آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

راه‌اندازی پروتکل اجتماعی غیرمتمرکز Lens V2 روی Polygon، توسط Aave🛠️

راه‌اندازی پروتکل اجتماعی غیرمتمرکز Lens V2 روی Polygon، توسط Aave🛠️

راه‌اندازی پروتکل اجتماعی غیرمتمرکز Lens V2 روی Polygon، توسط Aave🛠️

به گزارش زوم ارز، شرکت فناوری نرم‌افزار Web3 Aave Companies نسخه دوم لنز پروتکل اجتماعی را در جریان رویداد Devconnect امروز در استانبول راه‌اندازی کرد.

به گفته بیانیه، این به‌روزرسانی دارای قابلیت ترکیب‌بندی و ارتقای دیگر است تا توسعه‌دهندگان را قادر به ساخت تجربیات اجتماعی جدیدی باشند و سریع‌تر درآمد کسب کنند. تیم اعلام کرده است که همه برنامه‌ها و پروفایل‌های Lens V1 به V2 منتقل شده‌اند، شامل ۱۱ میلیون ارتباط اجتماعی و بیش از ۳۴ میلیون تعامل اجتماعی.

استانی کولچوف، بنیانگذار پروتکل لنز و مدیر عامل شرکت، گفت: “Lens V2 فصل بعدی در تکامل لنز است.” و افزود: «هدف V1 راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی اولیه web3 بود که منجر به خلاقیت، آزمایش و ابزارهای کشف جدیدی شد که به اکوسیستم لنز کمک کرد. با V2، ما به تدریج به سمت یک طراحی لنز ماژولارتر حرکت می‌کنیم، که با ارائه اصول اولیه اجتماعی به سازندگان استقلال و انعطاف‌پذیری بیشتری برای یکپارچه‌سازی شبکه اجتماعی web3 می‌دهد و موج بعدی نوآوری را به پیش می‌برد.”

پروتکل لنز که در ماه مه ۲۰۲۲ در Polygon راه‌اندازی شد، یک نمودار اجتماعی غیرمتمرکز است که برای ساختن پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌شود. این ذخیره‌سازی فعالیت رسانه‌های اجتماعی را از طریق NFTها و داده‌های زنجیره‌ای تسهیل می‌کند. طرح‌های لنز V2 ابتدا در ماه جولای معرفی شدند.

ویژگی های پیشرفته و ابزارهای کسب درآمد

هنوز در مرحله بتا، راه‌اندازی Lens V2 در شبکه اصلی Polygon مجموعه‌ای از شبکه‌های اجتماعی اولیه مستقل بومی web3 را معرفی کرده و ابزارهای جدیدی را به سازندگان ارائه داده است تا ویژگی‌های مبتنی بر web3 را در هر برنامه موجود بگنجانند.

یکی از ویژگی‌های کلیدی V2، قابلیت ترکیب‌بندی پیشرفته آن است که توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا تجربیات اجتماعی و روش‌های کسب درآمد را کارآمدتر ایجاد کنند. کاربران اکنون می‌توانند دستگیره‌ها را مستقل از نمایه‌ها انتقال دهند و فعالیت‌های اجتماعی را به کیف پول‌های مختلف واگذار کنند. نمایه‌ها را می‌توان توسط یک یا چند نفر، مولتی‌سیگ یا DAO مدیریت کرد و با اجازه دادن به کاربران برای ذخیره دسته‌های خود در کیف پول سرد در حالی که از کیف پول روزانه خود برای استفاده از Lens استفاده می‌کنند، امنیت را افزایش می‌دهد.

توسعه‌دهنده‌ها همچنین می‌توانند اقدامات حمایتی «پست‌های هوشمند» از جمله اجاره فضای انتشار برای تبلیغات، گزینه‌های پرداخت برای خواندن، انعام دادن، رأی‌گیری، تأیید، اشتراک و اهدا را ایجاد کنند.

بریدینگ Web2 به web3 راه‌حل‌هایی مانند توابع Chainlink را قادر می‌سازد تا داده‌ها و رویدادهای web2 را در لنز ادغام کنند و ویژگی‌های عملکرد متقابل زنجیره‌ای مانند برش یک NFT موسیقی در اتریوم، پل زدن به Solana از طریق Uniswap یا استفاده از Aave Liquidity Pools هم اکنون نیز هستند. این امکان وجود دارد که تیم از این ابزارها بهره‌مند شود.

منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده