آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جامعه ADA با نگرانی‌های مطرح در بازار، به افزایش قیمت ۴ تا ۶ دلاری خوش‌بین است!

جامعه ADA با نگرانی‌های مطرح در بازار، به افزایش قیمت ۴ تا ۶ دلاری خوش‌بین است!

جامعه ADA با نگرانی‌های مطرح در بازار، به افزایش قیمت ۴ تا ۶ دلاری خوش‌بین است!

به گزارش زوم ارز، در جامعه Cardano، در یک بحث اخیر، علاقه‌مندان به بحث پرشور درباره پتانسیل ADA برای رسیدن به قیمت ۴ تا ۶ دلار در طول چرخه صعودی فعلی مشغول شده‌اند. علاقه‌مندان خوش‌بینی نشان می‌دهند و با وجود دیدگاه‌های متفاوت در بازار، یک “رالی دیوانه‌کننده” را پیش‌بینی می‌کنند. در این بحث، گفتگوهایی در مورد قیمت‌های تاریخی ADA و BTC مطرح شد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

یکی از حامیان ADA مقایسه‌هایی بین نمودارهای قیمت تاریخی ADA و BTC انجام داد و نکات جالبی را بررسی کرد. آنها اشاره کردند که در اوج قیمت بیت کوین حدود ۶۰ هزار دلار، قیمت ADA 1.98 دلار بود. اما در حال حاضر، قیمت ADA در حدود ۰.۶۸ دلار است، که سؤالاتی را درباره اینکه آیا این دلیلی برای نگرانی است یا سیگنالی از یک تجمع قوی قریب‌الوقوع است، ایجاد می‌کند.

در جامعه، نظرات متفاوتی مطرح شده است. برخی از شرکت‌کنندگان به یک “تظاهرات جنون‌آمیز” اعتقاد دارند و تأکید می‌کنند که در طول بازارهای نزولی، آلت کوین‌ها، از جمله ADA، افت قابل توجهی نسبت به بیت کوین تجربه می‌کنند و برای رسیدن به مراحل اولیه بازار صعودی، به سود قابل توجهی نیاز دارند.

دیدگاه متضاد همچنین مطرح شده است. آنها اشاره کردند که ADA هنوز حتی نزدیک به ۵۰٪ از بالاترین رکورد خود بهبود نیافته است، در حالی که بیت کوین حدود ۹۰٪ را به دست آورده است. با این حال، حامیان همچنان خوش‌بین هستند و ادعا می‌کنند که ADA، به‌عنوان یکی از ۱۰ پروژه برتر با پایه‌های رو به رشد، قفل شده با ارزش کل قوی (TVL) و جامعه مشتاق، آماده یک پمپ قابل توجه است.

با توجه به دیدگاه‌های مختلف، ارائه‌دهنده نمودار اصلی خوش‌بینی خود را بیان کرد و امیدوار بود که عملکرد ADA در سال ۲۰۲۰ تکرار شود. این بحث باعث شد که تعداد زیادی از اعضای جامعه ADA گرد هم آینجهت بررسی و تبادل نظر درباره این موضوع. در انتها، همچنین توجه شد که پیش‌بینی قیمت براساس تحلیل‌های تاریخی و الگوهای بازار به‌هیچ‌وجه تضمینی برای رخداد آینده نیست و بازارهای رمزارزها ممکن است تحت تأثیر عوامل متعددی قرار بگیرند که پیش‌بینی آنها دشوار است.


منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده