آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش قیمت ZetaChain با ۲ میلیون دلار متوقف شد.😮

افزایش قیمت ZetaChain با ۲ میلیون دلار متوقف شد.😮

افزایش قیمت ZetaChain با ۲ میلیون دلار متوقف شد.

به گزارش زوم ارز، ZetaChain، یک پلتفرم قابلیت همکاری لایه ۱ است که با استفاده از توکن بومی خود یعنی ZETA، وارد بازار کریپتو شده و در روز اول با رشد بیش از ۱۵۰ درصدی، حضور درخشانی را در این بازار داشت. اما پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۱.۸۱ دلار در روز جمعه، قیمت ZETA تا حدودی ثابت شده است.

ZetaChain رکورد ۱.۸۱ میلیون دلار در انحلال دارد

با توجه به آخرین داده‌های انحلال در ZetaChain که توسط CoinGlass ارائه شده است، مشاهده می‌شود که در یک دوره ۲۴ ساعته، مبلغ کل انحلال به ارزش ۱.۷۸ میلیون دلار رسید. به طور جداگانه، موقعیت‌های خرید به ارزش ۱.۰۹ میلیون دلار بودند، در حالی که موقعیت‌های فروش به ارزش ۶۹۱.۱۱ هزار دلار در کل مبلغ انحلال کمک کردند.

علاوه بر این، حجم معاملات با یک کاهش ۳۹.۹۹ درصدی به ۷۹۹.۲۶ میلیون دلار در این بازه زمانی کاهش یافت. از سوی دیگر، بهره باز با یک افزایش ۲۱.۶۵ درصدی به ۴۰.۱۳ میلیون دلار رسید.

ZetaChain یک بلاکچین ابتکاری لایه ۱ (L1) است که با قابلیت‌های ذاتی زنجیره‌آگنوستیک (chain-agnostic)، صراحتاً عصر جدیدی از قابلیت همکاری بلاکچین را آغاز می‌کند. با پشتیبانی از زنجیره‌های مختلف از جمله EVM، Cosmos/IBC، بیتکوین، دوجکوین، ترون و سایرها، ZetaChain به توسعه دهندگان امکان می‌دهد به راحتی داده‌ها و انتقال ارزش را بین بلاکچین‌های مختلف فراهم کند.

علاوه بر ویژگی قابلیت همکاری، ZetaChain از قراردادهای هوشمند نیز پشتیبانی می‌کند. این قابلیت به توسعه دهندگان امکان می‌دهد برنامه‌های غیرمتمرکز omnichain (dApps) را ایجاد کنند که قادر به مدیریت موثر وجوه در چندین زنجیره از طریق یک قرارداد واحد هستند و در نتیجه انعطاف‌پذیری و کارایی عملیاتی را افزایش می‌دهند.

صرافی های بیشتر لیست ZETA را اعلام می کنند

صرافی‌های بینانس و کوین‌بیس، دوی از معتبرترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال، به عنوان اولین صرافی‌هایی که توکن اصلی زِتاچین (ZetaChain) به نام ZETA را در لیست خود قرار دادند، شناخته می‌شوند. همچنین در تاریخ ۲ فوریه، صرافی ارز دیجیتال OKX نیز قراردادی با نام ZETA/USDT را در بازار آتی دائمی خود معرفی کرد و به کاربران فرصت داد تا با اهرم تا ۵۰ برابر در این قرارداد معامله کنند.

علاوه بر این، صرافی OKX در تاریخ ۲ فوریه، معاملات حاشیه و ویژگی‌های Simple Earn را برای توکن ZETA فعال کرد. این توسعه پس از قرارداد ZETA/USDT در بازار نقدی OKX در تاریخ ۱ فوریه انجام شد.

ZetaChain رسماً اعلام کرد که برنامه airdrop توکن ZETA هنوز فعال است و کاربران باید قبل از ادعای توکن‌های ZETA، کیف‌پول خود را در لیست سفید قرار دهند.

ما به شما یادآوری می‌کنیم که airdrop توکن ZETA هنوز فعال است و کاربران باید قبل از درخواست دریافت توکن‌های ZETA، کیف‌پول خود را در لیست سفید قرار دهند.

توجه: تعداد جایگاه‌های در لیست سفید محدود است، لذا فراموش نکنید هزینه بنزین خود را تامین کنید.

بعضی از تحلیلگران بازار معتقدند که قیمت توکن ZETA پس از یک وقفه کوتاه می‌تواند افزایش یابد و این ارز دیجیتال قابلیت رسیدن به ۵ دلار را دارد.


منبع: coingape.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده