لایت فارکس

بهترین کیف پول اتم Atom در سال ۱۴۰۲

بهترین کیف پول های اتم Atom

بهترین کیف پول اتم Atom، برای ذخیره ارز های دیجیتال، باید از کیف پول های دیجیتال نیز استفاده کنید. قطعاً خبر دارید که هر کیف پول تنها از چند ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. شما می توانید با انتخاب کیف پول مناسب اقدام به ذخیره سازی رمز ارز های خود کنید.

قبل از اینکه بخواهیم به سراغ معرفی انواع کیف پول های ارز دیجیتال ATOM برویم، بهتر است تا کمی درباره این ارز صحبت کنیم تا اگر شما با این ارز آشنا نیستید آن را کمی بشناسید. اگر قصد دارید تا درباره ارز دیجیتال ATOM به صورت کامل و جامع اطلاعات به دست بیاورید، می توانید با جستجوی نام این ارز در سایت زوم ارز، به مقاله اختصاصی آن مراجعه کنید.شایان ذکر است که تیم زوم ارز تحلیل اتم atom را به صورت هفتگی برای شما آماده کرده است. اگر شما اهل ترید هستید حتما تحلیل های هفتگی ما را دنبال نمایید.

معرفی ویدیویی بهترین کیف پول اتم


معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال اتم ATOM

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ATOM
معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ATOM

اگر قصد دارید با انواع کیف پول های ارز دیجیتال اتم آشنا شوید، حتماً این مقاله را تا انتها دنبال کنید چراکه قصد داریم در این مقاله به صورت کامل و جامع کیف پول های ارز دیجیتال اتم را به شما عزیزان معرفی کنیم. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که بهترین کیف پول های ارز دیجیتال اتم کدام اند؟ نمی توان به صورت دقیق گفت که کدام کیف پول بهترین هستند چراکه در حال حاضر اکثر کیف پول ها جزء کیف پول های تاب و یا بهترین می باشند.

شاید از ما بخواهید که اقدام به معرفی بهترین کیف پول های ATOM کنیم اما همان‌طور که گفتیم، انتخاب بهترین کیف پول با خودتان است. شما می توانید با مطالعه مزایا و معایب و همچنین ویژگی های یک کیف پول بهترین آن ها را انتخاب کنید. سعی کنید اگر قصد انتخاب بهترین کیف پول ارز دیجیتال را دارید، ویژگی هایی همچون ویژگی های زیر را در الویت قرار دهید. در صورتی که یک کیف پول از ویژگی های زیر بهره مند بود می توانید آن کیف پول را به نوعی بهترین کیف پول حساب کنید.

 1. جز ارز دیجیتال ATOM بهتر است از رمز ارز های دیگری نیز پشتیبانی کند.
 2. رابط کاربری مناسب و همچنین جذابی داشته باشد. عموماً رابط کاربری نامناسب باعث می شود تا افراد تا حدی سرمایه خود را به دلیل اشتباهات مختلف از دست بدهند.
 3. امنیت مناسب و پایداری داشته باشد. این گزینه، یکی از مهم ترین گزینه های انتخاب یک کیف پول می باشد.
 4. از سیستم عامل های مختلف پشتیبانی کند. ممکن است برخی از کاربران قصد داشته باشند از سیستم عامل های کامپیوتری و یا موبایلی استفاده کنند. شرایط همه افراد یکسان نیست.
 5. یک کیف پول مناسب باید به صورت منظم آپدیت دهد. هر آپدیت موجب می شود رمز ارز های مختلفی به کیف پول اضافه شوند و همچنین باگ و مشکلات کیف پول اصلاح شوند.
 6. پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی. در صورتی که یک کیف پول این قابلیت را نداشت، نمی توان گفت که کیف پول مورد نظر بهترین کیف پول نیست و یا اینکه آن کیف پول امنیت ندارد. اگر شما به درستی از کیف پول خود استفاده کنید، این موضوع مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

این ویژگی ها تنها برخی از ویژگی هایی می باشند که یک کیف پول باید داشته باشند. تقریباً می توان گفت که این ها یک مزایا یک کیف پول به صورت کلی هستند. اگر قصد دارید تا با مزایا و معایب کیف پول ها به صورت کامل آشنا شوید، باید توضیحات هر کیف پول را در انتها مشاهده کنید.

اگر یک کیف پول ویژگی هایی که گفته شد را دارا بود، می توان آن را به نوعی بهترین کیف پول حساب نمود. یکی از دلایلی که کمی پیش‌تر گفتیم نمی توان به صورت دقیق گفت که بهترین کیف پول کدام است دقیقاً همین موضوع می باشد چراکه اکثر کیف پول ها از ویژگی های فوق و یا اینکه ویژگی های بیشتر پشتیبانی می کنند.


معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال ATOM

معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال ATOM
معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز دیجیتال ATOM

در این قیمت از مقاله قصد داریم تا تمام کیف پول های سخت افزاری که از ارز دیجیتال ATOM پشتیبانی می کنند را به شما عزیزان معرفی کنیم. متأسفانه طبق تحقیق های انجام شده تنها دو کیف پول سخت افزاری از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و به همین علت شما می توانید در این دو کیف پول این رمز ارز را ذخیره کنید.

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

احتمالاً نام این کیف پول سخت افزاری را زیاد شنیده اید. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S یکی از کیف پول های پرطرفدار سخت افزاری می باشد. یکی از دلایل پرطرفدار بودن این کیف پول قیمت مناسب آن می باشد. در زمان نگارش این مقاله قیمت حدودی این کیف پول چیزی بین ۲ تا ۴ میلیون تومان می باشد. توجه داشته باشید که این یک محدوده قیمت است و قیمت دقیق نمی باشد و همچنین سایت زوم ارز نیز فروشنده کیف پول نیست.

شما می توانید در این کیف پول رمز ارز های مختلفی را ذخیره کنید. از جمله مزایا این کیف پول می توان به پشتیبانی صرافی داخلی اشاره نمود. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S از صرافی داخلی پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی رمز ارز های مورد نظرتان را بدون نیاز به هیچ برنامه و صرافی اضافه ای تنها از صرافی داخلی این کیف پول معامله کنید. اگر قصد دارید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید حتماً ادامه مقاله را مطالعه کنید چراکه در ادامه به صورت کامل به شما مزایا و معایب این کیف پول را توضیح خواهیم داد.

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S امنیت قابل قبول و پایداری دارد؟ بله. خوشبختانه نه تنها این کیف پول بلکه اکثر کیف پول های سخت افزاری امنیت مناسبی دارند و شما می توانید با خیال راحت رمز ارز های خود را در آن ها ذخیره سازی کنید. اگر قصد دارید تا با این کیف پول بیشتر آشنا شوید، بهتر است به مقاله اختصاصی معرفی و آموزش کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S در سایت زوم ارز مراجعه کنید. برای دسترسی به این مقاله کافی است نام آن را در سایت به صورت کامل جستجو کنید.

مزایا:

 • امنیت مناسب و پایدار
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • قیمت مناسب

معایب:

 • کیف پول Ledger Nano S کمی قدیمی می باشد. این موضوع می تواند سبب شود تا این کیف پول در آینده آپدیت های کمتری دریافت کند.
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

این کیف پول نسخه جدید کیف پول Ledger Nano S می باشد. هر دو کیف پول توسط کمپانی لجر تولید و روانه بازار شده است. تقریباً مزایا هر دو کیف پول شبیه به هم می باشد. شاید با خود فکر کنید که پس تغییرات این دو کیف پول در چیست؟ عمده تغییرات این دو کیف پول در بخش سخت افزاری آن هاست. همچنین ظاهر آن ها نیز تغییر کرده است. البته لازم به ذکر است که تغییرات نسبی نرم افزاری نیز داشته اند.

شما می توانید از این کیف پول نیز برای ذخیره ارز دیجیتال ATOM و دیگر رمز ارز ها استفاده کنید. اگر فردی هستید که علاقه به استفاده کیف پول در کامپیوتر دارید، این کیف پول مناسب شما می باشد. شما می توانید از این کیف پول در سیستم عامل های موبایلی و کامپیوتری استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که این امکان در کیف پول Ledger Nano S نیز وجود دارد.

یکی از ویژگی های امنیتی این کیف پول پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی می باشد. البته ناگفته نماند که اکثر کیف پول ها از این امکان پشتیبانی می کنند. شما می توانید به راحتی تایید هویت دو عاملی خود را برای افزایش امنیت بیشتر فعال‌سازی کنید.

متأسفانه یکی از بزرگ ترین مشکلات این کیف پول، قیمت بالای آن می باشد. این موضوع باعث می شود تا افراد کمتری به سراغ استفاده از آن بروند. تقریباً در زمان نگارش این مقاله قیمت حدودی این کیف پول چیزی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان می باشد. توجه کنید که این قیمت دقیق نیست و تنها یک محدوده قیمت می باشد. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول به صورت کامل آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از رمز ارز های گوناگون
 • امنیت پایدار
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 • پشتیبانی از صرافی داخلی

معایب:

 • قیمت این کیف پول کمی بالا است.

برای آموزش و مطالعه ی بیشتر درمورد کیف پول لجر کلیک کنید


معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال ATOM

معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال ATOM
معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز دیجیتال ATOM

اگر قصد خرید کیف پول های سخت افزاری را نداشته باشید، می توانید از کیف پول های نرم افزاری استفاده کنید. در حال حاضر کیف پول های نرم افزاری مختلفی از ارز دیجیتال ATOM پشتیبانی می کند. این موضوع سبب می شود تا در انتخاب کیف پول نرم افزاری محدودیتی وجود نداشته باشد. شما می توانید با توجه به ویژگی هایی که کمی قبل تر گفتیم، بهترین کیف پول را برای ذخیره سازی ATOM  انتخاب کنید.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust

کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust
کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust

احتمالاً نام این کیف پول را زیاد شنیده باشید. کیف پول تراست جز بهترین کیف پول های ارز دیجیتال به حساب می آید. توجه داشته باشید که نگفتیم بهترین کیف پول بلکه گفتیم جز آن ها است. شما می توانید به راحتی از این کیف پول استفاده کنید. برای کار با کیف پول تراست نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید چراکه استفاده از کیف پول تراست کاملاً رایگان می باشد.

کیف پول تراست یک کیف پولی است که امروزه بیشتر کاربران از آن استفاده می کنند. شما می توانید در این کیف پول رمز ارز های مختلفی را ذخیره سازی کنید. متأسفانه در حال حاضر شما تنها می توانید در سیستم عامل اندروید و ای او اس از تراست استفاده کنید. این کیف پول نسخه کامپیوتری ندارد.

یکی از معایب بزرگ این کیف پول عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی می باشد. متأسفانه کیف پول تراست از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند. البته ناگفته نماند که این موضوع نمی تواند باعث شود که بگوییم کیف پول تراست امن نیست چراکه اگر برخی از مسائل امنیتی را کاربر استفاده کننده رعایت کند، قطعاً مشکلی برای این کیف پول پیش نخواهد آمد. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول بیشتر آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب
 • رابط کاربری جذاب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از صرافی داخلی

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • عدم پشتیبانی از تایید دو مرحله ای
 1. کیف پول نرم افزاری سیف پال یا SafePal

کیف پول نرم افزاری سیف پال یا SafePal
کیف پول نرم افزاری سیف پال یا SafePal

کیف پول سیف پال یکی دیگر از بهترین کیف پول ها است. شما می توانید از این کیف پول برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید. حتی لازم به ذکر است که اگر قصد استفاده از این کیف پول برای ذخیره رمز ارز هایتان را ندارید می توانید از آن برای معامله و ترید در بازار اسپات استفاده کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که چگونه؟

کیف پول سیف پال مختص به صرافی بایننس است. به همین دلیل از صرافی بایننس نیز در داخل کیف پول پشتیبانی می کند. این موضوع سبب می شود تا شما بتوانید به راحتی بدون هیچ مشکلی در آن ترید کنید. شاید مجدد این سؤال به ذهنتان خطور کند که با وجود مشکلاتی که بایننس ایجاد کرده است باز هم امکان معامله وجود دارد؟ بله شما می توانید به راحتی بدون هیچ مشکلی از صرافی بایننس استفاده کنید.

تنها کافی است شما از یک نرم افزار تغییر ای پی استفاده کنید. پس از آن می توانید بدون هیچ مشکلی در بازار اسپات صرافی بایننس معامله کنید. توجه داشته باشید که شما پس از استفاده از این صرافی نباید کارمزد زیادی پرداخت کنید چراکه کارمزد های پرداختی شما دقیقاً همان کارمزد صرافی بایننس است.

خوشبختانه این کیف پول امنیت مناسبی دارد. شما می توانید با امنیت کامل در این کیف پول رمز ارز های خود را ذخیره سازی و یا معامله کنید. کیف پول سیف پال برعکس کیف پول تراست از سیستم عامل های مختلفی پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی و همچنین رایگان با آن کار کنید. توجه داشته باشید که برای دانلود و استفاده از ۹۹ درصد کیف پول های نرم افزاری نیازی به پرداخت هزینه ندارید و می توانید به صورت کاملاً رایگان از آن ها استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • استفاده رایگان
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از صرافی داخلی ( بایننس )
 • امنیت مناسب
 • رابط کاربری جذاب و کاربرپسند

کیف پول های ارز دیجیتال ATOM در یک نگاه

کیف پول های ارز دیجیتال ATOM در یک نگاه
کیف پول های ارز دیجیتال ATOM در یک نگاه
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل
۱ Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
۲ Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
۳ Trust Wallet نرم افزاری موبایل
۴ SafePal Wallet

 

نرم افزاری موبایل و کامپیوتر

اینفوگرافیک انواع کیف پول های اتم Atom

اینفوگرافیک کیف پول اتم Atom
اینفوگرافیک کیف پول اتم Atom

سخن آخر کیف پول های اتم Atom

همان‌طور که مطالعه کردید، متأسفانه کیف پول های سخت افزاری کمی از ارز دیجیتال ATOM پشتیبانی می کند. در صورتی که قصد سرمایه گذاری بلند مدت بر روی این ارز را دارید، می توانید از کیف پول های سخت افزاری معرفی شده استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که اگر قصد دارید تنها ارز دیجیتال ATOM را برای بلند مدت سرمایه گذاری کنید، دیگر نیازی به خرید کیف پول های سخت افزاری نیست چراکه می توانید در همان کیف پول های نرم افزاری رمز ارز ATOM را ذخیره کنید.

تنها مشکلی که در این بین حس می شود این است که امکان دارد سرمایه تان به هر دلیلی از بین برود. اما اگر کمی دراین باره دقت کنید دیگر این موضوع اتفاق نمی افتد. برای مثال حتماً عبارات بازیابی کیف پول خود را در چندین مکان مخفی یادداشت کنید. یا اینکه حتماً برای کیف پول خود رمز عبور ورودی تنظیم کنید. اگر قرار بود این کار را انجام دهید، حتماً از کیف پول نرم افزاری استفاده کنید که از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند. در صورتی که سؤالی برایتان به وجود آمد می توانید سؤال خود را در بخش کامنت مطرح کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “بهترین کیف پول اتم Atom” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین کیف پول اتم Atom در سال ۱۴۰۲;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده