آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۵ آلتکوین متاورس که ممکن است در ماه سپتامبر از نظر ارزش منفجر شوند

5 آلتکوین متاورس که ممکن است در ماه سپتامبر از نظر ارزش منفجر شوند

۵ آلتکوین متاورس که ممکن است در ماه سپتامبر از نظر ارزش منفجر شوند

به گزارش زوم ارز،

از آنجایی که بازار جهانی ارزهای دیجیتال به تدریج از رکود خود دور می شود، چندین ارز دیجیتال سرعت خود را افزایش داده اند. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال با ۰.۳۵ درصد افزایش به ۱.۰۵ تریلیون دلار رسیده است. علاوه بر این، حجم تجارت نیز در مدت مشابه شاهد افزایش ۷.۹۸ درصدی بود.

به دنبال عملکرد نزولی بازار در ماه گذشته، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به دنبال فرصت‌های تجاری در سپتامبر امسال هستند تا زیان خود را از سقوط بازار کاهش دهند.

پنج آلت کوین متاورس که پتانسیل افزایش ارزش خود را در سپتامبر نشان داده اند عبارتند از The Sandbox (SAND)، Decentraland (MANA)، Render (RNDR)، Axie Infinity. (AXS)، و سکه انیجین (ENJ).

Sandbox (SAND)

SAND نشانه اصلی پلتفرم متاورس محبوب و بازی آنلاین The Sandbox است. داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که این توکن در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵۴ درصد افزایش یافته است، به دنبال یک روند نزولی در هفته گذشته. این توکن همچنین با افزایش ۱.۵۴ درصدی در حجم معاملات خود در ۲۴ ساعت گذشته مواجه شد.

نمودار روزانه برای SAND/USDT (منبع: TradingView)
نمودار روزانه برای SAND/USDT (منبع: TradingView)

دسنترالند (MANA)

علیرغم شرایط آشفته بازار، مانا توانست عملکرد خود را تا اصلاح بازار که از ۱۷ آگوست آغاز شده بود، حفظ کند. این باعث کاهش شدید قیمت آن شد، دوره ای که در طی آن ارزهای دیجیتال بزرگ نیز ضررهای سنگینی را ثبت کردند.

 

در ۲۹ آگوست، این توکن مجدداً به ۰.۳۱ دلار افزایش یافت و قبل از اینکه دو روز بعد کاهش یابد، عملکرد مثبت خود را حفظ کرد. در زمان انتشار، قیمت توکن ۰.۲۹۳۳ دلار است که ۰.۲۷ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته داشته است.

نمودار روزانه برای MANA/USDT (منبع: TradingView)
نمودار روزانه برای MANA/USDT (منبع: TradingView)

رندر (RNDR)

همراه با کل بازار ارزهای دیجیتال، RNDR نیز تحت تأثیر اصلاحات بازار در ماه اوت قرار گرفت. قبل از رکود، قیمت توکن روند صعودی داشت. در زمان انتشار، قیمت توکن ۱.۳۷ دلار است که ۱.۸۵ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته داشته است.

علاوه بر این، این توکن ۲۶ درصد افزایش در حجم معاملات را ثبت کرد که آن را به یکی از بهترین عملکردها در این لیست تبدیل کرد. با این حال، قیمت فعلی با قیمت بالای ۷.۴ دلاری خود فاصله زیادی دارد. با این وجود، نمودار داده‌های قیمت سالانه نشان می‌دهد که RNDR در سال گذشته ۱۷۱ درصد افزایش داشته است.

نمودار روزانه برای RNDR/USDT (منبع: TradingView)
نمودار روزانه برای RNDR/USDT (منبع: TradingView)

Axie Infinity (AXS)

AXS اوایل امروز صعود خود را به منطقه سبز آغاز کرد. این توکن از پایان ماه گذشته عملکرد نزولی قیمت را تجربه کرده بود. با این حال، این کاهش پس از یک دوره کوتاه صعودی رخ داد که قیمت را به بیش از ۵ دلار رساند.

در حال حاضر، این توکن با قیمت ۴.۵۲ دلار در حال مبادله است که نشان دهنده افزایش ۱.۲۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است.

نمودار روزانه برای AXS/USDT (منبع: TradingView)
نمودار روزانه برای AXS/USDT (منبع: TradingView)

سکه انیجین (ENJ)

شرایط حاکم بر بازار به قیمت ENJ ضربه زد. پس از یک حرکت مثبت متوسط ​​در اوایل آگوست، این توکن تسلیم شد و کاهش شدید قیمت خود را ثبت کرد. علیرغم شرایط نوسان بازار، توکن در ۷ روز گذشته افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است.

 

در زمان چاپ، قیمت توکن ۰.۲۳۳۸ دلار است. قیمت فعلی نتیجه افزایش ۰.۹۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. علاوه بر این، این توکن همچنین ۰.۳۴ درصد افزایش در حجم معاملات خود را در مدت مشابه ثبت کرد.

نمودار روزانه برای ENJ/USDT (منبع: TradingView)
نمودار روزانه برای ENJ/USDT (منبع: TradingView)

 


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده