آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فورک Aave v3 بازارهای نقدینگی غیرحضوری را در Base آغاز کرد

فورک Aave v3 بازارهای نقدینگی غیرحضوری را در Base آغاز کرد

فورک Aave v3 بازارهای نقدینگی غیرحضوری را در Base آغاز کرد

به گزارش زوم ارز، یک همکاری بین توسعه دهندگان مالی غیرمتمرکز (DeFi) در حال معرفی یک بازار نقدینگی غیرقانونی در پایگاه شبکه لایه ۲ است که قول می دهد قراردادهای هوشمند غیرقابل اعتماد را قادر می سازد تا به طور خودکار استخرهای نقدینگی را با استراتژی های استقراضی متصل کنند.

در پشت این ابتکار، توسعه دهندگان Seashell، RNG Labs، و Loreum Labs، به همراه مشاوران و همکاران از Ampleforth، Uniswap و پروژه های دیگر قرار دارند. این گروه پروتکل بدون درز را ایجاد کرد، یک انشعاب از Aave v3 که به قراردادهای هوشمند با استراتژی‌های استقراض از پیش تعیین‌شده اجازه می‌دهد تا وام‌گیری زیر وثیقه‌ای را در زنجیره انجام دهند.

“به عنوان یک قیاس، استراتژی‌های استقراض مانند وام‌های تک‌منظوره مانند وام‌های خانه، خودرو یا مدرسه هستند – تامین‌کننده دقیقاً می‌داند که نقدینگی کجاست. یکی از همکاران Seamless با اشاره به گزینه‌های وام‌گیری کم وثیقه به Cointelegraph گفت: استفاده می‌شود، و وام‌گیرنده نمی‌تواند از آن برای اهداف مختلف استفاده کند.

استقراض تحت وثیقه چیز جدیدی در فضای ارزهای دیجیتال نیست. پروتکل هایی مانند Maple Finance سرمایه را از طریق محصولات دارای وثیقه کم به سرمایه گذاران نهادی و واجد شرایط ارائه می کند. با این حال، این فرآیند به ترکیبی از مراحل خارج از زنجیره و زنجیره نیاز دارد، به این معنی که کاربر جویای سرمایه قبل از صدور وام در زنجیره، شرایطی را با تیم Maple مذاکره خواهد کرد.

«بسیاری از وام‌گیرندگان از قبل هدف نقدینگی اضافی را که به دنبال آن هستند می‌دانند، بنابراین استراتژی‌های استقراض یکپارچه به سادگی این مراحل را به یکدیگر متصل می‌کند. از آنجایی که استراتژی‌های وام‌گیری در قراردادهای هوشمند زنجیره‌ای هستند، تامین‌کنندگان نقدینگی به نحوه استفاده از وجوه کاملاً رؤیت دارند،” پروتکل در رابطه با استراتژی اصلی آن توضیح داد.

وام‌های عمومی – مانند وام‌های شخصی که می‌توانند برای موقعیت‌های مختلف استفاده شوند – نیز در پروتکل ادغام شده‌اند، اما تحت قوانین معمول وام‌دهی DeFi که نیاز به وثیقه‌گذاری بیش از حد دارند، کنترل می‌شوند.

Seamless معتقد است راه‌حل آن برای DeFi مناسب‌تر از امتیازهای شهرت درون زنجیره‌ای یا هویت‌های درون زنجیره‌ای است، مانند سیستم اثبات شخصیت WorldCoin. “[…] تنها راه برای ایجاد شرایط برای استقراض تحت وثیقه، در چارچوب یک قرارداد هوشمند به سیستم قرارداد هوشمند است، که ما را به اصول رمزنگاری و دی‌فای (کد اعتماد بر انسان‌ها) بازمی‌گرداند. گفت.

 


منبع: cointelegraph.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده