آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: بازارهای آلت کوین آماده برای چرخه هیپ با عملکرد قوی اتریوم می‌باشند.

تحلیلگر می گوید که بازارهای آلتکوین در حال آماده شدن برای چرخه هیپ سه ماهه اول در میان عملکرد قوی آلت کوین مبتنی بر اتریوم هستند.

تحلیلگر: بازارهای آلت کوین آماده برای چرخه هیپ با عملکرد قوی اتریوم می‌باشند.

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال که به دقت بازارها را دنبال می‌کند، پیش‌بینی می‌کند که بازارهای آلت‌کوین در هفته‌های آینده ممکن است با افزایش شدیدی مواجه شوند. تحلیلگر معتقد است که این افزایش بیشتر به دلیل رشد قیمت‌ها در پروتکل لایه ۱ Solana  و ارائه‌دهنده Oracle مبتنی بر اتریوم   یعنی Chainlink  در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ اتفاق افتاده است.

در حالی که SOL و LINK در چند روز گذشته افزایش قابل توجهی داشته‌اند، تحلیلگر بیان کرده که آلت‌کوین‌ها ممکن است آماده شوند تا عملکرد قوی خود را که در سه ماه گذشته داشته‌اند، تکرار کنند.

“هم SOL و هم LINK ماه‌ها پیش اولین موج تجمع آلت‌کوین‌ها را آغاز کردند. آنها بهترین عملکرد را در چرخه هیپ آلت‌کوین Q4 در سال ۲۰۲۳ داشتند. هم SOL و هم LINK در حال افزایش هستند… باز هم عملکرد بهتری دارند. بازار ممکن است در حال آماده شدن برای چرخه هیپ آلت‌کوین Q1 باشد.”

منبع: Rekt Capital/X
منبع: Rekt Capital/X

Rekt Capital تنها تحلیلگری نیست که معتقد به تأثیر قوی Chainlink بر بازارهای رمزارزی است. Trader Inmortal با بیش از ۲۰۶,۱۰۰ دنبال‌کننده در پلتفرم رسانه اجتماعی X، اظهار داشته که رمزارزها در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳، به ویژه پس از خارج شدن Chainlink از محدوده انباشت چند ماهه، شاهد تجمعات قابل توجهی بودند.

“تفنگداران دریایی دوباره این کار را انجام می‌دهند. می‌دانید آخرین باری که LINK پمپاژ کرد چه اتفاقی افتاد؟ کل بازار کریپتو دنبال شد.”

منبع: Rekt Capital/X
منبع: Rekt Capital/X

کوین سونسون، یک تحلیلگر دیگر، همین احساسات را بازتاب می‌دهد.

“LINK اجرای خود را قبل از هر ارز دیجیتال برتر در این چرخه آغاز کرد.

[روز جمعه] یک بار دیگر نشانه‌هایی از پیشروی در دور بعدی را نشان می‌دهد.

Classic Chainlink.”

در زمان نگارش این مقاله، LINK با قیمت ۱۷.۹۱ دلار معامله می‌شود که بیش از ۲۰ درصد افزایش نسبت به ابتدای سال داشته است. در همین حال، SOL به ارزش ۹۸.۴۶ دلار است که بیش از ۲۴ درصد نسبت به پایین‌ترین سطح ژانویه ۷۹ دلاری خود افزایش یافته است.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده