آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: ارزش بازار آلت کوین افزایش می یابد و به ۷۴۷.۹۸۸ میلیارد دلار می رسد.😃

تحلیلگر: ارزش بازار آلت کوین افزایش می یابد و به 747.988 میلیارد دلار می رسد

تحلیلگر: ارزش بازار آلت کوین افزایش می یابد و به ۷۴۷.۹۸۸ میلیارد دلار می رسد.

به گزارش زوم ارز، در پست X، Mustache، تاجر و تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در تاریخ ۵ دسامبر، معتقد است که آلت کوین‌ها در حال آماده شدن برای یک طوفان هستند. او به تجار و معامله گران توصیه می‌کند که این افت را به عنوان فرصت خرید استفاده کنند، اگرچه ممکن است در بازار آلت کوین اندکی افت وجود داشته باشد.

در نمودار Altcoin، خط آبی از خط صفر در MACD عبور کرده است، که احتمالاً نشانگر آینده‌ای امیدوارکننده است. در هفته‌های آینده در نمودار سمت چپ $BTC، احتمالاً انتظار می‌رود چیزی رخ دهد. تحلیلگر توصیه می‌کند که این کاهش را به عنوان فرصت خرید ببینید.

در نمودار روزانه ارزش کل بازار آلتکوین (TOTAL2)، خط واگرایی همگرایی میانگین متحرک بالای خط سیگنال MACD قرار داشته است. این نشان می‌دهد که ارزش بازار آلت کوین ممکن است در چند روز آینده افزایش یابد.

نمودار روزانه برای TOTAL2 (منبع: TradingView)
نمودار روزانه برای TOTAL2 (منبع: TradingView)

با این حال، در ۲۴ ساعت گذشته، TOTAL2 با یک کاهش ۱.۴۳ درصدی روبرو شد. بنابراین، ارزش بازار آلت کوین در زمان انتشار حدود ۶۸۵.۲ میلیارد دلار بود. این اتفاق پس از رسیدن به بالاترین سطح ۲۴ ساعته ۷۰۰.۰۸ میلیارد دلاری رخ داد.

اگرچه این پرچم فنی صعودی در ۴۸ ساعت گذشته شکل گرفته است، اما شاخص قدرت نسبی نشان می‌دهد که قدرت خریدار کاهش یافته است. در زمان انتشار، خط RSI به سمت خط میانگین متحرک ساده RSI  کاهش می‌یابد. تلاقی این دو شاخص فنی ممکن است منجر به کاهش ارزش بازار آلت کوین شود، زیرا فروشندگان ممکن است برتری را به دست آورند.

اگر این پرچم فنی نزولی در ۲۴ ساعت آینده تأیید و تثبیت شود، TOTAL2 ممکن است به زیر سطح پشتیبانی کلیدی ۶۸۴.۵۶۶ میلیارد دلاری برسد که در زمان انتشار روی آن قرار داشت. سپس در چند روز آینده، ممکن است به سطح حمایت بعدی ۶۲۱.۰۸۵ میلیارد دلار کاهش یابد. در یک سناریوی بسیار نزولی، TOTAL2 می‌تواند به ۵۷۴.۷۸۹ میلیارد دلار سقوط کند.

اگر TOTAL2 قیمت روزانه را بالای ۶۸۴.۵۶۶ میلیارد دلار ببندد، این الگوی نزولی می‌تواند باطل شود. بستن روزانه با قیمت بالای این سطح کلیدی ممکن است منجر به جذب سرمایه در بازار آلت کوین شود. در نتیجه، TOTAL2 ممکن است به سمت سطح مقاومت نزدیکی در ۷۴۷.۹۸۸ میلیارد دلار پیشروی کند.


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده