آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

توصیه‌های جلوگیری از معامله با ۳ ارز دیجیتال در هفته آینده

۳ ارز دیجیتال برای جلوگیری از معامله در هفته آینده

توصیه‌های جلوگیری از معامله با ۳ ارز دیجیتال در هفته آینده

به گزارش زوم ارز، در دنیای تجارت ناپایدار ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران هوشمند می‌دانند که چگونه از بیش‌اندازه قرار گرفتن در خطر ارزهای دیجیتال جلوگیری کنند. یکی از روش‌های معتبر در این زمینه استفاده از شاخص قدرت نسبی است. وقتی RSI به بالای ۷۰ می‌رسد، این نشان‌دهنده ارزش‌گذاری بیش از حد بالقوه است و نشان می‌دهد که دارایی‌ها به عنوان خرید بیش از حد علامت‌گذاری شده‌اند.

به‌ویژه، سه ارز دیجیتال با استفاده از RSI بالا، به عنوان نشانه‌های هشداردهنده مطرح می‌شوند. به همین دلیل، معامله‌گران باید احتیاط کنند و استراتژی‌های مدیریت ریسک سختگیرانه را به‌کار بگیرند.

اهمیت تعیین پروژه‌هایی که باید از تجارت آنها اجتناب شود، همانند شناخت محل سرمایه‌گذاری است. تحلیل آتی ما با توجه به شاخص RSI، به سه نشانه با خطرات ویژه بیشتر می‌پردازد.

زنجیره BNB  به طور بالقوه بیش از حد ارزش گذاری شده است

نشانه اصلی شبکه در روزانه‌ای ۳.۹۲ درصد کاهش یافته است و شاخص قدرت نسبی  چهارساعته آن بالاتر از میانگین با مقدار ۶۲.۵۶ است.

به‌علاوه، شاخص قدرت نسبی ۲۴ ساعته و یک‌هفته‌ای BNB به‌ترتیب ۷۹.۰۷ و ۸۲.۹۴ است. این داده‌ها براساس CoinGlass در تاریخ ۲۹ دسامبر نشان می‌دهد که BNB به بیش‌ازحد خریداری شده است و خطر معامله با توکن Binance را افزایش می‌دهد.

زنجیره BNB با ارزش بازار 48.24 میلیارد دلار وجود دارد و قیمت هر توکن آن در زمان انتشار این متن 319.81 دلار است
زنجیره BNB با ارزش بازار ۴۸.۲۴ میلیارد دلار وجود دارد و قیمت هر توکن آن در زمان انتشار این متن ۳۱۹.۸۱ دلار است

از معاملات Astar  و Skale در هفته آینده اجتناب کنید

Astar و Skale  دو ارز دیجیتال دیگری هستند که از معامله در هفته آینده اجتناب می کنند. جالب اینجاست که RSI 24 ساعته بالاتر از ۷۸.۰۶ است که در زمان انتشار ۰.۱۲۷۲۱ دلار معامله می شود که ۰.۹۲% کاهش دارد.

با این حال، Skale (آخری) RSI یک هفته‌ای بالاتر از 92.38 را نشان می‌دهد
با این حال، Skale (آخری) RSI یک هفته‌ای بالاتر از ۹۲.۳۸ را نشان می‌دهد

هر دو ارز دیجیتال در بازه زمانی بزرگ‌تر وضعیت خرید بیش از حد و در کوتاه‌مدت قدرت بالاتر از حد متوسط ​​دارند.

 با قیمت 0.07887 دلار معامله می‌شود و 9.22 درصد در داخل روز کاهش می‌یابد.
 با قیمت ۰.۰۷۸۸۷ دلار معامله می‌شود و ۹.۲۲ درصد در داخل روز کاهش می‌یابد.

با این حال، داشتن وضعیت بیش از حد خرید، به تنهایی تضمین کننده عملکرد ضعیف در آینده نیست. احتمال وجود دارد که این دارایی‌های رمزنگاری، با وجود سیگنال‌های کاهش قیمت، به ادامه رشد بپردازند.

با در نظر گرفتن تمامی عوامل، اجتناب از معامله با سه ارز رمزنگاری مذکور به عنوان یک استراتژی مدیریت ریسک محافظه‌کارانه‌تر، و اجتناب از قرار گرفتن در معرض خطرات غیرضروری است. معامله‌گران باید تحقیقات خود را انجام داده و درک کنند که چگونه همه جزئیات ممکن است تأثیری بر عملکرد تجاری خود بگذارد.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده