آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش بینی هوش مصنوعی درباره قیمت SHIB تا پایان سال ۲۰۲۴

پیش بینی هوش مصنوعی درباره قیمت SHIB تا پایان سال ۲۰۲۴

به گزارش زوم ارز، اخیراً، قیمت شیبا اینو در بخش ارزهای دیجیتال افزایش یافته و به رتبه دهم ارز بازاری صعود کرده است. با این حال، الگوریتم‌های هوش مصنوعی به تراز قیمت خوش بینی دارند.

تا به امروز، SHIB از آغاز سال ۲۰۲۴ با رشد بیش از ۲۱۰ درصد مواجه شده است، و هوش مصنوعی و الگوریتم‌های پیش‌بینی قیمت به پیشرفته‌ترین وضعیت خود می رسند، که قرار است تغییرات قیمت قوی تری را تا پایان سال نشان دهند و به قیمت ۰.۰۰۰۰۶۶۵۶ دلار در ۳۱ دسامبر ۲۰۲۴ برسند.

به طور خاص، اگر این تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌ها بر اساس تاریخچه، تحلیل تکنیکال و الگوهای نموداری مبناست، این پیش‌بینی‌ها نشان می دهند که قیمت SHIB در مقایسه با مارس ۲۰۲۴ به نسبت ۱۰۶.۳۲ درصد افزایش پیدا کند.

تحلیل‌های پیش بینی هوش مصنوعی

در عین حال، چهارمین نسخه از OpenAI ChatGPT، یعنی GPT-4، محدوده قیمتی متوقع برای SHIB تا پایان سال ۲۰۲۴ را بین ۰.۰۰۰۰۱ تا کمی کمتر از ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار تخمین زده است، که این ارقام واکنشی به شرایط بازار و نگرانی‌ها بوده و «یک دیدبانی محتاطانه و همچنین امیدوار به آینده» است.

طبق گفته GPT-4:

«پیش‌بینی‌های این چنینی تأکید می کنند که نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال به دلیل احساسات بازاری، رفتار سرمایه‌گذاران و عوامل اقتصادی خارجی، غیرقابل پیش‌بینی است.»

در عین حال، Claude 3 Opus، آخرین نسخه از مدل Anthropic، برآورد کرده است که قیمت SHIB تا پایان سال ۲۰۲۴ بین ۰.۰۰۰۰۲۰۲۶ تا ۰.۰۰۰۰۴۴۱ دلار خواهد بود، که نسبت به همتای OpenAI خود، درحد تفاوتی خوش بینانه‌تر است. اما به هرحال، این تنها یک پیش‌بینی است و…با افت ۵.۹۶ درصدی در نمودار روزانه خود و کاهش ۱۸.۲۳ درصدی در طی هفته گذشته، قیمت شیبا اینو از ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱، که ATH بالاترین آن بود، ۰.۰۰۰۰۸۶۱۶ دلار است. طبق پیش‌آگهی‌های بلندمدت، برخی کارشناسان فکر می‌کنند که این ارز دیجیتال ممکن است تا سال ۲۰۳۰ به ۰.۰۰۰۱۶۵ دلار برسد، اگرچه این اتفاق ممکن است با چالش‌هایی همراه باشد و به تبلیغات مرتبط با آن بستگی دارد.

از نظر تحلیل‌های اخیر، در حال حاضر قیمت SHIB اینو ۰.۰۰۰۰۳۲۲۶ دلار است که نشان‌دهنده یک افت ۵.۹۶ درصدی در روز و ۱۸.۲۳ درصدی در هفته گذشته است، با این حال با توسعه ۲۳۹.۱۲ درصدی نسبت به ماه گذشته ادامه یافت. همچنین، با توجه به پیش‌بینی‌های هوش مصنوعی، به نظر می‌رسد که SHIB می‌تواند به سطح قیمت پیش‌بینی شده برسد، با این حال پیش‌بینی قیمت دارایی‌ها چالش‌های زیادی دارد و برای سرمایه‌گذاری موفقیت در انجام تحقیقات شخصی و اطلاع‌رسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده