آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جا به جایی ۵.۳ میلیون دوج کوین با بیداری نهنگ باستانی!

جا به جایی ۵.۳ میلیون دوج کوین با بیداری نهنگ باستانی!

جا به جایی ۵.۳ میلیون دوج کوین با بیداری نهنگ باستانی!

به گزارش زوم ارز، ردیاب رمزارز Whale Alert، که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال بزرگ را پیگیری می‌کند، شناسایی کرده است که یک آدرس غیرفعال که قبلاً استفاده نشده بود، دوباره فعال شده است. این آدرس حاوی ۵,۳۹۲,۹۸۴ واحد ارز دیجیتال Dogecoin است که در حال حاضر به ارزش ۳۷۲,۴۶۱ دلار است.

آخرین باری که این کیف پول فعال بود، به گفته پلتفرم ردیابی کریپتو، ۹.۸ سال پیش در سال ۲۰۱۳ بود. در آن زمان، ارز دیجیتال DOGE به بازار عرضه شد. بیلی مارکوس و جکسون پالمر، سازندگان آن، DOGE را به عنوان یک پروژه جانبی و به عنوان تقلیدی از بیت‌کوین ایجاد کردند. بیت‌کوین چهار سال قبل از آن معرفی شده بود.

بیلی مارکوس، زمانی که در توییتر ثبت نام کرد، نام مستعاری به نام Shibetoshi Nakamoto را برگزید که به شوخی به خالق مرموز بیت‌کوین، ساتوشی ناکاموتو، اشاره دارد.

به گزارش Whale Alert، حدود سه ساعت پیش، این کیف پول ۳۹۲,۰۰۰ واحد DOGE را به یک آدرس بلاکچین جدید منتقل کرد، که یک کیف پول کاملاً جدید بود. به نظر می‌رسد که نهنگ میلیون‌ها واحد ارز دیجیتال DOGE را در کیف پول‌های مختلف توزیع می‌کند.

در اوایل این هفته، قیمت اصلی ارز دیجیتال DOGE تجربه رشد قابل توجهی ۱۶.۱۱ درصدی کرد و از ۰.۰۶۴۹ دلار به سطح ۰.۰۷۵۳ دلار ارتقا یافت. با افزایش ۱۳ درصدی بیت‌کوین در تاریخ ۲۴ اکتبر، DOGE و سایر ارزهای دیجیتال نیز به سطح ۳۴,۱۰۰ دلار رسیدند.

با این حال، این رشد برای ارز دیجیتال DOGE طولانی مدت نبود. در زمان نوشتن این مقاله، قیمت DOGE به ۰.۰۶۸۲ دلار رسیده است که نسبت به جهش روز پنجشنبه، ۹.۳۵ درصد از آن کاسته شده است.

همچنین، امروز گزارش شده است که یک نهنگ ناشناس تعداد ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد ارز دیجیتال DOGE را به پلتفرم تجاری محبوب Robinhood منتقل کرده است.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده