آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پس از افزایش ۲۵ درصدی اتریوم در این چند هفته، اتریوم به کجا می رود؟

پس از افزایش 25 درصدی اتریوم در این چند هفته، اتریوم به کجا می رود؟

پس از افزایش ۲۵ درصدی اتریوم در این چند هفته، اتریوم به کجا می رود؟

به گزارش زوم ارز، دنبال کردن توکن بومی اتریوم به دنبال رشد قابل توجه قیمت به سطح ۴K دلار منجر به افزایش فشار فروش شده و باعث یکپارچگی جزئی شده است. قیمت احتمالا در یک محدوده خاص نوسان خواهد داشت و قبل از رخداد مهم بعدی، احتمالا نوسانات بیشتری را تجربه خواهد کرد.

نمودار روزانه نشان می‌دهد که اتریوم افزایش تقاضا و فشار خرید در نزدیکی سطح حمایتی بحرانی ۳ هزار دلار را تجربه کرده است، که با سطوح اصلاحی فیبوناچی ۰.۵ (۳۱۳۳ دلار) و ۰.۶۱۸ (۲۹۰۶ دلار) همخوانی دارد. این شتاب خرید منجر به حرکت صعودی قابل توجهی شده است و با نزدیک شدن به منطقه مقاومت قابل توجه ۴K دلار، بسیاری از موقعیت‌های فروش کوتاه لغو شدند.

با این حال، عرضه قابل توجه در این منطقه محوری، فشار فروش را افزایش داده و منجر به افزایش نوسانات و همچنین یکپارچگی جزئی شده است. شکست قاطع از این مقاومت حیاتی، ممکن است باعث افزایش قیمت به سمت مقاومت بعدی حدود ۴.۵ هزار دلار شود.

با این حال، عملکرد فعلی بازار نشان می دهد که احتمال وجود یک فرصت موقت برای حرکت بعدی بزرگتر وجود دارد. در این حالت، میانگین حرکت ۱۰۰ روزه به ارزش ۳.۳ هزار دلار می تواند به عنوان یک سطح پشتیبانی اولیه برای افرادی که تمایل دارند در بازه زمانی کوتاه خریداری کنند، عمل کند.

نمودار ۴‌ ساعته مورد بررسی قرار گرفته است تا حرکت صعودی اخیر اتریوم را به دقت بررسی کند. در این بازنگری دقیق، مشاهده شده است که قیمت با یک افزایش قابل توجه ۲۶ درصدی رو به رشد است و به سطوح مقاومت مختلفی دست یافته است. با این حال، هنگامی که به منطقه مقاومت اساسی ۴K دلار رسیده است، دارایی به دلیل وقوع یک رویداد انحلالی، نوسانات بیشتری تجربه می‌کند که این نشان‌دهنده یک نبرد مداوم بین خریداران و فروشندگان است.

فعلی‌است که ETH در یک محدوده مهم محصور شده است، که توسط مقاومت ۴.۱ هزار دلار و زیرساخت حمایتی میان دو سطح فیبوناچی ۰.۵ (۳.۴ هزار دلار) و ۰.۶۱۸ (۳.۲ هزار دلار) تعیین شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

اگر خریداران توانایی شکستن مقاومت ۴.۱ هزار دلاری را داشته و حرکت صعودی را دنبال کنند، می‌تواند یک روند صعودی قوی در میان‌مدت شکل گیرد و به طور پتانسیل برای رسیدن به بالاترین قیمت تاریخی جدید هدف قرار گیرد. با این حال، قبل از آغاز حرکت بعدی، احتمالا یک دوره تثبیت جانبی با نوسانات بالا و جود دارد.

تجزیه و تحلیل عواطف

بازار آتی همواره یک عامل اساسی در پویایی قیمت اتریوم در سال‌های گذشته بوده است. تحلیل معیارهای بازار آتی، می‌تواند برای پیش‌بینی تغییرات در قیمت این ارز ارزشمند باشد. این نمودار شامل معیارهای نرخ سرمایه، انحلال کل و بهره‌وری است که کنار هم، نشان‌دهنده روند قیمت اتریوم می‌باشند.

این نمودار نشان می‌دهد که بهره باز با افزایش قابل توجهی همراه بوده است، در عین حال با افزایش چشمگیر قیمت ETH و مقادیر نرخ سرمایه مثبت که به بیشترین سطح خود از آوریل ۲۰۲۳ رسیده است. این افزایش در بهره باز نشان‌دهنده افزایش فعالیت در تراکنش‌های آینده دائمی است و بازار نیز به دلیل شرکت‌کنندگان بیشتری که مواضع تهاجمی را برمی‌گزینند، شاهد این افزایش است. احتمالاً این افزایش فعالیت عامل اصلی افزایش ناگهانی در قیمت اخیر بوده است.

با این وجود، نیروی مقاومت ۴K دلاری دارای اهمیت ذهنی و پتانسیل عرضه است که باعث افزایش نوسانات می‌شود. این نوسانات منجر به انحلال قابل توجهی در مواقع خرید و فروش شده است، همانطور که در معیار انحلال کل به تصویر کشیده شده است. با این حال، حس کلی بازار همچنان به سمت بالا است و شرکت‌کنندگان انتظار دارند که روند صعودی ادامه یابد.

هرگاه روند بازار به سوی بالا هست، احتمالاً قبل از یک حرکت اصلاحی بزرگ، به روند نوسانی و استقرار قیمت می‌رود. این فاصله موقت به بازار امکان می‌دهد تا سودهای اخیر خود را جذب کند و مهیا شود برای ادامه‌ی ممکنه روند صعودی.

منبع: cryptopotato.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده