آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اظهارات تحلیلگر، یک ETF XRP می تواند قیمت را افزایش دهد

اظهارات تحلیلگر، یک ETF XRP می تواند قیمت را افزایش دهد

اظهارات تحلیلگر، یک ETF XRP می تواند قیمت را افزایش دهد

به گزارش زوم ارز،

  • ایجاد یک ETF XRP می تواند عرضه را کاهش دهد، تقاضا را افزایش دهد و ارزش XRP را به سمت بالا هدایت کند.
  • ابزار XRP می تواند فراتر از سرمایه گذاری باشد و به عنوان یک مرکز نقدینگی برای تراکنش های سازمانی عمل کند.
  • با وجود سناریوهای فرضی، هیچ شرکتی با وجود شرایط نظارتی مطلوب در ایالات متحده، اقداماتی را برای XRP ETF آغاز نکرده است.

در میان پیش‌بینی‌های روزافزون، بحث‌ها در مورد امکان صندوق قابل معامله در بورس XRP (ETF) تشدید شده است که توسط بینش‌های یک چهره برجسته در جامعه XRP تقویت شده است. این فرد یک استراتژی دو وجهی را ترسیم کرده است که یک ETF XRP می‌تواند از آن استفاده کند تا به طور بالقوه ارزش XRP را به ارتفاعات بی‌سابقه برساند.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اولین جنبه این استراتژی حول پتانسیل سرمایه گذاری یک ETF XRP می چرخد. پیشنهاد می‌شود که صندوق XRP را از مبادلات عمومی، قفل کردن توکن‌ها و انتشار سهام مشتقه برای سرمایه‌گذاران به دست آورد.

این فرآیند از نظر تئوری می‌تواند عرضه XRP موجود را کاهش دهد و باعث افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش قیمت شود. علاوه بر این، پیشنهاد می‌شود که تعداد قابل توجهی از سرمایه‌گذاران جهانی که XRP را یک سرمایه‌گذاری بلندمدت بادوام می‌دانند، ممکن است تصمیم بگیرند وجوه خود را از طریق چنین ETF هدایت کنند و تأثیر آن بر بازار را تقویت کنند.

فراتر از نقش خود به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری، شاخه دوم استراتژی ارزش مفید XRP را در چارچوب ETF بررسی می کند. XRP که به عنوان یک مرکز نقدینگی نهادی پیش بینی شده است، می تواند معاملات و پرداخت های مختلف را در زمینه های سازمانی تسهیل کند. این عملکرد دوگانه، هم به‌عنوان دارایی سرمایه‌گذاری و هم به‌عنوان توکن ابزار، پتانسیل بازتعریف نقش XRP را در چشم‌انداز مالی دارد.

با این حال، مهم است که اذعان کنیم که این بحث ها در حال حاضر حدس و گمان باقی می مانند. با وجود وضعیت نظارتی مطلوب XRP در ایالات متحده، هیچ نهاد برجسته ای گام های مشخصی برای ایجاد XRP ETF برنداشته است.


منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده