آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در میان تغییرات مثبت در استارک نت، آیا بالا پرتاب می شود یا سقوط می کند؟

در میان تغییرات مثبت در استارک نت، آیا بالا پرتاب می شود یا سقوط می کند؟

در میان تغییرات مثبت در استارک نت، آیا بالا پرتاب می شود یا سقوط می کند؟

به گزارش زوم ارز،

در تاریخ ۸ مه ۲۰۲۴، STRK در یک توییت اعلام کرد که هدف اصلی آنها برای سال ۲۰۲۴ این است که هزینه های گاز را به حداقل برسانند و قیمت آن را زیر ۰.۰۱ دلار نگه دارند تا بتوانند به لایه ۲ با بیشترین ظرفیت TPS دست یابند و به صدارت TPS برسند.

در تاریخ ۱۳ مه، شرکت Starknet در یک توییت دیگر، اعلام کرد که برنامه اقدامات خود را در حال اجرا دارد و هزینه گاز به طور چشمگیری پایین آمده است، به مقدار کمتر از ۰.۰۰۱ دلار. آنها تصویری از پرداخت های گاز خود را با سایر ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشتند که نشان می داد کاهش قابل توجهی در هزینه های گاز، توانایی استفاده از پروتکل های مبتنی بر پرداخت کوچک، بازارهای DePIN، نمایندگان مستقل و بازی ها را تسهیل می کند.

نمایش STRK نشان دهنده تعامل قدرتمند بین خریداران و فروشندگان بود، زیرا پس از ادغام، حرکت قیمت به سود خریداران در مدت زمان کوتاهی ادامه پیدا کرد. از ۵ مارس ۲۰۲۴ تا ۱۳ مارس ۲۰۲۴، در نمودار روزانه، قدمت موج صعودی تشکیل شده بود و با قیمت ۲.۷۰ دلار، از سطح حمایت ۱.۷۵ دلار، بالاترین رتبه را در نمودار روزانه به خود اختصاص داد. با این حال، از ۱۴ مارس به بعد، محیط به نفع خرس‌ها تغییر کرد و قیمت کاهش یافت و تمام سطوح پشتیبانی قبلی تضعیف شدند.

با توجه به نمودار فنی روزانه، STRK از فشار فروش قوی رنجیده است. در چند هفته گذشته، دارایی StarcNet در حال ثابت شدن بوده است زیرا نزدیک به میانگین متحرک ۲۰ روزه حرکت کرده و با مقاومتی که از سوی فروشندگان تحت تأثیر قرار گرفته، افت خورده است. در روز ۲۷ آوریل ۲۰۲۴، STRK به کمترین قیمت خود از ۱.۰۶۰ دلار مسدود شد.

در زمان عرضه، STRK با قیمت ۱.۲۰۰ دلار معامله شد، بدون داشتن سود یا زیان چشمگیر نسبت به روز گذشته، زیرا تنها ۰.۳۳٪ افزایش داشته است. ارزش بازار این ارز ۸۷۹.۴۲ میلیون دلار و حجم معاملات در حدود ۸۷.۹۲ میلیون دلار بوده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

آیا رمزارز STRK در حفظ مارک ۱ دلار موفق خواهد بود؟

قیمت STRK در بازه زمانی روزانه نشان‌دهنده ضعف قابل توجه است و در حال حاضر در نزدیکی پایین‌ترین میزان خود معامله می‌شود. این قیمت به طور پیوسته به سمت واکنش می‌رود و اگر بتواند شتاب صعودی را به دست آورد و با مقاومت متحرک نشان داده شده در نمودار روزانه در مقابله آید، فروشندگان ممکن است اطمینان حاصل کنند و با شکستن حمایت، قیمت را به کفینه تاریخی خود برسانند.

از جهت دیگر، اگر قیمت کریپتوارکت Starknet قادر باشد به بالاتر از میانگین متحرک انحراف معیاری ۲۰ روزه حرکت کند و برای چند جلسه روزانه در آنجا ثابت بماند، افزایش در حجم معاملات ممکن است در این شرایط اگر شود، موجب تحریک خرید کوتاه مدت شود.

شاخص های تکنیکی نشان می دهند که قیمت در محدوده پایین تر باند بولینجر معامله می شود و آن رسیدن قیمت به خط پایه در باند بولینجر به چالش کشیده می شود. ابزار MACD نشان دهنده این است که قدرت خرس‌ها نسبت به گاوها برتر است و گاوها هنوز کنترل خود را به دست نیاورده‌اند با مقدار STRK در -۰.۰۷۹. شاخص RSI در حال حاضر در مقدار ۳۸.۲۰ است و در زیر خط میانگین متحرک ساده معامله صورت می گیرد. به طور کلی، شاخص های تکنیکی نشان دهنده احساسات منفی در بازار می باشند.

بنابراین، در صورتی که قیمت رمزارز STRK نتواند بالاتر از سطح ۱.۱۰۰ دلاری باقی بماند، احتمالا بیشتر کاهش خواهد یافت.

اگر تقاضا برای قیمت دارایی STRK بالا بماند، ممکن است این قیمت از سطح فعلی به سمت بالا بازگردد. وقتی RSI از خط میانی عبور کند، MACD به بالای خط صفر حرکت کند و BB قیمت را به بالاتر از پایه در باند بالایی حمل کند، این سناریو در اندیکاتورهای فنی قابل مشاهده است. هدف بعدی قیمت STRK به ترتیب به ۱.۴۰ و ۱.۹۰ دلار خواهد بود.

هدف استارک نت این است که به یک L2 با بالاترین تراکنش در هر ثانیه (TPS) تبدیل شود و هزینه‌های گاز را زیر ۰.۰۱ دلار کاهش دهد. اما، اخیراً قیمت دارایی STRK ضعیف شده است و به نزدیکترین نقطه پایین خود برای معامله رسیده است.

شاخص‌های فنی احساسات منفی را نشان می‌دهند و خرس‌ها در مقایسه با گاو نر، قدرت بیشتری دارند. اگر قیمت از مرز ۱.۱۰۰ دلار بیشتر شود، احتمالاً بازار قادر به تحمل کاهش بیشتری نیست. با این حال، اگر تقاضا برای این کالا ادامه داشته باشد، احتمالاً می‌تواند به ترتیب به ۱.۴۰ دلار و در نهایت به ۱.۹۰ دلار افزایش یابد.

منبع: thecoinrepublic.com


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده