از احتمالات بود.

سال گذشته، بنیاد Avalanche برنامه Culture Catalyst را راه‌اندازی کرد. این برنامه به منظور توانمندسازی سازندگان، جرقه زدن نوآوری و تشویق به پذیرش فناوری بلاک‌چین بود. هدف این ابتکار، فراهم کردن موقعیت مناسب برای پرورش و حمایت از اشکال جدید خلاقیت در زمینه AVAX بود.

بنیاد Avalanche معیارهای خاصی را برای انتخاب سکه‌های میم تعیین کرده است، از جمله تعداد دارندگان، آستانه نقدینگی، بلوغ پروژه، پایبندی به اصول راه‌اندازی منصفانه و احساسات اجتماعی کلی.

با تأکید بر منطق پشت این سرمایه‌گذاری غیرمعمول، بنیاد Avalanche بیان کرده است که سکه‌های میم به عنوان دارایی‌هایی متفاوت از ابزارهای معمولی در نظر گرفته می‌شوند. آنها به عنوان تجسم روح جمعی و منافع مشترک در جوامع مختلف رمزنگاری تلقی می‌شوند.

حرکت قیمت AVAX

در حال حاضر، AVAX در CoinGecko به ارزش ۳۶.۳۶ دلار است که نشانگر افزایش بیش از ۴.۳۲ درصد در هفت روز گذشته می‌باشد. با وجود عرضه ۳۷۰ میلیون AVAX در گردش، ارزش بازار به بیش از ۱۳ میلیارد دلار افزایش یافته است. سطح حمایت در ۳۱ دلار قرار دارد و سطح مقاومت نیز در ۴۸ دلار قرار دارد.

مقدار شاخص قدرت نسبی در بازه زمانی هفتگی ۶۱ است که نشانگر احساس متعادل بازار است.

همچنین، Bitget Wallet که یکی از کیف پول‌های تجارت Web3 پیشرو در جهان است، به تازگی از طریق Bitget Swap از توکن‌ها در زنجیره Avalanche پشتیبانی می‌کند. این امکان به کاربران می‌دهد تا به داده‌های نمودار کندل استیک و اطلاعات دقیق تراکنش‌های زنجیره‌ای به‌طور یکپارچه در کیف‌پول‌های افزونه موبایل و مرورگر دسترسی داشته باشند.

بیش از ۱۰ پروتکل معاملاتی پیشرو در Avalanche، از جمله Trader Joe، SushiSwap V2 و ۱inch، توسط Bitget Wallet جمع‌آوری شده‌اند. با استفاده از پل‌های زنجیره‌ای متقاطع و ادغام پروتکل‌هایی مانند Swft و Bungee، این کیف پول از تراکنش‌های زنجیره‌ای و زنجیره‌ای مشابه برای توکن‌های اصلی Avalanche پشتیبانی می‌کند.

با استفاده از این کیف پول، کاربران می‌توانند از تجربه تجارت زنجیره‌ای سریع، راحت و بدون هزینه‌ی گاز لذت ببرند. این کیف پول از ویژگی‌های نوآورانه مانند تراکنش‌های بدون هزینه‌ی گاز و تنظیم خودکار لغزش بهره می‌برد.


منبع: crypto.news

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده