آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بایننس در حال برگزاری Airdrop بزرگ برای توکن آلت کوین با ارزش ۸۰۰۰۰ دلار است!😮

بایننس در حال برگزاری Airdrop بزرگ برای توکن آلت کوین با ارزش ۸۰,۰۰۰ دلار است!

به گزارش زوم ارز، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، با انتشار خبری درباره‌ی ایردراپ، روز را آغاز کرده است.

در این مرحله، بایننس به کاربران خود فرصت برنده شدن پروتکل Maverick  را می‌دهد که در ترتیب سی و چهارمین پروژه‌ی لانچپول آن است. بایننس اعلام کرده است که یک ایردراپ برگزار خواهد کرد و در کل، ۸۰۰۰۰ دلار جایزه به کاربرانی که تراکنش‌های مبادله‌ای را از کیف پول Binance Web3 انجام می‌دهند، اهدا خواهد شد.

بایننس از تاریخ ۱۶.۰۱.۲۰۲۴ ساعت ۰۰:۰۰ UTC تا تاریخ ۲۹.۰۱.۲۰۲۴ ساعت ۲۳:۵۹ UTC دوره فعالیت ایردراپ را مشخص کرده است و مراحل برای برنده شدن جوایز مربوطه را توضیح داده است.

برای شرکت در این رویداد و دریافت سهمی مساوی از جوایز، کاربران باید مراحل زیر را با استفاده از کیف پول Binance Web3 در طول دوره رویداد تکمیل کنند:

  • برای مبادلات On-Chain: حداقل یک مبادله با ارزش ۱۰ دلار بین USDT، USDC، Ethereum و BNB در پروتکل Maverick انجام دهید و ۳۰۰۰۰ دلار ارز دیجیتال MAV دریافت کنید.
  • برای ارائه تراکنش‌های نقدینگی: حداقل ۱۰ تراکنش نقدینگی معادل USDC را در جفت معاملاتی USDC-USDT11 انجام داده و ۵۰۰۰۰ دلار ارز دیجیتال MAV کسب کنید.

جوایز مرتبط با تراکنش‌های مبادله On-Chain به ارزش ۳۰ دلار توکن MAV و جوایز مرتبط با تراکنش‌های نقدینگی به ارزش ۵۰ دلار توکن MAV محدود شده‌اند.

بایننس برای توزیع جوایز از قیمت بسته شدن جفت معاملاتی MAV/USDT در تاریخ ۰۱.۰۱.۲۰۲۴ ساعت ۲۳:۵۹ UTC (که برابر با ۰.۴۰۸۹ است) استفاده خواهد کرد. لازم به ذکر است که ارزش واقعی جوایز دریافتی ممکن است به دلیل نوسانات بازار متغیر باشد.

همچنین اعلام شده است که کیف پول Web3 که در کنفرانس هفته بلاکچین بایننس در استانبول معرفی شد،به کاربران خود امکان تبادل ارز دیجیتال، انتقال و دسترسی به dApp های ایمن را فراهم می‌کند.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده