اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ایده تحلیلگران در مورد بیت کوین 100 هزار دلاری

شرکت تجزیه و تحلیل سانتیمنت نظرسنجی جالبی در مورد وضعیت فعلی بازار بیت کوین منتشر کرد.

این نظرسنجی بسیار جالب بود و سانتیمنت از کاربران پرسید چه زمانی بیت کوین مرز 100 هزار دلار را درنور خواهد دید و این نظرسنجی در توییر بلافاصله مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

در این نظرسنجی به پاسخ دهندگان چهار گزینه برای کاربران در نظر گرفته شده است و در آن سال های 2021، 2022 و 2023 و در آخرین گزینه “هرگز” انتخاب شده بود.

نتایج جالبی از این نظرسنجی به دست آمده و در این نظرسنجی بیش از 30 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که قیمت پادشاه ارز های دیجیتال از مرز 100 هزار دلار عبور خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تقریباً 20 درصد از افراد فکر می‌کنند قیمت گل سرسبد ارز های دیجیتال تا سال 2023 به سطح قیمتی 100 هزار دلار خواهد رسید.

افراد بدبین نیز پیدا شدند و گزینه چهارم یعنی هرگز را انتخاب کردند و 11 درصد از مردم بر این باورند که بیت کوین هیچوقت به سطح قیمتی 100 هزار دلار نخواهد رسید.

این نظرسنجی نیز محل بحث بود و کاربران نظرات خود را در مورد وضعیت فعلی بازار و سرنوشت بازار در آینده صحبت کردند.

لازم به ذکر است که پیش بینی ارزش بیت کوین در آینده به طور مظم در مجامع مختلف و در بین کاربران تخصصی نیز مورد بحث قرار گرفته است و این سوال نه تنها از سوی کاربران دنیای ارز های دیجیتال بلکه حتی از طرف کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در بیت کوین هستند و نمی‌توانند بر ترس خود غلبه کنند پرسیده می‌شود.

به یاد بیاورید که پادشاه ارز های دیجیتال در طول 10 سال گذشته همیشه در بازار خرسی قرار نداشته و به طور کلی گاو ها در طول تاریخ قدرتمندتر عمل کرده‌اند.

امروز یعنی 20 جولای بیت کوین مجدداً دچار کاهش قیمت شد و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 29778 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا