آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یک توسعه‌دهنده از هوش مصنوعی خواسته است که یک Memecoin را نام‌گذاری و راه‌اندازی کند—در یک روز ۱۲ میلیون دلار به دست آورد.

یک توسعه‌دهنده از هوش مصنوعی خواسته است که یک Memecoin را نام‌گذاری و راه‌اندازی کند—در یک روز ۱۲ میلیون دلار به دست آورد.

یک توسعه‌دهنده از هوش مصنوعی خواسته است که یک Memecoin را نام‌گذاری و راه‌اندازی کند—در یک روز ۱۲ میلیون دلار به دست آورد.

به گزارش زوم ارز، یک توسعه دهنده ناشناس اتریوم کدی را منتشر کرده است که به گفته او به ابزارهای هوش مصنوعی دستور می دهد تا توکن های جدید ERC-20 را مستقر کنند.

در پستی در روز سه‌شنبه، کاربر توییتر @CroissantEth توضیح داد که چگونه API ChatGPT OpenAI را با اسکریپت خود ترکیب کرد تا به ربات چت اجازه دهد تا به طور خودکار سکه‌های واقعی و دیجیتالی ایجاد کند.

توسعه دهنده توضیح داد:

در اصل، از ChatGPT می خواهد که با استفاده از استانداردهای Open Zeppelin یک توکن ERC20 تشکیل دهد. Open Zeppelin یک چارچوب منبع باز برای ساخت قراردادهای هوشمند ایمن است که شامل کتابخانه‌هایی از قراردادهای نوشته شده در Solidity – زبان برنامه‌نویسی اتریوم است.

او افزود: “نام رمز و سایر پارامترها طوری طراحی شده اند که توسط مقادیر داده شده توسط GPT در سازنده کد منتقل شوند.”

تا کنون، کروسانت گفته است که یک توکن عمومی را با استفاده از این ابزار راه‌اندازی کرده است: AstroPepeX (APX)، که برای تجارت در Uniswap در دسترس است. حجم معاملات ممکوین جدید در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲.۹ میلیون دلار بوده است.

این نام برگرفته از هوا نبود: ChatGPT نام‌هایی را که تولید می‌کند بر اساس داده‌های واقعی از ده هزار توکن برتر معامله‌شده در Uniswap استوار کرد و آنها را با داده‌های ارزش بازار CoinMarketCap و CoinGecko ارجاع داد.

برخی از شبکه‌های آزمایشی ربات، سکه‌هایی با عنوان‌های «Inuverse» و «QuantumPepe» را اجرا می‌کنند – ارجاع‌های واضح دیگر به memecoin‌ها و ایده‌های رایج مانند Dogecoin، Pepe، و metaverse.

Croissant در پیامی به Decrypt می‌گوید: «تعداد نسل‌های Pepe بسیار خنده‌دار بود، و دیدن اینکه GPT واقعاً کجا خلاقیت واقعی را در داده‌ها وارد می‌کند بسیار جالب بود. “احساس می‌کرد که در حال رشد است.”

Croissant توضیح داد که سایر ویژگی‌های توکن (مانند عرضه توکن) را می‌توان مستقیماً پیکربندی کرد یا به خلاقیت خود ChatGPT واگذار کرد. او گفت که پارامترهای پیچیده تر «قطعاً ممکن است».

او گفت: “کاری که من انجام دادم این بود که GPT را به قرارداد استاندارد ERC20 برای سادگی معرفی کردم، زیرا احساس کردم که برای اولین تلاش در این زمینه امن است.” “کسی به همین خوبی می تواند نوعی پیکربندی خاص را با کد استحکام خاص خود معرفی کند تا آن را قابل ضرب کند، نرخ مالیات یا حتی پارامترهای حاکمیتی را معرفی کند.”

پس از ایجاد نام و توضیحات برای سکه، ChatGPT هر دو را به DALL-E – ابزار OpenAI دیگر برای تولید تصویر – برای ایجاد یک نماد مناسب برای سکه تغذیه کرد.

Croissant ابزار خود را طوری طراحی کرد که مالکیت هر قراردادی که توسط ChatGPT ایجاد می‌شود فوراً لغو می‌شود و تمام عرضه توکن‌ها پس از ایجاد به نقدینگی Uniswap به همراه ۲ اتر (ETH) اضافه می‌شود.

علی‌رغم تبلیغات، توکن‌های هوش مصنوعی کریپتو رو به نابودی بوده‌اند

در ماه مه، هنرمند دیجیتال رت منکیند گفت که دستورات ChatGPT را برای تولید یک memecoin به نام TURBO داده است که ارزش بازار آن از ۵۰ میلیون دلار فراتر رفت. با این حال، عناصر کمتری از ایجاد نشانه – مانند نام آن، و حذف حقوق مالکیت – خودکار شدند.

Croissant به Decrypt گفت که پروژه او تا حد زیادی از Turbo الهام گرفته شده است، اما به گونه‌ای اصلاح شده است که حتی کمتر از مداخله انسانی برخوردار باشد.

او گفت: “من موضوع توربو را خواندم و دیدم که او چگونه این فرآیند را به صورت دستی انجام می دهد، و به عنوان یک توسعه دهنده طبیعی، شروع به بررسی نحوه انجام خودکار این فرآیند کردم.”

او ادامه داد: «GPT در واقع کد قرارداد را بر اساس استانداردهای قرارداد erc20 که برای آن در اسکریپت ارائه کردیم، نوشت. “Turbo همه کارها را به صورت دستی و بدون تغذیه هیچ داده ای انجام داد و به آن آموزش داد تا دانش بیشتری در مورد کریپتو داشته باشد.”

کروسانت گفت که قصد دارد یک رابط کاربری برای کد خود منتشر کند که به کارشناسان غیر فنی اجازه می‌دهد تا توکن‌ها را با استفاده از ChatGPT روی اتریوم راه‌اندازی کنند. با این حال، توکن‌های دیگر قبلاً توسط این ابزار با کمک دنبال‌کنندگان با دانش بیشتر Croissant تولید شده‌اند.

او گفت: «حداقل ۲۰ پروژه مشتق از اسکن قراردادهای بلاک چین محلی را دیده‌ام، و چندین نفر به من گفتند که از این اسکریپت با موفقیت استفاده کرده‌اند. “وقتی یک UI ساخته شد، من انتظار دارم که این تعداد به شدت افزایش یابد.”


منبع: decrypt.co

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده