آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

وقتی آوالانچ به مقاومت ۳۰.۳۴ دلاری نگاه می کند، شتاب بیشتری می گیرد

وقتی آوالانچ به مقاومت 30.34 دلاری نگاه می کند، شتاب بیشتری می گیرد

وقتی آوالانچ به مقاومت ۳۰.۳۴ دلاری نگاه می کند، شتاب بیشتری می گیرد

به گزارش زوم ارز، اخیراً (AVAX) نشانه‌ای از رشد اصلاحی قوی نشان داده است که باعث جلب توجه مجدد سرمایه‌گذاران و معامله‌گران شده است. حرکت صعودی این ارز پس از عبور از سقف ۲۳.۴۹ دلار رخ داده است و اشاره به وجود چالش بالقوه برای رسیدن به سطح مقاومت ۳۰.۳۴ دلار دارد.

با نزدیک شدن AVAX به آستانه بحرانی، فعالان بازار با دقت دنبال می‌کنند تا ببینند آیا این ارز دیجیتال می‌تواند به مسیر صعودی خود ادامه دهد و از مقاومت عبور کند یا خیر. سطح ۳۰.۳۴ دلار در حال حاضر به عنوان یک نقطه کلیدی محسوب می‌شود و مشخص خواهد کرد که آیا Avalanche قادر خواهد بود رالی خود را حفظ کرده و به صعود خود ادامه دهد یا خیر.

در این مقاله، تمرکز بر استفاده از اندیکاتورهای فنی برای بررسی حرکت فعلی قیمت AVAX قرار دارد، به منظور پیش‌بینی سناریوهای ممکن در صورت رسیدن قیمت به سطح مقاومت ۳۰.۳۴ دلار.

تجزیه و تحلیل روند صعودی فعلی Avalanche

در حال حاضر، در نمودار ۴ ساعته، AVAX به صورت فعال بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ روزه (SMA) معامله می‌شود. اگرچه قیمت نشانه‌هایی از تثبیت نشان می‌دهد، اما احتمال وجود دارد که بتواند روند صعودی خود را تداوم دهد.

در حالی که خط سیگنال شاخص قدرت نسبی ۱ روزه (RSI) نشان می‌دهد که قیمت ممکن است کاهش یابد، این تنها یک حرکت کوتاه مدت است و ممکن است در زمان‌های دیگر، قیمت دوباره افزایش یابد.

با این حال، در نمودار یک روزه، با وجود ادامه معامله زیر متوسط ​​متحرک ۱۰۰ روزه، بهمن به طور فعال در حال صعود است. او در تلاش است حرکت صعودی اصلاحی را با حرکت پایدار به سمت سطح مقاومت ۳۰.۳۴ دلار ادامه دهد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

تایید می‌شود که تشکیل اندیکاتور RSI 1 روزه نیز این روند صعودی قیمت فعلی را تایید می‌کند، زیرا خط سیگنال این اندیکاتور به نظر می‌رسد از منطقه فروش بیش از حد به سمت سطح ۵۰ درصد حرکت کرده است. بنابراین، احتمالا قبل از رسیدن به سطح مقاومت ۳۰.۳۴ دلار، قیمت AVAX یک عقب نشینی مختصر خواهد داشت.

در ۳۰.۳۴ دلار شکست می خورید یا با رد مواجه می شوید؟

در تحلیل آتی بهمن، متوجه شدیم که در صورت رسیدن قیمت AVAX به سطح مقاومت ۳۰.۳۴ دلار و شکستن آن، احتمالاً به سمت سطح مقاومت ۳۶.۱۵ دلار حرکت خواهد کرد و ممکن است برای مقاومت در برابر این سطح و ادامه تجربه خود، به سایر سطوح بالاتر نیز نگرانی به وجود آورد. در صورتی که سطح ۳۶.۱۵ دلار را نقض کرد.

با این اما، اگر دارایی کریپتو به مقاومت ۳۰.۳۴ دلار برخورد کند، قرار است که به سمت سطح پشتیبانی ۲۳.۴۹ دلار کاهش یابد. اگر این سطح پشتیبانی نیز شکسته شود، احتمالاً دارایی به سوی سطح پشتیبانی ۱۸.۸۱ دلار ادامه خواهد داد و بعد از شکستن آن، ممکن است به سطوح پایین‌تر دیگر هم رویدادی ادامه دهد.

قیمت تک AVAX با حدود ۲۸.۲۳ دلار معامله شده است و ارزش بازار آن به بیش از ۱۱ میلیارد دلار رسیده است. حجم معاملات نیز به بیش از ۳۳۶ میلیون دلار افزایش یافته است. تا تاریخ نوشتن این مقاله، ارزش بازار آواکس با یک درصد رشد مواجه شده است. در عین حال، ارزش بازار این رمزارز در طول ۲۴ ساعت گذشته با یک درصد افزایش یافته و حجم معاملات آن ۳.۰۷ درصد کاهش داشته است.


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده