آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل اتم ATOM

تحلیل اتم ATOM

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از اتم در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت اتم را در باکس پایین مشاهده نمایید.

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز اتم ATOM در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیل ما نسبت به ماه گذشته تغییری نداشته و همچنان پابرجاست خدمتتان عرض کردیم که اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت این ارز نگاه کنید، متوجه می‌شوید که قیمت بین دو محدوده باکس آبی رنگ، به صورت رنج حرکت کرده و ما نیز دارای یک تریدینگ رنج بین آن دو ناحیه هستیم و اگر به یاد داشته باشید خدمتتون عرض کرده بودیم که، قیمت در لگ صعودی تردینگ رنج قرار دارد و کندل‌های قرمز میانه راه را ،اصلاحی می‌دانیم و در ادامه باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفتیم.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت پس از رسیدن به محدوده باکس سبز ،مورد حمایت قرار گرفته و شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نیز هستیم و طبق انتظارمان قیمت شروع به رشد کرده و به طرف ناحیه سقف نیز در حال حرکت است و همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه دهد و به آن ناحیه نیز برسد. اما نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که کندل‌های قرمز فعلی را، کاملاً مینور و موقت می‌دانیم.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز لئو LEO هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ATOM امروز 19 فروردین 1403
تحلیل ATOM امروز ۱۹ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون خوب باشه، با تحلیل ارز اتم ATOM در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. دوستان اگر با دقت بیشتری به ناحیه اخیر چارت این ارز نگاه کنید، متوجه می‌شوید که قیمت بین دو محدوده باکس آبی رنگ، به صورت رنج حرکت کرده و ما نیز دارای یک تریدینگ رنج بین آن دو ناحیه هستیم و اگر به یاد داشته باشید خدمتتون عرض کرده بودیم که، قیمت در لگ صعودی تردینگ رنج قرار دارد و کندل‌های قرمز میانه راه را ،اصلاحی می‌دانیم و در ادامه باکس سبز را به عنوان حمایت در نظر گرفتیم.
دوستان همانطور که مشاهده می‌کنید قیمت پس از رسیدن به محدوده باکس سبز ،مورد حمایت قرار گرفته و شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نیز هستیم و طبق انتظارمان قیمت شروع به رشد کرده و به طرف ناحیه سقف نیز در حال حرکت است و همچنان انتظار داریم به رشد خود ادامه دهد و به آن ناحیه نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز، تحلیل ارز لئو LEO هم بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ATOM امروز 20 اسفند 1402
تحلیل ATOM امروز ۲۰ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۲۴ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز اتم ATOM در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم، همانطور که مشاهده می‌کنید بین دو ناحیه باکس آبی رنگ که رسم کرده‌ایم، تشکیل یک تریدینگ رنج را متصور هستیم ،که تا به الان ،دو لگ را ساخته و تکمیل شده است و در حال حاضر قیمت به دنبال تکمیل لگ صعودی خود می‌باشد.
دوستان به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه رفته و اگر توجه کنید از آنجایی که لگ صعودی می‌باشد ،شاهد شکل‌گیری یک روند صعودی نیز هستیم و به همین خاطر یگ کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم و انتظار داریم که قیمت بین سقف و کف این کانال نوسان پیدا کند و به رشد خود ادامه دهد، که هدف اصلی مد نظر ما ناحیه سقف تردینگ رنج یعنی باکس آبی نیز میباشد و در ادامه نکته پایانی که می‌بایست به آن اشاره کرد این است که باکس سبز نقش حمایت معتبر و مهم را دارد و در صورت از دست رفتن آن روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ATOM امروز 24 دی 1402
تحلیل ATOM امروز ۲۴ دی ۱۴۰۲

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز ATOM در تایم فریم روزانه پس از رشد خوبی که داشت در دو سه هفته اخیر حدود ۵۶ درصد رشد داشت و ناحیه های عرضه قبلی خود را بی اعتبار کرد؛ الان به یک ناحیه عرضه روزانه رسیده که ممکنه جلوی رشد این رمز ارز را بگیرد ولی فقط به صورت اصلاح قیمتی و روند کاملا صعودی است و اگر ریزشی هم داشته باشیم فقط اصلاح قیمتی می‌باشد.
موفق و پرسود باشید‌.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو ATOM امروز 21 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو ATOM امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز ATOM در یک ماه گذشته دو بار به مقاومت محدوده ۷.۵ دلار واکنش منفی نشان داد و در نهایت با شکست خط گردن الگو سقف دوقلو به سمت حمایت اصلی خود در قیمت ۶.۵ دلار برگشت. با توجه به قدرت بالایی که در حرکت نزولی مشاهده می شود، احتمال اینکه کف پایین تری نسبت به کف قبلی تشکیل شود وجود دارد. حمایت بعدی اتم در صورت ادامه فشار فروش ها در محدوده ۵.۴۰ الی ۵.۱۱ دلار خواهد بود. محدوده شروع یکی از بزرگترین موج های صعودی اتم در این ناحیه حمایت قرار گرفته و می تواند با تقاضای بالایی همراه باشد. پس با توجه به قدرت این ناحیه، اگر واکنش خوبی مشاهده شود، می توانیم رشد خوبی را انتظار داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو ATOM امروز 23 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو ATOM امروز ۲۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز ATOM در تایم فریم روزانه روند نزولی خود را تا محدوده حمایت ۶.۴۰ دلار ادامه داد و به محض برخورد به این ناحیه، واکنش مثبت ایجاد شد و با افزایش تقاضا، شاهد رشد ۱۲ درصدی قیمت تا مقاومت ۷.۳۰ دلار بودیم. شرایط تغییر روند در این تایم فریم در صورت شکست این مقاومت می تواند اتفاق بیوفتد و برای کوتاه مدت انتظار داریم که رشد قیمت تا مقاومت خط روند نزولی یعنی محدوده ۸ دلار ادامه دارد. البته پتانسیل شکست این مقاومت حتی به صورت فیک هم وجود دارد. اما به طور کلی انتظار داریم که قیمت در این ناحیه متوقف شود و شاهد یک اصلاح باشیم. پس در صورت شکست مقاومت فعلی، انتظار رشد حداقل ۲۰ درصدی قیمت اتم را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو ATOM امروز 26 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو ATOM امروز ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

روند نزولی ارز اتم با فشار فروش در بازار ادامه پیدا کرد و قیمت آن با نادیده گرفتن حمایت ها به محدوده کف قبلی یعنی قیمت ۷ دلار برگشت. این ناحیه مجددا تقاضا بیشتر از عرضه بوده و موجب نوسان مثبت در ارز ATOM شده است. اما مقاومت های استاتیک و داینامیک تایم فریم های بالاتر همچنان به قوت خود باقی هستند. ارز اتم کف قبلی خود را در بازار فیوچرز از دست داده است، اما در هر صورت با حفظ حمایت محدوده ۷ دلار می توانیم انتظار تشکیل شدن الگوی کف دوقلو را داشته باشیم. برای تایید این الگو ابتدا نیاز است که قیمت بالای محدوده ۸ دلار برگشت داشته باشد و بعد از تثبیت، حرکت به سمت مقاومت ۸.۵ دلار پرقدرت باشد. شکسته شدن این مقاومت می تواند موجب تایید الگوی شود. برای کوتاه مدت، مقاومت ۸ دلار می تواند واکنش منفی نشان داده و موجب تشکیل کف پایین تر در تایم فریم ۴ ساعته شود. بنابراین در کوتاه مدت روند قیمت همچنان نزولی است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو ATOM امروز 29 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو ATOM امروز ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۳ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ATOM در طی یک ماه گذشته روند رنجی داشت و قیمت آن با هر برخورد به مقاومت خط روند نزولی، واکنش هایی نشان داده است، که می تواند عدم تقاضا در محدوده رند ۱۰ دلار را نشان دهد. ما از گذشته یک حمایت در محدوده ۸.۷۶ الی ۸.۵ دلار در نظر گرفته بودیم، که قیمت هنوز به این سطح برخوردی نداشته است. اگر برخورد با واکنش مثبت همراه باشد و در تایم ۴ و ۱ ساعته نشانه های تغییر روند و واگرایی مثبت روی RSI ببینیم، می توانیم انتظار رشد قیمت تا مقاومت ۱۰.۶ دلار را داشته باشیم. در غیر اینصورت با شکست این سطح، کاهش بیشتر می تواند تا محدوده حمایت بعدی یعنی قیمت ۸ دلار ادامه داشته باشد. این حمایت در کف کانال صعودی دوم قرار گرفته و می تواند واکنش مثبت خوبی داشته باشد. در صورت بازگشت از این محدوده، می توانیم انتظار رشد حداقل ۳۰ درصدی قیمت این ارز را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو ATOM امروز 3 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو ATOM امروز ۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز ATOM در یک ماه گذشته یکی از شدیدترین نوسانات را در بین آلت کوین های بازار داشته است. به دلیل فشار فروش سنگینی که در بازار ایجاد شد، قیمت ارز اتم حمایت خود را در محدوده ۱۰ دلار از دست داد و ریزش تا عدد ۷ دلار ادامه داشت. در این ناحیه به دلیل اینکه سفارشارت خرید بسیار زیادی قرار گرفته بود، تقاضای بالا شکل رفت و مجددا روند این ارز در تایم فریم های پایین صعودی شده است. می توانیم برای ارز اتم در تایم ۱ ساعته یک کانال صعودی در نظر بگیریم. شکست کف این کانال می تواند قیمت را به سمت محدوده حمایت ۸.۸ الی ۸.۵ دلار و حتی زیر محدوده ۸ دلار برگرداند. اما تا زمانی که این شکست را نبینیم، اهداف کوتاه مدت می تواند در محدوده مقاومت ۱۰ و ۱۰.۵ دلار در نظر گرفته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل لئو ATOM امروز 4 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل لئو ATOM امروز ۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ATOM در طی یک ماه گذشته روند رنجی داشت و قیمت آن روی حمایت محدوده ۱۰.۵ الی ۱۰.۱۴ دلار واکنش‌های مثبت نشان داده است. البته حجم معاملات این ارز در محدوده‌های فعلی کاهش چشمگیری داشته است و روی اندیکاتور RSI واگرایی مثبت مشاهده می‌شود. این موارد نشان می‌دهد که از این محدوده حمایت می‌توانیم انتظار رشد قیمت داشته باشیم. بنابراین در صورتی که خط روند نزولی این ارز شکسته شود، می‌تواند نشانه مثبت خوبی برای میان مدت باشد. در تایم فریم هفتگی هنوز نشانه تغییر روند به حالت صعودی مشاهده نشده است. اما با توجه به قدرت بالایی که در موج اصلاحی مشاهده شده است، احتمال رشد قیمت و رسیدن به مقاومت محدوده ۱۷ الی ۱۸ دلار برای این ارز وجود دارد. پس در صورت حفظ این حمایت، انتظار رشد قیمت را داریم. اما اگر حمایت رند ۱۰ دلار شکسته شود، این افزایش قیمت زمان بیشتری احتیاج خواهد داشت. بنابراین حمایت بعدی در محدوده ۹.۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتم ATOM امروز 7 خرداد بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۷ خرداد بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز ATOM در روند اصلاحی خود با برخورد به حمایت محدوده ۱۰.۱۴ الی ۱۰.۵۲ دلار، واکنش مثبت قوی ایجاد کرد و از کانال نزولی خود خارج شد. روند اصلاحی موج صعودی بزرگ در تایم فریم هفتگی همچنان ادامه دارد و در تایم فریم روزانه، روی حمایت مشخص شده یک کانال رنج تشکیل شده است. شکست سقف کانال در صورتی که با حجم بالای معاملات همراه باشد، می تواند نشانه پایان اصلاح و رشد بیشتر تا سقف قبلی در محدوده ۱۵ دلار باشد. در حالت کلی یک الگوی کف دوگانه روی نمودار تشکیل شده است که اولین هدف خریداران کوتاه مدت می تواند در محدوده سقف الگو یعنی قیمت ۱۳ دلار در نظر گرفته شود. در صورت شکست این مقاومت، هدف بعدی در قیمت ۱۵ دلار خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتم ATOM امروز 10 اردیبهشت بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۰ اردیبهشت بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 14 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی اتم ATOM در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن ادامه داشت. بعد از یک روند صعودی پر قدرت، این ارز به یک سطح حمایت معتبر برخورد کرده، و واکنش مثبت اولیه مشاهده شده است. حمایتی که با استفاده از فیبوناچی رتریسمنت نیز مورد تایید است. محدوده حمایت دوم این ارز در قیمت ۱۰.۱۴ الی ۱۰.۵۲ دلار در نظر گرفته شده است، و در صورتی که بازار اصلاح بیشتری داشته باشد، می‌تواند حمایت قوی تری برای به وجود آمدن تقاضا باشد. قیمت در تایم فریم ۴ ساعته روند نزولی دارد، و داخل یک کانال نزولی می‌باشد.

تا زمانی که مقاومت سقف کانال و مقاومت استاتیک رسم شده در محدوده ۱۲.۷ الی ۱۳ دلار به سمت بالا شکسته نشود، پتانسیل ادامه روند اصلاحی بیشتر می‌باشد. اما در صورت شکست این مقاومت مجدداً خریداران می‌توانند قیمت را به سقف قبلی در محدوده مقاومت ۱۶ دلار برگردانند. واگرایی‌های مخفی اندیکاتور نشانه‌ای از پتانسیل رشد مجدد قیمت اتم در روزها و هفته‌های آینده دارد. بنابراین دو محدوده حمایتی مشخص شده را می‌توانید زیر نظر داشته باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل اتم ATOM امروز 14 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته کاهش قیمت ۱۰ درصد را ثبت کرده است. فشار خرید در طی یک ماه گذشته بعد از رسیدن به مقاومت محدوده ۱۵.۴۳ الی ۱۶ دلار متوقف شد، و با توجه به تحلیل قبلی و تشکیل الگوی بازگشتی سقف دوگانه و ایجاد فشار فروش، کف کانال صعودی کوتاه مدت این ارز شکسته شد. در ادامه این کاهش قیمت، با شروع هفته جدید، و افزایش فشار فروش بیشتر، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که حداقل قیمت تا سطح حمایت ۱۰.۵ دلار کاهش داشته باشد.

یک حمایت مینور هم در مسیر حرکت نزولی قیمت در محدوده ۱۱.۶۰ الی ۱۲ دلار قرار گرفته است، که می‌تواند در تایم فریم‌های پایین یک نوسان مثبت ایجاد کند. اما احتمال شکست آن بالا می‌باشد. بنابراین حمایت دومی که برای ارز اتم در نظر گرفته شده است، پتانسیل واکنش مثبت قوی تری دارد. توجه داشته باشید که بعد از کاهش قیمت، معاملات ارز اتم در کانال قیمتی ۱۱ الی ۱۰ دلار می‌تواند مدتی ادامه داشته باشد. به این دلیل که در تایم فریم‌های بالا، این ناحیه یکی از سطوح عرضه و تقاضای مهم می‌باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 24 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 17 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ATOM در هفته گذشته روند صعودی آن ادامه داشته است، و حمایت بیشتر خریدارانش قیمت این ارز را تا مقاومت ۱۵.۴ الی ۱۶ دلار افزایش داد. همچنین با حفظ حمایت خط روند صعودی، و واکنش مثبت به سطح حمایت ۱۳ دلار، مجددا یک موج صعودی در تایم فریم ۴ ساعته ایجاد شده است، اما این حرکت صعودی دقیقا در ناحیه سقف کانال کوتاه مدت و همزمانی برخورد آن به مقاومت محدوده آبی رنگ، باعث شده تا خریداران کوتاه مدت زیادی سیو سود انجام دهند. روند قیمت ارز اتم در هفته جاری می تواند رنج شود، و احتمال شکست کف کانال صعودی و تست مجدد محدوده ۱۳ دلار وجود دارد. پس در حالت کلی محدوده حمایت ۱۲.۵ الی ۱۳.۲ دلار می تواند مجددا ناحیه واکنش مثبت در نظر گرفته شود. اگر کف کانال صعودی شکسته شود، کاهش قیمت می تواند حتی تا محدوده ۱۲ الی ۱۱.۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 17 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 10 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی اتم ATOM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM در هفته گذشته روند رنجی داشت، و قیمت بالای یک سطح حمایت در تلاش برای تثبیت می باشد. یک کانال صعودی همگرا یا الگوی کنج صعودی روی نمودار تشکیل شده است، و کندل ها تا زمانی که از کف الگو یا از کف کانال عبور نکند، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم. اگر حمایت فعلی پر قدرت شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۱۰.۵۰ الی ۱۰.۷۵ دلار ادامه داشته باشد. اما در صورت حفظ حمایت ها می توانیم انتظار رشد بیشتر را تا محدوده مقاومت ۱۵ دلار داشته باشیم.

تحلیل اتم ATOM امروز 10 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 3 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز اتم ATOM در طی هفته های گذشته با تلاش بسیار زیادی از سمت خریداران برای شکست مقاومت محدوده ۱۲.۵ الی ۱۳ دلار همراه بوده است. اما هنوز این مقاومت به طور کامل شکسته نشده است. در واقع شکست این مقاومت هنوز مورد تایید نمی باشد. اما روند کوتاه مدت و مومنتوم کاملا صعودی می باشد. در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم یک کانال صعودی برای اتم در نظر بگیریم. ادامه روند صعودی در کانال رسم شده تا رسیدن به مقاومت محدوده ۱۶ الی ۱۷.۵ دلار مورد انتظار است. در صورت تثبیت قیمت بالای سطح حمایت فعلی روند روزانه ارز اتم هم می تواند مجددا صعودی شود. مقاومت اصلی اتم در محدوده ۲۰ الی ۲۲.۴ دلار قرار گرفته است، و در صورت رسیدن قیمت به این محدوده می توانیم انتظار سیو سود و واکنش منفی به این سطح را داشته باشیم.

تحلیل اتم ATOM امروز 3 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۳ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 19 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM در هفته گذشته روند صعودی پر قدرتی را با حمایت خوب خریداران شروع کرد. در آخرین تحلیل این ارز، یک حمایت داینامیک برای این ارز در نظر گرفته بودیم، که با حفظ این حمایت، مقاومت های زیادی شکسته شد. در زمان نگارش این تحلیل قیمت اتم بالای یک سطح حمایت و در محدوده ۱۱.۴ دلار در حال معامله شدن می باشد. تشکیل سقف بالاتر نسبت به آخرین سقف در روند نزولی، و همچنین کف بالاتر که در محدوده ۱۰ دلار مشاهده شده می تواند تغییر روند را در تایم فریم روزانه نشان دهد.

اما توجه داشته باشید که در تایم فریم هفتگی روند نزولی است، و با احتمال بالایی مقاومت محدوده ۱۲.۵ الی ۱۳.۲ دلار می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد، و محل سیو سود برخی از خریداران کوتاه مدت می باشد. برای اتم یک حمایت در محدوده ۱۰.۴۷ الی ۱۰.۷۵ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت برگشت قیمت می توانیم انتظار واکنش مثبت از این محدوده را داشته باشیم. اولین مقاومت مهم پیش رو در تایم فریم ۴ ساعته در محدوده ۱۱.۸ الی ۱۲ دلار است، و می تواند واکنش داشته باشد. اما مقاومت اصلی در محدوده ۱۲.۵ الی ۱۳ دلار است.

تحلیل اتم ATOM امروز 19 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۹ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 5 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۵ دی ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM در طی هفته های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. مقاومتی که در محدوده ۱۰.۴۵ الی ۱۰.۵۵ دلار در نظر گرفته شده بود، به شدت واکنش منفی نشان داد، و با تشکیل الگوی بازگشتی سقف دو قلو در تایم ۴ ساعته، مجدد ریزش قیمت ادامه پیدا کرد، و تشکیل موج نزولی جدیدی داد. همان طور که مشاهده می کنید، برگشت به یک مقاومت در محدوده ۹.۲۵ الی ۹.۳۵ دلار که محل تشکیل کندل اسپایک نزولی بوده است، می تواند مجددا با واکنش منفی همراه باشد.

همچنین به دلیل نزولی بودن روند، اگر خط روند صعودی روی پیوت های آخر به سمت پایین شکسته شود، و این شکست همزمان با شکست محدوده استاتیک ۸.۸۰ دلار باشد، می تواند ریزش تا سطح ۸ دلار و حتی محدوده ۷.۷۰ الی ۷.۵۰ دلار ادامه داشته باشد. هنوز واگرایی مخفی که نشانه برگشت قیمت به سمت حمایت ها باشد، مشاهده نمی شود، و در تایم ۴ ساعته نیز احتمال افزایش بیشتر قیمت و برخورد کامل به سطح مقاومت مشخص شده وجود دارد. بعد از برخورد و در صورت واکنش منفی، کاهش مجدد قیمت را می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل اتم ATOM امروز 5 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 14 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM  در طی هفته گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز که زیر یک مقاومت در محدوده ۱۰.۴۵ الی ۱۰.۶۰ دلار قرار گرفته است، و این سطح هنوز توسط خریداران پس گرفته نشده، که به دلیل قدرت فروشندگان در موج نزولی قبلی می باشد. اگر در این هفته حمایت های خوبی صورت بگیرد، می توانیم اهداف کوتاه مدتی را در محدوده های ۱۱ و ۱۲ دلار برای این ارز در نظر بگیریم. در تایم فریم ۴ ساعته یک الگوی سر و شانه معکوس روی نمودار مشخص می باشد، که با شکسته شدن خط گردن، الگو تایید شده است. بنابراین با شکست مقاومت بعدی می توانیم هدف الگو را در محدوده ۱۲.۲۰ دلار در نظر بگیریم، که با هدف دوم محدوده پرایس اکشن در یک ناحیه قرار گرفته است، و مقاومت مهمی محسوب می شود. اما در سناریو نزولی، و در صورت حفظ محدوده مقاومت انتظار داریم که یک بار دیگر قیمت به محدوده حمایت ۹.۴۰ الی ۹.۷۰ دلار برخورد داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 14 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 7 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۷ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز اتم ATOM در طی هفته گذشته رشد قیمت خوبی داشت. بعد از فشار فروشی که منجر به شکست محدوده حمایت ۹.۴ الی ۹.۷ دلار شد، در ناحیه ۹ دلار حمایت خریداران باعث برگشت قیمت بالای سطح حمایت شد، و همانطور که مشاهده می کنید، شکست فیک بوده است. با پولبک و واکنشی که به سطح حمایت در حال به ثبت رسیدن است، انتظار می رود که بتوانیم برای هفته جاری ادامه رشد قیمت را ببینیم. اهدافی که برای اتم می توانیم در نظر بگیریم در محدوده های ۱۰.۴۵ الی ۱۰.۵۶ و در صورت شکست این مقاومت هدف بعدی در ناحیه ۱۱ الی ۱۱.۲ دلار خواهد بود.

سطح حمایت مهم و مورد انتظار برای واکنش در محدوده ۹.۲۲ الی ۹.۳۰ دلار قرار گرفته است. یک بار برخورد قیمت به این محدوده واکنش مثبت خوبی به همراه داشته است. بنابراین احتمال واکنش دوباره از این سطح بالا خواهد بود. در زمان نگارش این تحلیل تمامی تایم فریم ها روند نزولی را نشان می دهد. بنابراین در سناریو نزولی اگر حمایت مجددا شکسته شود، احتمال ریزش بیشتر تا محدوده حمایت ۷.۸ الی ۷.۵ دلار بالا خواهد رفت.

تحلیل اتم ATOM امروز 7 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۷ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 30 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM کاملا مومنتوم نزولی دارد، و کندل ماهانه آن تا زمان نگارش این تحلیل با منفی ۳۶ درصد بیشترین ریزش را در طول شش ماه گذشته به ثبت رسانده است. بعد از شکسته شدن کف آخرین موج صعودی در ماه می، روند قیمت این ارز در تایم فریم هفتگی نزولی شد. بنابراین با توجه به قدرت فروشندگان سطوحی که در محدوده ۳.۴ الی ۴.۵ دلار در نظر گرفته شده است، می تواند ناحیه بسیار قوی برای تقاضا باشد.

در تایم فریم روزانه به دلیل شکسته شدن حمایت ۱۰ دلار، روند مجددا نزولی شده است، و روز گذشته نیز این فشار فروش باعث شکسته شدن محدوده ۹.۴۰ الی ۹.۷۰ دلار شد، که این ناحیه نیز در حال تبدیل شدن به مقاومت می باشد. اولین و نزدیک ترین محدوده حمایت مهم در قیمت ۷.۵ الی ۷.۸ دلار در نظر گرفته شده است، اما مهم ترین حمایت کوتاه مدت اتم در قیمت ۶ الی ۶.۴۵ دلار می باشد. از این دو ناحیه انتظار یک واکنش مثبت و یک پولبک به سطوح مقاومتی ۹ دلار را داریم. اگر فشار فروش در بازار افزایش شدیدی داشته باشد و این دو حمایت شکسته شود، ریزش می تواند تا محدوده ۳.۶ الی ۳.۴ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 30 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 23 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته ریزش شدیدی داشت. قیمت این ارز با افزایش فشار فروش در بازار چند حمایت مینور را شکست، و به پایین ترین محدوده در سه ماه گذشته برخورد کرد. حمایتی که باعث واکنش مثبت در این ارز شد، در ناحیه ۹.۴۰ الی ۹.۷۰ دلار قرار گرفته است. با توجه به فشار فروشی که در تمام بازار به وجود آمده است، حمایت ۱۰ دلار شکسته شده است. در صورت تثبیت قیمت زیر این حمایت، احتمال کاهش بیشتر قیمت و برگشت به سطح حمایت ۷ دلار که محل شروع یک حرکت صعودی بوده است وجود دارد.

محدوده مقاومت ۱۱.۶ الی ۱۲.۴ دلار ناحیه تغییر روند در تایم فریم روزانه بوده است. بنابراین مقاومت مهمی است، و همانطور که مشاهده می کنید، بعد از شکسته شدن با واکنش منفی شدیدی همراه بوده است. از طرف دیگر محدوده حمایت ۹.۷۰ دلار با واکنش مثبت همراه بوده است. در تایم فریم ۴ ساعته پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو وجود دارد. اما برای تایید نیاز به برگشت قیمت بالای سطح ۱۲.۲ الی ۱۲.۶ دلار می باشد. که در اینصورت می توانیم انتظار داشته باشیم رشد قیمت تا مقاومت ۱۶ دلار ادامه داشته باشد. اما به طور کلی قبل از حرکت صعودی روند قیمت می تواند مدتی در ناحیه فعلی رنج باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 23 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 9 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز اتم ATOM در طی هفته گذشته با حمایت خوب خریداران، مقاومت محدوده ۱۱.۵ الی ۱۲ دلار را شکست، و با تایید الگوی کنج نزولی، حرکت قوی به سمت مقاومت سقف قبلی خود را شروع کرده است. می توانیم روی نمودار ببینیم که موج اصلاحی به پایان رسیده است، و اهدافی که برای اتم در نظر گرفته شده بود، درحال دستیابی می باشد. اولین هدف در قیمت ۱۳.۳ الی ۱۳.۵ دلار بود، که با کندل صعودی قوی به همراه حجم معاملات بالا شکسته شده است.

اکنون انتظار می رود که قیمت پولبک کامل تری به این ناحیه داشته باشد، که در این صورت احتمال ادامه رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۱۵ و ۱۶ و ۱۷.۵ دلار را داریم. همچنین بالاترین مقاومت اتم در محدوده ۲۲ دلاردر نظر گرفته شده است، که در صورت ادامه دار بودن شرایط صعودی کوتاه مدت در بازار، امکان دستیابی به این محدوده مقاومت وجود خواهد داشت. اندیکاتور RSI در شرایط مومنتوم صعودی قرار گرفته است، و در صورتی که با همزمان با شکست مقاومت سقف قبلی، RSI هم وارد محدوده اشباع خرید شود، احتمال تایید شکست وجود خواهد داشت. پس در پولبک می توان مجدد ادامه روند صعودی را انتظار داشت.

تحلیل اتم ATOM امروز 9 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 25 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته روند نزولی آ« ادامه پیدا کرد، و قیمت این ارز با شکست یک حمایت مهم در محدوده ۱۲.۲۰ الی ۱۳.۱۰ دلار، به سمت حمایت مهم تری در محدوده ۱۰.۸ الی ۱۰.۱۰ دلار حرکت کرد. برخورد شدید به این ناحیه، با واکنش مثبت همراه بوده است. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، یک الگوی کنج روی نمودار شناسایی شده است، که شکست الگو از بالا می تواند نشانه ای برای ادامه رشد قیمت و تلاش مجدد خریداران برای تست شکست مقاومت محدوده ۱۶ الی ۱۷ دلار باشد.

در زمان نگارش این تحلیل ، نزدیک ترین مقاومت به قیمت فعلی در محدوده رند ۱۲ دلار می باشد، که شکست این محدوده می تواند الگوی کنج را تایید کند. همچنین برای موج صعودی و موج اصلاحی تشکیل شده می توانیم یک الگوی پرچم صعودی در نظر بگیریم. شکست الگوی پرچم از بالا و تایید آن می تواند یک موج صعودی را تشکیل دهد. البته با توجه به شیب بالای موج اصلاحی، موج صعودی جدید برای حرکت به سمت مقاومت ۱۷ و حتی محدوده های بالاتر در قیمت ۲۱ الی ۲۴ دلار، به زمان نیاز دارد.

تحلیل اتم ATOM امروز 25 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 11 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز اتم ATOM در طی هفته گذشته کاهش قیمت آن ادامه داشت، و با شکست حمایت کف کانال در محدوده ۱۳.۵ دلار، اصلاح عمیق تری را تا حمایت ۱۲ دلار شاهد بودیم. این حمایت امروز با واکنش مثبت همراه بوده است، اما نیاز به برگشت قیمت بالای محدوده ۱۲.۷ دلار می باشد. تا زمانی که این سطح حمایت حفظ شود، پتانسیل رشد مجدد و حرکت به سمت سقف قبلی وجود دارد. اما با توجه به فشار فروش، نیاز به درجا زدن روی این محدوده حمایت دارد. به طور کلی اگر قدرت خریدار قیمت را بالای محدوده ۱۲.۷ دلار برگرداند، می توانیم باز هم انتظار ادامه روند صعودی را برای تست سقف قبلی داشته باشیم. یک خط روند نزولی می توان روی نمودار در نظر گرفت.

در صورتی که این مقاومت داینامیک به سمت بالا شکسته شود، حرکت قیمت به سمت مقاومت های ۱۵، ۱۶ و ۱۷ دلار می تواند آسان تر شود. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ هنوز بالای قیمت به عنوان مقاومت عمل می‌کند، و شکست این اندیکاتور توسط کندل ها می تواند یکی دیگر از نشانه های رشد قیمت باشد. در بازه زمانی ۴ ساعته نیز آخرین سقف در محدوده ۱۳ دلار قرار دارد، که شکست این مقاومت می تواند نشانه تغییر روند در تایم ۴ ساعته باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 11 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. قیمت این ارز بیشتر بین محدوده حمایت ۱۳ تا مقاومت ۱۵ دلار نوسان داشته است. هنوز هم قیمت داخل کانال صعودی خود قرار دارد، و کف این کانال در محدوده ۱۲.۱۰ الی ۱۳.۲۰ دلار شکسته نشده است. در بازه زمانی ۴ ساعته می توانیم با رسم دو خط روند نزولی، حرکات قیمت این ارز را دقیق تر زیر نظر داشته باشیم. خط روند نزولی اول داخل کانل شکسته شده، اما خط قیمت بعد از برخورد به خط روند نزولی دوم با واکنش منفی همراه بوده است.

در صورتی که خط روند نزولی دوم شکسته شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که مجددا حرکت قیمت به سمت سقف قبلی در محدوده ۱۶ الی ۱۷.۵ دلار ادامه داشته باشد. واگرایی مخفی منفی روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، که می تواند نشانه یک حرکت صعودی دیگر روی ارز اتم باشد. هدف بعدی قیمت در صورت شکست مقاومت اول، در محدوده ۲۱ الی ۲۴ دلار خواهد بود. اولین مقاومت استاتیک مینور هم در محدوده ۱۴.۷ الی ۱۵ دلار قرار دارد، که در صورت شکست این محدوده، اهداف بعدی در دسترس خواهد بود.

تحلیل اتم ATOM امروز 4 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 28 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز اتم ATOM در یک هفته گذشته برخلاف بسیاری از آلت کوین ها رشد قیمت خوبی را تجربه کرد. این ارز که مدتی است در روند صعودی قرار دارد، با حفظ حمایت مهم خود در محدوده ۱۲ الی ۱۳.۲۰ دلار خریداران آن موفق شدند یک بار دیگر قیمت را به محدوده مقاومت ۱۶ الی ۱۷.۵ دلار برگردانند. همچنین به دلیل قدرت بالای حرکت صعودی قیمت در نیمه بالای کانال قرار دارد. اما باید توجه داشته باشید که واگرایی منفی روی اندیکاتور RSI شناسایی شده است، که اگر بازار شرایط ریزشی به خود بگیرد، می توانیم انتظار داشته باشیم که ارز اتم مجدداً به محدود حمایت ذکر شده برگردد.

بنابراین با رسم یک خط روند صعودی داخل کانال می توانیم هشدار برگشت را دریافت کنیم. در بازه زمانی چهار ساعته نیز پتانسیل تشکیل الگوی سقف دو قلو زیر این محدوده مقاومت وجود دارد. بنابراین اگر ریزش شدید در بازار مشاهده شود، با شکست خط روند صعودی فروشندگان می توانند قیمت را به محدوده کف کانال برگردانند. اما اگر بیت کوین د محدوده حمایت فعلی کاملاً حمایت شود و نشانه های فشار فروش حذف شود، ارز اتم می تواند با شکست سقف کانال و مقاومت ذکر شده به محدوده مقاومت مهمتری در قیمت ۲۰ الی ۲۳ دلار برخورد کند. در این ناحیه احتمال سیو سود خریداران بسیار بالا می باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 28 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 21 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. برای اتم یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر گرفته شده بود، که با حمایت خریداران آن، مقاومت محدوده ۱۲ الی ۱۳.۲۲ دلار به سمت بالا شکسته شده، و هدف بعدی در محدوده ۱۶ الی ۱۷.۵ دلار رویت شده است. سطحی که اکنون به حمایت تبدیل شده است، ناحیه ای بود که شکست آن می توانست روند را حالت رنج خارج کند.

بنابراین ارز اتم پتانسیل تشکیل کف بالاتر برای صعودی شدن در این بازه زمانی را دارد. نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی محدوده ۱۵ دلار بوده که سقف کانال صعودی شکسته شده می باشد. قیمت در صورت ورود به موج اصلاحی، می تواند با پولبک به این ناحیه یک الگوی پرچم تشکیل دهد. در صورتی که این سناریو را شاهد باشیم، اهداف بعدی ارز اتم در محدوده های ۲۰.۷ الی ۲۴.۲ دلار خواهد بود. سحط مقاومت فعلی یک ناحیه واکنش شدید می باشد. بنابراین فقط در صورتی که بیت کوین همچنان روند کوتاه مدت صعودی خود را حفظ کند، مقاومت ۱۶ الی ۱۷.۵ دلار می تواند شکسته شود.

تحلیل اتم ATOM امروز 21 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 14 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

خریداران رمز ارز اتم ATOM هفته گذشته را پر قدرت به پایان رساندند. قیمت اتم با رشد بیش از ۲۰ درصد مجددا به سقف قبلی خود در محدوده ۱۲ الی ۱۳.۲۰ دلار برخورد کرد. این مقاومت یک بار در گذشته با واکنش شدیدی همراه بوده است، اما مجددا فشار خرید و حمایت خریداران قیمت را به این محدوده برگردانده است.

قیمت با اینکه از کانال صعودی کوتاه مدت قبلی خود خارج شده است، اما اکنون داخل یک کانال صعودی دیگر قرار گرفته است. شیب این کانال صعودی کمتر می باشد، و محدوده ۱۳ دلار اکنون به مقاومت مهمی تبدیل شده است. اگر شاهد شکست این مقاومت به همراه حجم معاملات بالایی باشیم، در اینصورت اهداف بعدی بعد از پولبک در محدوده های ۱۶ و ۱۷ دلار می باشد. اما در صورت واکنش منفی به این مقاومت، کف کانال در قیمت ۱۱ دلار می تواند هدف اول فروشندگان باشد، و اگر فشار فروش ایجاد شود، احتمال رنج شدن قیمت برای هفته جاری وجود دارد.

تحلیل اتم ATOM امروز 14 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 31 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ATOM را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ATOM را مشاهده کنید.

رمز ارز ATOM در هفته گذشته بعد از اینکه به مقاومت سقف قبلی در محدوده ۱۲ دلار چندین بار واکنش منفی نشان داد، در برخورد آخر فشار فروش شدیدی داشت، و قیمت اتم تا کف آخرین موج صعودی کاهش پیدا کرد. محدوده حمایت فعلی که قیمت به آن واکنش نشان داده است، در ناحیه ۹.۹۰ الی ۱۰.۳۰ دلار قرار گرفته است. در صورتی که این ناحیه حفظ شود، روند قیمت می تواند بین این حمایت و مقاومت ۱۲ دلار رنج شود. به طور کلی در این هفته انتظار روند رنج بیشتر می باشد. اما حمایت پایین تر در صورت افزایش فشار فروش و شکست حمایت فعلی، در محدوده ۸.۶۰ الی ۸.۸۰ دلار قرار گرفته است. حمایت ابر اندیکاتور ایچیموکو در محدوده ۸.۸۰ دلار قوی تر می باشد. بنابراین از این محدوده پتانسیل برگشت قوی تری مورد انتظار می باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 31 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 24 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طول دو هفته گذشته روند صعودی خود را حفظ کرد. خریداران این ارز موفق شدند قیمت را به سطح مقاومت ۱۲ الی ۱۳ دلار برسانند. با برخورد به این محدوده، شاهد واکنش منفی و کاهش قیمت هستیم. در بازه زمانی روزانه قیمت هنوزداخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد، و تا زمانی که کف کانال در محدوده ۱۰.۲۰ الی ۱۰.۴۰ دلار حفظ شود، مجددا پتانسیل رشد قیمت و تلاش مجدد از سوی خریداران وجود دارد. در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم انتظار یک روند رنج را داشته باشیم.

خط کیجونسن اندیکاتور ایچیموکو در محدوده حمایت رسم شده قرار گرفته است، و حمایت را تایید می کند. همچنین حمایتی ابر ایچیموکو نیز در قیمت ۹ دلار می تواند حمایت دوم را که پتانسیل بیشتری برای واکنش مثبت دارد، نشان دهد. برخورد اول به این محدوده ها و نحوه واکنش قیمت در تایم فریم ۱ ساعته می تواند نشانه های تغییر روند یا عدم تغییر روند را روی نمودار ظاهر کند، که با کمک اندیکاتور MACD می توانیم واگرایی های احتمالی را شناسایی کنیم.

تحلیل اتم ATOM امروز 24 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 3 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طی دو هفته گذشته با حمایت خریداران آن که موفق شدند قیمت را بالای مقاومت ۹ دلار برسانند، رشد خوبی را به ثبت رسانده است. برای اتم در تایم فریم روزانه یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر گرفته شده است. در تایم فریم هفتگی نیز قیمت وارد موج اصلاحی در روند نزولی شده است. مقاومت اصلی آن نیز در محدوده ۱۳ الی ۱۴ دلار می باشد.

پس در صورت حفظ حمایت ۹ دلار، پتانسیل رشد بیشتر قیمت و ادامه روند کوتاه مدت وجود دارد. در صورت شکست حمایت ۹ دلار، قیمت از کانال صعودی خارج خواهد شد. و حمایت پایین تر در محدوده ۷.۵ دلار هدف فروشندگان خواهد بود. قیمت از خطوط اندیکاتور Ichimoku و همین طور از ابر کومو به طور کامل عبور کرده است، و برگشت ها به سمت محدوده های حمایت، در صورتی که بیت کوین ریزش شدیدی نداشته باشد، حمایت خواهند شد.

تحلیل اتم ATOM امروز 3 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 20 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته حرکت صعودی آن تا محدوده مقاومت ۹.۷۵ دلار ادامه پیدا کرد. برخورد قیمت به مقاومت R1 اندیکاتور پیوت پوینت موجب واکنش منفی و برگشت به سمت حمایت پیوت در قیمت ۸ دلار شده است. با توجه به اینکه رشد خوبی از کف کانال نزولی شروع شده است، اما خط روند صعودی داخل کانال به سمت پایین شکسته شده است. بنابراین در صورتی که حمایت پیوت نیز شکسته شود، قیمت ATOM می تواند تا محدوده حمایت ۶.۹۰ الی ۶.۷۷ دلار کاهش داشته باشد. همچنین حمایت های بعدی در محدوده های ۶ و ۵ دلار قرار دارند، که در صورت افزایش فشار فروش، این محدوده ها نیز رویت خواهد شد.

تحلیل اتم ATOM امروز 20 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۰ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 13 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در هفته گذشته به سطح حمایتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، واکنش مثبت نشان داده است. این حمایت که در محدوده ۷.۲۰ الی ۷.۵ دلار قرار دارد، سطحی است که در گذشته با واکنش های خوبی همراه بوده است، و محدوده مهم عرضه و تقاضا محسوب می شود. بنابراین با توجه به اینکه روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته در صورت حفظ این حمایت صعودی باقی می‌ماند، انتظار داریم که شاهد رشد قیمت تا اهداف ۹ و ۱۰ دلار باشیم. این دو مقاومت که در سقف کانال نزولی قرار گرفته است، می تواند با واکنش منفی همراه باشد. به طور کلی تا زمانی که حمایت ۸ دلار حفظ شود، انتظار ما از روند فعلی حرکت به سمت مقاومت ها می باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 13 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 6 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته با شکستن مقاومت ترند لاین نزولی، حرکت صعودی آن تا نزدیک محدوده مقاومت ۹ دلار ادامه پیدا کره است. قیمت به این سطح هنوز برخوردی نداشته است، اما انتظار داریم که در صورت برخورد شاهد واکنش باشیم. برای هفته جاری می توانیم حمایت هایی در محدوده ۷.۵ و ۷ دلار در نظر داشته باشیم، که در صورت حفظ این حمایت، قیمت می تواند تا مقاومت های ۸.۶، ۹ و ۱۰ دلار به حرکت صعودی ادامه دهد.

با توجه به شکل کندل های موج صعودی، این طور پیش بینی می شود که روند، در حال چرخش می باشد، و فشار فروش در حال حفظ شدن می باشد. اما باید توجه داشت که پتانسیل رنج شدن روند بین محدوده حمایت ۵.۶ دلار و مقاومت محدوده ۱۰ دلار وجود دارد، و به دلیل شیب بالایی روند نزولی اصلی، باید برای رشد قیمت مدتی زمان بگذرد.

تحلیل اتم ATOM امروز 6 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 30 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته یک روند رنج بین محدوده حمایت ۵.۶۰ الی ۴.۸ و مقاومت ۷ الی ۷.۵ دلار پشت سر گذاشته است. این محدوده رنج با توجه به فشار فروش بالا می تواند همچنان ادامه داشته باشد. موج نزولی به صورتی است که در تایم فریم چهارساعته تا زمانی که مقاومت ۸ دلار تبدیل به حمایت نشود روند نزولی می تواند ادامه داشته باشد. همچنین یک خط روند نزولی نیز روی نمودار در نظر گرفته شده و این خط روند با محدوده مقاومت استاتیک همپوشانی دارد و این مقاومت را تقویت کرده است. بنابراین در کوتاه‌ مدت همچنان مومنتوم روند نزولی می‌باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 30 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 23 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته روند نزولی پر قدرت آن در تایم فریم روزانه و هفتگی ادامه پیدا کرده است. برای ارز ATOM یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۴.۸۶ الی ۵.۶۲ دلار در نظر گرفته شده است، که یکی از مهم ترین محدوده های عرضه و تقاضای این ارز می باشد. بنابراین در صورتی که شاهد برخورد قیمت به این محدوده باشیم،

با توجه به اینکه این سطح یکی از سطوح PRZ مهم می باشد، احتمال واکنش قیمت و تشکیل موج اصلاحی در روند نزولی وجود دارد. به طور کلی تا زمان برخورد قیمت به این محدوده و نحوه واکنش آن باید منتظر ماند. در صورت واکنش احتمالی، می توانیم انتظار داشته باشیم که یک برگشت کوتاه مدت تا سطح ۹ دلار را شاهد باشیم، که این برگشت قیمت می تواند مدتی زمان احتیاج داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 23 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 16 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته نوسانات خود را در محدوده حمایت اصلی ۸.۹۰ الی ۷ دلار و مقاومت محدوده ۱۱ دلار ادامه داده است. با توجه به نزولی بودن روند کلی، انتظار داشتیم که اگر قیمت بالای محدوده ۱۰ دلار برگشت نداشته باشد، امکان کاهش مجدد آن وجود دارد.

با رخداد این اتفاق، قیمت مجددا به سمت حمایت ۹ دلار برگشت، اما در چند روز گذشته با شکسته شدن ترند لاین نزولی و پولبکی که به این ناحیه زده شده است، و همچنین رشد قیمتی که امروز در بازار شاهد هستیم، انتظار داریم که حرکت صعودی یک بار دیگر تا سطح مقاومت ۱۱ الی ۱۱.۷۷ دلار ادامه داشته باشد. در صورت شکست این مقاومت و شکسته شدن همزمان ترند لاین دوم، انتظار می رود که رشد قیمت تا محدوده ۱۴.۳۶ الی ۱۷.۲۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 16 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 9 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طی هفته گذشته یک روند نزولی را به ثبت رسانده است. معامله گران این ارز در ناحیه حمایت ماهانه ۷.۱۴ الی ۸.۹۰ دلار جدال سختی پیش رو دارند. با توجه به اینکه یک واگرایی مثبت توسط اندیکاتور RSI رو این ناحیه شناسایی شده است، در صورت شکسته شدن خط روند نزولی اول، امکان رشد قیمت تا محدوده ۱۲ الی ۱۲.۶ دلار فراهم خواهد شد.

به طور کلی در گذشته قیمت بیشتری حجم معالاتی که صورت گرفته است، در قیمت ۱۱ الی ۱۱.۵ دلار بوده است. بنابراین در صورت عبور قیمت از این ناحیه، پتانسیل افزایش بیشتر تا محدوده مقاومت هفتگی ۱۴.۳۰ الی ۱۷ دلار وجود دارد. در کوتاه مدت نیز ادامه حرکت صعودی به شرط حفظ قیمت بالای ناحیه ۱۰ الی ۱۰.۳۳ دلار، امکان پذیر خواهد بود. در غیر اینصورت مجددا برگشت قیمت به سمت حمایت اصلی را انتظار داریم.

تحلیل اتم ATOM امروز 9 خرداد 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۹ خرداد ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 2 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته حمایت خوبی در محدوده رند ۱۰ دلار نشان داده است. همانطور که انتظار می رفت، قیمت در محدوده ۹ الی ۱۰ دلار با افزایش تقاضا و همچنین کاهش فشار فروش مواجه شد. یک ناحیه مقاومتی در قیمت ۱۱.۵۵ الی ۱۲ دلار روی نمودار رسم شده است، و برای رشد بیشتر قیمت، خریداران باید با حجم بیشتری اقدام به معامله کنند و قیمت را بالای این سطح تثبیت بدهند.

در این صورت اهداف بالاتر در محدوده های ۱۴.۳ و ۱۷ دلار در دسترس خواهند بود. با شکست این مقاومت، روند قیمت می تواند در تایم فریم ۴ ساعته از حالت رنج خارج شود. برای اطمینان بیشتر می توان یک خط روند صعودی نیز روی پیوت های تشکیل شده در کف قیمت رسم کرد. تا زمانی که این خط روند حفظ شود، پتانسیل شکست مقاومت ذکر شده وجود دارد.

تحلیل اتم ATOM امروز 2 خرداد 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲ خرداد ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 26 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در روند نزولی خود مجددا در حال کاهش به سمت حمایت محدوده ۱۰ الی ۹ دلار می باشد. در تایم فریم بالاتر محدوده های حمایت مقاومت به خوبی روی نمودار رسم شده است. خط روند نزولی نیز می تواند مدتی مانع از رشد قیمت ارز اتم شود. اما در کوتاه مدت در صورتی که حمایت ۹ دلار حفظ شود، یک برگشت تا محدوده مقاومت ۱۴.۳ الی ۱۷.۲ دلار را می توانیم انتظار داشته باشیم. همچنان روند قیمت نزولی می باشد و در برخوردهای بعدی در صورت تشکیل الگوی کنج نزولی یا کف دو گانه می توانیم انتظار برگشت کامل قیمت را داشته باشیم. اندیکاتور RSI نیز در محدوده اشباع فروش کامل قرار دارد، و تا خروج این اندیکاتور از این محدوده باید منتظر ماند.

تحلیل اتم ATOM امروز 26 اردیبهشت 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 12 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته با منفی ۱۹.۲۵ درصد کاهش قیمت به حمایت هفتگی خود در محدوده ۱۵.۵ الی ۱۷.۲۵ دلار برخورد کرده است. این حمایت با توجه به اینکه در گذشته قیمت به آن پولبک نزده است، در برخورد اول می تواند با واکنش خوبی همراه باشد. اما از طرف دیگر روند نزولی قیمت در طول یک ماه گذشته نشان می‌دهد که افزایش و برگشت قیمت مستلزم زمان برای تثبیت قیمت روی این سطح حمایتی می باشد.

یک کانال نزولی باریک برای موج آخر در نظر گرفته شده است و یک مقاومت در محدوده ۱۸.۵ الی ۱۹.۱۰ دلار قرار دارد و روند قیمت بین این مقاومت و حمایت هفتگی فعلی می تواند مدت کوتاهی به صورت رنج باشد. در صورتی که این مقاومت شکسته شود، حرکت صعودی و حمایت خریداران می تواند موجب رسیدن قیمت به مقاومت بعدی در سقف کانال نزولی شود. این مقاومت هم در محدوده ۲۰ دلار قرار دارد.

تحلیل اتم ATOM امروز 12 اردیبهشت 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 5 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM برای چهارمین هفته متوالی کاهش قیمت داشت. این ارز که از محدوده ۳۰ دلار حرکت نزولی خود را شروع کرده است، با فشار فروشی که همراه با شروع هفته داشت، به یک محدوده حمایتی در قیمت ۲۱ الی ۲۰ دلار برخورد کرده است. هنوز قیمت به این محدوده واکنشی نداشته است. باید دید که کندل روزانه در چه قیمتی بسته خواهد شد.

با توجه به اینکه فشار فروش بالایی را روی نمودار مشاهده می کنیم، احتمال شکست حمایت فعلی نیز وجود دارد. بنابراین احتمال ادامه ریزش به سمت حمایت اصلی در محدوده ۱۷.۲۵ الی ۱۶ دلار وجود دارد. لازم به ذکر است که روند قیمت در تایم روزانه در صورت شکسته شدن حمایت فعلی، از حالت رنج خارج، و تبدیل به حالت نزولی خواهد شد. یک ترند لاین نزولی نیز روی موج اصلاحی رسم شده است، و تا زمان شکسته شدن آن به سمت بالا و تبدیل شدن به حمایت، می توان منتظر ماند.

تحلیل اتم ATOM امروز 5 اردیبهشت 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 29 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در هفته گذشته ۱۲.۵ درصد کاهش قیمت داشت. این ارز که در تایم فریم روزانه روند رنجی دارد، در حال برخورد به حمایت هفتگی و روزانه خود در محدوده ۲۰ الی ۲۲ دلار می باشد. شیب حرکت نزولی بسیار بالا می باشد، و در حال حاضر روی کندل ها نشانه ای از تلاش خریداران برای برگرداندن قیمت به سمت مقاومت ها دیده نمی‌شود.

یک خط روند نزولی روی نمودار رسم شده است، و در صورتی که این مقاومت داینامیک شکسته شود و به حمایت تبدیل گردد، بعد از پولبک در صورت حفظ حمایت ۲۳.۵ الی ۲۲ دلار می توان انتظار رشد قیمت و برگشت به سمت مقاومت ۳۰ و ۴۰ دلار را داشت. در تایم فریم ۴ ساعته نشانه های واگرایی روی اندیکاتور MACD ظاهر شده است، بنابراین در صورت شکست ترند لاین نزولی، این واگرایی تایید خواهد شد.

تحلیل اتم ATOM امروز 29 فروردین 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 15 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در کانال صعودی بلند مدت خود از موج اصلاحی خارج شده است، و خریداران این ارز در تلاش هستند تا قیمت را بالای محدوده ۳۰ الی ۳۲ دلار تثبیت دهند. در صورتی که شاهد این اتفاق باشیم، حرکت بعدی قیمت می تواند تا مقاومت میدلاین کانال که با محدوده استانیک ۴۲ الی ۴۴ دلار همپوشانی دارد، ادامه داشته باشد.

حجم معاملات در روزهای گذشته بالاتر از میانگین ۳۰ روز قبل می باشد. بنابراین در صورتی که شاهد ثبات در بازار باشیم، ادامه حرکت صعودی را می توانیم انتظار داشته باشیم. اما در صورتی که خط روند صعودی موج آخر به سمت پایین شکسته شود، و کندل روزانه زیر محدوده ۲۹ دلار بسته شود، مجددا فروشندگان می توانند قیمت را به کف کانال صعودی بلند مدت در محدوده ۲۶ الی ۲۴ دلار برسانند.

تحلیل اتم ATOM امروز 15 فروردین 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 8 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل اتم ATOM امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طول دو هفته گذشته با حمایتی که در محدوده ۲۶ دلار داشت، مجددا حرکت صعودی خود را به سمت مقاومت ۴۲.۵ الی ۴۴ دلار شروع کرده است. با توجه به رنج بودن روند بین این دو ناحیه حمایت مقاومت، و شکل گیری کندل هایی که در تایم فریم هفتگی سایه های بلندی به سمت بالا تشکیل داده اند، انتظار می رود که روند رنج در این هفته نیز ادامه داشته باشد، تا قیمت به مقاومت محدوده ۴۴ دلار برسد.

نزدیک ترین مقاومت نیز در محدوده ۳۰ الی ۳۱.۵ دلار می باشد، که برای شکست این مقاومت، نیاز به حجم معاملات بالایی خواهد بود. در غیر اینصورت باز هم می توانیم شاهد کاهش قیمت به سمت حمایت های پایین تر باشیم.

تحلیل اتم ATOM امروز 8 فروردین 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۸ فروردین ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 23 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM در طول هفت روز گذشته روند نزولی داشت. این ارز با قدرت گرفتن بیشتر فروشندگان به قیمت دقیق ۲۶ دلار برخورد کرده و به این ناحیه واکنش خوبی داشت. بعد از شکست الگوی کنج نزولی در حال پولبک زدن به این سطح می باشد. هنوز فشار خرید بالایی را در این محدوده مشاهده نمی کنیم.

اما تحرکات مثبتی روی سطح حمایت صورت گرفته است و در صورتی که مقاومت مینور محدوده ۲۷.۲۰ الی ۲۷.۷ دلار تبدیل به حمایت گردد، هم زمان خط روند نزولی نیز می تواند شکسته شده و قیمت رشد خوبی را تجربه کند. اهداف قیمت در این صورت محدوده اول ۳۱ دلار و محدوده دوم ۳۳.۶ دلار خواهد بود. انتظار ما از محدوده حمایت فعلی برگرداندن قیمت به سمت اهداف بالاتر می باشد. مگر اینکه اخبار منفی در بازار موجب ریزش بیشتر قیمت ها شود. در این صورت حمایت بعدی در محدوده ۲۴.۲ الی ۲۲ دلار می باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 23 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 16 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ATOM همچنان در تایم هفتگی روند صعودی دارد، و در هفته گذشته با اینکه قیمت آن تا محدوده مقاومت ۳۴ دلار افزایش داشت، اما به دلیل جو منفی حاکم بر بازار و سیو سود خریداران کوتاه مدت، با کاهش و افت قیمتی که تجربه کرد، به محدوده حمایت خود در قیمت ۲۶ دلار برگشت. یک الگوی کنج نزولی در نمودار رسم شده بود، که هفته گذشته با پولبک به سقف این الگو، یک محدوده حمایت مینور روی نمودار تشکیل شد.

این محدوده که در قیمت ۲۶.۴۰ الی ۲۵.۷۰ دلار می باشد، می تواند در این هفته با واکنش مجدد همراه باشد. همچنین حمایت اصلی نیز در قیمت ۲۴.۲۰ الی ۲۱.۸۰ دلار و آخرین حمایت در صورت ریزش شدید بازار، محدوده ۱۸.۸ دلار در کف کانال بلند مدت صعودی می باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 16 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه:

برای معامله روی ارز اتم، می توانید برای کمترین ریسک، بعد از شکست خط روند نزولی اقدام به خرید کنید. یک محدوده حمایت مینور در قیمت ۲۷.۶ الی ۲۷.۲ دلار وجود دارد، که در حال شکسته شدن می باشد، و بسته شدن کندل ۴ ساعته زیر این ناحیه می تواند موجب کاهش بیشتر قیمت شود.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز 16 اسفند 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 9 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اتم را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر دوشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز اتم در تایم هفتگی بعد از شکست حمایت ۲۵ دلار به صورت فیک، در محدوده حمایت ۲۲ دلار با واکنش همراه بود، و در هفته گذشته از این محدوده به سمت بالا تا مقاومت ۲۶ دلار برگشت. بنابراین حمایت ۲۵ دلار به قوت خود باقی می باشد، و فرصتی برای خریداران که قیمت را به محدوده مقاومت بعدی در عدد ۳۰ دلار برسانند.

تحلیل اتم ATOM امروز 9 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتم ATOM امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه:

همان طور که مشاهده می کنید، قیمت از الگوی کنج نزولی خارج شده است، و بعد از پولبک به این الگو، آماده رشد تا محدوده مقاومت خود می باشد. البته به دلیل افزایش فشار فروش روز گذشته، امکان برخورد و تست مجدد حمایت ۲۵ دلار وجود دارد. بنابراین روند قیمت همان طور که مشاهده می کنید، در این هفته می تواند رنج باشد. البته تمایلات کلی در این ارز بیشتر صعودی بوده و در صورت حفظ حمایت ۲۵ دلار، رشد خوبی در انتظار ارز ATOM خواهد بود.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز 9 اسفند 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۹ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 25 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته با کاهش ۱۶ درصدی قیمت مواجه شد. این ارز که در تایم هفتگی در کانال صعودی قرار گرفته است، به محدوده حمایت مهمی برخورد کرده، که در قیمت ۲۶ الی ۲۵ دلار می باشد. اگر این ناحیه با حجم معاملات بالایی همراه باشد، می توان انتظار رشد قیمت را حداقل تا مقاومت محدوده ۴۲.۵ الی ۴۴ دلار در سقف قیمت انتظار داشت. اما اگر حمایت پیش روی قیمت شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۱۹.۵ الی ۲۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 25 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی الگوی کنج نزولی در حال تشکیل می باشد، اما هنوز تکمیل نشده است، و یک لگ صعودی تا تکمیل شدن فاصله دارد. بنابراین در صورتی که این الگو تایید شود و از بالا شکسته شود، قیمت می تواند حداقل به اندازه قاعده الگو یعنی تا قیمت ۴۰ دلار رشد داشته باشد. اندیکاتور RSI واگرایی مثبت را نشان می‌دهد، همچنین این اندیکاتور در تایم ۴ ساعته کاملا در محدوده اشباع فروش بوده و هنوز مومنتوم آن صعودی نشده است. بنابراین تا مشخص شدن وضعیت ادامه روند می‌توان منتظر ماند.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز 25 بهمن 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 11 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل اتم رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته ریزش قیمت آن ادامه داشت. با ۲۱ درصد کاهش قیمت به محدوده حمایت ۲۷ دلار با شدت زیادی برخورد کرد. شیب برخورد به این محدوده حمایت به حدی بالا بود که نفوذ کاملی در این محدوده حمایت رخ داد. بنابراین احتمال شکست محدوده حمایت با توجه به نزولی بودن بازار بالا می باشد.

این حمایت یک حمایت مینور بوده و برای تایید شکست آن باید به کندل های روزانه توجه کرد. بنابراین اگر کندل روزانه زیر این محدوده بسته شود، این حمایت شکسته شده و کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۲۰ دلار ادامه داشته باشد. همانطور که مشاهده می کنید نشانه هایی از قدرت خریدار روی محدوده حمایت دیده شده است.

اگر الگوی کندلی خوبی روی این محدوده تشکیل شود، انتظار داریم که برگشت قیمت را تا محدوده ۳۵ دلار شاهد باشیم. در غیر این صورت اگر کندل روزانه به خوبی بسته نشود، ادامه ریزش را می‌ توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل اتم ATOM امروز 11 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته:

مشاهده می کنید قیمت در حال تشکیل الگوی کنج نزولی می باشد، و در صورتی که این الگو تایید شود رشد قیمت حتی می‌ توانند تا محدوده ۴۰ الی ۴۳ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی 4 ساعته امروز 11 بهمن 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 4 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز اتم ATOM در هفته گذشته، در حال ثبت قیمت جدید بود، که با ریزش بازار، دچار ریزش قیمت شد، و بیش از ۳۵ درصد از ارزش خود را از دست داد. کاهش قیمت تا سطح حمایت ۲۵ دلار ادامه داشت، اما به این محدوده نرسید، و با یک برگشت قوی تا قیمت ۳۴ دلار برگشت. اما به دلیل جو منفی بازار، مجددا با کاهش قیمت همراه بود. محدوده سقف قیمت در عدد ۴۵ دلار با واکنش همراه بود. در حال حاضر مهم ترین حمایتی که در تایم هفتگی می توان برای اتم در نظر گرفت، قیمت ۲۲ تا ۱۸.۵ دلار می باشد. این حمایت در کف کانال صعودی نیز می باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 4 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتم ATOM امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه:

یک حمایت در محدوده ۲۸.۷۵ تا ۲۶.۴۵ دلار وجود دارد، که مربوط به بازه زمانی روزانه می باشد. تا زمانی که کندل روزانه زیر این ناحیه بسته نشود، کاهش بیشتر قیمت را مشاهده نخواهیم کرد، و قیمت می تواند در این محدوده حمایت شده و شاهد افزایش آن در روزهای آینده باشیم. اما اگر این محدوده شکسته شود، روند قیمت در تایم روزانه نیز نزولی خواهد شد، و قیمت می تواند تا کف کانال صعودی ریزش داشته باشد. پیشنهاد می شود تا مساعد شدن شرایط بازار، منتظر بمانید.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز 4 بهمن 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 27 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ATOM در کانال صعودی بلند مدت خود رشد بسیار خوبی داشت. در طول هفته گذشته با رشد ۲۵ درصدی همراه بود، و به محدوده بالاترین قیمت سطح تاریخی خود نزدیک شده است. در حال حاضر خریداران در تلاش هستند تا با عبور از این محدوده اهداف جدیدی را برای اتم به ثبت برسانند. محدوده مقاومتی که قیمت می ‌تواند در صورت شکست بالاترین سقف به آن برسد، قیمت ۵۰ دلار می باشد. در حال حاضر نیز یک حمایت در محدوده ۴۰ تا ۳۹ دلار وجود دارد، که اگر کندل روزانه زیر این محدوده بسته نشود احتمالاً خریداران آنها بتوانند با حفظ قدرت خود موجب افزایش قیمت شوند.

در غیر این صورت با شکست محدوده احتمال برگشت قیمت به حمایت پایین ‌تر در قیمت ۳۰ دلار نیز وجود دارد. حمایتی که اندیکاتور EMA نشان می دهد در محدوده ۳۵ دلار می باشد. بنابراین در صورتی که کاهش قیمت داشته باشیم، بازهم خریداران می توانند قدرت را به دست گرفت و قیمت‌ را به سطح جدیدی برسانند.

تحلیل اتم ATOM امروز 27 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی یک الگوی مثلث روی نمودار تشکیل شده است، که شکسته شده و سقف این الگو به حمایت تبدیل شده است. این محدوده که در قیمت ۴۰ دلار می باشد، می تواند یکی از مهمترین حمایت ها برای ادامه روند باشد. اما حتی در صورت کاهش قیمت تا سطح ۳۵ دلار نیز خریداران قدرت برگرداندن قیمت به سطوح بالاتر را دارند.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی 4 ساعته امروز 27 دی 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 20 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته با افزایش قیمت همراه بود. خریداران موفق شدند قیمت را به سقف قبلی این ارز برسانند. اما با واکنش شدید محدوده مقاومت ۴۰ دلار، کاهش قیمت اتفاق افتاد، و همزمان با ریزش بازار در طول هفته گذشته ریزش بیشتری داشت. در غیر این صورت رشد قیمت ادامه پیدا می کرد و می توانست به سقف جدیدی در محدوده ۵۰ دلار نیز دست یابد. اما به هر صورت به دلیل افزایش تقاضا در هفته‌ های گذشته و پایان موج اصلاح، روند این ارز مجدداً به حالت صعودی تبدیل شده و انتظار رشد بیشتری برای ارز اتم داریم.

تحلیل اتم ATOM امروز 20 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه:

همپوشانی دو محدوده مقاومت بسیار مهم یک محدوده داینامیک و یک محدوده استاتیک در قیمت دقیق ۴۰ دلار باعث واکنش قیمت و برگشت به سمت حمایت میدلاین کانال صعودی شده است. به دلیل قدرت بالای موج صعودی که از محدوده کف کانال رشد آن شروع شده، انتظار برگشت های شارپ و اصلاح عمیق به سمت پایین را نداریم. همچنین یک محدوده حمایتی بسیار مهم در قیمت ۳۰ دلار وجود دارد، که در گذشته با واکنش‌های بسیار خوبی همراه بوده است.

در صورت کاهش بیشتر قیمت، این محدوده می تواند محدوده خوبی برای برگشت مجدد قیمت به سمت اهداف خود باشد. البته یک حمایت دیگر نیز در قیمت ۳۵ دلار وجود دارد. اگر این محدوده حفظ شود باز هم می توان انتظار افزایش قیمت را داشت. خط روند صعودی نیز می تواند حمایتگر خوبی باشد، اما اگر این خط شکسته شود کاهش قیمت تا محدوده ۳۰ دلار ادامه خواهد داشت.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز 20 دی 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۲۰ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 6 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۶ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ATOM در طول هفته گذشته، موج اصلاح قیمت خود را در محدوه قیمت ۲۰ دلار پایان داد، و قیمت آن با ۵۰ درصد رشد به محدوده ۳۱ دلار رسیده است. استفاده از ابزار فیبوناچی به ما در پیدا کردن محدوده های حمایت و مقاومت کمک شایانی می کند. اکنون قیمت بالای محدوده ۳۰.۵ دلار قرار دارد. این قیمت، با عدد ۰.۲۳۶ فیبوناچی همپوشانی دارد. خط روند نزولی روی موج اصلاح نیز به سمت بالا شکسته شده است. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای همین محدوده فیبوناچی حفظ کنند، انتظار رشد بیشتر قیمت تا محدوده سقف قبلی را در قیمت ۴۰ تا ۴۵ دلار داریم.

تحلیل اتم ATOM امروز 6 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۶ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته:

حمایت محدوده ۳۰ تا ۳۰.۵ دلار با توجه به اینکه شکسته شده است، می تواند روند را در این بازه زمانی مثبت کند. و انتظار داریم که رشد قیمت از این محدوده ادامه داشته باشد. اندیکاتور EMA نیز زیر قیمت، به عنوان حمایت خوبی می باشد، که در صورت برگشت قیمت انتظار داریم بتواند مانع از ریزش قیمت شود. از عمق بالای اصلاح نیز می توان به تغییر جهت روند پی برد. بنابراین شرایط را برای ادامه حرکت ATOM می توان مساعد در نظر گرفت.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی 4 ساعته امروز 6 دی 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۶ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 29 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ATOM با توجه به اینکه در کانال صعودی قرار دارد، و موج اصلاحی که به سمت محدوده کف کانال صعودی برگشته است، محدوده مهم عرضه و تقاضایی در قیمت ۲۰ الی ۲۱ دلار ایجاد کرده است. چنانچه این محدود از دست برود، قیمت می تواند  به حمایت پایین تر که در محدوده ۱۸ دلار قرار دارد، واکنش داشته باشد. محدوده ۰.۵ فیبوناچی اصلاحی نیز در قیمت محدوده  ۲۰ دلار قرار دارد، که این مورد نیز گواهی بر تایید حمایت های مورد نظر می باشد. کف حمایت نیز همان طور که عنوان شد، محدوده ۱۸ دلار می باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 29 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته:

کانال نزولی که مشاهده می کنید، قیمت به خوبی در این کانال نوسان داشته است. اکنون به یک محدوده مهم حمایت رسیده است. که انتظار برگشت قیمت و شکست کانال نزولی را داریم. اندیکاتور RSI نیز در حال تشکیل واگرایی های پی در پی می باشد، که یک خط روند صعودی روی آن رسم کرده ایم.

در صورتی که این خط شکسته نشود، امکان حرکت قیمت به سمت بالا فراهم می شود. اگر برگشت قیمت داشته باشیم، و خریداران بتوانند قیمت را حمایت کنند، رشد قیمت تا سقف کانال در محدوده ۲۵ دلار می تواند ادامه داشته باشد. در واقع این رشد قیمت یک موج اصلاحی در روند نزولی می باشد، و در صورتی روند در این تایم صعودی خواهد شد که قیمت بالای ۲۵ دلار تثبیت داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 آذر 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 22 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

موج اصلاح قیمت در رمز ارز ATOM هنوز به پایان نرسیده است. حمایت محدوده ۲۱ الی ۱۸ دلار می تواند محدوده اصلی پایان اصلاح باشد. این محدوده در کف کانال صعودی می باشد. هفته گذشته شاهد روند رنجی بودیم. برای برگشت قیمت ATOM، نیاز بود که کندل هفتگی بالای ۲۸ دلار کلوز داشته باشد. اما این اتفاق نیوفتاد و کاهش قیمت ادامه دارد. حمایت ۲۴ دلار نیز در حال حاضر شکسته شده است.

تحلیل اتم ATOM امروز 22 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتم ATOM امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه:

اندیکاتور حجم معاملات نشان می دهد که تنها زمانی که بازار برای بار اول ریزش داشت، حجم افزایش پیدا کرد. اما در حال حاضر به کمترین میزان خود رسیده است. اندیکاتور CCI نیز هنوز وارد روند صعودی نشده است. پس انتظار برخورد قیمت به حمایت های رسم شده روی نمودار وجود دارد.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز 22 آذر 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته:

همان طور که ملاحظه می کنید، در کانال نزولی، با اینکه خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است، اما به دلیل اینکه سقف موج نزولی آخر در قیمت ۲۴.۵ دلار هنوز شکسته نشده، قیمت باز هم کاهش داشته است. این نکته بیانگر این مورد است که احتمال برخورد قیمت به کف کانال وجود دارد. نکته دیگری که وجود دارد این است که حمایت محدوده ۲۳.۵ دلار، به شدت در این روزها اهمیت پیدا کرده است. اگر این حمایت شکسته شود، قیمت کف کانال نزولی را خواهد دید.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی 4 ساعته امروز 22 آذر 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 15 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز ATOM در کانال صعودی بلند مدت خود یک حمایت بسیار مهم در محدوده ۲۱ الی ۲۰.۵ دلار و حمایت پایین تر ۱۸ دلار دارد، که در کف کانال صعودی می باشد. نکته مهم برای ادامه روند این ارز این است که نمودار ATOM نسبت به بیت کوین نیز روی محدوده حمایت خوبی قرار دارد. در نتیجه اگر بازار از همین محدوده های ۴۷۰۰۰ دلار برای بیت کوین برگشت داشته باشد، و شرایط مساعد گردد، اتم جزو ارزهایی است که می تواند رشد خوبی داشته باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 15 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل اتم ATOM امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی روزانه:

نمودار در این بازه زمانی داخل کانال رنج قرار دارد. در واقع این موج آخر حاصل اصلاح قیمت موج اصلی در تایم فریم هفتگی می باشد. محدوده کف و سقف این کانال رنج روی نمودار مشخص می باشد. قیمت بعد از تشکیل الگوی سقف دو قلو، تا کف موج صعودی اصلاح داده است. اگر قیمت در محدوده حمایت های مشخص شده نشانه های برگشت داشته باشد، و بازار نیز شرایط مساعدی به خود بگیرد، رشد قیمت می تواند اتفاق افتاده و شروع یک موج صعودی را می توانیم شاهد باشیم.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی  روزانه امروز 15 آذر 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی  روزانه امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته:

با توجه به اینکه قیمت در کف کانال نزولی قرار گرفته، چنانچه نشانه های برگشت و حمایت در این محدوده ها دیده شود، می توان انتظار یک برگشت خوب را از این ارز داشت.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی 4 ساعته امروز 15 آذر 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 8 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

در هفته ای که ارز ATOM پشت سر گذاشت، بعد از برخورد به سقف کانال نزولی و رسیدن به مقاومت ۳۳ دلار، همزمان با ریزش بازار، دچار کاهش قیمت شد، و در حال حاضر به کف کانال نزولی برخورد کرده است. یک محدوده حمایت بسیار مهم در قیمت ۲۴.۵ تا ۲۲ دلار وجود دارد که اگر شرایط بازار مساعد شود، می تواند منطقه خوبی برای افزایش قیمت و شروع یک روند صعودی دیگر باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 8 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته:

حمایت روز گذشته را روی نمودار در کف قیمت ملاحظه می کنید. خط روند نزولی روی آخرین موج نزولی به سمت بالا شکسته شده است، اما در برگشت باید منتظر نقطه ورود ایمن باشیم. این نقطه ورود در صورتی که قیمت زیر محدوده ۲۶ دلار برگشت نداشته باشد، می تواند در قیمت ۲۶ دلار حمایت شود. اما با توجه به رشد شارپی که تا قیمت ۲۸ دلار داشته می تواند چند ساعت در این محدوده رنج باشد، و سپس به ادامه حرکت خود بپردازد.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی 4 ساعته امروز 8 آذر 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز 1 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز اتم ATOM امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز ATOM که در یک کانال صعودی قرار دارد، در آخرین موج صعودی خود یک اصلاح قیمت طولانی مدت اتفاق افتاده است. در محدوده ۲۵ تا ۲۲ دلار حمایت بسیار خوبی وجود دارد. این محدوده استانیک حمایت در تقاطع با کف کانال بلند مدت صعودی قرار دارد، که می‌تواند شروع کننده یک حرکت صعودی پر قدرت به سمت میدلاین کانال و سقف کانال باشد.

قیمت اکنون زیر ابر کومو اندیکاتور Ichimoku قرار دارد. نکته دیگر اینکه کندل های روزانه در کف قیمت سه کندل روندی پر قدرت می‌باشد. پس می تواند نشانه شروع روند جدید باشد.

تحلیل اتم ATOM امروز 1 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل اتم ATOM امروز ۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه زمانی ۴ ساعته یک کانال نزولی رسم شده است، که قیمت اکنون در نیمه بالایی این کانال قرار دارد. بنابراین می توان ورود خریداران و قدرت گرفتن آنها را حس کرد. ما یک خط روند صعودی روی آخرین موج رسم کرده ایم. تا زمانی که این خط به سمت پایین شکسته نشود، خریداران می توانند قیمت را از کانال نزولی خارج کرده و شروع روند جدیدی را شاهد باشیم.

حمایت استاتیک ۲۹ دلار نیز می تواند از ادامه ریزش این ارز جلوگیری کند. حجم معاملات در این روزها افزایش داشته و این نکته بیان گر این است که خریداران برای ورود پله ای به این ارز اقدام کرده اند.

تحلیل اتم ATOM بازه زمانی 4 ساعته امروز 1 آذر 1400
تحلیل اتم ATOM بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ATOM امروز 17 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ATOM امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ATOM در چند روز گذشته روند بسیار رنج با دامنه نوسان محدودی داشته است. در حال حاضر روی محدوده میدلاین کانال صعودی قرار دارد. همچنین حمایت مووینگ EMA را در این محدوده دارد. در صورتی که قیمت در همین ناحیه حفظ شود، و خریداران وارد خرید شوند و قدرت را دست بگیرند، این ارز می تواند به اهداف ۴۴ – ۵۰ – ۶۰ و نهایتا ۷۰ دلار برسد. اما اگر این حمایت از دست برود، محدوده حمایت بعدی این ارز ۲۹ تا ۲۵ دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز ATOM امروز 17 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ATOM امروز ۱۷ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل اتم ATOM امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز ATOM در کانال صعودی خود روند متعادلی داشته، و اکنون در نیمه دوم کانال قرار دارد. بالاترین قیمتی که برای ATOM ثبت شده، ۴۴.۸۰ دلار می باشد. اکنون که در پایان هفته قرار گرفته ایم، ATOM یک واکنش شدید به سقف قیمت داشته، و دچار ریزش ۱۷ درصدی شده است. حمایت بسیار خوب تایم فریم هفتگی برای اتم، محدوده  ۲۴.۴۹ دلار می باشد. البته بین این دو قیمت همچنان می تواند مدتی رنج بزند.

تحلیل تکنیکال ارز ATOM امروز 10 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز ATOM امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی روزانه:

اگر خط سبز رنگ میدلاین کانال صعودی را به عنوان خط روند صعودی فرض کنیم، یکی از حمایت های خوب ATOM برای رسیدن دوباره به سقف قبلی می باشد.

با توجه به واگرایی تشکیل شده روی اندیکاتور MACD، اگر خط میدلاین کانل به سمت پایین شکسته شود، در آن صورت فروشندگان می توانند قیمت را تا محدوده ۲۴.۵ الی ۲۲ دلار پایین بیاورند. مجددا از این محدوده های حمایت انتظار یک برگشت به سمت بالا تا قیمت ۳۳ دلار را داریم. باید دید که شرایط بازار در ادامه به چه صورت خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی روزانه امروز 10 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ATOM بازه زمانی روزانه امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ATOM در تاریخ ۲۱ مهر ۱۴۰۰

ارز اتم که در هفته های گذشته به سقف کانال رسیده بود، دچار اصلاح قیمتی شده است. و در حال حاضر شرایط برای ارز اتم به گونه ای است که اگر حمایت خود را در محدوده ۲۹.۳۵ تا ۳۲.۳۰ حفظ نکند، ریزش آن تا محدوده بین ۲۰ و ۲۴ دلار ادامه خواهد داشت. با توجه به اینکه قدرت بیشتر بازار دست خرس ها افتاده است. اما همچنان روند کلی بازار صعودی است.

تحلیل تکنیکال ارز ATOM در تاریخ 21 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ATOM در تاریخ ۲۱ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ATOM در تاریخ ۴ مهر ۱۴۰۰

ارز اتم در یک روند صعودی پرقدرت قرار گرفته و در حال اصلاح می باشد. منطقه حمایتی که انتظار داریم قیمت اتم را به سمت بالا هدایت کند، محدوده ۳۵ تا ۳۰ دلار است. که در تایم های پایین در صورت رسیدن به آن ناحیه می توان به دنبال نشانه های خوب گشت. البته شرایط بازار بسیار حساس است و قیمت بیت کوین می تواند قبل از صعود دچار نوسانات شدیدی شود. و یا حتی در بدترین حالت ممکن بیت کوین به شدت نزولی شود و حمایت های خود را بشکند. در حال حاضر شرایط مومنتوم اتم کاملا نزولی است و فعلا فقط باید نظاره گر بازار باشیم. تا ببینیم نهنگ های بازار چه تصمیمی می گیرند.

تحلیل تکنیکال ارز ATOM در تاریخ 4 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ATOM در تاریخ ۴ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتم ATOM

اتم به عنوان رمز ارز اصلی پلتفرم Cosmos شناخته می شود. کازماس در تلاش است تا بلاکچین ها مختلف را در یک واحد جمع کند و با این کار مشکلات مختلفی را همچون مقیاس پذیری و قابلیت همکاری حل نماید.

پروژه های راه اندازی شده در شبکه کازماس، امکان تبادل توکن ها را فراهم می نمایند. کازماس به عنوان اینترنت بلاکچین نیز شناخته می شود . این شبکه در نظر دارد تا با تمرکز بر قابلیت شخصی سازی و قابلیت همکاری خود را از سایر پروژه ها متفاوت نشان دهد.

بنیاد Interchain یک سازمانی می باشد که به توسعه و راه اندازی کازماس یعنی پلتفرم ارائه دهنده رمز ارز اتم، کمک نموده است. از جمله بنیانگذاران این ارز دیجیتال Jae Kwon و Ethan Buchman می باشند. عرضه اولیه اتم در سال ۲۰۱۷ صورت گرفته است. در صورتی که قصد دریافت اطلاعات بیشتری در ارتباط با عملکرد و اهداف این رمز ارز دارید، می توانید به مقاله “ارز اتم Atom چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید. کافیست تنها بر روی لینک داده شده کلیک کنید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز اتم Atom پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز اتم

یکی از روش های تحلیل مورد استفاده در بازارهای مالی، تحلیل تکنیکال است که از ان برای تحلیل رمز ارزها نیز استفاده می شود. در تحلیل تکنیکال، تحلیلگران با ابزارها و نمودارها سر و کار دارند.

به عبارت دیگر تحلیل تکنیکال روشی برای پیش بینی قیمت با بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات می باشد. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتم پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز اتم

برای بررسی ارزش ذاتی یک پروژه از تحلیل فاندامنتال و یا بنیادی استفاده می شود. در این روش، تحلیلگران یک پروژه را مورد بررسی قرار می دهند. به علاوه اخبارها و رویدادهای مربوط به ان را نیز بررسی می کنند.

در سایت زوم ارز کاربران می توانند عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال را به زبان فارسی مطالعه نمایند. همچنین اخبار ارز دیجیتال را به صورت شبانه روزی دنبال کنند.

تحلیل سنتیمنتال برای اتم

تحلیل سنتیمنتال را می توان به عنوان یک روش جدید در بین دیگر روش های تحلیل معرفی نمود. این نوع از تحلیل به منظور اندازه گیری و سنجش احساس سایر سرمایه گذاران نسبت به رمز ارز مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته: در این صفحه تیم زوم ارز تنها به تحلیل تکنیکال رمز ارز اتم پرداخته است و هیچگونه دید سیگنال دهی ندارد. ما به شما پیشنهاد می نماییم، در صورتی که قصد سرمایه گذاری و یا انجام معاملات در بستر این ارز را دارید قبل از انجام معامله تمامی عوامل را به طور کامل بررسی کنید.

ممنون از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتم Atom” همراه ما بودید.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده