آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر اتریوم هشدار می دهد که قیمت اتریوم ممکن است تا ۲۶٪ کاهش یابد

تحلیلگر اتریوم هشدار می دهد که قیمت اتریوم ممکن است تا 26٪ کاهش یابد

تحلیلگر اتریوم هشدار می دهد که قیمت اتریوم ممکن است تا ۲۶٪ کاهش یابد

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر امنیتی که به دقت پی‌گیری می‌شود، هشداری برای سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد و اعلام می‌کند که قراردادهای هوشمند اتریوم (ETH) ممکن است تا ۲۶٪ از ارزش خود را از دست دهد.

Credible Crypto، یک استراتژیست برجسته در زمینه ارزهای دیجیتال، به ازای ۴۰۲۳۰۰ دنبال کننده‌اش در پلتفرم رسانه‌ای X تأکید می‌کند که احتمالاً هنوز به پایین‌ترین سطح بازار نرسیده است که آلتکوین برتر ممکن است رخ دهد.

تجزیه و تحلیلگر درآمد ETH به تصویر می‌کشد – این معیار که تعداد کل قراردادهای مشتقه معوق برای یک دارایی خاص را نشان می‌دهد – و نظر دارد افزایش وزنی باقی‌مانده است، حتی با افت قیمت روز پنجشنبه.

هنگامی که به OI از منظر سکه نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که تراز بزرگ در موقعیت خود هنوز دست نخورده است. OI تنها از لحاظ مالی کاهش یافته است، زیرا ارزش آن کاهش یافته است.

در پیدا کردن واقعیت، احتمالاً تراز کمی پایین تر خواهید بود. شرط من برای این موقعیت بین ۲۲۰۰ تا ۲۷۰۰ دلار پایینتر است. هنگامی که ما به این محدوده فشار می‌آوریم، حتماً مراقب آن در OI (به شکل سکه ای) باشید.

منبع: Credible Crypto/X
منبع: Credible Crypto/X

در لحظه نگارش این مقاله، قیمت Ethereum به ارزش ۳۰۰۲ دلار معامله شده است که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۴ درصد کاهش یافته است.

این محلل همچنین اظهار می‌دهد که احتمالاً قیمت memecoin Pepe (PEPE) به شدت کاهش خواهد یافت.

به نظر می‌رسد PEPE انحراف خود را در نواحی اوج محدوده کامل کرده و دوباره در محدوده پذیرفته قرار گرفته است. در حال حاضر، [این] محدوده پایین‌ترین را انتخاب کرده و به صورت واقع‌بینانه زیر آن را هدف قرار می‌دهد… برخی از alt‌ها بیشتر از سایرین آسیب می‌بینند.

Altهایی مانند PEPE که حداقل دارای ۳۰٪ – ۴۰٪ کاهش قیمت نسبت به قبل از اصلاحات بزرگتر هستند، حتی با پتانسیل ۶۰٪ – ۷۰٪ کاهش قبل از اتمام اصلاحات بزرگتر، هوای آزاد زیادی در زیر خود نگه داشته اند. برای دیگر آلت‌هایی که قبلاً به پالپ تبدیل شده‌اند، ممکن است حداکثر حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد کاهش (حتی در برخی موارد کمتر) رخ دهد.

منبع: Credible Crypto/X
منبع: Credible Crypto/X

با توجه به نمودار، معامله‌گر تصور می‌کند که احتمالاً پیش‌بینی می‌شود که قیمت پپه به کمتر از ۰.۰۰۰۰۰۴۰۰ دلار برسد.

Pepe در زمان نگارش این متن با تنزیل ۷.۵٪ در مدت ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۶۵۶ دلار معامله می‌شود.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده