آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار جیسون پیزینو: اگر بیت‌کوین به زیر این سطح سقوط کند، عواقب بدی برای آلت‌کوین‌ها در انتظار خواهد بود.

1697187025-0757054f2af2b29cfeefdb4e3318f009ad4d2d5a.jpg

هشدار جیسون پیزینو: اگر بیت‌کوین به زیر این سطح سقوط کند، عواقب بدی برای آلت‌کوین‌ها در انتظار خواهد بود.

به گزارش زوم ارز، جیسون پیزینو، تحلیلگر رمزارز، سرمایه گذاران آلت کوین را در حالت آماده باش قرار می دهد.

در یک جلسه استراتژی جدید، Pizzino به ۲۹۰۰۰۰ مشترک یوتیوب خود می گوید که تا چه حد افت بیت کوین (BTC) شدت اصلاح آلت کوین ها را تعیین می کند.

«بنابراین، به نظر می رسد که [بیت کوین] اکنون برای آزمایش [۲۶۷۰۰ دلار] بازمی گردد. شما بچه ها می دانید که اگر تجزیه و تحلیلی از آن بدست آوریم، احتمالاً برای آزمایش ۲۶۰۰۰ دلار و احتمالاً حتی ۲۴۹۰۰ دلار آزمایش خواهیم کرد.

از آن نقطه چه اتفاقی می افتد؟ خوب، پس ما سطح ماهانه ۵۰% را داریم که بیت کوین ممکن است برگردد و آزمایش کند – ۲۳۶۰۰ دلار. و این تضمین شده است که عواقب بدی بر آلتکوین ها خواهد داشت. من به ETH به تنهایی به عنوان یک جانور جداگانه نگاه خواهم کرد، و این نیز در حال مبارزه است.”

تحلیلگر هشدار کریپتو صادر می‌کند و می‌گوید اگر بیت‌کوین به زیر این سطح سقوط کند، عواقب بدی برای آلت‌کوین‌ها در انتظار خواهد بود.

منبع: Jason Pizzino/YouTube

به گفته معامله‌گر، کاهش آلت‌کوین‌ها باعث می‌شود تعداد قابل توجهی از معامله‌گران برخی از سرمایه‌گذاری‌های جایگزین خود را به BTC منتقل کنند و به تقویت آن و کاهش روند نزولی پادشاه ارز دیجیتال کمک کند.

“اما اگر بیت کوین بازگردد و این ۵۰٪، ۲۶۷۰۰ دلار را بشکند، خواهید دید که آلت کوین ها نیز به مبارزه ادامه می دهند. می‌توانید ببینید که ارزش دلار کاهش می‌یابد و می‌بینید که آن‌ها در حال کاهش هستند و سعی می‌کنند روی ارزش بیت‌کوین خود حفظ کنند.

هنگامی که به ۲۵۰۰۰ دلار برگردیم، شاهد کاهش بدتر آن آلت کوین ها خواهید بود. زیرا اینها برخی از آن سطوح کلیدی در بازار هستند که شرکت کنندگان به دنبال آن هستند، شاید الگوریتم های آنها. اما هنگامی که آن‌ها شروع به شکستن می‌کنند، پروازی به سوی ایمنی وجود دارد… آن را به BTC یا حتی به استیبل کوین‌ها برگردانید، احتمالاً به همین دلیل است که بیت‌کوین همچنان سقوط می‌کند اما به اندازه آلت‌کوین‌ها سقوط نمی‌کند. 

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۲۶۷۹۰ دلار معامله می شود.


منبع : dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده