آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر ارشد Grayscale: آیا ETF های اسپات اتریوم در راهند؟

مدیر ارشد Grayscale: آیا ETF های اسپات اتریوم در راهند؟

مدیر ارشد Grayscale: آیا ETF های اسپات اتریوم در راهند؟

“ETF های اتریوم در راهند؟ هافمن، رئیس مشارکت های توزیع کننده در Grayscale Investments، در یک جلسه NYSE Floor Talk، درباره فرصت های نوظهور ETFهای اتریوم صحبت می کند. هافمن تاکید می کند که ETFهای بیت کوین نقطه ای از ادغام بیت کوین و ETFها برخوردار هستند و نقش اساسی Grayscale در توسعه بازار ارزهای دیجیتال را برجسته می کند. در مکالمه با جودی، هافمن به اهمیت ساده‌سازی سرمایه‌گذاری و جلب سرمایه گذاران جدید اشاره داشت و اظهار کرد که بازار بیت کوین از منظر ارزش بازار بهترین جایگاه خود را به دست آورده است. به تازگی بازار بیت کوین به رالی تبدیل شده و هافمن با بیان اینکه بیت کوین تنها ۲۱ میلیون واحد دارد، این روند را توجیه کرد. هافمن همچنین به کار روی محصول ETHE و تلاش‌های Grayscale برای تبدیل آن به یک ETF پیشرو اشاره کرد.”

این یک مثال از بازنویسی محتوا با استفاده از ایده ها اصلی و تغییرات جزئی است. امیدوارم که این راهند موثر واضح بوده باشد.شاهد تحولاتی در مورد GBTC بوده‌ایم. “این موضوعی است که به آن توجه زیادی داشته‌ایم و با مشتریان خود درباره تمایلاتشان به این صندوق بحث کرده‌ایم.”

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده