لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

آلت کوین ها از بیت کوین پیشی می گیرند

آلت کوین ها از بیت کوین پیشی می گیرند

آلت کوین ها از بیت کوین پیشی می گیرند

به گزارش زوم ارز، آلت کوین ها از بیت کوین پشی گرفته و در این رقابت ریپل XRP پیشتاز است.

در گزارش اخیر، پورتال داده های هوشمند Kaiko نشان می دهد که علاقه به آلت کوین ها در حال حاضر از بیت کوین BTC پیشی گرفته است. نیروی محرکه این تغییر قابل توجه، حکم اخیر در دعوای طولانی مدت SEC علیه ریپل است که تأثیر قابل توجهی بر پویایی بازار داشته است.

ریپل سرانجام در نبرد حقوقی خود با SEC حکم مساعدی دریافت کرد. واکنش فوری بازار برای سفارش ها بود. ظرف چند روز، XRP شاهد افزایش چشمگیر ۶۹ درصدی ارزش بوده است. علاوه بر این، صرافی‌های برجسته‌ای مانند کوین‌بیس و بایننس آمریکا که قبلاً این توکن را از لیست خارج کرده بودند، به سرعت آن را مجدداً لیست کردند تا بر روی سود جدید سرمایه‌گذاری کنند.

بنابراین، جای تعجب نیست که معاملات XRP به میزان شگفت‌انگیز ۱۰۰% در هفته گذشته افزایش یافته است و از همه انتظارات فراتر رفته است. هنگام سنجش تغییر از هفته گذشته، XRP به طور قابل توجهی ۵۰٪ از بیت کوین پیشی گرفته است. سایر آلت کوین ها نیز از این روند پیروی می کنند، البته با نرخ های کمی پایین تر.

در یک چرخش غیرمنتظره، XRP اکنون ۲۱ درصد از کل حجم ترید جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و در نتیجه از BTC و ETH پیشی گرفته است. به عنوان یک نتیجه طبیعی، سایر آلت کوین ها نیز افزایشی را در حجم معاملات خود تجربه کرده اند. در حال حاضر، XRP در حال رسیدن به ارتفاعات جدیدی در معاملات است و به سطوحی دست یافته است که در ۱۵ ماه گذشته دیده نشده است. با این حال، علی‌رغم این کاتالیزور صعودی بسیار زیاد، فعالیت ترید جهانی نسبتاً ضعیف باقی مانده است و حجم معاملات تنها به بالاترین حد خود در ۱۰ ماه گذشته رسیده است.

منبع: U.Today

محمد فرحدل
محمد فرحدل
من محمد فرحدل هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده