آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رشد قابل توجه حجم معاملات پنج آلتکوین در صرافی‌های کره جنوبی

رشد قابل توجه حجم معاملات پنج آلتکوین در صرافی‌های کره جنوبی

رشد قابل توجه حجم معاملات پنج آلتکوین در صرافی‌های کره جنوبی

به گزارش زوم ارز، حجم معاملات غیرمعمول در چندین آلتکوین در Upbit، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی، شناسایی شد. آلتکوین های مورد بحث عبارتند از NEM (XEM)، Siacoin (SC)، Metal DAO (MTL)، Lisk (LSK) و Hive (HIVE).

حجم معاملات ۴ ساعته برای NEM (XEM) در Upbit به طور قابل توجهی افزایش یافته است، با آخرین حجم ثبت شده ۳۰ میلیون دلار، افزایش عظیم ۱۰۸.۱۳٪ از ۵۰ متوسط ​​حجم ۴ ساعته ۱۴ میلیون دلار. در بایننس، این افزایش کمتر بود، با افزایش ۳۳.۰۸ درصدی از حجم متوسط ​​۷ میلیون دلار به آخرین حجم ثبت شده ۱۰ میلیون دلاری.

Siacoin (SC) همچنین افزایش حجم معاملات را در نمودار ۱ ساعته در Upbit تجربه کرد. آخرین حجم ثبت شده ۱۹۴ میلیون دلار بود که نشان دهنده افزایش خیره کننده ۱۸۹.۷۴٪ در مقایسه با میانگین ۵۰ حجم یک ساعته ۶۷ میلیون دلاری است.

در بایننس، این افزایش ۲۵.۳۴ درصد بود و آخرین حجم ثبت شده از میانگین حجم ۱۰ میلیون دلار به ۱۳ میلیون دلار افزایش یافت.

Metal DAO (MTL) افزایش قابل توجهی در حجم معاملات ۴ ساعته در Upbit داشته است، با آخرین حجم ثبت شده ۳ میلیون دلار، که ۱۲۴.۴۱٪ از میانگین ۵۰ حجم ۴ ساعته ۱ میلیون دلاری افزایش یافته است. در بایننس، این افزایش در ۱۷.۹۳ درصد کمتر بود و آخرین حجم ثبت شده از میانگین حجم ۴۵۰ هزار دلار به ۵۳۱ هزار دلار افزایش یافت.

Lisk (LSK) افزایش حجم معاملات ۱ ساعته را در Upbit تجربه کرده است، با آخرین حجم ثبت شده ۵۴۴ هزار دلاری که نشان دهنده افزایش قابل توجه ۱۵۳.۹۰ درصدی در مقایسه با میانگین حجم معاملات ۵۰ ساعته ۲۱۴ هزار دلاری است. در بایننس، این افزایش با ۳۳.۴۵ درصد، متوسط ​​تر بود، با آخرین حجم ثبت شده از میانگین ۳۷ هزار دلار به ۴۹ هزار دلار.

در نهایت، Hive (HIVE) افزایش چشمگیری در حجم معاملات ۴ ساعته در Upbit نشان داد، با آخرین حجم ثبت شده ۹ میلیون دلاری که نشان دهنده افزایش ۲۸۱.۴۶ درصدی نسبت به میانگین ۵۰ حجم ۴ ساعته ۲ میلیون دلاری است. در بایننس، این افزایش با ۳۸.۷۴% متوسط ​​بود و آخرین حجم ثبت شده از میانگین حجم ۴۲۲ هزار دلار به ۵۸۶ هزار دلار افزایش یافت.

*این توصیه سرمایه گذاری نیست.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده