آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا با ۵۷۶ میلیون دلار نقدینگی و کاهش ۷% قیمت بیت کوین مشکل دارید؟

آیا با ۵۷۶ میلیون دلار نقدینگی و کاهش ۷% قیمت بیت کوین مشکل دارید؟

آیا با ۵۷۶ میلیون دلار نقدینگی و کاهش ۷% قیمت بیت کوین مشکل دارید؟

به گزارش زوم ارز، پیداست که حالت اشباع در بازار کریپتو به اتمام خود نزدیک است و قیمت بیت‌کوین به نزدیکی ۸ درصد رشد کرده و با مبادلات مقداری از ۱.۳۲۲ تریلیون دلار در قیمت ۶۷۳۴۵ دلار معامله می‌شود. ارزهای دیجیتال به طور گسترده‌تر در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار از دست داده اند. فشار فروش در بازار گسترده‌تر کریپتو زمانی ایجاد می‌شود که داده‌های تورم PPI ایالات متحده از حدی بیشتر از مورد انتظار اعلام می‌شود.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

۴۵۰ میلیون دلار بیت کوین Longs Liquided

در معاملات اخیر، قیمت بیت کوین به زیر مرز ۶۸۰۰۰ دلار فرو رفت و به ۶۷۷۸۸ دلار رسید که نشان‌دهنده کاهش ۷.۵۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است، همانطور که داده‌های بایننس نشان می‌دهد. همچنین، داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که انحلال‌ها در سراسر شبکه در همان بازه زمانی ۵۷۶ میلیون دلار بوده است، که مبالغ خرید ۴۴۸ میلیون دلار از این مقدار نقدشده تشکیل می‌دهند. این حجم گسترده انحلال ۱۶۷۰۰۰ نفر را تحت تأثیر قرار داده است.

طبق گزارش Santiment، قیمت بیت کوین برای دومین بار در یک بازه زمانی تنها سه روزه به زیر ۷۰۰۰۰ دلار سقوط کرده است. تجزیه و تحلیل حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای، افزایش فعالیت در شبکه را برجسته می‌کند. با این حال، وجود کاهش دارندگان به نظر یک مرحله ضروری تسلیم شدن است.

به علاوه، داده‌های Santiment بر تجمع سرمایه گذاران بزرگ در هفته‌های گذشته اشاره دارند. بحث می‌شود که سهامداران حیاتی در بازار بیت کوین در پنج هفته اخیر نقش اساسی در افزایش سرمایه داشته‌اند. کیف پول‌هایی که بین ۱۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین دارند، از ۴ فوریه ۱۵۴.۱۶ هزار سکه را جمع‌آوری کرده‌اند.

“برآورد شده است که بیش از ۱۰.۹ میلیارد دلار از کل عرضه تشکیل می‌دهد، که حدود ۰.۶۶۵٪ از آن را تشکیل می‌دهد. در مورد آینده دارایی‌ها، نگرانی‌هایی مطرح شده است که حاکی از بیشتر شدن درد برای سرمایه‌گذاران بیت‌کوین  است. بررسی‌ها نشان می‌دهند که حرکت صعودی مورد انتظار، به حقیقت پیوسته است و احتمال ادامه روند نزولی وجود دارد. کاهش قیمت‌ها منجر به کاهش بهره باز در بازار شده است. با این حال، تحلیل‌ها نشان می‌دهند که هنوز فضایی برای نزول بیشتر و تا رسیدن به “پایه” فرضی وجود دارد. منطقه پشتیبانی بالقوه در بازه ۶۳۰۰۰ تا ۶۴۰۰۰ دلار شناسایی شده است.”


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده