آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

گزارش Bitfinex: آلت سیزن هنوز در حال جذب است!

گزارش Bitfinex: آلت سیزن هنوز در حال جذب است!

به گزارش زوم ارز، ارزش بازار آلت‌کوین با memecoin‌ها و پروژه‌های هوش مصنوعی که این افزایش را به همراه دارد به ۶۴۰ میلیارد دلار می‌رسد.

ارزش تمامی دارایی های رمزنگاری به استثنای بیت کوین و اتریوم  از ۲۲ ژانویه تا کنون ۵۰ درصد افزایش قابل توجهی داشته است که نشان دهنده یک فصل قوی آلت کوین است. ، “Bitfinex Alpha 94” گزارش نشان می دهد. ارزش بازار این شاخص در حال حاضر تقریباً به ۶۴۰ میلیارد دلار رسیده است که افزایش قابل توجهی از اوج بازار نزولی آن در حدود ۴۵۰ میلیارد دلار است. علیرغم نگرانی‌ها در مورد گرمای بیش از حد بازار، بخش آلت‌کوین هنوز از اوج‌های آوریل ۲۰۲۲ فراتر نرفته است.

BTC به بالاترین حد خود نزدیک شده است و در زمان نگارش این مقاله تنها ۲.۲ درصد کاهش یافته است، در حالی که بازار آلت کوین بیش از ۷۵ درصد زیر سطح رکورد خود باقی مانده است. ۱.۳ تریلیون دلار مشخصه بازار آلت‌کوین، چرخشی است و سرمایه بین بخش‌های مختلف جریان دارد. در حال حاضر، سکه های میم، به ویژه سکه های سگ، و پروژه های مرتبط با هوش مصنوعی شاهد افزایش انباشت و گمانه زنی های آتی هستند.

در صرافی هایی مانند Binance و Bybit، بیش از یک سوم حجم معاملات آتی هفته گذشته به سکه های سگ، از جمله DOGE، WIF، PEPE و BONK نسبت داده شد. دو مورد اخیر که به طور گسترده برای معاملات نقطه ای در صرافی های متمرکز در دسترس نیستند، بیشترین فعالیت معاملاتی را داشته اند. اصطلاح Memecoin March Madness برای توصیف دیوانگی پیرامون این دارایی ها ابداع شده است. خود شاخص CoinGecko Meme در هفته گذشته ۱۳۱ درصد افزایش یافته است و اکنون بیش از ۷ درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است، به استثنای بیت کوین و اتر.

عرضه استیبل کوین، که شاخصی از تقاضای بازار ارزهای دیجیتال است، از ابتدای سال روندی ثابت داشته است. این رشد در عرضه استیبل کوین بازتابی از افزایش تقاضا برای آلت کوین ها و سایر دارایی های رمزنگاری شده است. در حالی که بخش‌هایی مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و بازی‌ها شاهد کاهش حجم بوده‌اند، سکه‌های سگ و میم کوین‌ها به همراه علاقه باز آتی برای ارزهای دیجیتالی که در صرافی‌های اصلی فهرست نشده‌اند، همچنان در حال افزایش هستند.

با وجود پتانسیل افزایش اهرم در این بخش‌ها، انتظار می‌رود این حرکت همچنان ادامه داشته باشد. به عنوان مثال، DOGE طی ۳۰ روز گذشته ۱۰۷ درصد افزایش داشته است، که اخیراً از بالاترین سطح نزولی خود پیشی گرفته است. این در مقایسه با سود ۱۹۵% برای SHIB، ۲۲۵% برای BONK، و ۵۴۸% برای WIF بسیار کم است.


منبع: cryptobriefing.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده