آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: کاهش ۴۳ درصدی قیمت Yearn Finance (YFI)♟️

نیم نگاهی به بازار: کاهش ۴۳ درصدی قیمت Yearn Finance (YFI)♟️

نیم نگاهی به بازار: کاهش ۴۳ درصدی قیمت Yearn Finance (YFI)♟️

به گزارش زوم ارز، توکن YFI (Yearn Finance) در ۲۴ ساعت گذشته با بیش از ۴۰ درصد کاهش، باعث انحلال قابل توجهی به مبلغ تقریباً ۵ میلیون دلار شد. این کاهش ناگهانی در قیمت سوالاتی درباره اینکه آیا اتفاقات مشکوکی در پروتکل رخ داده یا خیر، به وجود آورده است.

بر اساس داده‌های BeInCrypto، قیمت Yearn Finance طی چند ساعت از ۱۴۵۱۹ دلار به ۸۹۱۵ دلار کاهش یافت. با این حال، تا لحظه انتشار این متن، قیمت YFI به بیش از ۹۰۰۰ دلار بهبود یافته است.

این فروش ناگهانی منجر به کاهش ارزش بازار Yearn Finance به مقدار تقریباً ۲۰۰ میلیون دلار شد، از ۴۸۲ میلیون دلار به ۲۹۶ میلیون دلار.

همچنین، داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که معامله‌گران کریپتو که موقعیت‌هایی در YFI داشتند، در این دوره تقریباً ۵ میلیون دلار نقد شدند، که شامل ۳.۵ میلیون دلار از موقعیت‌های خرید و ۱.۴۲ میلیون دلار از موقعیت‌های فروش کوتاه است.

کاهش 43 درصدی قیمت Yearn Finance (YFI) و شروع انحلال 5 میلیون دلاری

به علاوه، توکن DeFi شاهد افزایش ۲۶ درصدی در حجم معاملات مشتقات خود به حدود ۲ میلیارد دلار و افزایش بهره باز به حدود ۱۶۲.۵۴ میلیون دلار بود. لازم به ذکر است که صرافی‌های بزرگ، از جمله Binance، به همراه انحلال‌ها، کاهش قابل توجهی در موقعیت‌های بهره‌باز نشانه YFI داشته‌اند.

بر اساس داده‌های DeFiLlama، این فروش‌ها همچنین منجر به کاهش ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده در پروژه شده و حدود ۶ میلیون دلار کاهش یافته و به ۳۲۹.۵ میلیون دلار رسیده است.

کاهش 43 درصدی قیمت Yearn Finance (YFI) و شروع انحلال 5 میلیون دلاری

به علاوه، LookOnchain، تحلیلگر زنجیره‌ای، گزارش داده است که یک نهنگ با یک کیف پول با آدرس “0x48f9″، ۴۴۶ توکن YFI به ارزش تقریبی ۵.۸ میلیون دلار را به ارزیابی کرده است که بیشتر آن در صرافی‌ها سپرده شده است. با وجود این عقب‌نشینی، LookOnchain اشاره کرده که یک نهنگ از معاملات قبل از سقوط سود می‌برد.

این مشکلات پس از مسائل ثبت دامنه پروژه در ماه سپتامبر منتشر شده است. در آن زمان، کاربران از طریق URL Yearn.fi به پروتکل دسترسی پیدا نمی‌کردند. با این حال، مشکلات متعاقباً اصلاح شدند.

Yearn Finance یکی از بزرگترین پروتکل‌های DeFi در اکوسیستم است و در اوج خود در سال ۲۰۲۱، این پروتکل دارای TVL بیش از ۷ میلیارد دلار بود.


منبع: beincrypto.com< /a>

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده