آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

FCA قوانینی را در مورد تبلیغات مالی برای دارایی های رمزنگاری شده منتشر کرد

FCA قوانینی را در مورد تبلیغات مالی برای دارایی های رمزنگاری شده منتشر کرد

FCA قوانینی را در مورد تبلیغات مالی برای دارایی های رمزنگاری شده منتشر کرد

به گزارش زوم ارز، پلتفرم دارایی دیجیتال به عنوان خدمات زومو به اولین پلتفرم ارز دیجیتال تبدیل شده است که طراحی جریان فنی تبلیغات مالی را که توسط سازمان رفتار مالی (FCA) ارائه شده است، یکپارچه می کند.

در ماه ژوئن، FCA قوانینی را در مورد تبلیغات مالی برای دارایی های رمزنگاری شده منتشر کرد که از ۸ اکتبر اعمال می شود و هدف آن کاهش و جلوگیری از آسیب به مصرف کنندگان از سرمایه گذاری در آن است. دارایی های کریپتو که با ریسک پذیری آنها مطابقت ندارد.

در مطابقت با قوانین، شرکت دارایی‌های دیجیتال مستقر در بریتانیا زومو روز پنجشنبه اعلام کرد که این شرکت طراحی جریان فنی تبلیغات مالی خود را که مناسب تشخیص داده شده است، اجرا کرده است. توسط تنظیم کننده.

شرکت خاطرنشان کرد که انطباق اولیه نشان دهنده “تعهد تزلزل ناپذیر” زومو نسبت به همسویی نظارتی و محافظت از کاربر است.

نیک جونز، مدیر عامل شرکت نیک جونز، «پیروی دقیق از چارچوب‌های نظارتی فقط مربوط به انطباق نیست، بلکه گواهی بر تعهد ما به شریک قابل اعتماد و پایدار برای دارایی‌های دیجیتال، تضمین ایمنی و یکپارچگی صنعت دارایی دیجیتال است». از زومو اشاره کرد.

زومو همچنین گفت که جریان فنی تبلیغات مالی آن از طریق B2B API شرکت در دسترس است، با هدف کمک به شرکت‌های ثبت‌نشده برای مطابقت با الزامات تعیین‌شده توسط FCA.

مقررات جدید FCA

قوانین جدید توسط مرجع نظارتی، اقدامات حفاظت از مصرف‌کننده را افزایش می‌دهد و اطمینان و امنیت کاربر را در زمانی که بسیاری از بازیکنان کریپتو فعالیت‌های خود را در بریتانیا متوقف کرده‌اند، تضمین می‌کند.

هفته گذشته، FCA از عدم پاسخگویی بسیاری از شرکت های رمزنگاری ثبت نشده ابراز ناامیدی کرد. این “اخطار نهایی” را برای شرکت‌های دارایی دیجیتالی که به مشتریان بریتانیایی بازاریابی می‌کنند تا از این رژیم پیروی کنند، صادر کرد.

مایکل جانسون، رئیس انطباق در زومو گفت که زومو نه تنها ضرب الاجل را طی می کند، بلکه از استانداردهای سایر بازیگران صنعت نیز فراتر رفته است. با پاکسازی چشم‌انداز جدید تبلیغاتی مالی، این شرکت تجربه کاربری یکپارچه و پروتکل‌های ایمنی بهبود یافته را نشان داده است.

“انطباق اولیه ما نه تنها سختگیری فنی و اخلاقی ما را نشان می دهد، بلکه بر تعهد ما به رهبری صنعت در شفافیت، نوآوری و حمایت از مصرف کننده تاکید می کند.”


منبع: cryptonews.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده