آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی تحلیلگر: سولانا ممکن است به دلیل ادامه فشار نزولی، به ۷۰ دلار برسد!😳

پیش‌بینی تحلیلگر: سولانا ممکن است به دلیل ادامه فشار نزولی، به ۷۰ دلار برسد!😳

پیش‌بینی تحلیلگر: سولانا ممکن است به دلیل ادامه فشار نزولی، به ۷۰ دلار برسد!

به گزارش زوم ارز، تحلیلگر “بلانتز کپیتال” در توییتر خود اشاره کرده است که قیمت سولانا  ممکن است به دلیل شرایط نزولی بازار، به سمت کاهش شدیدتری حرکت کند. او همچنین اشاره کرده است که SOL ممکن است در هفته‌های اخیر در یک مثلث موج B قرار داشته باشد و می‌خواهد در صورت کاهش قیمت به حداقل ۷۰ دلار، خرید کند.

با توجه به این تحلیل، اگر قیمت SOL به ۷۰ دلار کاهش یابد، این سطح قیمت پایین‌ترین سطح SOL از اواسط دسامبر ۲۰۲۳ خواهد بود. در حال حاضر، قیمت SOL حدود ۸۸ دلار است و در ۲۴ ساعت گذشته با ۴.۶۳ درصد و ۷.۳۸ درصد کاهش یافته است.

در طول رونق بازار ارزهای دیجیتال در سال گذشته، SOL یکی از ذینفعان اصلی رشد قیمت بوده است. افزایش جریان سرمایه به شبکه SOL و تغییر در احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به بلاکچین سبب افزایش علاقه به SOL شده است.

با این حال، در سال جاری، قیمت SOL در یک مسیر نزولی بوده است و در ۳۰ روز گذشته با شرایط نزولی در بازار ۲.۷۲ درصد کاهش یافته است. قیمت فعلی SOL با ۸۸ دلار، کمترین قیمتی است که این ارز تاکنون در ژانویه ثبت کرده است.

به طور کلی، SOL تنها ارز دیجیتالی نیست که در شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال کاهش قیمت داشته است. بیتکوین، اتریوم و بسیاری از دارایی‌های رمزنگاری دیگر همچنان در منطقه قرمز قرار دارند، در حالی که برخی از مم کوین‌ها مانند Dogecoin اخیراً در حال صعود بوده‌اند.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده