آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل تزوس XTZ

تحلیل تزوس XTZ

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از تزوس در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت تزوس را در باکس پایین مشاهده نمایید

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

لیست عناوینی که در این مقاله برای شما زوم ارزی عزیز آماده کرده ایم:

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تزوس XTZ امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل ارز تزوس XTZ در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که در طی رشدی که این ارز آغاز کرده ،خط روند نزولی به طرف بالا شکسته شده و از آن پس شاهد شکل‌گیری کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی بوده‌ایم و بر همین اساس روند را صعودی اعلام کردیم و در ادامه به همین خاطر یک ترند لاین صعودی نیز رسم کرده‌ایم. گفتیم که اهداف را با خطوط قرمز مشخص کرده و ماه گذشته قیمت، به اولین هدف دست یافت.سپس گفتیم کندل‌های قرمز را مینور و اصلاحی می‌دانیم.
دوستان در حال حاضر پس از مقداری اصلاح ،یک الگوی بازگشتی و صعودی شکل گرفته و انتظار داریم که قیمت شروع به رشد کرده و کاملاً هدف دوم نیز در دسترس قرار دارد. نکته مهمی که می‌بایست آن را بدانید این است که ترند لاین صعودی نقش حمایت را دارد و در صورت از دست رفتن آن، روند صعودی متوقف خواهد شد.دوستان علاوه بر تحلیل این ارز می‌توانید تحلیل ارز ARB هم که امروز بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته نیز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید و از این طریق به ما انرژی ببخشید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل XTZ امروز 2 اسفند 1402
تحلیل XTZ امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تزوس XTZ امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز تزوس XTZ در تایم فریم هفتگی در کنارتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید، ماه گذشته خدمتتون عرض کردیم که اخیراً قیمت این ارز شروع به رشد کرده به نحوی که ترند لاین نزولی رسم شده را ،به طرف بالا شکسته است و در ادامه کف سازی نیز کرده و عملاً کفی بالاتر از کف قبلی و سقفی بالاتر از سقف قبلی نیز تشکیل شده است. که بر این اساس روند این ارز را صعودی می‌دانیم. سپس خط قرمز را به عنوان هدف قیمتی مد نظر قرار دادیم و انتظار داشتیم که قیمت به آن ناحیه برسد. همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً قیمت به رشد خود ادامه داده و به هدف مد نظر ما نیز دست یافته و بعد از آن شروع به اصلاح کرده است.
دوستان در حال حاضر این اصلاح، حداقل می‌تواند تا ترند لاین صعودی ادامه داشته باشد و در صورت شکل گرفتن الگوهای صعودی در آن ناحیه، مجدد روند اصلی از سر گرفته خواهد شد و اگر ترند لاین صعودی و در ادامه خط سبز که به عنوان حمایت ماژور مد نظر ما قرار دارد، به طرف پایین شکسته شوند ، روند این ارز تغییر کرده و نزولی می‌شود. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل XTZ امروز 4 بهمن 1402
تحلیل XTZ امروز ۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تزوس XTZ امروز ۶ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی قصد داریم ارز xtz را در تایم فریم هفتگی مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم لطفاً همراه ما باشید، این ارز اخیراً شروع به رشد کرده و همانطور که مشهود است ترند لاین نزولی و آخرین سقف روند نزولی را که با خط قرمز رنگ مشخص کرده‌ایم ، هم به طرف بالا بریک و شکسته است.
در حال حاضر روند صعودی بوده و بنده یک ترند لاین صعودی رسم کرده و انتظار داریم که شاهد رشد بیشتری در قیمت این ارز باشیم و می‌تواند به طرف هدف یا تیپی که با خط قرمز تعیین کرده‌ایم ،حرکت کند و به آن ناحیه برسد و توجه داشته باشید تا زمانی که ترند لاین صعودی حفظ شود، رشد این ارز متوقف نخواهد شد. دوستان عزیز موفق پر سود باشید و با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل XTZ امروز 6 دی 1402
تحلیل XTZ امروز ۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تزوس XTZ امروز ۱ آذر ۱۴۰۲

رمز ارز XTZ در دو هفته اخیر رشد خوبی داشت و در نهایت به ناحیه عرضه ای برخورد کرد در تایم روزانه که جلوی رشد روند گرفته شده است و یک خط روند نزولی داشت در بلند مدت که با این ناحیه عرضه ترکیب شده بود؛ الان به یک ناحیه تقاضا رسیده است و ممکن است دوباره قیمت را به سمت بالا بفرستد و این روند دوباره به رشد خود ادامه بدهد؛ در بلند مدت به دلیل اینکه هنوز خط روندی نزولی دارد و هنوز شکسته نشده است روندی نزولی به خود دارد این رمز ارز و بعد از شکست خط روند می‌تواند رشد خوبی داشته باشد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 1 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تزوس XTZ امروز ۵ مهر ۱۴۰۲

 

رمز ارز XTZ در طول یک ماه گذشته روند نزولی آن به آهستگی ادامه پیدا کرد و قیمت این ارز در محدوده دو حمایت داینامیک روند رنجی به خود گرفته است. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، قیمت به هر دو حمایت میدلاین کانال های نزولی واکنش می دهد، اما قدرت کافی برای تغییر روند به حالت صعودی هنوز مشاهده نشده است و حمایت مهمی که در قیمت ۰.۶۰ الی ۰.۵۷ دلار در نظر گرفته شده است، محدوده بسیار مهمی است که در صورت شکست کف قبلی می تواند هدف بعدی فروشندگان باشد. از طرف دیگر برای خروج از کانال نزولی، مقاومت محدوده ۰.۷۲ دلار باید پرقدرت شکسته شود، تا بتوانیم انتظار رشد بیشتر تا سقف کانال را داشته باشیم. بنابراین باید در محدوده های مشخص شده به دنبال نشانه های کافی برای تغییر روند باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 5 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۵ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی تزوس XTZ امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز XTZ در طی یک ماه گذشته به حمایت کف قبلی خود در محدوده ۰.۷۰ دلار واکنش مثبت خوبی نشان داده است. با اینکه واکنش به حمایت قوی بوده است، اما هنوز تغییر روند در تایم فریم روزانه مشاهده نشده است. بنابراین به دلیل واکنش منفی قیمت به سقف کانال نزولی، احتمال بازگشت برای تست مجدد حمایت ۰.۷۵ الی ۰.۷۰ دلار وجود دارد. این محدوده حمایت توسط چندین حمایت دیگر تقویت شده است و پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو در این سطح وجود دارد. بنابراین با واکنش مثبت به این ناحیه، می توانیم یک کانال رنج بزرگ که سقف آن در محدوده ۱ دلار قرار دارد، را برای ارز تزوس در نظر بگیریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 14 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز XTZ در طی یک ماه گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد و با پولبک به مقاومت محدوده ۰.۹۵ الی ۱ دلار به حمایت اصلی خود در محدوده ۰.۸۰ دلار نزدیک شده است. وضعیتی که در نمودار این ارز در تایم روزانه مشخص شده است، احتمال تشکیل یک کانال رنج بین سطوح حمایت مقاومت را نشان می دهد. ضمن اینکه هنوز روند روزانه نزولی است و برای صعودی شدن روند در تایم های پایین تر نیاز است که حداقل قیمت بالای محدوده ۰.۹۰ دلار برگشت داشته باشد.

همانطور که مشاهده می کنید، اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ به عنوان یک مقاومت داینامیک عمل می کند و مانع از رشد قیمت شده است. شکست این مقاومت هم می تواند یکی از نشانه های تغییر روند باشد. به طور کلی در محدوده حمایت مشخص شده، انتظار داریم که فشار فروش حذف شود و روی این محدوده تقاضای بالا برای تغییر روند ایجاد شود. بعد از واکنش، هدف این ارز در محدوده ۱ دلار می باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 17 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز XTZ در طی هفته های گذشته روند نزولی داشت. بعد از اینکه تقاضا در محدوده ۱.۱۵ دلار کاهش پیدا کرد، قیمت این ارز نتوانست بالای این سطح باقی بماند و با نزولی شدن مجدد روند در تایم فریم روزانه، شاهد کاهش بیشتر قیمت و بازگشت به کف حمایت هفتگی هستیم. بنابراین محدوده ای که در قیمت ۰.۸۰ الی ۰.۷۵۰ دلار در نظر گرفته شده بود، می تواند حمایت مهم این ارز در نظر گرفته شود. فشار فروش این ارز به شدت بالا بوده و چهارمین هفته پیایی با کندل نزولی در حال سپری شدن می باشد. در تایم فریم ۴ ساعته، در صورت مشاهده نشانه های تغییر روند روی این حمایت می توانیم انتظار رشد و نوسان مثبت را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 20 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 24 اسفند 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز XTZ در طی هفته‌های گذشته نوسانات شدیدی داشت. قیمت این ارز بعد از خروج از کانال بلند مدت نزولی، روند رنجی به خود گرفته است، و این مورد نزدیک سطوح حمایت مقاومت کاملاً مشخص می‌باشد. تلاش خریداران برای شکست مقاومت محدوده ۱.۴۰ الی ۱.۴۷ دلار کافی نبوده است. از طرفی روی حمایت محدوده رند ۱ دلار نیز واکنش‌های خوبی مشاهده شده است.

در تایم فریم‌های بالا هنوز فشار فروش روی این ارز احساس می‌شود. پس انتظار ادامه روند رنج را داریم. در صورت شکست هریک از سطوح حمایت مقاومت، افزایش یا کاهش قیمت می‌تواند تا محدوده مشخص شده بعدی ادامه داشته باشد. مقاومت بعدی در قیمت رند ۲ دلار و حمایت بعدی در محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۷۵ دلار در نظر گرفته شده است. اندیکاتور اسمارت مانی محدوده‌های حمایت مقاومت فعلی را تایید می‌کند. در کوتاه مدت تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۱.۱۵۰ دلار باقی بماند، می‌توانیم انتظار رشد قیمت را تا مقاومت‌های مشخص شده داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 24 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XTZ در طی دو هفته گذشته روند رنجی را زیر محدوده مقاومت ۱.۲۲ الی ۱.۳۶ دلار ثبت کرده است، و به دلیل اینکه بعد از مدت‌ها اولین شکست در سقف کانال نزولی اصلی ایجاد شده است، پولبک به سقف کانال با توجه به مومنتوم نزولی احتمال بالایی دارد. زیر مقاومت مهمی که در محدوده ۱.۲۲ الی ۱.۳۶ دلار در نظر گرفته شده بود، الگوهای بازگشتی مهمی تشکیل شد، که با توجه به کاهش قیمت‌ها در بازار، فشار فروش از این محدوده شروع شد. اولین حمایت که در محدوده ۱.۰۰ الی ۱.۰۵ دلار در نظر گرفته شده بود، هنوز شکسته نشده است.

اما فشار فروش ایجاد شده و برگشت کندل ها به این حمایت، زاویه بالایی داشته است، و احتمال شکست حمایت فعلی را افزایش داده است. در اینصورت حمایت دوم را در محدوده ۰.۸۶ الی ۰.۹۱ دلار در نظر گرفته‌ایم. اما از یک سو، اندیکاتور RSI در حال تشکیل واگرایی مخفی می‌باشد، و نمودار خطی آن به صورت یک کانال نزولی می‌باشد. پس با توجه به موج صعودی قبلی، احتمال اینکه بعد از اصلاح، مجدداً افزایش قیمت داشته باشیم بیشتر است.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 25 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 11 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تحلیل ویدئویی تزوس XTZ امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ در طی هفته گذشته روند کاملا رنجی داشت. فشار خرید موج صعودی بعد از شکست مقاومت رند ۱ دلار کاهش شدیدی پیدا کرد. همچنین به دلیل اینکه این قیمت رند از نظر روانی جاذبه بالایی برای خریدار و فروشنده دارد، قیمت می تواند مدتی در این محدوده باقی بماند. پس طبیعتا پولبک به این حمایت مهم می تواند واکنش های مثبت داشته باشد. در صورتی که در بازار شرایط مساعد بماند، می توانیم انتظار داشته باشیم که با حفظ سطح فعلی، شاهد افزایش مجدد تقاضا برای رسیدن قیمت به مقاومت محدوده ۱.۲۲ الی ۱.۳۶ دلار باشیم. اما در صورتی که فشار فروش در بازار ایجاد شود، با توجه به اینکه پتانسیل تشکیل واگرایی منفی روی نمودار به وجود آمده است، احتمال کاهش قیمت تا سطح حمایت ۰.۸۶ الی ۰.۹۱ دلار بیشتر می شود.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 11 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۷ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ در هفته گذشته رشد قیمت آن ادامه داشت. حمایت خریداران موجب شده تا مقاومت محدوده ۰.۸۶ الی ۰.۹۰ دلار شکسته شود. برخورد به دو مقاومت مهم استاتیک و داینامیک در محدوده ۱ الی ۱.۰۵ دلار، واکنش منفی به همراه داشت، و باعث توقف قیمت زیر مقاومت شده است. در صورتی که حمایت خریداران بتواند موجب شکست این مقاومت شود، در پولبک به این ناحیه می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا محدوده مقاومت ۱.۲۲ الی ۱.۳۶ دلار داشته باشیم. اما اگر واکنش منفی به این محدوده باعث ورود قیمت به موج اصلاحی شود، حمایتی که می تواند ناحیه تقاضا در نظر گرفته شود، در محدوده ۰.۸۶ الی ۰.۹۱ دلار می باشد. البته حمایت رند ۱ دلار تاکنون چندین بار در تایم های پایین مانع از برگشت قیمت شده است. در بازه زمانی هفتگی نیز دو کندل صعودی قوی نشانه شکست فیک محدوده ۰.۹۰ دلار می باشد. بنابراین برگشت به این ناحیه مجددا حمایت در پی دارد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 27 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۷ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 13 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۳ دی ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۳ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ در هفته های گذشته روند نزولی آن ادامه پیدا کرد، و با ثبت ATL جدید در قیمت ۰.۷۰ دلار میدلاین کانال نیز شکسته شد. اکنون سطوح مقاومت بسیاری سر راه حرکت صعودی قرار گرفته است، که برخورد به به هر کدام از آن ها می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد. یکی از این مقاومت ها با ابزار فیبوناچی اصلاحی در نظر گرفته شده است، که در محدوده ۰.۷۵ دلار می باشد. اما مقاومت محدوده ۰.۷۹ در صورتی که شکسته شود، می توانیم انتظار تغییر روند را در تایم ۴ ساعته داشته باشیم. در غیر اینصورت و در بهترین حالت ممکن، روند رنج بین این مقاومت و پایین ترین حمایت تشکیل شده مورد انتظار است. در صورت شکست خط روند نزولی روی اندیکاتور RSI و پولبک به آن به شری که در زمان تشکیل کف قیمت، RSI خارج از محدوده اشباع فروش باشد، می توانیم انتظار رشد قوی تری از ارز XTZ داشته باشیم.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 13 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۳ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 29 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۹ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز تزوس XTZ با شکست حمایت خود در محدوده ۰.۸۸ الی ۰.۱ دلار، موج نزولی جدیدی تشکیل داده است، که این موج نزولی دقیقا با برخورد به حمایت های در نظر گرفته شده واکنش مثبت نشان داده است. شدت فشار فروش و زاویه برخورد قیمت به این حمایت بسیار شدیدی می باشد. بنابراین نمی توانیم انتظار برگشت قوی از این ارز حداقل برای کوتاه مدت داشته باشیم.

این سطح حمایت دقیقا در محدوده ای است که معاملات تزوس در سال ۲۰۱۹ شروع شده است. بنابراین تزوس در حساس ترین نقطه تاریخی خود قرار دارد. پس اگر بیت کوین کف قبلی خود را بشکند، فشار فروش شدید تری در انتظار این ارز خواهد بود. در تایم فریم ۴ ساعته و برای کوتاه مدت اگر حمایت فعلی موجب تشکیل الگوهای برگشتی شود، می توانیم تنها انتظار یک حرکت صعودی برای ورود قیمت به موج اصلاحی تا مقاومت ۱ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 29 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۹ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 22 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ دز طی هفته گذشته کاهش شدید قیمت داشت. با توجه به اینکه الگوی کنج رسم شده برای این ارز تایید شده بود، با پولبک به کف الگو در محدوده رند و دقیق ۱ دلار شاهد قدرت گرفتن مجدد فروشندگان بودیم. این بار کاهش قیمت دقیقا تا کف قبلی در محدوده ۰.۹۲ دلار به ثبت رسیده است، و تنها همین حمایت برای کوتاه مدت و میان مدت وجود دارد که ار شکسته شود، موج نزولی جدیدی می تواند شکل بگیرد.

حمایت های پایین تر همانطور که در تحلیل های قبلی مشخص شده بود در محدوده های ۰.۸۲، ۰.۷۷ و ۰.۷۶ دلار در نظر گرفته شده است، و می تواند ناحیه تقاضای کوتاه مدت برای خریداران باشد. البته هنوز احتمال رشد قیمت و واکنش مثبت به حمایت نیز وجود دارد. اگر بیت کوین مجددا وارد کانال قیمت ۱۶۰۰۰ دلار نشود، با توجه به پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت اندیکاتور RSI احتمال رشد و برگشت به شرط تشکیل یک الگوی کف دو قلو در تایم ۴ ساعته وجود دارد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 22 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 15 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۵ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز تزوس XTZ در طی دو هفته گذشته کاملا روی سطح حمایت ماهانه خود روند رنجی داشت. بعد از فشار فروش موج نزولی، برخورد قیمت به یک حمایت قوی می تواند موج تشکیل رنج شود. یک مقاومت در محدوده ۱.۰۲ الی ۱.۰۵ دلار در نظر گرفته شده بود. تاکنون برخورد های قیمت به این سطح واکنش های منفی به همراه داشته، اما پتانسیل شکست این مقاومت و یک اصلاح در روند نزولی برای تزوس وجود دارد.

به این دلیل که در تایم فریم ۱ ساعته قیمت داخل یک کانال صعودی قرار دارد، و تا زمانی که کف کانال در محدوده رند ۱ دلار حفظ شود، احتمال رشد قیمت و شکست مقاومت بیشتر می باشد. اما از طرف دیگر اگر این بار حمایت شکسته شود، کاهش قیمت و ادامه روند نزولی و نفوذ بیشتر در سطح حمایت ماهانه مورد انتظار است. حتی در صورت افزایش فشار فروش احتمال برخورد قیمت به حمایت های محدوده ۰.۸۲۰، ۰.۷۷۵ و ۰.۷۶۰ دلار وجود دارد. این محدوده ها نیز می توانند واکنشی باشند، و مورد تقاضای قوی واقع شوند.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 15 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 1 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱ آذر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ در طول هفته های گذشته روند ریزشی شدیدی داشت. قیمت این ارز با عدم تقاضا و فشار عرضه شدید به محدوده کف تاریخی خود برخورد کرده است. حمایتی که در محدوده ۰.۸۸ الی ۰.۱ دلار در نظر گرفته شده است، در حال شکسته شدن می باشد. چرا که زاویه برخورد به این سطح بسیار بالا می باشد، و در تایم فریم هفتگی هنوز کندل برگشتی مشاهده نشده است. در صورتی که بیت کوین نسبت به محدوده فعلی ریزش بیشتری داشته باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که با شکست کامل حمایت محدوده ۰.۸۸ الی ۱ دلار، ادامه روند نزولی تا کف کانال در قیمت ۰.۶۰ دلار به ثبت برسد.

حتی می توانیم انتظار شکست فیک این حمایت و ریزش بیشتر تا محدوده ۰.۵۱۰ الی ۰.۴۸۰ دلار را داشته باشیم. در بازه زمانی ۴ ساعته یک مقاومت در محدوده ۱.۰۲۰ الی ۱.۰۶۰ دلار در نظر گرفته شده است. تنها در صورتی که فشار خرید در بازار داشته باشیم و مقاومت داینامیک سقف کانال نزولی و همچنین این مقاومت مشخص شده شکسته شود، امکان تغییر روند و حفظ حمایت ماهانه وجود خواهد داشت. در غیر اینصورت حرکت نزولی به سمت اهداف پیش بینی شده می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 1 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 10 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۰ آبان ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۰ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز تزوس XTZ در طول هفته گذشته با حمایت خریدران از الگوی مثلث خارج شد، و با توجه به اینکه حمایت محدوده ۱.۳۰ دلار حمایت قوی تری بود، خریداران قدرت بیشتری گرفتند. همانطور که مشاهده می کنید، مقاومتی که قبلا در محدوده ۱.۴۷ الی ۱.۵۰ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، در چند روز گذشته با واکنش های بسیار زیادی همراه بوده است.

کندل هفته گذشته مثبت، و بالاتر از رنج کندل قبلی بسته شده است. این نشان دهنده قدرت گرفتن خریداران روی یکی از سطوح حمایتی بسیار مهم در طول تاریخ معاملات تزوس می باشد. همچنین قیمت به سقف کانال نزولی بلند مدت برخورد کرده است. پس در صورت شکست همزمان این مقاومت ها، می توانیم انتظار یک پامپ کوتاه مدت را تا محدوده ۱.۷۴ الی ۱.۷۸ دلار داشته باشیم. واگرایی منفی حجم معاملات در تایم فریم هفتگی به خوبی مشخص می باشد. این مورد هم می تواند یکی دیگر از نشانه های برگشت احتمالی روند باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 10 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۰ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ در طی هفته گذشته روند رنجی داشت، و قیمت این ارز روی محدوده حمایت ۱.۲۲ الی ۱.۳۶ دلار متوقف شده است. اگر در بازه زمانی هفتگی به نمودار نگاهی بیندازید، فشردگی قیمت و تشکیل الگوی کنج نزولی زیر سقف کانال نزولی و بلند مدت به وضوح قابل مشاهده است. بنابراین با توجه به تشکیل این الگو و رسیدن قیمت به نوک الگو می توانیم انتظار تایید شدن آن را در صورتی که بیت کوین حمایت محدوده ۱۹ الی ۱۸.۵ هزار دلار را حفظ کند داشته باشیم. یکی از مهمترین حمایت های خطی در قیمت ۱.۲۹۰ دلار قرار دارد، که می تواند برای ادامه روند صعودی بسیار قابل توجه باشد.

در بازه زمانی ۴ ساعته یک الگوی مثلث متقارن می توانیم روی نمودار در نظر بگیریم. شکست هر یک از اضلاع الگو می تواند ادامه روند را برای کوتاه مدت مشخص کند. با توجه به اینکه حجم سفارشات خرید در روز گذشته برای این ارز افزایش پیدا کرده است، در صورت حمایت بیت کوین می توانیم انتظار خروج قیمت از بالای الگو را داشته باشیم، که همچنین می تواند الگوی کنج نزولی نیز به سمت بالا شکسته شود. و این الگو با تایید شدن می تواند قیمت را به اطراف بالاتری برساند. اهدافی که در محدوده ۱.۵۰ دلار در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید تا زمانی که مقاومت محدوده ۱.۵ دلار به سمت بالا شکسته نشود، در بازه زمانی چهار ساعته روند نزولی باقی خواهد ماند.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 3 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۳ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 19 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز تزوس XTZ در طی هفته گذشته حرکت صعودی خوبی را از محدوده حمایت ۱.۳۵ دلار شروع کرد، اما با برخورد به مقاومت ۱.۴۵ دلار، واکنش شدیدی نشان داد. در این هفته نیز روند نزولی آن تا محدوده حمایت ۱.۲۲ الی ۱.۳۶ دلار ادامه پیدا کرد. برخورد قیمت به این محدوده موجب شده تا واکنش خوبی مشاهده شود. در تایم فریم روزانه یک الگوی کنج نزولی روی نمودار تشکیل شده است، و کندل ها نشان از فشردگی و احتمال برگشت قیمت را دارند.

در صورتی که سقف کانال نزولی بلند مدت در محدوده ۱.۴۷ الی ۱.۵۰ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، و تثبیت قیمت بالای این ناحیه داشته باشیم، انتظار داریم که خریداران بتوانند قیمت را تا اهداف ۱.۸۰ دلار حمایت کنند. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ در محدوده ۱.۴۴ دلار مقاومتی را نشان می دهد که اگر کندل خوبی بالای این محدوده بسته شود، می تواند یکی دیگر از نشانه های برگشت قیمت باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 19 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 29 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ در طول هفته گذشته کاهش قیمت داشت و فشار فروشی که در بازار اتفاق افتاد موجب شکسته شدن حمایت مینور در محدوده ۱.۵۲ الی ۱.۶۸ دلار و برخورد به حمایت پایین تر در محدوده ۱.۴۲ الی ۱.۴۴ دلار شده است. این حمایت بارها توسط فروشندگان تست شده و همچنین بارها به صورت فیک شکسته شده است. بنابراین اگر فشار فروش ادامه داشته باشد، با شکسته شدن این حمایت قیمت می تواند تا محدوده ۱.۲۲ الی ۱.۳۰ دلار کاهش بیشتری داشته باشد.

واگرایی مثبتی که توسط اندیکاتور RSI مشاهده شده، می تواند نشانه اصلاح و برگشت به سمت سقف کانال نزولی باشد. بنابراین در بازه زمانی چهار ساعته می توان یک خط روند نزولی روی نمودار در نظر گرفت. با شکسته شدن این خط روند و برگشت قیمت بالای محدوده مقاومت ۱.۵۵ دلار، می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را داشته باشیم. از طرف دیگر قیمت در محدوده قرار گرفته که وارد فشردگی شده است و نحوه واکنش قیمت به سطح حمایت ۱.۴۰ دلار در این هفته بسیار مهم می باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 29 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 22 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ در طی هفته گذشته با رشد ۲۵ درصد همراه بوده است. قیمت این ارز دقیقا از محدوده ۱.۴۲ الی ۱.۴۴ دلار حمایت شد، و با شکست مقاومت اول در محدوده ۱.۵۵ دلار، تا هدف بعدی در قیمت ۱.۷۴ الی ۱.۷۸ دلار به رشد قیمت خود ادامه داد. حمایت خریداران در این محدوده به شدت کاهش پیدا کرد، و قیمت ارز تزوس با واکنش منفی همراه شد.

آخرین کندل روزانه نیز همراه با ریزشی که در تمام بازار رخ داد، با منفی ۵ درصد مجددا به محدوده حمایت ۱.۵۵ دلار برگشته است. قیمت زیر ابر اندیکاتور ایچیموکو قرار گرفته است، و در صورتی که کندل زیر ۱.۵۲ الی ۱.۵۸ دلار بسته شود، ریزش می تواند تا محدوده حمایت اصلی ۱.۳۰ الی ۱.۲۲ دلار ادامه داشته باشد. اما برای کوتاه مدت در صورتی که بیت کوین روی محدوده فعلی حمایت شود، ارز تزوس با توجه به الگوی کف دو قلویی که تشکیل داده است، می تواند تا محدوده ۱.۷۸ الی ۱.۸۰ دلار افزایش قیمت داشته باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 22 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 15 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XTZ در طی هفته گذشته روند صعودی داشت، و حمایت خریداران قیمت این ارز را به محدوده مقاومت ۱.۵۲ الی ۱.۵۸ دلار رسانده است. این محدوده یک ناحیه عرضه و تقاضا در تایم فریم ۴ ساعته می باشد، و قیمت بعد از برخورد به این محدوده واکنش منفی نشان داده است. برای شکست این مقاومت لازم است که با کندل ۴ ساعته قوی به همراه حجم معاملات بالا، این سطح شکسته شود.

در غیر اینصورت احتمال کاهش مجدد قیمت و برگشت به سمت محدوده حمایت ذکر شده وجود دارد. یک خط روند صعودی روی نمودار این ارز در نظر گرفته شده است، که در صورت شکست حمایت مینور ۱.۵۰ دلار، می تواند هشدار تغییر روند کوتاه مدت و حرکت به سمت حمایت های پایین تر باشد. پیوت هفتگی نیز در این محدوده حمایت قرار دارد، و نقطه عطف ادامه روند در هفته جاری می باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 15 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 8 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۸ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ ریزش قیمت داشت، و در هفته گذشته با منفی ۱۲.۶ درصد کندل هفتگی آن در قیمت ۱.۴۲۷ دلار بسته شده است، که یک کندل کاملا نزولی با بدنه بزرگ و سایه بسیار کوتاه می باشد. بعد از شکست کف کانال، و پولبک به محدوده کف کانال، شاهد ادامه ریزش قیمت بودیم. روز گذشته رمز ارز تزوس با رشد بیش از ۷ درصد همراه بوده است، که نشان می دهد به محدوده حمایت خود در قیمت ۱.۴۰ الی ۱.۵۰ دلار واکنش خوبی نشان داده است.

یک مقاومت مینور که مربوط به بازه زمانی ۴ ساعته می باشد، در محدوده ۱.۷۸ الی ۱.۸۵ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، که در سقف کانال نزولی بلند مدت رسم شده است، و می تواند با واکنش منفی همراه باشد. بنابراین انتظار ما برای هفته جاری در صورتی که بازار شرایط مساعدی داشته باشد، حرکت به سمت مقاومت سقف کانال می باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 8 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۸ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 1 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال XTZ را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت XTZ را مشاهده کنید.

رمز ارز XTZ در طی هفته گذشته آخرین تلاش خریداران آن برای برگرداندن قیمت تزوس به مقاومت قبلی در محدوده ۲ دلار به ثبت رسید. اما با توجه به اینکه در تایم فریم روزانه هنوز روند نزولی است، شاهد واکنش شدیدی به این مقاومت بودیم. در هفته گذشته یک کانال صعودی دیگر داخل کانال صعودی بزرگتر رسم شده بود، مقاومتی که در قیمت رند دلار قرار گرفته است، دقیقا محل سیو سود خریداران کوتاه مدت بوده است. به دلیل اینکه سقف هر دو کانال صعودی کوتاه مدت و سقف کانال نزولی بلند مدت در این محدوده قرار گرفته بود.

بنابراین با ایجاد فشار فروش، شاهد خروج قیمت از کانال صعودی بودیم. حمایت کف قبلی در محدوده ۱.۵۰ دلار با واکنش مثبت همراه بوده است، اما به دلیل فشار فروش احتمال شکست این محدوده وجود دارد. اندیکاتور Pivot Points در محدوده ۱.۶۴ پیوت ماهانه را نشان می دهد. و همچنین مقاومت پیوت هفتگی در محدوده ۱.۷۳ دلار قرار دارد، که به دلیل مومنتوم نزولی انتظار کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. مگر در شرایط که فشار خرید در بازار موجب رشد قیمت تا محدوده ۱.۸۵ دلار و خروج قیمت از کانال نزولی شود.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 1 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 25 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در هفته گذشته روند رنجی را به ثبت رساند. کندل هفته قبل یک کندل دوجی می باشد، که تمام رنج کندل در محدوده کندل قبلی قرار گرفته است، و این توقف در محدوده مقاومت سقف کانال نزولی میان مدت، می تواند نشانه برگشت احتمالی روند در تایم فریم های پایین تر باشد. همانطور که مشاهده می کنید، قیمت هنوز داخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد. اما در صورتی که حمایت محدوده ۱.۷۵ الی ۱.۷۰ دلار از دست برود، قدرت در دست فروشندگان قرار خواهد گرفت، و فشار فروش می تواند قیمت را به محدوده حمایت ۱.۳۲ الی ۱.۴۶ دلار برساند.

در بازه زمانی ۴ ساعته نیز می توان یک کانال صعودی کوچکتر در نظر گرفت. در صورت شکست حمایت کف کانال در محدوده ۱.۷۸ الی ۱.۷۵ دلار، روند ۴ ساعته نیز مجددا نزولی خواهد شد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 25 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طی هفته گذشته با ادامه رشد قیمت و حمایت خریداران، همچنان داخل کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد. این کانال در موج اصلاحی یک روند نزولی است، و در صورتی که به سقف کانال اصلی در محدوده رند ۲ دلار واکنش منفی نشان دهد، احتمال برگشت به روند نزولی تا محدوده ۱.۴۵ دلار برای ارز XTZ وجود خواهد داشت.

اما برای کوتاه مدت با کمک اندیکاتور ایچیموکو می توانیم محدوده ۱.۷۸ دلار را به عنوان یک حمایت خطی قوی شناسایی کنیم. در صورت مشاهده نشانه های حمایت در این محدوده، انتظار داریم که مجددا خریداران تلاش دیگری جهت رساندن قیمت به مقاومت ۲ دلار داشته باشند. لازم به ذکر است که مقاومت اصلی در محدوده ۲.۳۰ الی ۲.۵۰ دلار قرار گرفته است، و از این ناحیه انتظار واکنش قوی تری خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 18 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 11 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طول هفته گذشته حرکت صعودی آن داخل کانال صعودی کوتاه مدت ادامه پیدا کرد. برخورد قیمت به سقف کانال به دلیل نزولی بودن روند کلی، با واکنش منفی همراه بوده است. مجددا قیمت در حال کاهش می باشد. کف کانال صعودی کوتاه مدت همچنان معتبر می باشد.

زاویه کانال صعودی دوم کمی نسبت به کانال صعودی اول کاهش پیدا کرده است، و نشانگر این است که احتمال برخورد قیمت به حمایت محدوده ۱.۴۵ الی ۱.۳۲ دلار وجود دارد. اگر نمودار را در تایم فریم هفتگی مشاهده کنید، خواهید دید که کندل های هفتگی هیچ کدام قدرت بالایی برای پس گرفتن مقاومت سقف کانال را در محدوده ۱.۹۰ دلار نداشته اند. بنابراین احتمال ورود قیمت به یک روند رنج در تایم فریم روزانه وجود دارد. مهم ترین مقاومت این ارز همچنان در محدوده رند ۲ دلار قرار گرفته است.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 11 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 4 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۴ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۴ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در هفته گذشته روند آن نزولی بود. قیمت این ارز بعد از اینکه به مقاومت مهمی در محدوده ۱.۷۰ الی ۱.۸۰ دلار برخورد کرد، با واکنش منفی همراه شد. با توجه به اینکه موج اصلاحی این ارز داخل یک کانال صعودی کوتاه مدت در نظر گرفته شده است، تا زمانی که کف کانال پر قدرت به سمت پایین شکسته نشود، می توانیم انتظار داشته باشیم که روی محدوده حمایت استاتیک ۱.۳۲ الی ۱.۴۵ دلار شاهد ادامه روند رنج باشیم. در زمان نگارش این تحلیل نیز میدلاین کانال به عنوان حمایت مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است.

نکته ای که وجود دارد این است که زاویه کانال صعودی فعلی با زاویه کانال صعودی موج اصلاحی قبلی کمی متفاوت می باشد. و کاهش این زاویه نشان می دهد که قدرت خریدار نسبت به موج قبلی کاهش پیدا کرده است. اما از طرف دیگر قیمت وارد نیمه بالایی کانال نزولی اصلی شده است، پس ادامه روند رنج را می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 4 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۴ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 28 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طول هفته گذشته با رشد ۱۶ درصد همراه بود، و خریداران آن موفق به شکست یک مقاومت مهم در محدوده ۱.۵۵ الی ۱.۶۰ دلار شدند. همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، قیمت با اینکه داخل یک کانال نزولی قرار دارد، اما موج اصلاحی در روند نزولی، داخل یک کانال صعودی کوتاه مدت قرار گرفته، و با توجه به اینکه میدلاین کانال نیز به حمایت تبدیل شده است، در صورت شکست مقاومت مینور ۱.۷۰ دلار، حرکت صعودی می تواند تا سقف کانال نزولی در محدوده ۲ الی ۲.۲۰ دلار ادامه داشته باشد. حمایت پیوت هفتگی نیز در محدوده ۱.۵۵ دلار قرار دارد. بنابراین در این هفته مادامی که این حمایت حفظ شود، انتظار رشد قیمت را خواهیم داشت.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 28 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 21 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طول هفته گذشته زیر یک محدوده مقاومت در قیمت ۱.۶۲ الی ۱.۵۵ دلار در نوسان بوده است. فشار خریدی برای شکست این مقاومت تاکنون وجود نداشته است.، و قیمت به این سطح مقاومت واکنش منفی نشان داده است. یک خط روند صعودی روی موج آخر در نظر گرفته شده است، که مربوط به بازه های زمانی کوتاه تر می باشد. در صورتی که پر قدرت به سمت پایین شکسته شود، قیمت مجددا به محدوده های ۱.۲۲ دلار خواهد رسید. در صورتی که مقاومت پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، و خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۱.۶۶ دلار تثبیت بدهند، روند کوتاه مدت صعودی خواهد شد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 21 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 14 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ زیر محدوده مقاومت ۱.۵۵ الی ۱.۶۲ دلار قرار دارد. در طی هفته گذشته این سطح مقاومت بارها توسط خریداران تست شده است، و مجددا با واکنش همراه بوده است. یک خط روند صعودی روی نمودار رسم شده است. در صورت شکسته شدن این حمایت، مجددا حرکت قیمت می تواند تا سطوح حمایتی ریزش داشته باشد. همچنین این محدوده مقاومت یک نقطه عطف برای ادامه روند قیمتی می باشد. بنابراین در هفته جاری در صورتی که محدوده حمایت ۱.۵ دلار حفظ شود، احتمال شکسته شدن مقاومت پیش رو افزایش خواهد داشت. مقاومت های بالاتر در محدوده ۱.۶۰، ۱.۷۰ و ۱.۸۵ دلار می باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 14 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 7 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۷ تیر ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۷ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز تزوس XTZ در ادامه واکنش مثبتی که به محدوده حمایت کف کانال نزولی نشان داده بود، حرکت صعودی آن تا مقاومت ۱.۵۵ الی ۱.۶۰ دلار ادامه پیدا کرد. با شروع هفته جدید نیز افزایش حمایت منجر به شکسته شدن موقت این مقاومت و رشد بیشتر تا محدوده میدلاین کانال نزولی شده است. در صورتی که شرایط مساعد بازار و همچنین خط روند نزولی رسم شده روی موج صعودی آخر حفظ شود، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۱.۸۰ دلار نیز ادامه داشته باشد، سپس از این مقاومت انتظار یک واکنش و برگشت سریع به سمت حمایت ۱.۵۵ دلار وجود دارد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 7 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۷ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 31 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در هفته گذشته در محدوده حمایت کف کانال نزولی در قیمت ۱.۲۲ دلار متوقف شد، و با برگشت بازار، شاهد رشد قیمت تا محدوده مقاومت ۱.۵۰ دلار هستیم. این ناحیه مقاومتی در صورتی که حمایت خریداران در این هفته ادامه داشته باشد،  شکسته خواهد شد. بنابراین رشد بیشتر می تواند تا سطح مقاومت ۱.۷۰ الی ۱.۷۵ دلار ادامه داشته باشد. قیمت هنوز داخل کانال نزولی قرار دارد، و موج صعودی تنها یک موج اصلاحی می باشد. بنابراین همچنان احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت ها وجود دارد، و معاملات صرافا به دید کوتاه مدت انجام می شود. حمایت اصلی همچنان در محدوده ۱ الی ۰.۹۳ دلار قرار دارد، و این محدوده برگشت قوی تری می تواند داشته باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 31 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 24 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طی هفته گذشته یک روند کاملا نزولی را پشت سر گذاشت. قیمت این ارز بعد از اینکه خط روند صعودی آن به سمت پایین شکسته شد، با توجه به اینکه داخل یک کانال نزولی در نوسان بود، طبق تحلیل قبلی مجددا به سطوح حمایتی خود بازگشت. در حال حاضر پایین ترین حمایتی که برای ارز XTZ می توان در نظر گرفت، در محدوده ۰.۹۳ الی ۱.۱۰ دلار قرار دارد.

همچنین نزدیک ترین مقاومت نیز در محدوده ۱.۵۵ الی ۱.۸۷ دلار قرار گرفته است. با توجه به شرایط کاملا نزولی بازار، در صورت برگشت قیمت به سطح مقاومت مورد نظر، باز هم انتظار کاهش قیمت و شروع یک روند رنج در محدوده های فعلی را برای هفته جاری و هفته آینده داریم.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 24 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 17 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طول هفته گذشته در تایم فریم ۴ ساعته داخل یک کانال رنج نوسانات خود را پشت سر گذاشت. این محدوده رنج که داخل یک کانال نزولی قرار گرفته است، در قیمت ۲.۲۰ الی ۱.۷۰ دلار قرار دارد. خریداران این ارز با توجه به برخورد قیمت به کف کانال نزولی، حمایت های خود را از این ارز نشان داده اند، و شاهد برگشت قیمت به نیمه اول کانال نزولی بوده ایم.

در صورتی که مقاومت محدوده ۲.۳۰ الی ۲.۰ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، انتظار می رود که قیمت حداقل تا محدوده ۳.۵۰ دلار رشد داشته باشد. اما با توجه به اینکه در تایم فریم روزانه قیمت داخل یک روند نزولی قرار دارد، و اندیکاتور RSI واگرایی مخفی مثبت تشکیل داده است، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت اصلی در محدوده ۱.۶۵ الی ۱.۳۶ دلار بیشتر می باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 17 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 10 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طی دو هفته گذشته مطابق انتظارات و تحلیل قبلی، با خروج از الگوی مثلث متقارن و ادامه حرکت نزولی، به محدوده حمایت اصلی خود در قیمت ۱.۶۵ الی ۱.۳۶ دلار مجددا برخورد کرد، و واکنش بسیار خوبی با توجه به واگرایی اندیکاتور RSI در تایم فریم های پایین داشت. کاهش حجم معاملات فروش روی این سطح حمایت، یکی از نشانه های برگشت روند در تایم های پایین تر بود. در تایم فریم روزانه، تا زمانی که خریداران نتوانند قیمت را بالای محدوده مقاومت ۲.۵۰ دلار برگردانند، همچنان روند قیمت نزولی خواهد بود، و برگشت ها یک پولبک در روند نزولی می باشد.

اما همان طور که انتظار داشتیم، میدلاین کانال هدف اول قیمت بود که خریداران به آن دست پیدا کردند، و هدف دوم که در سقف کانال نزولی قرار دارد، محدوده ۲.۳۰ الی ۲.۵۰ دلار را نمایش می دهد. بنابراین در صورتی که خط روند صعودی داخل کانال به سمت پایین شکسته شود، شرایط مجددا نزولی خواهد شد و باید سیو سود انجام شود. اندیکاتور Ichomoku در تایم ۴ ساعته صعودی شده است، اما هنوز برای باقی ماندن بالای ابر کومو تاییدی روی نمودار مشاهده نمی شود. بنابراین نحوه واکنش قیمت به مقاومت ذکر شده اهمیت بیشتری دارد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 10 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 27 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طول هفته گذشته ریزش قیمت شدیدی را پشت سر گذاشت. فشار فروشی که موجب ریزش بیش از ۴۰ درصدی این ارز و برخورد قیمت به یک سطح حمایت مهم در محدوده ۱.۳۶ الی ۱.۶۵ دلار شده است. این محدوده حمایت تا زمانی که شکسته نشود و کندل هفتگی زیر این ناحیه کلوز نداشته باشد، روند بلند مدت ارز تزوس صعودی باقی خواهد ماند. یک ترند لاین نزولی روی نمودار رسم شده است و در صورتی که این سطح مقاومت تبدیل به حمایت شود، با کاهش فشار فروش می توانیم انتظار شروع روند رنج را داشته باشیم.

کانال نزولی که روی نمودار رسم شده است، همان طور که مشاهده می کنید، کف کانال نزولی با حمایت استاتیک ذکر شده همپوشانی دارد. در تایم فریم ۴ ساعته یک الگوی مثلث متقارن روی نمودار می توان در نظر گرفت. با توجه به روند کلی نزولی، احتمال شکست الگو از پایین و برخورد مجدد به سطح حمایت وجود دارد. در این صورت انتظار می رود که با توقف در ناحیه حمایتی شاهد برگشت کامل قیمت باشیم. اهداف تزوس محدوده میدلاین کانال و سقف کانال نزولی می باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 27 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 20 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طول چند ماه گذشته عملکرد بسیار بدی را از خود بر جای گذاشته است. این ارز در هفته آخر ماه گذشته ریزش بسیار سنگینی را به ثبت رساند. به طوری که کف کانال صعودی بلند مدت این ارز شکسته شده و به مقاومت تبدیل شده است. در حال حاضر نمودار این ارز به قیمت رند ۲ دلار واکنش خوبی نشان داده است. اما با توجه به گذشته قیمتی کم این ارز، محدوده حمایتی که با احتمال بالا بتواند مانع ریزش بیشتر قیمت شود، به طور واضح قابل مشاهده نیست. به همین منظور از دو محدوده حمایت برای برگشت احتمالی قیمت استفاده می کنیم.

حمایت اول در محدوده فعلی قرار گرفته که عدد ۲ الی ۲.۲۵ دلار را نشان می دهد و حمایت دوم در محدوده ۱.۶۴۴ الی ۱.۸۷ دلار قرار دارد. در تایم فریم روزانه نیز یک سح حمایتی مهمی در محدوده ۲.۵۱ الی ۲.۳۹ دلار تبدیل به مقاومت شده است، و تا زمانی که کندل روزانه بالای این ناحیه کلوز نداشته باشد، هر برگشتی به سمت بالا می تواند یک پولبک برای ریزش بیشتر قیمت باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 20 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 6 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در تایم فریم روزانه بعد از گذشت بیش از یک ماه مجددا روز قبل به حمایت هفتگی خود در محدوده ۲.۹۰ الی ۲.۷۰ دلار برخورد کرد و به آن واکنش نشان داد. کندل روز گذشته دقیقا با برخورد به کف کانال صعودی بلند مدت خود، باعث فعال شدن برخی از سفارشات خرید شد. در تایم فریم ۴ ساعته، یک کانال نزولی روی نمودار رسم شده است، و قیمت کنونی، به مقاومت میدلاین کانال برخورد کرده و به آن واکنش نشان داده است.

یک خط روند نزولی روی موج آخر نزولی رسم شده است، و در صورت شکست این ترند لاین، و همچنین شکست مقاومت میدلاین کانال نزولی، انتظار می رود که رشد قیمت تا سقف کانال در محدوده ۳.۱۰ الی ۳.۱۵ دلار ادامه داشته باشد. در صورت شکسته شدن این مقاومت نیز هدف های بعدی روی نمودار مشخص می باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 6 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 30 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طول هفت روز گذشته روی محدوده حمایت هفتگی خود در قیمت رند ۳ دلار در حال نوسان بوده است. با توجه به واکنش خوبی که این بار به این محدوده حمایت نشان داده است، انتظار داریم حرکت صعودی جدیدی را در تایم فریم روزانه به سمت هدف سقف کانال رنج شاهد باشیم. یک ترند لاین نزولی روی موج نزولی آخر در تایم فریم ۴ ساعته رسم شده است، و چنانچه تثبیت قیمت بالای این خط روند و حمایت ۳.۱۰ دلار داشته باشیم، انتظار رشد قیمت را در روزهای آینده برای این ارز داریم.

اهدافی که روی نمودار برای این ارز در نظر گرفته شده است، محدوده های ۳.۳۰ – ۳.۴۴ – ۳.۵۴ – ۳.۶۵ – ۳.۸۵ و در نهایت محدوده سقف کانال رند در قیمت ۴.۵ دلار خواهد بود. در برخورد به هر یک از این محدوده های ذکر شده انتظار واکنش کوتاه مدت و توقف قیمت را داریم. بنابراین با توجه به مومنتوم بالای روند نزولی قبلی، حرکت صعودی به سمت سقف کانال می تواند مدتی زمان بر باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 30 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 23 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در تایم ماهانه قدرت خریدار بالایی را نشان نمی دهد. یک حمایت در محدوده ۲.۷۵ الی ۳.۴ دلار قرار دارد، و تا زمانی که کلوز کندل ماهانه زیر این محدوده نداشته باشیم، روند میان مدت و بلند مدت صعودی می باشد. یک محدوده حمایت مربوط به تایم فریم هفتگی در قیمت ۳.۲۴ الی ۲.۹۶ دلار روی نمودار رسم شده است. و حمایت ماهانه را تقویت کرده است. اگر این حمایت حفظ شود، با توجه به اینکه قیمت نزدیک کف کانال صعودی قرار دارد، پتانسیل رشد قیمت در میان مدت و بلند مدت برای رسیدن به اهداف سقف قبلی فراهم خواهد شد. کندل هفته گذشته با ۲۲ درصد کاهش نشان دهنده قدرتمند بودن فروشندگان می باشد.

بنابراین برای کاهش مومنتوم روند و توقف کامل در این محدوده حمایت، نیاز داریم که شرایط در بازار به ثبات برسد. روند در تایم روزانه رنج می باشد، کندلی که امروز در حال تکمیل شدن می باشد، الگوی کندلی اینگالفینگ را نشان می دهد. بنابراین در صورتی که به همین صورت بسته شود، امکان رشد قیمت حداقل تا محدوده ۴ دلار در روزهای آینده وجود دارد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 23 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 9 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۹ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در طول دو هفته گذشته حرکت صعودی خوبی را از محدوده حمایت ۲.۷۵ الی ۳ دلار شروع کرده است. این حمایت که در کف کانال بلند مدت صعودی قرار گرفته است، با توجه به اینکه قیمت به یک محدوده مقاومت مهم در عدد ۴ دلار برخورد داشته است، در صورتی که خریداران بتوانند با حجم بالا از ارز تزوس حمایت کنند، و موفق به برگرداندن قیمت بالای این مقاومت شوند، انتظار داریم که شاهد برگشت کامل قیمت و صعودی شدن مومنتوم روند باشیم. در اینصورت هدف اول قیمت محدوده ۵ دلار و هدف دوم در محدوده ۷ دلار خواهد بود.

لازم به ذکر است که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شده است، و حمایت محدوده ۳.۴۲ الی ۳.۶۵ دلار می تواند مانع از ریزش و برگشت قیمت به سمت حمایت های پایین تر شود.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 9 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۹ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 24 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ در بازه زمانی روزانه هنوز روند نزولی دارد، و در هفت روز گذشته در سطح محدوده حمایت ۲.۷ الی ۲.۹ دلار در نوسان بوده است. خط روند نزولی هنوز به سمت بالا شکسته نشده است و قیمت در محدوده کف کانال نزولی واگرایی مثبت تشکیل داده است. واگرایی مثبت که نشان دهنده هشدار تغییر روند می باشد، در صورت عبور قیمت از محدوده ۳ دلار و تثبیت بالای این محدوده می‌توانیم انتظار رشد قیمت را حداقل تا محدوده مقاومت ۴ دلار داشته باشیم.

در میان مدت در صورت شکست مقاومت ۴ دلار، روند قیمت می‌تواند از حالت نزولی خارج شود و مجدداً تبدیل به حالت صعودی گردد. بنابراین حمایت فعلی قیمت یکی از مهمترین حمایت ها می باشد، انتظار برگشت قیمت از این سطح را داریم.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 24 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال تزوس را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز XTZ هفته گذشته با کاهش قیمت پشت سر گذاشت. قیمت تزوس که در هفته گذشته نزدیک مقاومت محدوده ۴ دلار رسیده بود، قبل از برخورد به این مقاومت با واکنش و فشار فروش به سطح حمایت ۳ دلار برخورد کرد. این محدوده نیز به دلیل اینکه در کف کانال صعودی قرار دارد، حمایت بسیار مناسبی جهت ادامه روند صعودی برای میان مدت و بلند مدت می باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 17 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه:

امکان برگشت قیمت در این هفته در صورت مساعد بودن شرایط بازار وجود دارد. در صورتی که مقاومت ۳.۹ دلار نیز شکسته شود و به حمایت تبدیل شود، روند در تایم روزانه به حالت صعودی برمی گردد. همچنین در محدوده فعلی واگرایی مثبت RSI نیز شناسایی شده است، و احتمال برگشت قیمت را تقویت می کند. برای حالت معامله کم ریسک، خریداران باید قیمت را بالای سطح ۳.۱۰ دلار برسانند. در این صورت می توانید با اطمینان بیشتری برای معامله اقدام کنید. اهداف قیمت نیز محدوده ۳.۵ و ۴ دلار می باشد.

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه امروز 17 اسفند 1400
تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل تزوس رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر سه شنبه  به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز XTZ در کانال صعودی خود برای سومین هفته متوالی روند صعودی خود را ادامه می‌دهد. قیمت این ارز در طول یک هفته گذشته با رشد ۲۰ درصد به سطح مقاومت مهمی برخورد کرد. اما فشار خرید و حجم معاملات بالا منجر به شکست این مقاومت و تبدیل آن به حمایت شده است. همچنین خط روند نزولی نیز به حمایت تبدیل شده است. بنابراین در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، خریداران می‌توانند قیمت را از سطح ۴ دلار حمایت کرده و به اهداف بالاتر در محدوده ۵ الی ۵.۵ دلار برسانند.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 19 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه:

مقاومتی که در این لحظه مانع از ادامه حرکت قیمت شده است، در محدوده ۴.۳۰ دلار می باشد، و در صورت شکست آن، ادامه رشد قیمت را تا ۵ دلار می توانیم انتظار داشته باشیم. با توجه به زاویه و شیب بالای موج اصلاحی، و شکست خط روند نزولی، می‌توان انتظار داشت که روند اصلاح قیمت به پایان خود نزدیک شده است و در صورت مساعد بودن شرایط میان مدت بازار، می توانیم شاهد رسیدن قیمت به سقف قبلی در محدوده ۸ دلار باشیم.

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه امروز 19 بهمن 1400
تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه امروز ۱۹ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل تزوس رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز XTZ در طول هفته گذشته افزایش تقاضای خوبی داشت. تزوس در هفته گذشته تا این لحظه با افزایش ۴۰ درصدی قیمت همراه بوده است. کف کانال صعودی حمایت بسیار خوبی بود، که مانع از ریزش بیشتر قیمت شد. همچنین یک خط روند نزولی نیز روی موج اصلاحی رسم شده است، که شکست آن می تواند شرایط را کاملا برای تزوس مساعد کند،

اما شکست این مقاومت نیازمند گذشت زمان است. یک محدوده مقاومت استاتیک در قیمت ۴ دلار وجود دارد، که خریداران در حال رساندن قیمت به این محدوده می باشند، و چنانچه این سطح تبدیل به حمایت شود، روند در تایم روزانه از حالت نزولی خارج می شود. در این صورت می توانیم انتظار ادامه رشد قیمت و رسیدن به سطح مقاومت ۵ دلار را داشته باشیم.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 12 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه:

اگر مقاومت محدوده ۴ دلار شکسته نشود، و خریداران توان باز پس گیری این سطح را نداشته باشند، در این صورت تسلیم می شوند، و فشار فروش می تواند قیمت را به سطح حمایت کف کانال صعودی برگرداند، سپس برگشت کامل روند در صورتی رخ خواهد داد که با تشکیل واگرایی در تایم روزانه پتانسیل رشد قیمت فراهم شود.

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه امروز 12 بهمن 1400
تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه امروز ۱۲ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۵ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز XTZ همچنان در کانال صعودی بلند مدت خود قرار دارد. با اینکه ریزش قیمت این ارز مانند اکثر آلت کوین های بازار بود، اما روی نمودار کندل پرقدرت نزولی ظاهر شده است، و در ادامه ریزش در این هفته نیز با برخورد به کف کانال صعودی بلند مدت، در محدوده قمیتی ۲.۶۵ تا ۲.۹۰ دلار، با واکنش همراه بوده است. این محدوده با توجه به اینکه دو حمایت مهم هفتگی را شامل می شود، انتظار شکست آن را حداقل در روزهای آینده نداریم.

بنابراین روند قیمت می تواند تبدیل به تریدینگ رنج در این نواحی شود. حتی در صورتی که این سطح شکسته شود، حمایت بعدی در محدوده ۲.۳۱ تا ۲ دلار می تواند با واکنش شدید تری همراه باشد، و برگشت سریع قیمت را می توانیم انتظار داشته باشیم. البته این سطوح مربوط به تایم هفتگی می باشند، و برای تایید شکسته شدن آنها نیار است که کلوز کندل هفتگی را روی آنها بررسی کنیم.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 5 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۵ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه:

شیب بالای روند نزولی در این بازه زمانی، نشان از مبهم بودن ادامه وضعیت روند می باشد. اما به طور کلی با توجه به اینکه قیمت به حمایت های بسیار مهمی برخورد کرده است، می توان انتظار داشت که شاهد برگشت روند به سمت بالا باشیم. البته برگشت روند به زمان نیاز دارد، و مدتی ممکن است روند در این محدوده رنج باشد.

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه امروز 5 بهمن 1400
تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 21 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۱ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز XTZ در هفته گذشته نوسانات شدیدی داشت. تزوس در اوایل هفته با افزایش قیمت و تقاضای زیادی مواجه شد. قیمت به یک سطح مقاومتی در محدوده ۵ تا ۵.۵ دلار برخورد کرد. این سطح مقاومت در تایم روزانه می باشد، و تا زمانی که قیمت بالای این سطح برگشت نداشته باشد، روند روزانه صعودی نخواهد شد. اما در ادامه با ریزشی که بازار مجددا داشت، فشار فروش افزایش بیشتری پیدا کرد. و قیمت به حمایت ۴ دلار برخورد کرد. این محدوده تاکنون با واکنش همراه بوده است.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 21 دی 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۱ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه:

واگرایی مثبتی که توسط اندیکاتور RSI شناسایی شده، نشانه برگشت روند به سمت بالا می باشد. اما با توجه به اینکه در تایم روزانه قرار داریم، شکست خط روند نزولی ممکن است چندین روز زمانبر باشد. به طور کلی قیمت می‌تواند در محدوده‌های فعلی رنج باشد و تا زمانی که کلوز روزانه زیره ۳.۲۰ نداشته باشیم تحلیل معتبر می باشد. در غیر اینصورت کاهش بیشتر قیمت و اصلاح عمیق تری تا محدوده ۲.۵ دلار شاهد خواهیم بود. در حال حاضر امکان برگشت قیمت به سمت مقاومت سقف کانال رنج وجود دارد. باید دید که الگوی کندلی مناسبی روی محدوده حمایت تشکیل می شود، که نشانه های برگشت قیمت را تایید کند یا خیر.

تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه-21 دی 1400
تحلیل تزوس XTZ بازه زمانی روزانه-۲۱ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 14 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XTZ که در کانال صعودی قرار دارد، بین دو محدوده حمایت مقاومت رنج شده است. همچنین دو خط حمایت مقاومت داینامیک نیز باعث فشرده شدن قیمت شده است. انتظار داریم که یک حرکت جهشی پر قدرت، امروز یا روزهای آینده روی این نمودار مشاهده کنیم. در این صورت مقاومت میدلاین کانال نیز به حمایت تبدیل خواهد شد. اندیکاتور EMA نیز در حال حاضر به حمایت تبدیل شده است.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 14 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته:

همان طور که مشاهده می کنید روند به وضوح در این بازه زمانی رنج می باشد، اما با توجه به اینکه قیمت به سقف کانال رنج برخورد کرده است، اگر کندل آخر به همین صورت بسته شود، می تواند باز هم نشانه های برگشت به سمت حمایت را ظاهر کند. اما اگر حجم معاملات در امروز یا روزهای آینده زیاد شود، احتمال شکست مقاومت بیشتر خواهد بود.

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 14 دی 1400
تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۴ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 7 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XTZ در هفته گذشته رشد چندان زیادی را تجربه نکرد. اما الگوی مثلث را به سمت بالا شکسته است. حمایت بسیار محکمی در محدوده ۳.۵۰ تا ۴ دلار دارد. اما از طرف دیگر مقاومت ۵ دلار نیز مانع از ادامه حرکت صعودی این ارز شده است. به دلیل مقاومت هایی که سر راه ارز XTZ قرار گرفته است، هنوز رشد قیمت با مشکل مواجه می باشد، اما به طور کلی انتظار بر این است که اصلاح قیمت در همین محدوده حمایت مورد نظر به پایان رسیده باشد، و در مدت کوتاهی ادامه حرکت صعودی هر چند به کندی انجام شود.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 7 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی علاوه بر محدوده حمایت ذکر شده، یک مقاومت در محدوده ۵.۵ دلار وجود دارد. این سقف و کف در حال حاضر نشان دهنده رنج بودن قیمت در این کانال می باشد، و تا زمانی که به سمت بالا شکسته نشود، قیمت آن می تواند باز هم در روند رنج بماند. فقط در صورت شکست و تثبیت بالای این ناحیه، رشد قیمت تا محدوده ۷.۵ الی ۸ دلار ادامه خواهد داشت. روی موج آخر نیز یک خط روند صعودی رسم شده است، و تا زمانی که شکسته نشود، قیمت پتانسیل رشد و شکست مقاومت خود را دارد. بنابراین می توانید از این موارد به همراه کمک گرفتن از اندیکاتورها در این محدوده ها برای معاملات استفاده کنید.

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 7 دی 1400
تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۷ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 30 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز تزوس XTZ که در رتبه ۴۲ ارزهای دیجیتال قرار دارد، روی یکی از محدوده های حمایتی بسیار قوی خود قرار دارد. در هفته گذشته نیز قیمت این ارز نوسانات بسیار محدودی داشت. این حمایت مربوط به تایم روزانه بوده ، و در محدوده ۳.۸۰ تا ۴.۷۰ دلار قرار دارد. فشردگی قیمت در همین محدوده به وضوح مشخص می باشد.

دو خط روند، قیمت را احاطه کرده است. این ارز را در واچ لیست خود داشته باشید، چرا که به محض شکست قیمت از بالا، امکان رشد تا سقف قبلی فراهم خواهد شد. واگرایی اندیکاتور RSI به وضوح مشخص می باشد. بنابراین کافی است که قیمت بالای محدوده ۴.۴۰ تا ۴.۶ دلار تثبیت داشته باشد، تا شرایط مومنتوم روند صعودی شود.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 30 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته:

محدوده ای که قیمت در آن قرار دارد، توسط اندیکاتور RSI به عنوان حمایت خوبی شناسایی شده است. یک الگوی مثلث نیز روی اندیکاتور رسم شده است، در صورتی که شکست الگو از بالا اتفاق بیوفتد، می تواند نشانه ای از شروع حرکت صعودی باشد. بنابراین مسیر احتمالی قیمت، در صورتی که بازار برگشتی نداشته باشد، طبق نمودار زیر خواهد بود. البته می تواند با نوسانات بیشتری همراه باشد. اما به طور کلی انتظار داریم که رشد قیمت بعد از شکست ادامه داشته باشد.

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 30 آذر 1400
تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۳۰ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 23 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز XTZ که در رتبه ۴۱ ارزهای دیجیتال قرار دارد، با حجم معاملات بسیار زیادی نسبت به روز گذشته همراه بوده است. این هفته قصد داریم تحلیل دقیق تری از این ارز را تقدیم شما عزیزان کنیم. قیمت در محدوده ۳.۳۳ الی ۳.۱۱ دلار حمایت بسیار خوبی دارد. این حمایت هفتگی، در گذشته نیز با واکنش های خوبی همراه بوده است. اگر برگشت مجدد قیمت به این محدوده نداشته باشیم، حرکت صعودی می تواند شروع شده، و قیمت حداقل تا سقف قبلی در محدوده ۷.۵۳ الی ۸.۱۸ دلار می تواند رشد داشته باشد. البته رسیدن قیمت به این هدف می تواند چند هفته به طول بیانجامد. شرایط بازار نیز باید مساعد باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 23 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی، روند قیمت هنوز صعودی بوده و تا زمانی که بالای محدوده ۳.۹۵ الی ۴.۵ لار باشد، می تواند به حرکت صعودی خود ادامه بدهد. محدوده آبی رنگ اگر شکسته شود، قیمت به حالت رنج برمی گردد و قیمت بین ۴ الی ۳ دلار نوسان می کند. اگر قیمت در این محدوده حمایت شود، و خریداران بتوانند سطح ۵.۲۰ دلار را پس بگیرند، با احتمال بالا، محدوده ۷.۵ تا ۸ دلار در سقف قیمت هدف اول قیمت خواهد بود. هدف بعدی قیمت نیز می تواند در سقف کانال در محدوده ۱۰ الی ۱۲ دلار باشد.

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه تاریخ 23 آذر 1400
تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه تاریخ ۲۳ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 16 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

در هفته گذشته، کاهش شدید قیمت در ارز XTZ قیمت آن را تا محدوده ۳.۲۰ دلار پایین آورد. این نشان می دهد که بیش از ۶۰ درصد موج صعودی اصلاح قیمت داشته است. اما محدوده ای که به عنوان حمایت خوب و برگشتی روی این ارز مشخص شده است، عدد ۰.۶۱۸ فیبو در قیمت ۳.۶۸ دلار می باشد. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۴.۴۰ دلار برسانند، و در آن نقطه تثبیت قیمت اتفاق بیوفتد، با توجه به اینکه در کانال صعودی قرار داریم، می تواند رشد خوبی در آینده در انتظار ارز تزوس باشد. حداقل تارگت نیز می تواند محدوده ۷ الی ۸ دلار در سقف قبلی باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 16 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه:

روند اصلاحی تایم هفتگی، در این تایم فریم به صورت یک روند نزولی در نظر گرفته می شود. تا زمانی که سطح ۵.۵ دلار را خریداران نتوانند پس بگیرند، روند در این تایم فرم همچنان نزولی خواهد بود. بنابراین هر برگشتی زیر این قیمت می تواند با شکست مواجه شود. خط روند نزولی نیز به عنوان مقاومت عمل می کند. اما تثبیت قیمت بالای مقاومت ۴.۴۰ دلار می تواند به شکست خط روند کمک کند. باید دید که در روزهای آینده بیت کوین می تواند مقاومت مهم خود را در محدوده ۵۳۰۰۰ دلار بشکند یا خیر.

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه تاریخ 16 آذر 1400
تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه تاریخ ۱۶ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 9 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز XTZ در هفته ای که گذشت، در محدوده ۴.۶۷ الی ۴.۳۰ دلار حمایت شد، و با شروع هفته جدید تا کنون با رشد نزدیک به ۲۰ درصد همراه بوده است. رشد قیمت در این هفته می تواند ادامه دار باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 9 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه:

اصلاحی که تا محدوده ۴.۶۷ دلار قیمت را به سمت پایین برگردانده بود، با رشدی که اتفاق افتاد، می تواند پایان آن را نوید دهد. یک محدوده حمایت دیگر در قیمت ۵.۲۲ دلار رسم شده است. چنانچه پولبک های برگشتی نهایتا تا این قیمت باشند، می وان انتظار ادامه حرکت صعودی و رشد بیشتر قیمت را داشت. اولین هدف می تواند در قیمت ۷ دلار بوده و هدف بعدی آن در سقف قبلی و قیمت ۸.۵ دلار باشد.

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه تاریخ 9 آذر 1400
تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم پایین تر به وضوح کانال نزولی را مشاهده می‌کنید که قیمت با رشدی که داشته سقف کانال را به صورت موقت شکسته است. اگر حمایت ۵.۲۰ لار بتواند از ریزش قیمت جلوگیری کند، پروسه رشد قیمت ادامه دار خواهد بود. برای خرید باید منتظر شکست کامل سقف و پولبک به حمایت باشید.

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 9 آذر 1400
تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز 2 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز تزوس XTZ امروز ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز XTZ در کانال صعودی خود چند هفته است که در موج اصلاح قرار دارد. از نظر فیبوناچی اصلاحی محدوده قیمت ۴.۷۰ تا ۴.۴۰ می تواند یکی از مناطق برگشت قیمت به سمت بالا باشد. البته در همین بازه زمانی باید در نظر گرفت.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 2 آذر 1400
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه:

در تایم روزانه ملاحظه می فرمایید که قیمت بعد اینکه دوباره به محدوده ۴.۶۷ الی ۴.۳۰ دلار برخورد کرده، به سمت بالا حرکت خود را ادامه داده است. اما اگر این بار نیز خریداران قدرت را دست بگیرند و بتوانند در این محدوده حمایت خوبی از این ارز کنند، مطمعنا قیمت می تواند سقف قبلی خود را در محدوده ۹ دلار بشکند، و به سقف کانال صعودی خود برسد. البته این اهداف قیمت در میان مدت اتفاق خواهد افتاد، و شرایط بازار باید بسیار مساعد باشد.

تحلیل تزوس XTZ روزانه در تاریخ 2 آذر 1400
تحلیل تزوس XTZ روزانه در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XTZ امروز 18 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز XTZ امروز ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز XTZ همچنان بعد از چند روز در حال رنج زدن در محدوده باریک ۶ تا ۶.۵ دلار می باشد. اما به تازگی از کانال نزولی خارج شده است. قیمت از بالا توسط اندیکاتور SMA و از پایین توسط اندیکاتور EMA احاطه شده است.

محدوده دقیق حمایت برای این ارز ۶ دلار می باشد، که در صورت حفظ این ناحیه، می تواند به عدد ۷ و ۸ دلار دست یابد. XTZ در این ناحیه ای که قرار گرفته، نیاز به یک حمایت بسیار خوب برای شکست مقاومت دارد. چرا که مقاومت مورد نظر سقف کانال رنج یعنی ناحیه آبی رنگ می باشد. نمودار این ارز بر حسب بیت کوین نزدیک ناحیه حمایت خوبی قرار دارد. بنابراین انتظار می رود در روزهای آینده اتفاقات مثبتی پیش روی XTZ باشد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 18 آبان 1400
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۱ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

خریداران رمز ارز XTZ در چند روز گذشته توانستند با حمایت های خوب خود قیمت این ارز را بالای سطح ۶ دلار برسانند. این سطح، یکی از سطوح برگشتی خوب می باشد، که اگر حفظ شود و قیمت به همین صورت از کانال نزولی کوتاه مدت خود خارج شود، روند اصلاحی آن به پایان می رسد و خریداران می توانند قیمت را تا محدوده بین ۷.۱۶ تا ۷.۸۱ دلار و سپس شکست سقف قبلی آن برسانند. اما اگر حمایت ۶ دلار از دست برود، تا محدوده ۵.۵۲ دلار می تواند همچنان به اصلاح خود ادامه بدهد.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 11 آبان 1400
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۱۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

XTZ یکی از ارزهایی است که در محدوده حمایتی خود انتظار ورود پول سرمایه گذاران را می کشد. حمایتی که در کف کانال صعودی واقع شده است، حمایت محکمی است. حتی ممکن است کانال صعودی را به صورت فیک بشکند، که خریداران تصور کنند روند آن نزولی شده است. اما پتانسیل این را دارد که با قدرت تمام محدوده مقاومت خود را که بین ۷ الی ۸ دلار است را بشکند. باید دید که در هفته های آتی این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

ارز XTZ در یک روند بلند مدت صعودی قرار دارد. بعد از برخورد دوم به محدوده ۷.۳۴ تا ۹.۱۷ که بالاترین سقف گذشته آن می باشد، دچار اصلاح قیمت شده و تاکنون ۳۰ درصد ریزش داشته است. در بازه های کوچکتر جزییات آن بررسی شده است.

تحلیل تزوس XTZ در تاریخ 7 آبان 1400
تحلیل تزوس XTZ در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی یک خط روند صعودی وجود دارد، که به سمت پایین شکسته شده است. روند قیمت در این بازه هنوز صعودی است، و صرفا یک اصلاح قیمت می باشد. اما در بازه ۴ ساعته که در ادامه به بررسی آن می پردازیم، روند نزولی می باشد. محدوده حمایتی که انتظار یک برگشت رو به بالا را داریم، قیمت ۵.۳۱ تا ۵.۵۲ دلار است. این ناحیه توسط مووینگ EMA حمایت می شود.

تحلیل تزوس XTZ روزانه در تاریخ 7 آبان 1400
تحلیل تزوس XTZ روزانه در تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته:

تزوس در این بازه زمانی یک روند نزولی با شیب ۱۰- درجه دارد. که شیب ملایمی می باشد، و انتظار می رود، پایان این روند نزولی نزدیک باشد. محدوده ۵.۳۱ تا ۵.۵۱ دلار می تواند آخرین نقطه ریزش قیمت باشد. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در حال حاضر هنوز مومنتوم روند در اندیکاتور MACD منفی می باشد.

تحلیل ارز XTZ بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 7 آبان 1400
تحلیل ارز XTZ بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

ارز تزوس در یک کانال صعودی می باشد. در صورتی که مقاومت محدوده ۷ تا ۷.۳ دلار شکسته شود، اهداف این ارز به ترتیب ۹ و ۱۰ دلار خواهد بود.

و اگر شرایط مساعد بازار ادامه دار بماند، حتی می تواند در آینده ای نزدیک به قیمت ۱۲ دلار برسد. البته به شرطی که حمایت ۹ دلار در آینده بتواند به حرکت بیشتر آن کمک کند، و به سمت پایین شکسته نشود. البته نوسانات این ارز خیلی زیاد است، و این پروسه مدت زمان تقریبا زیادی لازم دارد.

تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ 29 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ ۲۹ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۰

ارز تزوس که در یک کانال صعودی قرار گرفته، شرایط کلی برای صعود آن مناسب است. اما یک مقاومت مهم سر راه صعود آن قرار دارد، که دوبار به آن واکنش داده است. محدوده ای که در بازه قیمتی ۷.۷۰ تا ۹ دلار می باشد. اگر این محدوده شکسته شود، ارز تزوس می تواند تا اهداف ۱۰.۲۰ و ۱۲.۵ و ۱۴.۵ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ 22 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ ۲۲ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

ارز تزوس در محدوده ۴.۵ تا ۴ دلار حمایت خوبی دارد. با توجه به اینکه نرم افزار شبکه این ارز هم در حال بروزرسانی است، می تواند در این محدوده حمایت خوبی از این ارز به عمل آید. ابر ایچیموکو هم در این محدوده نشانه های حمایت را بروز داده است. اما در تایم پایین تر هنوز شرایط برای صعود مهیا نشده است.

تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ 31 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز XTZ در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تزوس XTZ

 تزوس را می توان به عنوان یک شبکه بلاکچین مبتنی بر قراردادهای هوشمند معرفی نمود. XTZ توکن بومی تزوس می باشد. تزوس از الگوریتم اثبات سهام یا PoS استفاده می نماید. به همین دلیل دارندگان توکن XTZ قادر خواهند بود به پیشنهادهای ارائه شده در ارتباط با ارتقا پروتکل، رای دهند.

از جمله ویژگی های تزوس می توان به مدیریت درون زنجیره ای آن اشاره کرد. در واقع در این پروتکل سهامداران می توانند در مدیریت پروتکل سهیم باشند. همچنین پلتفرم تزوس کاربران را قادر می سازد تا برنامه های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمندی را ایجاد کنند که امکان مختل کردن ان توسط هیچ شخص ثالثی وجود ندارد.

بلاکچین رمز ارز تزوس توسط دو نفر به نام های Arthur Breitman و Kathleen ایجاد شد و بنیانگذاری آن در سال ۲۰۱۴ صورت گرفت. تیم تزوس عرضه اولیه کوین ICO خود را در ژانویه ۲۰۱۷ انجام داد. لازم به ذکر است که وایت پیپر این ارز دیجیتال نیز توسط آرتور بریتمن نوشته شده است. در صورتی که قصد دارید با این ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید، مقاله “ارز تزوس XTZ چیست؟” در سایت زوم ارز را مطالعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل رمز ارز تزوس پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با انواع تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال که شامل تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال است آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز تزوس

تحلیل تکنیکال یک استراتژی معاملاتی می باشد که با مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات انجام می شود. در این نوع از تحلیل، از ابزارها و نمودارها به منظور پیش بینی آینده استفاده می شود. همانطور که مشاهده می نمایید ما در این صفحه به تحلیل تکنیکال رمز ارز تزوس پرداخته ایم.

تحلیل فاندامنتال برای ارز تزوس

در تحلیل فاندامنتال یا بنیادی شبکه رمز ارز مورد بررسی قرار می گیرد. به علاوه عوامل تاثیرگذار بر روی ان نیز بررسی خواهد شد. همچنین در تحلیل فاندامنتال، تحلیلگران باید رویدادهای مهم تاثیرگذار بر قیمت رمز ارزها از جمله اخبار ارز دیجیتال را پیگیری نمایند.

در سایت زوم ارز شما می توانید با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوید. همچنین به اخبار ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت دسترسی پیدا کنید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز تزوس

اگر بخواهیم در یک عبارت کوتاه و ساده به تعریف تحلیل سنتیمنتال بپردازیم، می توان گفت تحلیل سنتیمنتال یا احساسات آنالیز و تجزیه و تحلیل احساسات سایر معامله گران می باشد. به علاوه، این نوع از تحلیل مبتنی بر علم اقتصاد و روانشناسی بازار می باشد.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد دارید به خرید و فروش این ارز دیجیتال بپردازید، قبل از انجام عملیات تمامی عوامل را به صورت کامل بررسی نمایید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال تزوس XTZ” همراه ما بودید از شما متشکریم.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده