آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل آوه AAVE

تحلیل آوه AAVE

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از آوه در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت آوه را در باکس پایین مشاهده نمایید

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

وقتتون بخیر خدمت دوستان عزیز، امیدوارم که سلامت باشید. با تحلیل ارز آوه در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که بین دو خط مشکی شاهد شکل‌گیری تریدینگ رنج و حرکت رنج قیمت این ارز نیز هستیم. در ادامه گفتیم ناحیه سقف شکسته شده و کندل‌های قرمز می‌توانند نقش پولبک را داشته باشند و اگر در ناحیه سقف الگوهای صعودی شکل بگیرند، انتظار داریم قیمت به اندازه عرض آن تریدینگ رنج شروع به رشد کند.
دوستان عزیز در حال حاضر پس از تشکیل پولبک، قیمت شروع به رشد کرده و انتظار داریم به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظرمان یعنی خط قرمز رنگ که بر اساس عرض تردینگ رنج به دست آمده است نیز برسد.دوستان علاوه بر تحلیل‌ ابن ارز ، می‌توانید تحلیل ارز متیک را هم در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل AAVE امروز 13 اسفند 1402
تحلیل AAVE امروز ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

 


تحلیل آوه AAVE امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز آوه در تایم فریم هفتگی در کنار شما عزیزان هستیم اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که بین دو خط مشکی شاهد شکل‌گیری تردینگ رنج و حرکت رنج قیمت این ارز نیز هستیم. در ادامه گفتیم اگر کندل‌های تثبیت کننده بالاتر از ناحیه سقف تشکیل شود انتظار داریم قیمت به اندازه عرض آن تریدینگ رنج شروع به رشد کند و به خط قرمز که به عنوان ناحیه هدف و بر اساس عرض تریدینگ رنج به دست آمده است نیز برسد.
دوستان عزیز همانطور که مشاهده می‌کنید ،همچنان کندل تثبیت کننده ای، شکل نگرفته و به این نکته توجه داشته باشید که با تشکیل الگوهای صعودی، انتظار داریم قیمت شروع به رشد کند و در غیر این صورت، اگر ناحیه سقف، به طرف پایین شکسته شود و یک الگوی نزولی قوی شکل بگیرد ،مجدد توقع داریم قیمت شروع به افت کرده و تا ناحیه کف تریدینگ رنج کاهش پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل‌ ابن ارز ، می‌توانید تحلیل ارز متیک را هم در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل AAVE امروز 15 بهمن 1402
تحلیل AAVE امروز ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید، با تحلیل ارز AAVE در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم ،همانطور که ماه گذشته خدمتتان عرض کردم بین دو خط مشکی شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج می‌باشیم ،که قیمت این ارز بین آن دو ناحیه به صورت رنج حرکت کرده است.
در حال حاضر قیمت در ناحیه سقف تریدینگ رنج قرار دارد، اما هنوز تثبیت اتفاق نیفتاده و در صورت تثبیت، رشد قیمت به اندازه عرض تریدینگ رنج امکان‌پذیر است که آن را ما محاسبه کرده و هدف یا تیپی را با خط قرمز رنگ نیز برایتان مشخص کرده‌ایم.
به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم روزانه رفته و از آنجایی که روند صعودی می‌باشد ،یک کانال صعودی نیز رسم کرده‌ایم ،که اخیراً قیمت در این کانال نیز رشد پیدا کرده است و توجه داشته باشید که اگر کف کانال و باکس سبز نیز شکسته شود به سمت پایین, انتظار داریم که یک موج نزولی شکل بگیرد و قیمت این ارز میتواند افت قابل توجهی را تجربه کند.دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل AAVE امروز 17 دی 1402
تحلیل AAVE امروز ۱۷ دی ۱۴۰۲

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

زوم ارزی‌های عزیز ارز آوه در تایم فریم هفتگی تشکیل یک تریدینگ رنج را داده و انتظار داریم که قیمت بین دو خط قرمز رنگ نوسان رو داشته باشه در حال حاضر در پایان لگ صعودی هستیم و از آنجایی که در تریدینگ رنج احتمال شکست از هر طرف وجود دارد از هر طرفی این اتفاق بیفتد بعدش باید منتظر پولبک باشیم و بعد از دیدن برک اوت وارد پوزیشن مد نظر بشیم ولی همانطور که گفتیم فعلاً انتظار نوسان قیمت بین دو محدوده خطوط قرمز رنگ رو داریم که شامل ۴۹.۴۲ در کف و ۹۷.۰۸ در سقف
تحلیل آوه AAVE امروز 19 آذر 1402
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۹ آذر ۱۴۰۲

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۴ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE در تاریخ ۱۴ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز aave پس از رشد خوبی که در هفته های اخیر داشته است به یک ناحیه عرضه و سطح مقاومتی برخورد کرده است که ممکن است جلوی رشد این رمز ارز را بگیرد و باید توجه داشته باشیم که یک ناحیه تقاضا در تایم روزانه پیش روی خودش دارد که حدودا قیمت ۸۲.۱۹ دلار است که می‌توان واکنش های قیمتی را از این ناحیه داشته باشیم؛ با از دست رفتن این ناحیه ریزش این رمز ارز روندی نزولی خواهیم دید که تا قیمت ۶۲.۱۵ دلار است و در نهایت واکنش صعودی را از این این ناحیه مشخص شده می‌توانیم داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آوه AAVE امروز 14 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۴ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE در تاریخ ۱۶ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز AAVE در طول یک ماه گذشته افزایش قیمت داشت و روند آن صعودی بود. این ارز بعد از اینکه به حمایت های خود در محدوده ۵۳ الی ۵۱ دلار واکنش مثبت نشان داد، تقاضای بالایی داشت و رشد ۴۰ درصد را ثبت کرد. یکی از مقاومت های مهمی که قیمت به آن واکنش منفی نشان داد، محدوده ۷۲ دلار است که دو واکنش منفی موجب توقف فشار خرید و استراحت قیمت در محدوده ۶۵ دلار شده است. بنابراین شاهد تشکیل یک روند رنج در تایم های پایین تر هستیم. انتظار داریم که با حفظ کف کانال، این ارز بتواند به سمت اهداف بالاتر حرکت کند.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آوه AAVE امروز 22 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز AAVE در مدت یک ماه گذشته روند نزولی داشت و با شکست کف کانال صعودی کوتاه مدت خود و پولبک دقیق به کف کانال، روند نزولی خود را تا محدوده حمایت رند ۵۰ دلار ادامه داد. این حمایت رند دقیقا در کف کانال رنج هفتگی این ارز قرار دارد و در گذشته محدوده تقاضایی قوی محسوب می شده است. اما با توجه به شرایط فعلی حاکم بر بازار، پتانسیل نفوذ بیشتر در حمایت مشخص شده و شکست کف های قبلی به وجود آمده است. منظور از کف های قبلی، حمایت هایی است که در سال ۲۰۲۳ تا محدوده ۴۷.۵ دلار ایجاد شد و پتانسیل کاهش بیشتر قیمت و رسیدن به محدوده حمایت ۴۶ دلار برای ارز AAVE وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آوه AAVE امروز 19 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

حمایت خریداران از رمز ارز AAVE، تا محدوده مقاومت ۰.۸۰ دلار ادامه پیدا کرد و قیمت این ارز به محض برخورد به این مقاومت با واکنش منفی شدیدی همراه شد. همانطور که مشاهده می کنید، الگوی سر و شانه روی نمودار تایم روزانه تشکیل شده است و شکسته شدن حمایت محدوده ۶۸ دلار تایید این الگو است. بنابراین پتانسیل کاهش قیمت تا محدوده حمایت ۵۰.۵۰ دلار وجود دارد. یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر گرفته شده است. در صورت شکسته شدن کف کانال، ریزش قیمت می تواند تا حمایت مشخص شده ادامه داشته باشد و هدف الگوی سروشانه نیز در همین محدوده قرار دارد. بنابراین با توجه به تقاضای بالایی که این محدوده حمایت رند در گذشته داشته، پتانسیل واکنش مجدد و رشد قیمت در این ناحیه وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آوه AAVE امروز 22 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز AAVE در یک ماه گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و فشار بالای فروش موجب شد تا حمایت های در نظر گرفته شده، یکی یکی شکسته شده و به مقاومت تبدیل شود. ریزش قیمت دقیقا تا  کف حمایت ماهانه در محدوده ۴۶ الی ۵۰ دلار ادامه داشته و این ارز هر بار که به این سطح رسیده، یک نوسان مثبت ۹۰ درصدی را ثبت کرده است. بنابراین به طور واضح در تایم بالا داخل کانال رنج است. تا زمانی که کندل نزولی قوی در تایم روزانه یا هفتگی زیر قیمت ۵۰ دلار بسته نشود، می توانیم به بازگشت قیمت از همین محدوده حمایت، امیدوار باشیم. اما با شکست این سطح، ریزش بیشتر می تواند تا محدوده ۴۰ دلار ادامه داشته باشد.

در اینصورت تمام کف های قبلی شکسته خواهد شد. به منظور دریافت سیگنال مثبت برای رشد، تا زمانی که کف کانال صعودی کوتاه مدت در تایم ۱ ساعته به سمت پایین شکسته نشود، می توانیم یک پولبک به سمت مقاومت های مشخص شده را انتظار داشته باشیم. مقاومت هایی که در محدوده های ۵۷، ۶۱ و ۶۵ دلار در نظر گرفته شده، می تواند اهداف خریداران کوتاه مدت باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آوه AAVE امروز 28 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE در تاریخ ۱ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز AAVE در طی یک ماه گذشته، روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. محدوده حمایتی که در قیمت ۶۷.۵ الی ۶۵.۸ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، شاهد تقاضای قوی نبود و با شکست این سطح و تبدیل شدن آن به مقاومت، کاهش قیمت تا محدوده رند ۶۰ دلار ادامه پیدا کرد. این ارز پتانسیل کاهش بیشتر را تا محدوده حمایت بعدی یعنی قیمت ۵۷ الی ۵۶ دلار دارد. اما تا زمانی که نشانه قوی برای تغییر روند مشاهده نشود، نمی توانیم انتظار رشد قیمت را در میان مدت داشته باشیم. اما اگر نشانه قوی برای حمایت در محدوده فعلی مشاهده شود، احتمال تشکیل الگوی کف دوگانه وجود خواهد داشت. همچنین واگرایی مثبت در اندیکاتور RSI هم مشاهده می شود. پس با شکست مقاومت فعلی، محدوده بعدی در قیمت ۷۳ الی ۷۵ دلار هدف خریداران خواهد بود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آوه AAVE امروز 1 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۶ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی آوه AAVE در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز AVVE در طی یک ماه گذشته روند نزولی آن داخل کانالی که در نظر گرفته شده بود، ادامه پیدا کرد، و این کاهش قیمت دقیقاً تا محدوده ۶۳ الی ۶۶.۷ دلار ادامه داشت. با افزایش تقاضا در این محدوده، رشد ۲۵ درصد این ارز تا سطح ۸۱ دلار ادامه داشت. همچنین روند این ارز برای مدتی بین مقاومت ۸۱ تا حمایت ۷۴ دلار رنج شده بود، و در چند روز گذشته کف کانال رنج این ارز شکسته شد. با توجه به اصلاح قیمت بیت کوین، احتمال رسیدن و برخورد مجدد به حمایت محدوده ۶۷ دلار بالا می‌باشد.

اما حمایت اصلی در صورتی که فشار فروش در بازار افزایش شدیدی داشته باشد، می‌تواند موجب کاهش بیشتر تا قیمت ۵۹ دلار شود. توجه داشته باشید که روند این ارز در تایم فریم هفتگی رنج می‌باشد، و پتانسیل ادامه این روند رنج در روزهای آینده همچنان وجود دارد. اگر شرایط بازار مساعد شود و مقاومت ۷۵ دلار شکسته شود، این ارز می‌تواند به‌سرعت افزایش قیمت پیدا کند، و به مقاومت‌های بالاتر در محدوده ۸۲ و ۹۵ دلار برسد.

بازه زمانی روزانه:


تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 7 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی آوه AAVE در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و مقاومتی که برای این ارز در محدوده ۹۰.۴ الی ۹۳ دلار در نظر گرفته شده بود، باز هم واکنش منفی نشان داد. فشار خریدی که از محدوده ۵۰ دلار شروع شده بود، قیمت را در یک موج صعودی قوی به این سطح مقاومت رساند، و بسیاری از خریداران کوتاه مدت و میان مدت، با سیو سود خریدهای خود، موجب کاهش قیمت این ارز و ورود آن به موج اصلاحی شدند. در تایم فریم ۴ ساعته، قیمت داخل یک کانال نزولی باریک در حال حرکت به سمت یک حمایت مهم در محدوده ۷۲.۷ الی ۷۴.۷ دلار می‌باشد.

این سطح حمایت اگر حفظ شود، روند کوتاه مدت می‌تواند در بدترین شرایط رنج بماند. اما در صورتی که این سطح شکسته شود، کاهش قیمت می‌تواند تا محدوده ۶۳ الی ۶۶.۷ دلار ادامه داشته باشد، و نکته مهمی که وجود دارد، این است که ادامه نوسانات قیمت برای مدت طولانی بین این دو سطح حمایت مقاومت مورد انتظار است. به این دلیل که هر دو محدوده محل‌های تغییر روند در گذشته بوده‌اند، و می‌توانند مدت زیادی واکنش داشته باشند.

اما با شکست سقف کانال نزولی کوتاه مدت، مجدداً افزایش قیمت می‌تواند تا محدوده سقف قبلی ادامه داشته باشد، و حتی در صورت مساعد شدن شرایط بازار، احتمال شکست آن و حرکت به سمت اهداف بالاتر به وجود خواهد آمد. اهداف بعدی خریداران در محدوده ۱۰۰، ۱۰۵ الی ۱۰۶.۴ و مقاومت اصلی در محدوده ۱۱۵.۴ الی ۱۲۱.۴ دلار می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل آوه AAVE امروز 7 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۷ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته‌های گذشته روند کاملاً رنجی داشت، و بعد از واکنش منفی که به محدوده مقاومت ۹۰ دلار مشاهده شد، کاهش قیمت و اصلاح دقیقاً تا حمایت ۷۱ الی ۷۴.۷ دلار ر ا شاهد بودیم. مجدداً به دلیل رنج بودن روند قیمت بین این دو سطح حمایت مقاومت، شاهد افزایش قیمت این ارز بودیم.

روز گذشته نیز در پی فشار خریدی که در بازار ایجاد شد، قیمت دقیقاً به مقاومت ۹۰ دلار برخورد کرد، و در صورتی که حمایت‌ها در بازار ادامه داشته باشد و این مقاومت با کندل صعودی قوی شکسته شود، پتانسیل رشد بیشتر و حرکت به سمت هدف بعدی در محدوده مقاومت ۱۰۰ الی ۱۰۶ دلار ایجاد می‌شود. این مقاومت نیز یکی دیگر از سطوح واکنشی در این نمودار می‌باشد. اما مقاومت و هدف اصلی در میان مدت روی سطح مقاومت ۱۱۶ الی ۱۲۱ دلار در نظر گرفته شده است. سطح مقاومت فعلی توسط اندیکاتور اسمارت مانی به عنوان یک ناحیه قوی شناسایی می‌شود. بنابراین انتظار داریم که در هفته جاری قبل از هر حرکتی، روند رنج ادامه پیدا کند.

تحلیل آوه AAVE امروز 27 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 12 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته کاملا روند رنجی داشت. فشار خرید این ارز بعد از برخوردی که به مقاومت محدوده ۸۸ الی ۹۰ دلار داشت، متوقف شده است. این مقاومت به دلیل اینکه در سقف کانال نزولی اصلی قرار گرفته است، و موجب رنج شدن روند در تایم فریم ۴ ساعته شده است، می تواند حتی موجب کاهش قیمت به سمت حمایت محدوده ۷۵ الی ۷۱ دلار شود.

این حمایت در کف کانال تریدینگ رنج قرار گرفته است، و اگر با فشار فروش بالا شکسته شود، محدوده حمایت دوم در میدلاین کنال نزولی یعنی ناحیه ۶۳ الی ۶۶ دلار می تواند حمایت قوی تری در نظر گرفته شود. همچنین در بازه روزانه روی اندیکاتور RSI پتانسیل تشکیل واگرایی منفی وجود دارد. پس در صورت شکست حمایت رند ۸۰ دلار، قیمت می تواند وارد اصلاح عمیق تر شود. مقاومت فعلی توسط اندیکاتور اسمارت مانی تایید شده است، و شکست آن تنها در صورتی که در بازار حمایت های بیشتری صورت بگیرد، می تواند تایید شود.

تحلیل آوه AAVE امروز 12 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 5 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در هفته گذشته یک کندل صعودی با بدنه نه چندان بزرگ به ثبت رساند. مقاومتی که قیمت به آن برخورد کرده و واکنش داشته است، محدوده ۹۰ دلار می باشد. همچنین این ناحیه دقیقا با سقف کانال نزولی میان مدت همپوشانی پیدا کرده است، که می تواند موجب شود تا در این هفته قیمت یک اصلاح به سمت حمایت های پایین داشته باشد. در بازه زمانی روزانه به وضوح تغییر روند مشاهده می شود. بنابراین پولبک به حمایت محدوده ۷۱ الی ۷۵ دلار می تواند واکنش مثبت به همراه داشته باشد.

اما یک حمایت مهم تر در محدوده ۶۵ الی ۶۷ دلار در نظر گرفته شده است، و در صورتی که ضعف در روند صعودی مشاهده شود، با توجه به پتانسیل تشکیل الگوی سقف دو گانه در تایم ۴ ساعته، اگر حمایت اول شکسته شود، محدوده حمایت دوم می تواند واکنش قوی تری به همراه داشته باشد. بنابراین می توانید در هفته جاری این دو حمایت را در نظر داشته باشید، چرا که در صورت واکنش مثبت به این سطوح، یک حرکت صعودی دیگر می تواند شکل بگیرد.

تحلیل آوه AAVE امروز 5 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی دو هفته گذشته افزایش قیمت خیره کننده ای داشت، و در تایم فریم روزانه، کندل های صعودی پشت سر هم تشکیل شده است، و محل بسته شدن این کندل ها نشانه فشار بالای خرید است. در تایم ۴ ساعته یک خط روند نزولی روی نمودار رسم شده بود، که شکست این خط و پولبک به آن باعث شروع این حرکت قوی شد. همچنین با شکست مقاومت محدوده ۶۳ الی ۶۵ دلار، الگوی سقف دو قلو تایید شد، و تارگت الگو در قیمت ۸۸.۶ دلار در روز گذشته هدف بعدی خریداران بود.

به محض برخورد قیمت به این ناحیه، به دلیل اینکه مقاومت سقف کانال نزولی هم در این سطح قرار گرفته است، می تواند موجب رنج شدن روند در تایم های پایین شود. اگر این همین محدوده فعلی قیمت وارد اصلاح شود، محدوده حمایت ۷۱ الی ۷۵ دلارمی تواند ناحیه تقاضای خوبی در نظر گرفته شود، و واکنش مثبت ایجاد خواهد کرد. اما اگر قیمت بدون اصلاح روند صعودی را ادامه دهد، سطح مقاومت بعدی در محدوده ۹۶ الی ۱۰۰ دلار است، که ناحیه عرضه قوی محسوب می شود.

تحلیل آوه AAVE امروز 28 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 14 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته های گذشته روند کاملا رنجی را بین سطوح حمایت مقاومت مشخص شده به ثبت رساند. این ارز در صورتی که بازار در شرایط مساعدی قرار بگیرد، می توانیم انتظار رشد خوبی را از آن داشته باشیم. قیمت این ارز بعد از اینکه نتوانست بالای محدوده آبی رنگ برگشت داشته باشد، با واکنش منفی به این سطح وارد موج نزولی دیگری شد، و کاهش قیمت تا سطح ۵۱ دلار ادامه داشت. اما نکته ای که وجود دارد، واگرایی مثبتی است که روی اندیکاتور RSI مشاهده شده و می توانیم حداقل انتظار یک اصلاح قیمت خوب به سمت مقاومت های قبلی را داشته باشیم. بنابراین در صورت شکست خط روند نزولی در تایم روزانه می توانیم انتظار این رشد قیمت را داشته باشیم. اهدافی که برای خریداران می توانیم در نظر بگیریم، در محدوده ۵۸ الی ۶۰ دلار و ۶۳ الی ۶۴ دلار می باشد. مقاومت دوم با میدلاین کانال نزولی همپوشانی دارد، و احتمال واکنش قوی تری برای آن می توانیم در نظر داشته باشیم.

تحلیل آوه AAVE امروز 14 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۴ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 23 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز با اینکه حمایت خط روند را شکست، اما به دلیل وجود یک حمایت استاتیک زیر محدوده ۶۰ دلار، خریداران مجددا حمایت خوبی انجام دادند. واکنش مثبت به قیمت ۵۸ الی ۶۰ دلار باعث رشد ۹ درصدی و برخورد دوباره به مقاومت محدوده ۶۳.۵ الی ۶۶.۶ دلار شده است. اگر حمایت بیشتر خریداران در هفته جاری بتواند قیمت را بالای محدوده مقاومت آبی رنگ برگرداند، انتظار داریم که برای کوتاه مدت روند ارز AAVE صعودی بماند و اهداف کوتاه مدت را می توانیم در محدوده های ۶۸ الی ۷۰ دلار و محدوده ۸۰ دلار در نظر داشته باشیم. توجه داشته باشید که هنوز روند کلی این ارز در تایم فریم های بالاتر نزولی است، و به دلیل آخرین موج نزولی قوی که قیمت را به سطح ۵۰ دلار رسانده، نیاز است که برای تغییر روند حداقل مقاومت ۷۰ دلار به سمت بالا شکسته شود.

تحلیل آوه AAVE امروز 23 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 9 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته رشد قیمت داشت. سقف کانال نزولی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، با حمایت خریداران شکسته شد، و ادامه رشد قیمت با پولبک بسیار کم عمق به محدوده ۵۷ دلار، را شاهد بودیم. مقاومتی که در محدوده ۶۳.۵ الی ۶۶.۶ دلار در نظر گرفته شده بود، با واکنش همراه بوده است، اما پیش بینی می شود که این محدوده به همراه مقاومت بعدی ۶۹ الی ۷۰ دلار شکسته شده و به حمایت تبدیل شود. در این صورت اهداف بعدی خریداران در محدوده ۸۰ دلار خواهد بود.

محدوده ای که در قیمت ۵۸ الی ۶۳ دلار در نظر گرفته شده است، در صورت تبدیل شدن به حمایت می تواند ناحیه تقاضای بسیار خوبی برای حرکت های صعودی در میان مدت باشد. اگر برای هفته جاری شاهد رشد قیمت تا مقاومت ۸۰ دلار باشیم، در برگشت و پولبک به این حمایت، قدرت و تقاضای کافی برای ادامه حرکت صعودی می تواند وجود داشته باشد. برای کوتاه مدت نیز تا زمانی که خط روند صعودی رسم شده در تایم ۴ ساعته حفظ شود، اهداف مشخص شده می تواند در دسترس خریداران باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 9 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 2 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته های گذشته روند نزولی شدیدی به خود گرفت. این فشار فروش باعث یک حرکت شارپ نزولی از محدوده مقاومت ۹۵ الی ۱۰۰ دلار، تا حمایت ماهانه در محدوده ۵۰ دلار شد، که یکی از شدیدترین ریزش ها در تاریخ معاملات این ارز می باشد. برخورد قیمت به حمایت ماهانه با واکنش مثبت همراه شده است، و در این هفته یک کندل برگشتی روی نمودار تشکیل شده است. همچنین در کندل روزانه روز گذشته الگوی برگشتی چکش مشاهده می شود.

اما باید توجه داشت که روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته هنوز نزولی است، و می توانیم برای قیمت یک کانال در نظر بگیریم. در صورت شکست سقف کانال و پولبک به آن می توانیم انتظار رشد قیمت و تغییر احتمالی روند را داشته باشیم. همچنین وجود چند مقاومت در مسیر حرکت صعودی می تواند مانع از رشد قیمت شود. بنابراین در این هفته و هفته آیدنه می توانیم انتظار یک روند رنج را در این ارز داشته باشیم. این روند رنج بین محدوده حمایت ۵۰ دلار و مقاومت ۶۵ الی ۷۰ دلار می تواند تشکیل شود.

تحلیل آوه AAVE امروز 2 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته های گذشته روند رنج آن بین محدوده حمایت ۷۰ دلار و مقاومت ۷۷ الی ۸۳ دلار ادامه پیدا کرد، اما با فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، قیمت با شکست این حمایت، به حمایت مهم تری در محدوده ۶۳.۵ الی ۶۶.۶ دلار برخورد کرده است. واکنش مثبت و تقاضای خرید بالا در این ناحیه موجب رشد ۲۸ درصدی قیمت این ارز تاکنون شده است. یک محدوده مقاومت مینور در قیمت ۷۹ الی ۸۱.۶ دلار در نظر گرفته شده است، و چنانچه کندل های روزانه قوی بالای این محدوده بسته شود، نشانه خوبی برای تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته می باشد.

همچنین خط روند نزولی در تایم فریم روزانه نیز شکسته شده است. بنابراین در صورتی که بیت کوین حمایت خود را در محدوده ۱۹۰۰۰ دلار حفظ کند، می توانیم انتظار رشد خوبی از قیمت AAVE داشته باشیم. یکی از مهم ترین اهداف کوتاه مدت در قیمت ۹۵ الی ۱۰۰ دلار می باشد. و هدف دوم در صورت ادامه رشد قیمت ها در بازار در محدوده ۱۱۸ الی ۱۲۶ دلار خواهد بود. این مقاومت در سقف قبلی روند نزولی قرار دارد، و هدف اصلی خریداران برای میان مدت خواهد بود.

تحلیل آوه AAVE امروز 28 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 6 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته نوسانات زیادی داشت. در ابتدای هفته گذشته شاهد رشد قیمت و برخورد به سطح مقاومت ۷۶.۸ الی ۸۳ دلار بودیم. این مقاومت به حدی قدرت داشته، که هنوز خریداران نتوانسته اند، قیمت را بالای این محدوده برگردانند. اما با واکنشی که در ادامه هفته به این محدوده مشاهده شد، کاهش قیمت تا قیمت ۷۳ دلار ادامه پیدا کرد.

در کندل آخر روزانه شاهد ریزش ۳.۵ دصدی قیمت ارز AAVE هستیم، که قیمت را به محدوده کانال ۷۳ دلار برگردانده است. سطوح حمایتی که برای این ارز در نظر گرفته شده بود، همچنان به قوت خود باقی است. حمایت اول در محدوده ۷۰.۲ الی ۹۶ دلار و حمایت دوم در محدوده ۶۳.۵ الی ۶۶.۶ دلار قرار دارد، که حمایت دوم می تواند با واکنش مثبت قوی تری همراه باشد. اما اگر فشار فروش بالایی در بازار مشاهده شود، و حمایت های مشخص شده شکسته شوند، کاهش قیمت می تواند این بار تا محدوده حمایت ۵۷ الی ۵۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 6 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 30 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته ریزش قیمت داشت و فشار فروشی که در بازار به وجود آمد، موجب شکسته شدن محدوده حمایت ۷۷ الی ۸۳ دلار شد. با یک کندل نزولی قوی این محدوده حمایت شکسته شد و فشار فروش باعث رسیدن قیمت به حمایت بعدی ۷۱ الی ۶۹ دلار شد. اندیکاتور RSI در تایم فریم روزانه مومنتوم کاملا نزولی را نشان می ‌دهد، اما نشانه واگرایی مثبتی دارد که خریداران در صورتی که بتوانند قیمت را بالای محدوده ۸۱ دلار برگردانند، می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت از سر گرفته شود.

همچنین حمایت بسیار مهمی هم در محدوده ۴۶ الی ۵۵ دلار وجود دارد، که آخرین سنگر حمایتی این ارز می باشد، و در صورت فشار فروش سنگین در بازار، احتمال برخورد قیمت با این محدوده وجود دارد. اما اگر فشار فروش سنگین در بازار وجود نداشته باشد، احتمال برخورد لحظه ای به محدوده ۶۳.۵ الی ۷۰ دلار و سپس برگشت سریع قیمت از این محدوده وجود دارد. در محدوده فعلی واگرایی مثبت توسط چند اندیکاتور دیگر نیز شناسایی شده است، که می تواند نشانه برگشت باشد. بنابراین محدوده های ذکر شده را زیر نظر داشته باشید، و حجم معاملات را هم در بررسی ها لحاظ کنید.

تحلیل آوه AAVE امروز 30 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 23 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته نوسانات بسیار رنجی داشت. قدرت خریداران این ارز به نسبت بسیاری از آلت کوین ها پایین بود. همچنین حجم معاملات خرید به حدی نبود که توان شکست مقاومت محدوده ۹۵ الی ۹۹ دلار را داشته باشد. بنابراین به محض برخورد قیمت به این ناحیه، واکنش منفی مشاهده شد، و با ریزش روز گذشته بیت کوین، فشار فروش این ارز افزایش چشمگیری پیدا کرد.

سطح حمایتی که در محدوده ۷۶.۸ الی ۸۳ دلار قرار گرفته است، حمایت هفتگی ارز AAVE بوده و بارها مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. اما به دلیل تعداد بالای برخوردها به این ناحیه، در صورتی که بیت کوین ریزش بیشتری داشته باشد، این حمایت می تواند شکسته شود، و قیمت به محدوده حمایت های پایین تر برخورد داشته باشد. حمایت های بعدی در محدوده های ۷۰ و محدوده ۶۳.۵ الی ۶۶.۵ دلار قرار گرفته است، که از حمایت دوم انتظار واکنش قوی تری داریم.

تحلیل آوه AAVE امروز 23 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته روند رنجی را بین محدوده حمایت هفتگی و مقاومت مینور خود به ثبت رسانده است. با شکسته شدن خط روند صعودی که در تایم فریم ۴ ساعته رسم شده بود، شاهد ادامه روند رنج بودیم. محدوده رنج فعلی بین حمایت ذکر شده تا مقاومت محدوده ۹۵ الی ۹۹ دلار می باشد، و همچنین در بازه زمانی روزانه نیز روند رنجی را روی ارز AAVE شاهد هستیم.

قیمت در تایم فریم روزانه داخل ابر اندیکاتور ایچیموکو قرار دارد، و روند رنج را تایید می کند. پس تا زمان خروج قیمت از ابر می توان منتظر ماند. قدرت کندل های نزولی بیشتر می باشد. بنابراین برای حالت کم ریسک می توان تا زمانی که مقاومت محدوده ۹۵ الی ۹۹ دلار شکسته شود، منتظر ماند. تا زمانی که حمایت فعلی نیز حفظ شود، روند در تایم فریم روزانه صعودی به صورت رنج باقی خواهد ماند.

تحلیل آوه AAVE امروز 17 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 9 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طول هفته گذشته نوسانات زیادی را روی نمودار خود به ثبت رسانده است. این ارز بعد از ادامه فشار فروش ها، به محدوده حمایت ۷۴.۷ الی ۷۸ دلار برخورد کرد، اما به دلیل اینکه این ناحیه در تایم فریم ۴ ساعته یک ناحیه عرضه و تقاضای مهم محسوب می شود، با فعال شدن سفارشات خریداران، شاهد واکنش مثبت بودیم. بنابراین با توجه به این واکنش شدید، در تایم فریم ۴ ساعته انتظار ورود قیمت به یک روند رنج را داریم. مجددا سطح حمایت می تواند توسط فروشندگان تست شود.

در این بازه زمانی، شکست مقاومت محدوده ۹۵ الی ۱۰۰ دلار، ناحیه تغییر روند بوده و اگر این سطح تبدیل به حمایت شود، روند کوتاه مدت نیز صعودی خواهد شد. رمز ارز AAVE در تایم فریم روزانه پتانسیل تشکیل یک الگوی کنج نزولی را نیز دارد. بنابراین در صورت حفظ حمایت، اهداف بالاتر مورد انتظار می باشد. اما در صورت شکست حمایت به هر دلیلی، فشار فروش می تواند قیمت را تا محدوده ۷۰ الی ۶۷ دلار کاهش دهد. که در این صورت قیمت می تواند با واکنش به این محدوده، وارد یک روند رنج میان مدت شود.

تحلیل آوه AAVE امروز 9 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طول هفته گذشته از کانال صعودی کوتاه مدت خود خارج شد، و با شکست کف کانال در محدوده حمایت ۹۵ دلار، ریزش شدیدی را به ثبت رساند. قیمت آوه اکنون روی محدوده حمایت ۷۹ الی ۸۲ دلار قرار گرفته است، و در صورتی که فشار فروش افزایش نداشته باشد، احتمال حمایت شدن در این محدوده و ورود قیمت به یک روند رنج کوتاه مدت وجود دارد.

مقاومت این کانال رنج نیز می تواند در قیمت ۹۴ الی ۹۶.۸ دلار باشد، که یک بار با واکنش همراه بوده است. با خروج قیمت از کانال صعودی کوتاه مدت، اکنون روند می تواند داخل کانال نزولی اصلی ادامه پیدا کند. بنابراین اگر فشار فروش افزایش پیدا کند، و حمایت فعلی شکسته شود، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت اصلی بالا خواهد رفت. حمایت بعدی AAVE نیز در محدوده ۶۴ دلار قرار گرفته است.

تحلیل آوه AAVE امروز 5 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 26 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال AAVE را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت AAVE را مشاهده کنید.

رمز ارز AAVE در طول هفته گذشته با ادامه رشد قیمت، حرکت صعودی خود را تا محدوده ۱۱۴ دلار ادامه داد. قیمت آوه همچنان داخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد، و به دلیل حمایت خوب خریداران، ریزش زیادی در روزهای گذشته مشاهده نشده است.  در بازه زمانی ۴ ساعته شاهد ورود  قیمت به موج اصلاحی و یک روند رنج هستیم. برای قیمت در این تایم فریم می توان یک کانال نزولی در نظر گرفت.

با توجه به اینکه قیمت در محدوده فعلی روی یک سطح حمایت قرار دارد، اما حمایت اصلی و مهم تر در محدوده ۹۶ الی ۹۸ دلار قرار گرفته است، و در صورت کاهش بیشتر قیمت ها در بازار، انتظار داریم که فشار فروش موجب برخورد قیمت با این محدوده شود. اما به دلیل اینکه در تایم فریم بالاتر روند صعودی است، مجددا در همین محدوده حمایت امکان رشد قیمت و برگشت به سطوح بالاتر تا اهداف ۱۳۰ الی ۱۳۵ دلار وجود دارد.

تحلیل آوه AAVE امروز 26 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 12 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته با رشد قیمت همراه بود. روند صعودی کوتاه مدت این ارز داخل یک کانال صعودی ادامه پیدا کرده است، و تا زمانی که کف کانال به سمت پایین شکسته نشود، این روند صعودی می تواند تا سقف کانال نزولی اصلی یعنی در محدوده مقاومت استاتیک ۱۲۵.۸ الی ۱۳۷ دلار ادامه داشته باشد. با احتمال خیلی بالا، در صورت برخورد قیمت به این مقاومت، واکنش منفی مورد انتظار می باشد.

اما برای کوتاه مدت نزدیک ترین حمایت به قیمت فعلی در محدوده ۸۸ الی ۹۳.۵ دلار در نظر گرفته شده است، و در صورت حفظ این محدوده، ادامه رشد قیمت را ناتظار داریم. اندیکاتور Ichimoku نیز زیر قیمت قرار گرفته است، و حمایت خوبی برای ارز AAVE می باشد. اگر بازار ریزش سنگینی نداشته باشد، هدف ۱۴۰ نیز در کوتاه مدت حتی قابل دسترسی خواهد بود.

تحلیل آوه AAVE امروز 12 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 5 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE در هفته گذشته بعد از اینکه به مقاومت رند محدوده ۱۰۰ دلار برخورد کرد، با واکنش منفی همراه بود. مقاومتی به چند دلیل واکنش منفی داشته است. مقاومت داینامیک میدلاین کانال نزولی بلند مدت، مقاومت سقف کانال صعودی کوتاه مدت، عدد رند ۱۰۰ دلار مقاومت یکی از خطوط هفتگی اندیکاتور pivot points که همگی مانع از ادامه حرکت صعودی قیمت شدند.

اکنون برگشت به محدوده حمایت کف کانال صعودی کوتاه مدت در قیمت ۸۰ دلار را شاهد هستیم. این محدوده حمایت با توجه به اینکه در گذشته پر قدرت به سمت بالا شکسته شده، پتانسیل حفظ قیمت از ریزش بیشتر را دارد. مگر در صورتی که بازار در این هفته ریزش شدید داشته باشد. در این صورت با شکست این حمایت احتمال برخورد قیمت به محدوده رند ۵۰ دلار وجود دارد. اما در صورت حفظ کف کانال قیمت می تواند این بار تا مقاومت بعدی ۱۳۰ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 5 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE  با شروع هفته گذشته، روند صعودی آن ادامه پیدا کرد، اما در پایان هفته قیمت بعد از برخورد به مقاومت محدوده ۸۰ الی ۸۷ دلار، با واکنش منفی همراه بود. خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است، و قیمت به آن پولبک زده است. مجددا تلاش خریداران برای برگرداندن قیمت به سطح مقاومت قبلی در حال انجام می باشد. حرکت برگشتی به سمت بالا قدرت بالای خریدار را نشان می دهد.

بنابراین دو حرکت شارپ در جهت مخالف روی سطح حمایت اصلی، نشان می دهد که با احتمال بالا روند قیمت بین مقاومت ذکر شده و حمایت محدوده ۶۰ دلار رنج خواهد شد. در حال حاضر خریداران در حال رساندن قیمت به سطح مقاومت می باشند. بنابراین در صورت برخورد دوم و واکنش منفی، پتانسیل تشکیل الگوی سقف دوگانه و برگشت به سمت حمایت های پایین تر وجود دارد.

تحلیل آوه AAVE امروز 22 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 15 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته کندل رنجی در محدوده کندل هفته گذشته خود به ثبت رساند. حمایتی که در محدوده ۴۵.۵ الی ۶۱ دلار روی نمودار رسم شده است، تاکنون مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. با توجه به شیب بالای آخرین موج نزولی اصلی در تایم فریم روزانه، امکان تست مجدد محدوده حمایت وجود دارد. همچنین قیمت ۵۰ دلار می تواند مجددا توسط فروشندگان تست شود. همچنین تا زمانی که مقاومت محدوده ۷۱ الی ۷۵ دلار به سمت بالا شکسته نشود، امکان صعودی شدن روند کوتاه مدت وجود نخواهد داشت. اما در صورتی که مقاومت شکسته شود، و قیمت بالای این سطح تثبیت داشته باشد، رشد قیمت می تواند تا محدوده اول ۱۲۵ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 15 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 8 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE همچنان داخل کانال نزولی بلند مدت و در محدوده کف کانال در قیمت ۶۰ دلار در حال معامله شدن می باشد. به طور کلی در یک هفته گذشته روند ارز AAVE رنج بوده و روی سطح حمایت ماهانه ۶۰ الی ۴۰ دلار قرار گرفته است. قیمت همچنین با خط روند نزولی فاصله دارد. بنابراین پتانسیل رنج شدن روند و حرکت به سمت خط روند برای هفته آینده و این هفته مورد انتظار می باشد.

با توجه به اندیکاتور pivot points تا زمانی که قیمت بالای محدوده حمایت ۴۷ دلار قرار گرفته باشد، پتانسیل برگشت قیمت و حمایت خریداران برای مقاومت های ۷۵, ۸۱ و ۱۰۰ دلار وجود دارد. تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۷۰ دلار برگشت نداشته باشد، روند در تایم فریم ۴ ساعته نزولی خواهد بود.

تحلیل آوه AAVE امروز 8 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 1 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE در هفته گذشته ریزش قیمت آن روی سطح حمایت ماهانه خود در محدوده ۶۰.۹ الی ۳۹ دلار متوقف شد، و با توجه به واگرایی مثبت اندیکاتور RSI انتظار می رود که در هفته های آینده در صورتی که بازار در شرایط فعلی تثبیت داشته باشد، رشد خوبی از این محدوده را مشاهده کنیم. قیمت همچنین به کف کانال نزولی میان مدت برخورد کرده است، و تا زمانی که خط روند نزولی، پر قدرت به سمت بالا شکسته نشود، می توانیم برای کوتاه مدت شاهد یک روند رنج برای روزهای آینده باشیم.

تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۵۰ الی ۵۵ دلار باقی بماند، می توانیم انتظار روند صعودی را در تایم فریم های پایین تر داشته باشیم. مقاومت های پیش رو محدوده های ۶۶ و ۷۲ دلار می باشد. سطوح حمایتی مهم این ارز نیز در صورت شکست حمایت ۵۵ دلار، محدوده های ۴۷ و ۴۱ دلار می باشند.

تحلیل آوه AAVE امروز 1 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 18 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE در طی هفته گذشته مجددا قیمت آن کاهش پیدا کرد. قیمت بعد از شکست خط روند صعودی، به این خط پولبک زده است. در حال حاضر یک حمایت در محدوده ۸۹ الی ۹۶.۶ دلار قرار دارد، و با توجه به اینکه در گذشته این سطح حمایت با واکنش خوبی همراه بوده است، انتظار می رود که خریداران در این محدوده حمایت های خود را برای برگرداندن قیمت بالای سطح ۱۰۰ دلار انجام دهند.

در این صورت افزایش تقاضا می تواند قیمت را به اهداف بالاتری در محدوده ۱۲۰ دلار برساند. اما در صورتی که حمایت فعلی حفظ شود، انتظار داریم که قیمت وارد یک روند رنج در محدوده های رسم شده شود، که برای معاملات کوتاه مدت نوسانی مناسب می باشد. اندیکاتور RSI در شرایط مثبت می باشد، و می تواند نشانه دیگری از محدوده حمایت فعلی باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 18 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 11 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE با شکست حمایتی که در طی هفته های گذشته به دلیل فشار فروش در کل بازار شاهد بودیم، ریزش قیمت آن ادامه پیدا کرد و محدوده کف کانال نزولی نیز حتی برای چند ساعت شکسته شد. قیمت در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۱۵ دلار در حال معامله شدن می باشد. سطح حمایتی که در قیمت ۱۵۵ الی ۱۶۲ دلار قرار گرفته است، به دلیل فشار فروش تبدیل به مقاومت شده است. همچنین یک مقاومت دیگر نیز در محدوده ۱۲۲ الی ۱۲۴ دلار قرار دارد، که قیمت به آن واکنش منفی نشان داده است.

به طور کلی محدوده ای که قیمت در حال معامله شدن می باشد، داخل یک مثلث می باشد، بنابراین اگر قدرت خریداران برای شکست مقاومت پیش رو کافی نباشد، احتمال رنج شدن قیمت داخل این مثلث وجود دارد. اکنون با توجه به شکسته شدن مقاومت ترند لاین نزولی داخل کانال، از طرف دیگر برای تایید روند رنج، در صورتی که کندل ۴ ساعت زیر قیمت ۱۰۷ دلار بسته نشود، انتظار می رود که روند قیمت رنج شود.

تحلیل آوه AAVE امروز 11 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 7 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

خریداران رمز ارز AAVE در طول هفته گذشته موفق شدند قیمت را بالای محدوده حمایت ۱۵۵ الی ۱۶۳ دلار حفظ کنند. با اینکه روند قیمت در تایم روزانه داخل یک کانال نزولی قرار دارد، اما در محدوده حمایت فعلی، مید لاین کانال نیز قرار گرفته که حمایت استاتیک را تقویت می کند.

اندیکاتور MACD نیز یک واگرایی مثبت را شناسایی کرده است، و در صورت برگشت قیمت بالای عدد ۱۸۰ دلار، الگوی کف دو قلو تایید خواهد شد و هدف قیمت سقف کانال نزولی در محدوده ۲۵۰ الی ۲۶۰ دلار خواهد بود. به طور با صفر شدن مومنتوم روند، تا زمانی که حمایت فعلی نیز حفظ شود، پتانسیل رشد قیمت و صعودی شدن کامل روند قیمت وجود دارد.

تحلیل آوه AAVE امروز 7 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 24 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE در دو هفته گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرده است. این ارز که حرکت شارپ صعودی خود را از محدوده کف کانال نزولی در قیمت ۱۲۰ دلار شروع کرده بود، با فشار خرید و افزایش تقاضا، طبق آخرین تحلیلی که انجام شده بود، به مقاومت سقف کانال نزولی در محدوده ۲۶۰ دلار برخورد کرد. این مقاومت به دلیل اینکه شرایط بازار نزولی شد، با واکنش بسیار شدید و سیو سود خریداران کوتاه مدت همراه شد، و همان طور که مشاهده می کنید، مومنتوم روند در تایم روزانه مجددا در حال منفی شدن می باشد.

خط روند صعودی پر قدرت شکسته شده، اما حمایت استاتیک محدوده ۱۵۵ الی ۱۵۹ دلار مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است. این محدوده با میدلاین کانال نزولی همپوشانی دارد، و در صورتی که در تایم های پایین تر شاهد کاهش فشار فروش و صفر شدن مومنتوم باشیم، احتمال رشد مجدد قیمت از این محدوده وجود دارد. در غیر اینصورت با شکست این حمایت، هدف ۱۳۰ دلار نزدیک کف کانال نزولی در دسترس خواهد بود. سناریو نزولی فقط در حالی است که ریزش قیمت ها در کل بازار ادامه داشته باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 24 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 10 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز  AAVE که سه هفته گذشته در محدوده حمایت کف کانال نزولی خود یعنی قیمت ۱۱۵ الی ۱۲۰ دلار با کمبود فروشنده مواجه شده بود، رشد قیمت خود را شروع کرد، و سپس خریداران بیشتری با حجم معاملات بالاتری به سمت این ارز هدایت شدند. رشد قیمت موجب خروج از کانال نزولی کوتاه مدت، و همچنین شکست میدلاین کانال نزولی میان مدت شده است.

چند محدوده حمایت مقاومت روی نمودار مشخص شده است، و انتظار می رود ادامه نوسانات قیمت بین این محدوده ها را شاهد باشیم. نزدیک ترین حمایت، محدوده ۲۰۰ الی ۲۱۳ دلار می باشد، و انتظار می رود که از همین محدوده رشد قیمت به سمت مقاومت ۲۵۰ الی ۲۵۹ دلار ادامه پیدا کند. خط روند صعودی نیز می تواند حمایت خوبی برای کمک به ادامه حرکت صعودی باشد.

قدرت حرکت صعودی در روز گذشته به حدی بود که در اوایل روز، با شکست پرقدرت میدلاین کانال نزولی، خریداران توانستند جایگاه این ارز را بالای سطح مقاومت ۱۸۰ دلار تثبیت بدهند. بنابراین انتظار می رود که در صورت مثبت ماندن شرایط کلی بازار، ادامه رشد قیمت را تا سقف کانال نزولی در محدوده ۲۸۰ الی ۳۰۰ دلار شاهد باشیم.

تحلیل آوه AAVE امروز 10 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 25 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

خریداران رمز ارز AAVE در طول هفته گذشته فشار سنگینی را تحمل کردند. کاهش قیمتی که تا محدوده حمایت ۱۱۰ الی ۱۲۰ دلار ادامه داشت، موجب توقف قیمت برای چهارمین هفته این محدوده مهم شده بود. این هفته با کاهش فشار فروش و قدرت گرفتن خریداران، شاهد افزایش ۴۶ درصدی قیمت هستیم. قیمت AAVE در زمان نگارش این تحلیل در محدوده ۱۳۷ دلار در حال معامله شدن می باشد. خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده و در حال حاضر به حمایت خوبی تبدیل شده است.

از قدرت بالای خریدار و حجم بالای معاملات این طور استنباط می شود که مقاومت محدوده ۱۳۹ الی ۱۴۶ دلار توان کافی برای برگرداندن قیمت را ندارد. اما می‌تواند چندین ساعت مانع از رشد بیشتر قیمت گردد. بنابراین می توانیم انتظار پولبک به خط روند نزولی را داشته باشیم. در صورتی که مقاومت پیش رو شکسته شود، قیمت می تواند تا محدوده ۱۸۰ دلار به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل آوه AAVE امروز 25 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 18 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE در بازه زمانی روزانه یک محدوده حمایت در قیمت ۱۱۴ الی ۱۰۹ دلار دارد که با واکنش خوبی که در چند روز گذشته به این سطح بسیار مهم داشته و همچنین با ثبت حجم معاملات بالا برگشت به سمت محدوده مقاومت ۱۳۹.۵ الی ۱۴۶ دلار دارد. این مقاومت در صورتی‌که شکسته شود، شرایط برای رشد ارز AAVE تسهیل خواهد شد.

به این دلیل که مقاومت ترند لاین نزولی نیز در این محدوده قرار گرفته است و همچنین مید لاین کانال نزولی میان مدت نیز به حمایت تبدیل می‌شود. با تبدیل شدن این سطح مهم به حمایت می توانیم انتظار داشته باشیم که رشد قیمت تا محدوده ۱۸۰ الی ۱۹۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 18 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 11 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال اوه را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز AAVE در هفته گذشته توقف قیمت در محدوده حمایت میدلاین کانال نزولی داشت، و به عدد ۱۱۲.۴ دلار هم رسید. این ارز که در کانال نزولی قرار گرفته است، در سومین برخورد خود به محدوده میدلاین کانال واکنش همراه بوده و کندل هفته گذشته یک الگوی برگشتی را نشان می دهد. در این هفته نیز با ۶ درصد رشد، قیمت به عدد ۱۵۰ دلار برخورد کرده و واکنش داشته است.
خط روند نزولی نیز هنوز به سمت بالا شکسته نشده اما واگرایی مثبت در محدوده حمایت نشانه دیگری از برگشت قیمت می باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 11 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی یک محدوده حمایت در قیمت ۱۳۰ الی ۱۳۴ دلار وجود دارد و تا زمانی که خریداران این سطح را حفظ کنند، احتمال رشد قیمت و شکست خط روند نزولی و رسیدن به محدوده ۱۷۶ الی ۱۸۵ دلار وجود دارد. برای معامله روی این ارز می‌تواند تا شکست این خط روند و پولبک به محدوده حمایت منتظر بمانید. اگر حمایت مورد نظر شکسته شود کاهش قیمت بیشتر می تواند حتی تا محدوده ۱۰۰ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز 11 اسفند 1400
تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 4 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل AAVE رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AAVE در هفته گذشته کاهش ۱۳ درصدی قیمت داشت و در حال از دست دادن یکی از حمایت های مهم خود می باشد. این ارز محدوده حمایت ۱۴۷ الی ۱۶۰ دلار را از دست داده، و این سطح در حال تبدیل شدن به مقاومت می باشد. مقاومت خط روند نزولی نیز مقاومت محدوده ۱۵۰ دلار را تقویت کرده است.

در صورتی که این سطح توسط خریداران پس گرفته نشود، می توانیم شاهد ادامه ریزش قیمت و برخورد به سطوح حمایتی پایین تر باشیم. مومنتوم روند هنوز منفی می باشد، و تا زمانی که بالای ۱۵۰ دلار تثبیت نداشته باشیم، شاهد افزایش قیمت نخواهیم بود. تثبیت بالای ۱۵۰ دلار می تواند قیمت را تا محدوده مقاومت بعدی یعنی عدد ۲۰۰ دلار هدایت کند.

روند قیمت در تایم ۴ ساعته نیز نزولی بوده و آخرین سقف قیمت در محدوده ۲۰۰ دلار می باشد. پس برای صعودی شدن در تایم ۴ ساعته نیز قیمت باید بالای این سطح برگشت داشته باشد. حمایت پایین تر نیز در قیمت ۱۰۰ دلار می باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 4 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 27 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل AAVE رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AAVE در هفت روز گذشته روند رنجی داشت. این ارز در محدوده حمایت ۱۴۱ الی ۱۶۴ دلار چند هفته ای است که متوقف شده است، و جدال خریدار و فروشنده در این محدوده اجازه حرکت قیمت را نداده است. هفته گذشته نیز فشار فروش، قدرت خریداران را خنثی کرد و این هفته با افزایش ۴ درصدی قیمت آن به عدد ۱۶۴ دلار رسیده  است. پایین ترین حمایت هفتگی نیز در محدوده ۷۵ الی ۸۷ دلار می باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 27 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی قیمت در صورتی به رشد خود ادامه می دهد که شکست خط روند نزولی اتفاق بیوفتد، و محدوده  مینور ۱۷۸ دلار به حمایت تبدیل شود. در غیر اینصورت احتمال شکست حمایت و کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. مومنتوم روند هنوز روی اندیکاتور EMA منفی می باشد، و حتی در تایم ۴ ساعته نیز شاهد روند رنجی هستیم. تا مساعد شدن شرایط این ارز برای معامله کوتاه مدت باید صبر کرد.

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز 27 بهمن 1400
تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 20 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل AAVE رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهار شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AAVE در طول هفته گذشته با رشد ۱۶ درصد یک کندل صعودی پر قدرت را به ثبت رساند و قیمت بالای محدوده ۱۶۴ دلار تثبیت داد. تبدیل شدن محدوده ۱۶۴ دلار به حمایت منجر به رشد بیشتر قیمت و رسیدن نزدیک محدوده ۲۰۰ دلار شده است. خریداران در تلاش هستند که قیمت را به سرعت ۲۰۰ دلار رسانده و در این ناحیه سیو سود انجام دهند.

این مقاومت به دلیل رند بودن قیمت را مدتی متوقف می کند و با درجا زدن در طول چند ساعت می‌توان انتظار ادامه حرکت به سمت سقف کانال نزولی را داشت. مهمترین مقاومت AAVE برای کوتاه مدت قیمت ۲۴۴ دلار می باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 20 بهمن 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته:

حمایت فعلی قیمت در این بازه زمانی عدد ۱۷۸ دلار می باشد تا زمانی که این محدوده حفظ شود می توان رشد قیمت را انتظار داشت. یک خط روند صعودی در نمودار رسم شده است، که می‌تواند حمایتگر خوبی برای ادامه حرکت صعودی باشد. همچنین اندیکاتور RSI برای کمک به ادامه حرکت صعودی و معاملات شما می تواند مفید باشد.

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی 4 ساعته امروز 20 بهمن 1400
تحلیل ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 13 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل AAVE رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز AAVE در هفته گذشته روند رنجی داشت. اما با اینکه در کانال نزولی هفتگی خود به محدوده حمایت میدلاین کانال برخورد کرده است، مجددا برای دومین بار با واکنش قیمت موجه شده است. حمایتی که مربوط به تایم هفتگی می باشد، در قیمت ۱۳۰ تا ۱۶۰ دلار است، و انتظار شکست این حمایت را حداقل در کوتاه مدت نداریم. اگر قیمت این ارز بالای سطح مقاومت ۱۶۴ دلار تثبیت روزانه داشته باشد، می توان انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال نزولی داشت.

تحلیل آوه AAVE امروز 13 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه:

اندیکاتور RSI یک واگرایی مثبت را تشخیص داده است، و همان طور که گفته شد، مقاومت ۱۶۴ دلار تعیین کننده ادامه روند قیمت می باشد. هنوز حجم معاملات این ارز در روزهای گذشته به عدد قابل قبولی نرسیده است، و کندل ها قدرت کافی برای سیگنال صعودی صادر نکرده اند.

به محض مشاهده کندل صعودی قوی می توان نشانه شروع حرکت صعودی را دریافت کرد. در این صورت هدف اول قیمت در محدوده ۲۰۰ دلار و هدف دوم آن قیمت ۳۰۰ دلار می باشد. لازم به ذکر است که اندیکاتور RSI نشان می دهد که مومنتوم روند در حال صعودی شدن می باشد.

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز 13 بهمن 1400
تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز ۱۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 6 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز AAVE هفته هاست که در روند اصلاحی به سر می برد. قیمت این ارز در هفته گذشته از محدوده ۲۴۰ دلارکاهش داشت، و در اثر ریزش شدید بازار و فشار عرضه، به سطح حمایت مهمی در محدوده ۱۵۵ تا ۱۳۰ دلار برخورد کرده است. این سطح یکی از سطوح برگشتی پرقدرت می باشد، که توانایی هدایت قیمت به سمت میدلاین کانال صعودی را دارد.

اما هنوز حجم معاملات به حدی نبوده است که شاهد برگشت قوی قیمت باشیم. دو حمایت دیگر در محدوده کف کانال صعودی رسم شده است، که یکی در قیمت ۹۳ تا ۸۸ و حمایت دوم در محدوده ۸۸ تا ۶۵ دلار می باشد. و در صورتی که ریزش ها ادامه داشته باشد، آخرین سنگر AAVE برای خریداران می باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 6 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آوه AAVE امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه:

در حال حاضر شاهد حمایت شدن قیمت در محدوده میدلاین کانال نزولی هستیم، و اگر قیمت در این سطح با افزایش تقاضا مواجه شود، امکان رشد قیمت حداقل تا سقف کانال نزولی در محدوده ۲۰۰ دلار امکان پذیر خواهد بود. اما اگر این حمایت شکسته شود، کف کانال نزولی نیز می تواند رویت شود. به صورت کلی اگر شاهد هیجانات و نوسانات شدیدی در بازار نباشیم، انتظار داریم که قیمت داخل کانال نزولی به نوسانات خود ادامه بدهد، تا از کانال نزولی خارج شود.

تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز 6 بهمن 1400
تحلیل ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز ۶ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 29 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AAVE هنوز در روند رنج به سر می برد. هفته گذشته رشد خوبی را از محدوده ۱۹۰ دلار شروع کرد، و خریداران توانستند AAVE را تا قیمت ۲۴۴ دلار برسانند. فشردگی قیمت در این محدوده در حال تکمیل شدن می باشد. الگوی مثلثی که روی نمودار مشاهده می کنید، مربوط به تایم فریم هفتگی می باشد. بنابراین در صورت خروج قیمت از این مثلث، در بلند مدت می تواند شرایط خوبی را برای سرمایه گذاری روی این ارز فراهم کند.

تحلیل آوه AAVE امروز 29 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته:

شکسته شدن مقاومت محدوده ۲۲۰ تا ۲۰۸ دلار، موجب صعودی شدن روند در تایم ۴ ساعته شده است، و قیمت هم اکنون در همین محدوده قرار گرفته است. این سطح در حال حاضر تبدیل به حمایت شده است، و می توان انتظار داشت، که رشد قیمت ادامه داشته باشد. محدوده فعلی قیمت، محدوده بیش فروش روی اندیکاتور RSI می باشد، و این اندیکاتور یک واگرایی مخفی منفی که نشانه ادامه حرکت صعودی است، را شناسایی کرده است.

با توجه به افزایش تقاضا در روزهای گذشته، و بالا رفتن شیب حرکت صعودی، می توان انتظار داشت که رشد قیمت حداقل تا سطح ۲۶۵ دلار ادامه داشته باشد. این سطح مجددا می تواند با واکنش همراه باشد، اما اگر قدرت خریداران بتواند موجب شکست این مقاومت شود، می توان انتظار رشد بیشتر تا مقاومت ۳۰۰ دلار را داشت.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی 4 ساعته امروز 29 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 22 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۲ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AAVE در هفته های گذشته با افزایش تقاضای شدیدی رو به رو شد. قیمت آن به یک محدوده مقاومت در منطقه ۳۰۰ دلار برخورد کرد، و با واکنش همراه شد. ریزش دوباره قیمت و نزولی شدن آن در تایم ۴ ساعته به دلیل ریزش مجدد بازار بود. در غیر اینصورت حمایت خریداران، می توانست خط روند نزولی را به سمت بالا بشکند. کل این روند نزولی در یک الگوی کنج نزولی قرار گرفته است. الگویی که در صورت تایید شدن و خروج قیمت از این الگو، شرایط خاص و ویژه ای در آینده برای ارز AAVE فراهم خواهد کرد. مجددا قیمت در حال حرکت به سمت مقاومت داینامیک نزولی می باشد.

تحلیل آوه AAVE امروز 22 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۲ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته:

در حال حاضر روند در تایم ۴ ساعته صعودی شده است. به دلیل اینکه، قیمت بالای سطح ۲۰۸ تا ۲۱۷ دلار قرار گرفته است. قیمت، از اندیکاتور EMA نیز عبور کرده است، و این اندیکاتور با قرار گرفتن زیر قیمت، حمایت خوبی را نشان می دهد. با شرایط خوبی که برای بازار به وجود آمده، در صورتی که این شرایط ادامه دار باشد، رشد بیشتر قیمت را تا سطح مقاومت ۲۵۵ تا ۲۶۰ دلار شاهد خواهیم بود. محدوده حمایت فعلی، با استفاده از ابزار فیبوناچی اصلاحی نیز تایید می شود. پس برگشت قیمت بالای این عدد، نشانه خوبی برای ادامه حرکت می باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی 4 ساعته-22 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته-۲۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 8 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۸ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AAVE با برگشت بازار در هفته گذشته، رشد بسیار قابل توجهی داشت. قیمت از محدوده حمایت ۱۷۰ دلار، حرکت خود را شروع کرد، و تاکنون بیش از ۶۰ درصد رشد داشته است. در حال حاضر با توجه به اینکه در روند نزولی قرار داریم، تا زمانی که مقاومت ۳۵۰ دلار به سمت بالا شکسته نشود، این برگشت فقط یک پولبک خواهد بود. اما در بازه زمانی ۴ ساعته روند صعودی شده است.

تحلیل آوه AAVE امروز 8 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۸ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته:

الگوی بسیار زیبای سر و شانه معکوس که در هفته گذشته، به بررسی آن پرداخته بودیم، با شکست مقاومت محدوده ۲۰۰ دلار تایید شد، و قیمت تا هدف اول الگو که در محدوده ۲۶۰ دلار بود رشد داشت. در حال حاضر روند در این بازه زمانی صعودی می باشد، و تا زمانی که حمایت محدوده ۲۴۰ تا ۲۶۰ دلار حفظ شود، روند آن صعودی خواهد ماند. در این صورت می تواند در ساعات و روزهای آینده به طور کامل خط روند نزولی را نیز شکسته و تا هدف بعدی در محدوده ۳۵۰ دلار به رشد خود ادامه دهد. هدف سوم AAVE نیز در محدوده ۴۰۰ دلار می باشد. باید دید که حمایت فعلی قیمت حفظ خواهد شد، و یا این محدوده شکسته می شود. از اندیکاتورهای MACD و RSI نیز می توانید کمک بگیرید.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی 4 ساعته امروز 8 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۸ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 1 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز اول AAVE که در هفته‌ های گذشته حمایت ۲۰۰ دلار خود را شکسته بود، مجدداً بالای این محدوده برگشت. خریداران این ارز با حجم بالای خریدها حمایت های خود را نشان دادند، و قدرت را در دست گرفتند. حال قیمت مجدد به شرایط صعودی برگشته است. در واقع محدوده ۲۰۰ دلار حمایتی بود که اگر شکسته می‌شد، روند از حالت صعودی در تایم هفتگی خارج می‌شد، و همچنین از حالت رنج در تایم روزانه نیز خارج می‌شد.

اما این اتفاق نیفتاد. آخرین موجی که از محدوده ۲۶۹ دلار شروع شد، در محدوده ۱۶۰ دلار متوقف شد، و در حال حاضر موج اصلاحی به سمت بالا در حرکت می باشد. خط روند نزولی هم با آخرین کندل روزانه شکسته شده و امروز با رشد بیش از ۱۰ درصد همراه بوده است.

تحلیل آوه AAVE امروز 1 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی، در کف محدوده حمایت دقیقاً یک الگوی سر و شانه معکوس تشکیل شده است. آخرین کندلی که روی نمودار بسته شده است کندلی است که دقیقا شکست و تایید الگو را مشخص می کند. بنابراین با این شکست انتظار داریم که قیمت حداقل تا محدوده ۲۶۰ دلار رشد داشته باشد. بنابراین انتظار داریم که قیمت این ارز تقریبا ۳۰ درصد دیگر رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی 4 ساعته امروز 1 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 24 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز AAVE دو حمایت در تایم هفتگی دارد. حمایت اول در محدوده ۲۰۰ الی ۱۷۰ دلار بود، که با شروع این هفته و کاهش قیمت در حال حاضر شکسته شده است، و حمایت دوم در محدوده ۱۱۰ الی ۱۲۰ دلار می باشد. اگر ریزش بازار ادامه پیدا کند، فروشندگان می توانند قیمت را تا حمایت دوم برسانند.

تحلیل آوه AAVE امروز 24 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی روزانه:

روند رنج در تایم روزانه، اکنون به روند نزولی تبدیل شده است، و خط روند نزولی مقاومت بسیار قوی و مهمی را تشکیل داده است، که برگشت قیمت به سمت بالا را با مشکل جدی مواجه خواهد کرد. چنانچه نشانه های برگشت بازار در این هفته دیده نشود، احتمال ریزش بیشتر تا حمایت پایین تر در محدوده ۱۱۳ دلار وجود دارد. اما اگر بازار برگشت داشته باشد، و خط روند صعودی شکسته شود، قیمت می تواند بعد از مدتی درجا زدن، به سمت مقاومت های بالاتر حرکت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز 24 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته:

همان طور که ملاحظه می کنید، قیمت در حال کاهش می باشد، و حمایت های پایین تر در قیمت های ۱۵۰، ۱۳۰ و ۱۲۰ دلار می تواند هر کدام با واکنش های کوچکی همراه باشد. در صورت ریزش شدید تر، قیمت می تواند مستقیما تا حمایت محدوده ۱۱۰ تا ۱۱۹ دلار ریزش داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی 4 ساعته امروز 24 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۲۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز 10 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز آوه AAVE امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

نمودار ارز AAVE در تایم روزانه در یک کانال رنج می باشد. تمام حمایت ها و مقاومت های مهم روی نمودار رسم شده است. حمایتی که اخیرا قیمت به آن واکنش داشته، محدوده ۲۲۴ الی ۲۴۲ دلار می باشد. واکنش به خوبی انجام شده و قیمت می تواند به مقاومت اول در محدوده ۳۰۸ دلار و پس از آن در صورتی که این مقاومت شکسته شود می تواند تا محدوده ی سقف کانال رنج در قیمت ۴۶۰ دلار به حرکت صعودی خود ادامه دهد.

تحلیل آوه AAVE امروز 10 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه زمانی کوچکتر قیمت کانال نزولی را به سمت بالا شکسته و در زمان نگارش این مقاله در قیمت ۲۶۳ دلار در حال معامله شدن می‌باشد. موج حرکت صعودی بسیار قوی بوده اما در صورتیکه اصلاح به سمت پایین داشته باشد، می تواند در محدوده ۲۵۰ دلار حمایت شده سپس به ادامه حرکت صعودی بپردازد. در حال حاضر قیمت به یک مقاومت در محدوده ۲۶۷ دلار برخورد داشته و با واکنش به این مقاومت وارد یک اصلاح کوچک شده است. تا زمانی که این مقاومت به سمت بالا شکسته نشود، همچنان برگشت به سمت پایین می تواند اتفاق بیفتد. باید دید که در ادامه روند به چه صورت خواهد بود. مهمترین حمایت ها هم در محدوده ۲۴۲ الی ۲۲۴ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی 4 ساعته امروز 10 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز AAVE امروز 26 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل آوه AAVE امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز AAVE در بازه زمانی روزانه یک روند رنج دارد. خریداران در روزهای گذشته، حتی قبل از ریزش بازار توان بالا بردن قیمت را نداشتند. در حال حاضر AAVE به کف محدوده رنج خود برخورد کرده است. حمایت مورد نظر در قیمت محدوده ۲۷۵ تا ۲۵۵ دلار حمایت بسیار خوبی برای یک حرکت رو به بالا می باشد. خریداران در صورتی که قیمت ۳۰۰ دلار به سمت بالا شکسته شود، با خیال راحت تری می توانند اقدام به خرید کنند.

اما اگر در شرایط حساس حمایت ۲۷۵ تا ۲۵۵ دلار به سمت پایین شکسته شود، فروشندگان می توانند قیمت را تا حمایت پایین تر ۱۷۸ دلار پایین بیاورند. شرایط مومنتوم حرکتی این ارز صعودی می باشد. بنابراین فقط باید منتظر ماند تا قیمت بتواند محدوده ۳۰۰ دلار را به سمت بالا بشکند.

تحلیل آوه AAVE امروز 26 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل آوه AAVE امروز ۲۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AAVE امروز 19 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE امروز ۱۹ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز AAVE در کانال رنج خود یک محدوده رنج باریک تر بین قیمت ۳۴۰ تا ۳۰۰ دلار دارد. اما به طور کلی با یک شیب بسیار ملایم در حال حرکت به سمت بالا می باشد. اندیکاتور های مووینگ و همچنین اندیکاتور RSI حمایت های خوبی نشان می دهند، و شرایط مومنتوم صعودی دارند. این ارز برای رشد خود نیاز به یک رویداد خبری دارد. در غیر اینصورت می تواند به روند رنج خود با دامنه کم نوسان ادامه بدهد.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ 19 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ ۱۲ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز AAVE بعد از ریزش شدید بازار در شش ماه گذشته، دیگر نتوانست مقاومت خود را بشکند، و ATH جدیدی ثبت کند. حتی رشد بالایی نسبت به سایر ارزهای هم رده خود نداشته. در این هفته واکنش شدیدی به مقاومت ۴۴۸ دلار داشته، که نشان می دهد تمایلی برای شکست مقاومت ندارد.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ 12 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ ۱۲ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز AAVE بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی مشخص است که در ناحیه رنج ذکر شده، یک روند نزولی را طی می کند. مومنتوم اندیکاتور MACD در حال صعودی شدن است، اما قیمت می تواند به محدوده ۲۷۵ دلار یک برگشت داشته باشد، و پتانسیل ادامه حرکت نزولی تا برخورد دوم به حمایت را دارد.

بعد از آن در صورتی که مومنتوم روند صعودی شود، احتمال حرکت صعودی وجود دارد. در ضمن اگر حمایت ۲۷۵ دلار شکسته شود، قیمت می تواند تا محدوده ۱۸۵ دلار به ریزش خود ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ 12 آبان 1400 روزانه
تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ روزانه

تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

 Aave یک پروتکل وام دهی و وام گیری رمزنگاری است. رسانه های اجتماعی و خبرنامه این پلتفرم، با اخباری از پروژه ای که به زودی راه اندازی می شود سر و صدا کرده اند. در حال حاضر توسط تیم Aave به عنوان ” پروتکل REDACTED ” نامیده می شود. بنیانگذاران و اعضای تیم Aave اشاره کرده اند که این پروژه به کسب درآمد از فعالیت های رسانه های اجتماعی کاربران مربوط می شود.

در ماه ژوئیه، Stani Kulechov، بنیانگذار و مدیرعامل Aave، در مورد برنامه های مشابه به Decrypt گفت و افزود: “ما معتقدیم که تولیدکنندگان محتوا باید مخاطبان خود را به شیوه ای بدون اجازه در اختیار داشته باشند، جایی که هرکس می تواند با استفاده از نمودارها و داده های اجتماعی زنجیره ای، تجربیات جدیدی از کاربران ایجاد کند.

گذشته از تبلیغات گسترده در مورد این پروژه FRAX، یک استیبل کوین الگوریتمی نیز به Aave اضافه شده است و به دارندگان اجازه می دهد که دارایی را قرض گرفته و یا وام دهند.

این رویدادها در توکن بومی AAVE، بیش از ۱۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ 25 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز AAVE در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آوه AAVE 

اگر بخواهیم در یک جمله به تعریف پلتفرم آوه بپردازیم، می توان گفت آوه Aave یک پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز برای رمز ارزها می باشد. آوه اولین شبکه اصلی خود را با نام ETHlend در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد. پلتفرم آوه کاربران را قادر می سازد با استفاده از رمز ارزها بدون داشتن هرگونه واسطه وام بگیرند و سود کسب کنند. در این پلتفرم امکان وام دهی و وام گیری ۱۷ ارز دیجیتال وجود دارد. در این پلتفرم، کاربران باید قبل از گرفتن وام، وثیقه خواسته شده را ارسال کنند.

در سال ۲۰۱۸ این پلتفرم نام خود را به آوه Aave تغییر داد. AAVE توکن بومی این پلتفرم است و دارندگان این توکن می توانند در کارمزدهای خود تخفیف دریافت کنند. این ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است. از جمله بنیانگذاران این ارز دیجیتال می توان به Stani Kulechov اشاره کرد. این فرد کارآفرین است و تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با ارز دیجیتال AAVE، بر روی لینک “ارز آوه Aave چیست؟” کلیک کنید و مقاله ان را مطالعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز آوه AAVE پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل برای این ارز دیجیتال که شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز آوه

یکی از روش های مهم مورد استفاده تحلیلگران، تحلیل تکنیکال است. در این روش، تحلیلگران بر اساس تاریخچه قیمت و حجم معاملات به یک پیش بینی از آینده دست پیدا می کنند. در این نوع از تحلیل از ابزارها و نمودارها استفاده می شود. همانطور که مشاهده می کنید در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال رمز ارز آوه AAVE پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز آوه

علاوه بر تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال نیز از دیگر روش های مهم است. در این روش شبکه رمز ارز مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین اخبارها و رویدادهای پیرامون ارز دیجیتال نیز بررسی خواهد شد.

شما کاربر عزیز می توانید در سایت زوم ارز با عملکرد تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. به علاوه اخبار ارز دیجیتال را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی بررسی نمایید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز آوه

تحلیل سنتیمنتال به منظور بررسی تحلیل احساس سایر معامله گران در بازار انجام می شود. به نوعی یکی از جدیدترین روش های جدید تحلیل است. در این تحلیل علم اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی نیز دخیل است.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز آوه AAVE پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد خرید و فروش این ارز دیجیتال را دارید، قبل از انجام عملیات به تحقیق و جستجوی کامل بپردازید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آوه AAVE” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.
از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

1 دیدگاه دربارهٔ «تحلیل آوه AAVE;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده