آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که افزایش ۴۱ درصدی ریپل بعدی ممکن است باعث یک رشد افسانه ای شود

آیا ریپل به قیمت مورد نظر می رسد؟

تحلیلگر پیش‌بینی می‌کند که افزایش ۴۱ درصدی ریپل بعدی ممکن است باعث یک رشد افسانه ای شود

به گزارش زوم ارز، تحلیلگر بازار EGRAG اعلام کرده است که افزایش ۴۱ درصدی در قیمت XRP، به احتمال زیاد، به یک افزایش قابل توجه با سودهای بزرگ منجر خواهد شد.

تحلیلگر این موضوع را در گزارش اخیر در میان مبارزات XRP در اطراف سطح قیمت ۰.۵ دلار آشکار کرد. با وجود عملکرد ضعیف، XRP به دلیل پیش بینی های چندگانه درباره قیمت، توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. تحلیلگران بازار معتقدند که XRP در حال تکرار الگویی شبیه به آنچه در سال ۲۰۱۷ پیش از موج شهاب سنگ دیده شد، است.

افزایش قریب الوقوع ۴۱ درصدی قیمت

به طور خاص، تحلیل اخیر EGRAG نشان می‌دهد که XRP آماده‌ی یک افزایش خفیف ۴۱٪ است. با این حال، یک تحلیلگر با تجربه بیان کرد که این افزایش ملموس نمای XRP ممکن است به یک روند صعودی قوی و قابل توجه منجر شود و در نتیجه، منجر به شکست قابل توجهی در جهت بالا خواهد شد.

او نگاه کلی به نمودار قیمت XRP داشت و آن را به‌عنوان یک الگوی فوق‌العاده صعودی توصیف کرد. او به داده‌های تاریخی اشاره کرد، به‌ویژه به افزایش حدود ۴۱ درصدی در سال ۲۰۱۷ که پیش از یک افزایش چشمگیر بود. پس از یک دوره عدم عملکرد پایدار در سال ۲۰۱۷، XRP افزایش ساده‌ای به اندازه ۴۱ درصد را ثبت کرد.

اینجا جالب است که افزایش ۴۱ درصدی، پایه‌ای برای افزایش ارز دیجیتال XRP از ژانویه ۲۰۱۷ تا ژانویه ۲۰۱۸ فراهم کرده و به بالاترین قیمت ۳.۳ دلاری رسید. این رشد تاریخی، پایه‌ای برای اطمینان EGRAG است که اجرای تکراری در آینده را نمایان می‌کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با توجه به نمودار همراه، XRP در حال حاضر در یک الگوی مثلث متقارن شبیه به آنچه در سال ۲۰۱۷ دیده شد، در حال معامله است. احتمال بر این است که شکست پس از افزایش ۴۱ درصد، امکان دارد فرصتی برای یک روند صعودی را تقویت کند. اگرچه EGRAG تأیید کرده که نمی‌تواند درصد افزایش دقیق را پیش‌بینی کند، او هدف نهایی خود را به عنوان سطح فیبوناچی ۱.۶۱۸ مشخص کرده است.

ریپل می‌تواند ۲۷ دلار را هدف قرار دهد

داده‌های نمودار نشان می دهند که ارزش Fib. 1.618 با قیمت ۲۷ دلار همخوانی دارد. این ارزشی است که مداوما توسط شخص مورد استدلال قرار می‌گرفت که اریپ (XRP) قادر است آن را به دست آورد. برای رسیدن به این هدف، مسیر مشخصی وجود دارد که شامل سه سطح مقاومت فیبوناچی قوی است. اولین سطح در Fib. 1 (3.31 دلار) قرار دارد و دو سطح بعدی در Fib. 1.236 (7.36 دلار) و Fib. 1.414 (13.5 دلار) قرار دارند.

تخریب این سطوح تصویر حرکت به سمت ۲۷ دلار را تقویت می کند. با این حال، او تأکید دارد که باید به یک استراتژی متفکرانه توجه شود. با توجه به طبیعت غیرقابل پیش بینی حرکت قیمت، او توصیه می کند از رویکرد دلار-فروش-میانگین استفاده شود. این رویکرد به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که به طور منظم بخشی از دارایی های خود را با افزایش قیمت‌ها بفروشند.

همچنین، طی یک تحلیل دیگر، EGRAG درباره حرکت کوتاه مدت XRP در بازه زمانی ماهانه گفتگو کرد. او به یک سیگنال صعودی مهم از ماه گذشته ارجاع داد. EGRAG به شکل‌گیری چکش معکوس ۷۵ درصدی در پایین اشاره کرد، که اغلب به عنوان یک نشانگر قدرتمند از روند صعودی نزدیک به وقوع معروف است.

چکش معکوس ماهانه ریپل| EGRAG
چکش معکوس ماهانه ریپل| EGRAG

تحلیلگر با خوش‌بینی به ویژه درخصوص این سیگنال نگرانی نشان داده و پیش‌بینی می‌کند که در مدت کوتاه، قیمت به مقدار ۰.۷۵ دلار می‌رسد. او حتی اظهار کرده که ممکن است ماه ژوئیه ۲۰۲۴ ماه مهمی باشد که در آن بازی های قیمتی بسیار مهمی روشن می‌شود. قیمت XRP در حال حاضر ۰.۴۹۱۹ دلار است و تلاش می‌کند تا به قیمت ۰.۵۰ دلار بازگردد و این حمایت را حفظ کند.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی