آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ایردراپ zigzag چیست؟ +آموزش شرکت در ایردراپ zigzag

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

ایردراپ ZigZag، مانند بسیاری از بازی‌های ایردراپی دیگر، فرصتی عالی برای کسب توکن‌های رایگان است. این ایردراپ به کاربران امکان می‌دهد تا با کلیک روی صفحه و انجام فعالیت‌های ساده درون برنامه، توکن‌های بازی را استخراج کنند.در ادامه همراه ما باشید تا این ایردراپ را به شما معرفی کنیم.

بررسی ویدیویی ایردراپ zigzag


نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

قبل از هر چیزی باید وارد ربات این بازی بشوید. سپس بعد از انتخاب گزینه start باید گزینه play را انتخاب کنید تا وارد محیط این بازی بشوید:

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

پس از ورود به ایردراپ، از شما خواسته می‌شود یک سیاره انتخاب کنید. شما می‌توانید به دلخواه یکی از سیاره‌ها را انتخاب کرده و سپس به صفحه اصلی ایردراپ منتقل شوید.

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

صفحه اول ایردراپ Zigzag شامل اطلاعات مختلفی است که به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی در بازی مشارکت کنند و توکن‌های بیشتری کسب کنند.

 1. اطلاعات کاربری: در قسمت بالای صفحه، اطلاعات کاربر نمایش داده می‌شود که شامل نام کاربری، سطح فعلی و نام سیاره انتخاب شده است.
 2. وضعیت توکن: میزان توکن‌های استخراج شده توسط کاربر در وسط صفحه نمایش داده می‌شود که با کلیک بر روی عکس وسط صفحه می توانید سکه بیشتری کسب کنید.
 3. سطح انرژی: در پایین صفحه، نوار انرژی نمایش داده می‌شود که نشان می‌دهد چقدر انرژی برای کلیک‌های بعدی باقی‌مانده است.
 4. دکمه‌های بخش ها: در پایین صفحه، دکمه‌های دسترسی به بخش‌های مختلف بازی از جمله استخراج، دوستان، فروشگاه، رتبه‌بندی و وظایف قرار دارد که درباره هر یک توضیح داده خواهد شد.
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

در بخش “سطح و رتبه” در ایردراپ ZigZag، کاربران می‌توانند سطح و رتبه جهانی خود را مشاهده کنند. در تصویر بالا، سطح کاربر در حالت “Star Recruit” نشان داده شده است که از سطح ۰ شروع می‌شود و تا سطح ۸ می‌تواند ارتقاء یابد. همچنین، رتبه جهانی کاربر نیز نمایش داده شده است. کاربران با افزایش سطح خود می‌توانند جوایز بیشتری کسب کنند و با سایر کاربران در سراسر جهان رقابت کنند. این بخش به کاربران انگیزه می‌دهد تا با فعالیت بیشتر، سطح و رتبه خود را بهبود بخشند و جوایز ارزشمندتری دریافت کنند.

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

در بخش “Daily Rewards” در ایردراپ ZigZag، کاربران می‌توانند پاداش‌های روزانه خود را جمع‌آوری کنند. در تصویر بالا، سه نوع پاداش روزانه نشان داده شده است:

 1. Free Coins: دریافت ۸۰,۰۰۰ سکه رایگان.
 2. Tap Rain: چهار برابر شدن استخراج توکن با هر کلیک به مدت یک دقیقه‌ای
 3. Full Energy: کامل شدن انرژی، که ۴ بار در روز موجود است.

این بخش با نماد جعبه کادو در صفحه اصلی نمایش داده شده است و به کاربران انگیزه می‌دهد تا روزانه به بازی مراجعه کرده و پاداش‌های خود را جمع‌آوری کنند.

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

هنگامی که در بخش “Tasks” در ایردراپ ZigZag قرار می‌گیرید، می‌توانید وظایف روزانه را انجام دهید تا پاداش‌های بیشتری دریافت کنید. در تصویر نمایش داده شده، چندین وظیفه روزانه وجود دارد که با تکمیل هر یک از آن‌ها، شما می‌توانید مقدار مشخصی توکن بازی را کسب کنید. این وظایف شامل اتصال کیف پول به ایردراپ، دنبال کردن کانال‌های اجتماعی ZigZag، لایک و به اشتراک گذاری محتوا و همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد ZigZag است.

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

بخش “Rating” در ایردراپ ZigZag به کاربران این امکان را می‌دهد تا رتبه جهانی خود را مشاهده کنند و با دیگر بازیکنان رقابت کنند. در تصویر بالا، رتبه جهانی کاربران به همراه تعداد سکه‌های کسب‌شده توسط هر کدام نمایش داده شده است. کاربران می‌توانند با افزایش فعالیت و کسب امتیازات بیشتر، رتبه خود را در این لیست بهبود بخشند و به بالاترین جایگاه‌ها دست یابند.

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

بخش “Store” در ایردراپ ZigZag به کاربران این امکان را می‌دهد تا با خرید و ارتقا آیتم ها، درآمد خود را افزایش دهند. در تصویر بالا، چندین گزینه برای خرید وجود دارد که هر کدام از آن‌ها قابلیت‌های مختلفی را ارائه می‌دهند:

 1. Energy Recovery: با خرید این آیتم، کاربران می‌توانند میزان انرژی خود را با سرعت بیشتری بازیابی کنند.
 2. Tesla Coil: این آیتم حداکثر انرژی کاربران را به میزان ۱۰۰ واحد افزایش می‌دهد.
 3. Vex Energy: با خرید این آیتم، میزان بازیابی انرژی به ۱۲ انرژی در هر ثانیه افزایش می‌یابد.
 4. Galactic Amplifier: این آیتم به کاربران اجازه می‌دهد تا با هر کلیک ۵+ سکه کسب بیشتر کنند.
 5. Starlight Booster: با خرید این آیتم، کاربران می‌توانند با هر کلیک ۳+ سکه بیشتر کسب کنند.
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

در بخش “Invite friends” از ایردراپ ZigZag، کاربران می‌توانند دوستان خود را دعوت کرده و با هر ۱۰ دعوت، پاداش‌های بیشتری دریافت کنند. در این تصویر، گزینه‌ای برای دعوت دوستان با عنوان “Invite friend” دیده می‌شود که کاربران می‌توانند با استفاده از آن، لینک دعوت خود را به اشتراک بگذارند.

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

بخش “Mining” یکی از مهم‌ترین بخش‌های این ایردراپ است که به کاربران اجازه می‌دهد با خرید و ارتقا آیتم‌ها، میزان استخراج خودکار در هر ساعت را افزایش دهند. در تصویر بالا، می‌توانید لیستی از ارزهای مختلف مانند بیت‌کوین، ZigZag و تون‌کوین را مشاهده کنید که هر کدام دارای سطح و میزان سود ساعتی خاصی هستند. با افزایش سطح هر آیتم، می‌توانید سرعت استخراج و سود خود را بهبود ببخشید.

نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag
نحوه مشارکت در ایردراپ zigzag

بخش “Farm Rent” در ایردراپ ZigZag به کاربران این امکان را می‌دهد تا با اجاره مزارع مختلف، درآمد خود را افزایش دهند. در تصویر بالا، گزینه‌های مختلفی برای اجاره مزارع نمایش داده شده است که هر کدام سود خاصی در هر ساعت یا چند ساعت برای کاربران به ارمغان می‌آورند. برای مثال، اجاره مزرعه “Celestial Farm” به مدت دو ساعت، ۴۰۰,۰۰۰ واحد ارز دیجیتال به شما می‌دهد.

همچنین، کاربران می‌توانند با اتصال سه مزرعه به هم، یک بسته جایزه بزرگ به ارزش ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ واحد ارز دیجیتال دریافت کنند. اطلاعات بیشتر درباره کارت‌های بازی ZigZag و نحوه استفاده از آنها را می‌توانید از کانال تلگرامی زوم ارز مشاهده کنید.


سوالات متداول

 • آیا ایردراپ zigzag معتبر است؟

در مورد این ایردراپ نیز مانند سایر ایردراپ های تلگرامی، نمی توان پاسخ قطعی داد. با این حال، به نظر می رسد که این پروژه واقعی است و تیمی در پشت آن وجود دارد. همچنین، وب سایت و کانال های رسمی این پروژه فعال هستند و به طور مرتب به روز می شوند.

 • ایردراپ zigzag چه زمانی برگزار می شود؟

تاریخ دقیق برگزاری ایردراپ zigzag هنوز مشخص نیست. با این حال، تیم این پروژه اعلام کرده است که به زودی تاریخ دقیق آن را اعلام خواهد کرد. شما می توانید با دنبال کردن کانال های رسمی این پروژه از آخرین اخبار و تحولات آن مطلع شوید.

 • قیمت توکن zigzag چقدر است؟

قیمت توکن zigzag هنوز مشخص نیست و هنگام توزیع ایردراپ آن قیمت گذاری خواهد شد.

 • آیا zigzag کاربران ایرانی را تحریم کرده است؟

هیچ خبری مبنی بر تحریم کاربران ایرانی از سوی این پروژه منتشر نشده است. با این حال، برای اتصال به وب سایت و کانال های رسمی این پروژه ممکن است به فیلترشکن نیاز داشته باشید.


هشدارها

دوستان حتما برای اتصال کیف پول به این بازی (در آینده) از یک کیف پول خالی استفاده کنید و همچنین اصلا از اتوکلیکر استفاده نکنید زیرا شما را ربات تشخیص داده و حسابتان را مسدود می کنند.

ممنون که تا پایان مقاله “ایردراپ zigzag چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی