آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

استیبل کوین بومی GHO از مرز ۲۰ میلیون عبور کرد

استیبل کوین بومی GHO از مرز ۲۰ میلیون عبور کرد

استیبل کوین بومی GHO از مرز ۲۰ میلیون عبور کرد

به گزارش زوم ارز، سفر به این دستاورد قابل توجه با آخرین اعلامیه راه اندازی موفقیت آمیز GHO در شبکه اصلی اتریوم آغاز شد. این نقطه عطف در ۱۴ ژوئیه زمانی که جامعه Aave در یک رای گیری رسمی پیشنهاد حکومتی شرکت کرد و راه اندازی GHO در شبکه اصلی را تأیید کرد، تقویت شد.

نتیجه این رای گیری جامعه محور موفقیت چشمگیری بود و عصر جدیدی را برای این پلتفرم آغاز کرد. با چراغ سبزی که انجمن داده بود، کاربران Aave V3 در اتریوم این توانایی را به دست آوردند که از وثیقه خود برای استخراج GHO استفاده کنند و دنیایی از امکانات را در اکوسیستم Aave باز کنند.

این نقطه عطف مهم نه تنها نشان‌دهنده مهارت فنی پلتفرم، بلکه اشتیاق جامعه در پذیرش ابزارهای مالی جدید و نوآور است. رشد سریع گردش GHO بر کاربرد آن و ارزشی که برای کاربرانی که به دنبال ثبات و نقدینگی در چشم‌انداز مالی غیرمتمرکز هستند، می‌آورد.

از آنجایی که بخش DeFi به تکامل و رشد خود ادامه می‌دهد، دستاوردهای Aave گواهی بر تعهد آن به پیشبرد صنعت است. فراتر رفتن از مرز ۲۰ میلیون تیراژ توسط GHO به عنوان چراغی از موفقیت و نوآوری عمل می کند و این پلتفرم را به عنوان یک نیروی پیشگام در چشم انداز مالی غیرمتمرکز همیشه در حال گسترش قرار می دهد.

 


منبع: news.coincu.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده