آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

وضعیت سود ۱۰۰٪ کیف پول بیت‌کوین در حال حاضر

وضعیت سود ۱۰۰٪ کیف پول بیت‌کوین در حال حاضر

به گزارش زوم ارز، داده‌های ارائه شده توسط IntoTheBlock، یک پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای، نشان می‌دهد که بیت‌کوین به سطح بالایی از سود دست یافته است که در تناسب با قیمت فعلی آن نیست.

در یک توییت اخیر، IntoTheBlock با افتخار اعلام کرد که همه کیف‌پول‌های بیت‌کوین (به تعداد ۱.۰۶ میلیون، به طبق توییت) در حال حاضر سودآور هستند. این خبر پس از اینکه ارز دیجیتال معروف جهان در روز دوشنبه به سطح ۶۸۰۰۰ دلار رسید، به وقوع پیوست.

منبع داده‌های زنجیره‌ای فوق‌الذکر چندین توییت منتشر کرده و نشان می‌دهد که بیت‌کوین به سطح بالایی از سود دست یافته و در حال حاضر ۱۰۰٪ دارندگان بیت‌کوین در وضعیت سود قرار دارند.

این پلتفرم اضافه کرد که در طی هفت روز گذشته، دارندگان بزرگ ارزهای دیجیتال که در جامعه کریپتو به عنوان “نهنگ‌ها” شناخته می‌شوند، ۴۱۷۷ بیت‌کوین به دست آورده‌اند – معادل بیش از ۲۷۹ میلیون دلار با توجه به سطح فعلی قیمت بیت‌کوین.

اکنون بیت‌کوین به نزدیکی ۵٪ افزایش یافته و به سطح بالای ۶۸۰۰۰ دلار بازگشته است، نزدیک به بالاترین قیمتی که این سال برای بیت‌کوین ثبت شده است (۶۹۰۰۰ دلار). همچنین، طبق داده‌های CoinMarketCap، شاخص ترس و طمع بیت‌کوین وارد منطقه “طمع افراطی” شده است.
منبع: u امروز


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید