آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آغاز فصل ایردراپ در Solana: راهنمای تحلیلگر برای واجد شرایط شدن در ایردراپ‌های آینده است.

به نظر می رسد فصل Airdrop در Solana (SOL) آغاز شده است: تحلیلگر فاش می کند که برای واجد شرایط شدن برای ایردراپ بعدی چه کاری باید انجام دهید

آغاز فصل ایردراپ در Solana: راهنمای تحلیلگر برای واجد شرایط شدن در ایردراپ‌های آینده است.

به گزارش زوم ارز، با توجه به افزایش اخیر تعداد ایردراپ‌های شبکه Solana مانند JTO، JUP و PYTH، مایلز دویچر، یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال، راهنمایی با پیش‌بینی‌های خود را برای واجد شرایط شدن برای مشارکت در آینده ایردراپ‌ها آماده کرده است.

با این حال، باید هشدار دهیم که دنیای مالی غیرمتمرکز با رویدادهای نامطلوبی مانند هک، سرقت و کلاهبرداری از توسعه‌دهندگان مواجه است و این حوزه هنوز به طور کامل بالغ نشده است.

در این راستا، راهنمای هواپیمای سولانا که توسط Deutscher تهیه شده است، می‌تواند به شما کمک کند.

MarginFi

به گفته این تحلیلگر، MarginFi یک بازار پول در شبکه سولانا است که به کاربران امکان استقراض و وام دادن دارایی‌های مختلف را فراهم می‌کند. او اعلام کرده است که آنها به طور رسمی یک برنامه “نقاط وفاداری” را راه‌اندازی کرده‌اند که احتمالاً به ایردراپ کمک می‌کند. برای کسب امتیاز، طبق بیان این تحلیلگر، کاربران می‌توانند دارایی‌ها را در MarginFi وام دهند، دارایی‌ها را قرض بگیرند، سایر کاربران را به MarginFi معرفی کنند یا آنها را به عنوان LST در SOL نگهداری کنند.

پروتکل دریفت

به گفته این تحلیلگر، Drift به عنوان یک تبادل غیرمتمرکز دائمی  در شبکه Solana شناخته می‌شود و او معتقد است که این یکی از بهترین DEXهای ساخته شده بر روی Solana است. برای واجد شرایط بودن دریافت ایردراپ، تحلیلگر پیش بینی می‌کند که کیف پول‌ها ابتدا باید به Drift متصل شوند، در بورس معامله کنند، نقدینگی برای ارائه دهنده نقدینگی Drift  فراهم کنند یا دارایی‌ها را به صندوق بیمه Drift واریز کنند. به گفته تحلیلگر، اولویت اصلی در ایردراپ ایجاد حجم تراکنش است.

مشتری

با توجه به گفته این تحلیلگر، جوپیتر یک تجمیع‌کننده DEX است که به کاربران امکان می‌دهد بهترین نرخ‌های مبادله را در شبکه Solana به دست آورند. تحلیلگر بیان می‌کند که برای واجد شرایط شدن برای دریافت ایردراپ، می‌توان از پلتفرم مبادله استفاده کرد، سفارشات محدود را تنظیم کرد، از پل‌ها بهره برداری کرد یا معاملات پرپ را انجام داد.

به تازگی، یکی از مشتریان یک ایردراپ فوری برای دریافت اولیه دریافت کرده است، اما تحلیلگر معتقد است که هنوز هم می‌توان برای دوره‌های آینده ایردراپ‌ها را ارائه کرد.

Zeta Markets

با توجه به گفته این تحلیلگر، Zeta Markets یک پلتفرم معاملاتی گزینه است که به کاربران اجازه می‌دهد تا به طور موثر در برابر حرکات و رویدادهای بازار کریپتو ایمنی داشته باشند. این تحلیلگر تأکید می‌کند که Zeta برخلاف سایر پلتفرم‌ها، یک سیستم امتیاز رسمی دارد که ممکن است در آینده به عنوان مؤشری برای ایردراپ استفاده شود.

به گفته تحلیلگر، در این سیستم امتیازی که می‌تواند به ایردراپ منجر شود، هر واحد حجم ساخته شده توسط کاربر یک امتیاز Z را افزایش می‌دهد.

تانسور

تحلیلگر بر اساس آن، تنسور  به عنوان بازار معتبر NFT برای NFT‌های سولانا شناخته می‌شود. این پلتفرم دارای یک سیستم امتیاز رسمی مشابه BLUR است. برای جمع آوری امتیاز، کاربران باید یکی از ۱۰۰ بزرگترین مجموعه NFT سولانا را لیست کنند، پیشنهاد قیمت بدهند یا برای آنها سرمایه فراهم کنند.

شبح

به گفته تحلیلگر، فانتوم   با بیش از ۳ میلیون کاربر، محبوب‌ترین کیف پول در سولانا است. بر اساس تحلیلگر، برای استحقاق دریافت ایردراپ این الت کوین ، شاید لازم باشد کیف پول فانتوم ایجاد شده و از طریق آن تبادل توکن  صورت گیرد. البته هنوز تأییدی درباره ایردراپ ارائه نشده است.

شهاب سنگ

به گفته تحلیلگر، سولانا  ارائه دهنده پولک‌های بازار خودکار است که با هدف فراهم کردن زیرساخت بازدهی سرمایه، ارائه می‌شود. این پلتفرم اخیراً تأیید کرده که در حال توزیع ایردراپ   می‌باشد و همان تیمی را با یکی از مشتریان خود به اشتراک می‌گذارد. برای استحقاق دریافت ایردراپ، باید سرمایه را در “حاویان پویا”  پلتفرم قرار داد یا به عنوان یک گزینه خطرناک، مقدار کمی دارایی را در LP  قرار داد.

آیا شما ایردراپ‌های JTO، JUP و PYTH را از دست داده‌اید؟

افراد در این هفته بیش از ۱۵,۰۰۰ دلار درآمد کسب کرده‌اند.

اگر چنین است، نگران نباشید، زیرا فصل ایردراپ‌های سولانا به تازگی آغاز شده است.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده