آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چرخه ۳۹ ماهه می گوید که قیمت XRP برای شکست ۱۰۰۰ دلار آماده است

چرخه ۳۹ ماهه می گوید که قیمت XRP برای شکست ۱۰۰۰ دلار آماده است

چرخه ۳۹ ماهه می گوید که قیمت XRP برای شکست ۱۰۰۰ دلار آماده است

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال یک تحلیل ۳۹ ماهه ارائه کرده است که می تواند تعیین کند که قیمت XRP چه زمانی به بالاترین حد خود می رسد. تجزیه و تحلیل نشان دهنده بازگشت این روند است که می تواند شاهد افزایش XRP تا ۱۰۰۰ دلار باشد.

چرخه ۳۹ ماهه

تحلیلگر رمزارز با نام مستعار NeverWishing در TradingView روند چرخه ۳۹ ماهه نسبتاً متقاعدکننده ای را ارائه کرده است که اغلب با افزایش قابل توجه قیمت XRP به پایان می رسد. آخرین باری که این روند تکمیل شد در اواسط سال ۲۰۲۰ درست قبل از شروع بازار صعودی ۲۰۲۰/۲۰۲۱ بود.

وقتی این روند سه سال پیش مشخص شد، با افزایش قیمت XRP از ۰.۱۷ دلار در ژوئن به ۲ دلار در آوریل ۲۰۲۱ پایان یافت. از آن زمان، ۳۹ ماه دیگر چرخه شروع به شمارش کرد و یک بار دیگر به نقطه ای رسیده است که معمولاً یک موج رخ می دهد.

در نمودار ارائه شده توسط NeverWishing، جهش قیمت مورد انتظار این بار کمتر شبیه روند ۲۰۲۰-۲۰۲۱ و بیشتر شبیه جهش ۲۰۱۷-۲۰۱۸ خواهد بود. در سال ۲۰۱۷، زمانی که جهش چرخه ۳۹ ماهه اتفاق افتاد، XRP از ۰.۰۰۵ دلار به ۳.۳ دلار در اوج خود رسید، یعنی ۶۶۰۰۰ درصد جهش قیمت.

با این حال، تحلیلگر انتظار دارد رشد انفجاری بیشتری داشته باشد، زیرا قیمت XRP از حدود ۰.۵۳ دلار به ۱۰۰۰ دلار در زمان تکمیل رالی می رسد. این به معنای افزایش بیش از ۱۸۸۰۰۰٪ از سطوح قیمت فعلی است.

چه زمانی قیمت XRP به ۱۰۰۰ دلار خواهد رسید؟

چرخه ۳۹ ماهه قبلی که توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال مشخص شده بود، هر دو کمی کمتر از یک سال بعد به اوج خود رسیدند. رالی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ ۱۱ ماه و رالی ۲۰۲۰-۲۰۲۱ ۱۰ ماه بود، بنابراین انتظار می رود این بار به این بازه زمانی نزدیک شود.

نمودار NeverWishing نشان می‌دهد که رالی از نوامبر شروع می‌شود و در چهار ماه آینده به ۲ دلار می‌رسد. از آن زمان به بعد، چندین سطح قیمت مهم از جمله ۱۶ دلار تا پایان آوریل ۲۰۲۴ و ۱۱۸ دلار تا ژوئن ۲۰۲۴ مشخص شده است.

سپس برای جایزه بزرگ ۱۰۰۰ دلاری، تحلیلگر رمزارز تاریخ هدفی را برای دسامبر ۲۰۲۴، حدود ۱۳ ماه از شروع رالی تعیین می کند. بنابراین اگر این پیش‌بینی محقق شود، قیمت XRP می‌تواند در مدت کمی بیش از یک سال بین ۸۶۹ تا ۱۰۰۰ دلار معامله شود.

روند چرخه ۳۹ ماهه شبیه به چرخه چهار ساله بیت کوین است. با این حال، برخلاف بیت کوین که چرخه چهار ساله آن با رویداد بدنام نصف شدن مشخص می شود، چرخه ۳۹ ماهه XRP رویداد مهمی ندارد. در عوض، به نظر می‌رسد که کار را عمدتاً بر اساس بازه زمانی دنبال می‌کند.

با این وجود، برخی از پیشرفت‌های اخیر می‌تواند به یک رالی صعودی مانند پیروزی چندگانه ریپل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) فقط در سال جاری اعتبار بخشد. علاوه بر این، Ripple ردپای خود را در سطح جهانی گسترش داده است زیرا به نظر می رسد بخش بزرگی از بخش پرداخت را برای خود بگیرد.


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده