آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اولین ایردراپ ایکس پی با نام ZetaChain اعلام کرد که ۱۰ میلیون جایزه زتا به برندگان اهدا خواهد شد

اولین ایردراپ ایکس پی با نام ZetaChain اعلام کرد که 10 میلیون جایزه زتا به برندگان اهدا خواهد شد

اولین ایردراپ ایکس پی با نام ZetaChain اعلام کرد که ۱۰ میلیون جایزه زتا به برندگان اهدا خواهد شد

به گزارش زوم ارز،

  • ایردراپ‌های XP آینده ZetaChain شاهد حداکثر ۱۰ میلیون ZETA از استخر رشد کاربر (UGP) بین کاربران در راند ۱ خواهد بود.
  • برنامه‌های ZetaChain قرار است نقشی کلیدی در این کمپین ایفا کنند و قدرت تعیین میزان پاداش برای کاربران خود را داشته باشند.

اولین بلاک‌چین لایه ۱ جهانی ZetaChain، از برنامه‌های ZetaChain “درخواست پیشنهاد” (RFP) برای دور اول آتی XP Airdrop انتظار می‌رود. براساس این اعلامیه، تمرکز این برنامه‌ها بر روی اولین عکس فوری از کاربران XP است که در تاریخ ۱ مه ۲۰۲۴ گرفته شده است، و برنامه‌های ZetaChain متعهدند تا پاداش مناسبی برای کاربران خود بر اساس داده‌های XP تعیین نمایند.

براساس تحقیق ما، این رویکرد انتخاب شد تا اطمینان حاصل شود که تمام کاربران اصلی و فعالیت‌های شرکت‌کننده در XP از توزیع کامل سود بهره‌مند شوند.

۸۰ میلیون زتا توزیع شده

با تعیین RFP که قرار است تا اول جولای، دقیقاً در ساعت ۰۰:۰۰ UTC ارسال شود، تیم همچنین اعلام کرده است که بیش از ۸۰،۰۰۰،۰۰۰ ZETA از استخر رشد کاربر (UGP) بین کاربران توزیع شده است. از این مقدار، ۳۱،۵۰۰،۰۰۰ ZETA در طول راه‌اندازی ZetaChain Mainnet Beta بین کاربران تست شبکه ZetaLabs توزیع گردید. همچنین، ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ZETA برای ابتکارات بازاریابی مختلف، کمپین‌های کیف پول و کانال‌های اجتماعی تخصیص یافتند. برخی از این کمپین‌ها شامل راه‌اندازی استخر بازاریابی برای OKX Jumpstart، OKX Cryptopedia، TokenPocket، Bitget Task2Earn و غیره بوده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با انجام کمپین آتی، تا ۱۰ میلیون توکن زتا از برنامه پاداش گیرنده‌ی مشارکت کنندگان در دور ۱ خواهد بود. جالب آنجاست که تا این لحظه، ۴۱۹ هزار کاربر از گروه اصلی شرایط لازم برای شرکت در این رویداد را داشته و از اولین تصویر فوری برخوردارند. همانطور که در اعلامیه رسمی اعلام شده، این گروه از کاربران حداقل ۲۰۰ هزار امتیاز تجربه دارند و نشانه‌ی یک سطح کمیاب و وفاداری بالا به برنامه می‌باشند.

دستورالعمل های عمومی برای ارسال پیشنهاد برای برنامه XP Airdrop

پروژه هایی که پیشنهاد می‌شود باید به دستورالعمل های منتشر شده توجه کنند. این دستورالعمل ها مشخص می‌کنند که حداقل ۹۵٪ از تخصیص باید به کاربران اختصاص یابد و تا ۵٪ از تخصیص باید برای تیم توسعه دهنده رزرو شود. همچنین، برای دریافت پاداش اکثر مخاطبین باید حداقل ۲۰۰ هزار XP در اولین مجموعه داده عکس فوری XP را داشته باشند. برای تعیین ردیف‌های تخصیص پاداش، برنامه‌ها باید حداکثر ۱۵ ردیف و حداقل پنج ردیف را تعریف کنند. از این تعداد، حداکثر سه سطح باید براساس داده‌های عکس فوری غیر XP تعریف شود.

بررسی ما از برنامه پاداش نشان می‌دهد که برنامه‌ها وظیفه دارند تعیین مکانیسم پاداش، مانند اولین خدمت و سایر وظایف، را بر عهده بگیرند. علاوه براین، برنامه‌ها ممکن است در توزیع‌های خود برخی معیارهای بالقوه زنجیره‌ای را در نظر بگیرند که شامل فرکانس، تکمیل کار خاص و سایر عوامل است. آنها می‌توانند پاداش خود را به عنوان یکی از تخصیص‌های ZetaChain متفاوت ارائه دهند و یا از تجزیه و تحلیل Sybil برای فیلتر کردن پاداش برای کاربران واقعی استفاده کنند.

به گفته ZetaChain، رقابت در برنامه وفاداری XP، امکان می دهد تا کاربران توانایی به دسترسی به پاداش ها را از طریق تمامی برنامه هایی که اجازه ورود به لایه داده های XP را دارند، داشته باشند.

رقابت در امر وفاداری برنامه XP به کاربران این امکان را می دهد که به جوایز دسترسی پیدا کنند. با این حال، در حالی که UGP به عنوان پایه و اساس پاداش برای این برنامه خاص شناخته می شود، تمام برنامه ها دسترسی به لایه بازدهی XP دارند تا بتوانند روش های مختلفی برای ارتباط و پاداش دادن به کاربران خود تعیین کنند. یک سیستم جدید از رتبه بندی در حال توسعه است که به طور فعال اندازه گیری نه تنها مقادیر XP مطلق بلکه ابعاد دیگری از فعالیت و پایداری اخیر نیز را در بر می گیرد.

منبع: crypto-news-flash.com


تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده