آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شرکت Layergg اعلام کرد ۴ آلت کوین احتمالاً به Launchpool بایننس وارد شوند!

شرکت Layergg اعلام کرد ۴ آلت کوین احتمالاً به Launchpool بایننس وارد شوند!

به گزارش زوم ارز، شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Layergg اظهار داشت که آلتکوین بعدی که ممکن است در رویداد Launchpool بایننس حضوری پیدا کند، در حال انتظار است. این شرکت اعلام کرد که پس از PORTAL، انتظار لانچ‌پول بعدی بایننس را دارد و تعدادی از پروژه‌ها را شناسایی نموده که می‌توانند به عنوان لانچ‌پول بعدی معرفی شوند.

شرکت تجزیه و تحلیل برای شناسایی این نامزدها از معیارهایی همچون تأمین شده توسط اینفلوئنسرها، وظایف در x، رویداد ایجاد توکن آینده، و اعلامیه مبنی بر اختصاص airdrop به افرادی که NFT دارند، استفاده کرده است. Layergg اشاره کرده است که برخی از اینفلوئنسرها مانند Dingaling برای انتخاب آلتکوین‌هایی که بایننس ممکن است فهرست کند، اهمیت زیادی دارند.

از رویداد ایجاد توکن تا زمان اعلام Launchpool آینده، Layergg زمان دقیقی را منتشر نکرده است، اما بیان کرده است که اگر رویداد ایجاد توکن به زودی برگزار شود، شانس راه‌اندازی پروژه‌هایی همچون PORTAL، NFP، XAI و MANTA افزایش می‌یابد.

پس از MemeLand ، بسیاری از پروژه‌ها استراتژی اختصاص airdrop توکن به دارندگان NFT را پیش برده‌اند. همچنین، بر اساس گفته‌های این شرکت، حتی اگر برای ایجاد توکن هیچ فعالیتی در نقشه راه پروژه وجود نداشته باشد، پروژه‌هایی که توسط بایننس Labs حمایت می‌شوند ممکن است به طور ناگهانی فهرست شوند، مانند ACE و ALT.

با توجه به معیارهای فوق، Layergg برخی از نامزدهای Binance Launchpool را شناسایی کرده است، از جمله:
Ultiverse : یک رویداد آینده ایجاد توکن با حمایت بایننس Labs و Dingaling که دارای مأموریتی در X است و معیارهای یک NFT-Airdrop تأیید شده را برآورده می‌کند.”

MON: با حمایت Dingaling و بسیاری از اینفلوئنسرها، یک رویداد آینده ایجاد توکن با ماموریت در X و معیارهای تایید شده NFT-Airdrop دارد. اخیراً پیش فروش MON را تکمیل کردند که به طور قابل توجهی شبیه به پیش فروش MEME است.

شبکه Polyhedra: با حمایت بایننس Labs و Binance Incubation با استراتژی بالقوه Pandra King NFT-Airdrop را معرفی کرده است. این شبکه تا جایی که رویدادهای airdrop مختلفی برگزار کرده است، اما امروز آخرین روز برای کیف پول Binance Web3 و رویداد airdrop در حال انجام است.

Notcoin: یک ماموریت در X و یک رویداد ایجاد توکن در آینده وجود دارد.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده