لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

ZTX با جذب ۲۰۰ هزار کاربر جدید در یک روز، قدرت واقعی Utility را نشان می دهد.

ZTX با جذب ۲۰۰ هزار کاربر جدید در یک روز، قدرت واقعی Utility را نشان می دهد.

به گزارش زوم ارز، ZTX، سازنده برجسته پلتفرم‌های متاورس و وب ۳، به تازگی یک کمپین ورود سریع و بسیار مؤثر در آخر هفته را تکمیل کرده است. با نسخه محدود Airdrop هودی مجازی، ZTX بیش از ۲۰۰۰۰۰ کیف پول کاربر جدید را در Arbitrum جذب کرده است، راه حل مقیاس‌پذیری اتریوم که به خاطر تراکنش‌های پرقدرت و کم‌هزینه معروف است.

هودی را می توان هم در تنظیمات قدیمی Web2 و هم در تنظیمات جدیدتر Web3 استفاده کرد و نمونه ای از اخلاق ZTX برای ارائه قابلیت همکاری است که در سراسر جهان به عنوان راه حلی برای جهان مطرح می شود. چالش های فنی، اما تعداد کمی از آنها به اندازه کافی به آن پرداخته اند.

کاربران داخلی در چند وقت اخیر حیاتی ترین چالش برای بسیاری از دنیای مجازی و پلتفرم های Web3 بوده است. بدون تعداد کافی از کاربرانی که در پیشنهادات آنلاین شرکت می‌کنند و سازندگانی که این پیشنهادات را ایجاد می‌کنند، بسیاری از پروژه‌ها خیلی سریع از بین رفته‌اند. بسیاری از فعالیت‌های آنلاین جهان هنوز در فضای Web2 انجام می‌شود و Web3 احتمالاً هنوز به مدتی برای بلوغ نیاز دارد. چرا پیشنهادها یا قابلیت هایی را که هر دو را برآورده می کنند ترکیب نمی کنید؟

این دقیقاً همان کاری است که ZTX با انتشار مجموعه مجازی خود انجام داد. این پلتفرم طی سال گذشته به تدریج دنیای مجازی تعاملی و فراگیر خود را ایجاد کرده است. مملو از تجربیات جدید از انواع مختلف، و طراحی شده با ابزارهای متمرکز بر کاربر و مزایای اولیه، ZTX راهپیمایی را به سمت ارائه یک دنیای مجازی کاملاً کاربردی و خودپایدار برای سازندگان و کاربران به طور یکسان رهبری می‌کند.

کمپین ورود به ZTX آنقدر موفق بود که بیش از ۲۰ سازنده از پلتفرم قدیمی آن – سازندگانی که مجموعاً بیش از ۸ میلیون دنبال کننده دارند – محتوا ایجاد کردند و پخش زنده میزبانی کردند تا به دنبال کنندگان خود در مورد گسترش زنجیره ای ZTX آموزش دهند. اینها کاربران و سازندگانی هستند که با ابتکارات پیشرو در طول مراحل انتقال بین Web2 و Web3، در آینده Web3 پیشگام خواهند بود.

نوع قابلیت همکاری که ZTX به آن افتخار می‌کند، مزایای زیادی دارد. اول از همه، به سازندگان و کاربران این امکان را می دهد که از بهترین دنیای Web2 و Web3 لذت ببرند بدون اینکه نیازی به فدا کردن مشارکت، فعالیت ها یا فرصت ها در یکی برای کسانی که در دیگری هستند، داشته باشند. دوم، امکان ورود سریع‌تر، آموزش بهتر کاربر و انواع پیشنهادات ساده‌ای را که کاربران به آن عادت کرده‌اند، به جای تکیه بر منحنی‌های یادگیری تند و نرخ رها کردن بالا که در Web3 به دلیل پیچیدگی درک شده و ناآشنا بودن کاربر با Web3 رایج است، امکان‌پذیر می‌کند. در نهایت، با معرفی کیف پول‌ها، توکن‌ها و جوایز مبتنی بر بلاک‌چین و آینده مبتنی بر دارایی‌های دیجیتالی که مجموعاً به سوی آن می‌رویم، رمپ‌های مناسبی را برای ورود افراد به دنیای Web3 فراهم می‌کند.

از آنجایی که ZTX به سفر خود برای ارائه تجربیات نوآورانه به مخاطبان جدید ادامه می‌دهد، در ابتدا می‌خواهد Genesis Home Mint – مجموعه‌ای از ۲۰۰۰ خانه سفارشی NFT با ابزار و عملکرد داخلی – در OpenSea در ۳۰ اوت راه‌اندازی کند. که پس از یک پیش فروش فروخته شده، اساس موتور اقتصادی بسیاری از کاربران ZTX خواهد بود، زیرا این خانه ها می توانند به روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرند و می توانند به کاربران کمک کنند پایگاه های خود را ایجاد کنند و جوایز واقعی کسب کنند. این ضرابخانه قبل از انتشار بتای خصوصی به روز شده ZTX از پلتفرم زنجیره ای خود، که برای سپتامبر سال جاری برنامه ریزی شده است، خواهد بود. اوایل این ماه، ZTX نتایج دور گرد کردن را اعلام کرد. این پروژه به رهبری Jump Crypto، ۱۳ میلیون دلار جمع آوری کرد تا دقیقاً همان کاری را که انجام می دهد انجام دهد – دنیای مجازی Web3 خود را ارتقا دهد، به سازندگان و کاربران داخلی کمک کند.


منبع: thenewscrypto.com

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده