آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارزش ذاتی XRP در قیمت فعلی آن منعکس نمی شود

ارزش ذاتی XRP در قیمت فعلی آن منعکس نمی شود

ارزش ذاتی XRP در قیمت فعلی آن منعکس نمی شود

به گزارش زوم ارز، لیندا پی. جونز پرفروش ترین فروشنده بین المللی اظهار داشت که سرمایه گذاران و معامله گران نباید تمام توجه خود را روی قیمت در هنگام سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال متمرکز کنند، بلکه باید پروژه هایی با ارزش ذاتی را انتخاب کنند. به طور خاص، نویسنده اشاره کرد که ریپل (XRP) یکی از این ارزهای دیجیتال با ارزش اساسی بالا است.

می توانید روی قیمت تمرکز کنید یا می توانید روی ارزش تمرکز کنید.
قیمت چیزی است که برای چیزی می پردازید.
ارزش یک ارز، فراتر از آن چیزی که برای آن پرداخت کرده اید.
افراد باهوش به دنبال ارزش هستند، فرصت ها را تشخیص می دهند و از آن بهره می برند.

این در پاسخ به آخرین سقوط بازار ارزهای دیجیتال بود که شاهد کاهش بیشتر قیمت‌ها از جمله XRP در طول هفته گذشته بود. به دلیل آخرین افت بازار، توکن حواله تقریباً تمام سودهای خود را که پس از صدور حکم در پرونده SEC ثبت کرده بود، از دست داده است.

در زمان انتشار، CoinMarketCap نشان داد که آلتکوین در ۰.۵۰۵۷ دلار در حال تغییر است. این پس از آن بود که آلتکوین توانست در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۴۶ درصد افزایش دست یابد. علیرغم عملکرد مثبت روزانه، عملکرد هفتگی XRP در منطقه قرمز در -۱۹.۶۶% باقی ماند.

ارزش ذاتی XRP در قیمت فعلی آن منعکس نمی شود

نمودار روزانه برای XRP/USDT (منبع: TradingView)

از منظر فنی، XRP طی ۳ روز گذشته بین ۰.۴۷۱۵ دلار و ۰.۵۳۸۰ دلار در مرحله ادغام بوده است. قابل ذکر است، این همان محدوده ای است که XRP قبل از حکم تاریخی SEC در آن قرار گرفته بود. علاوه بر این، شاخص های فنی نشان داد که حرکت کوتاه مدت به نفع فروشندگان است.

در زمان انتشار، خط EMA 9 روزه در زیر خط EMA 20 روزه قرار گرفت. متعاقباً، قیمت XRP ممکن است در خطر به چالش کشیدن سطح پشتیبانی ۰.۴۷۱۵ دلار در ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده باشد. شکستن زیر این قیمت به احتمال زیاد منجر به آزمایش پشتیبانی ۰.۴۰۹۰ دلاری توسط آلتکوین در چند روز آینده نیز می شود.

در همین حال، XRP در سطح پایین تر شاخص باندهای بولینگر (BBANDS) معامله می شد. در نتیجه، ممکن است ارز دیجیتال در هفته آینده به دنبال بازیابی در موانع شاخص فنی باشد. در این سناریو، ممکن است قبل از شروع سفر به آستانه ۰.۵۸۹۰ دلار، مقاومت ۰.۵۳۸۰ دلار را دوباره آزمایش کند.

سلب مسئولیت: نظرات و نظرات، و همچنین تمام اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در این تحلیل قیمت، با حسن نیت منتشر شده است. خوانندگان باید تحقیق و کوشش خود را انجام دهند. هر اقدامی که توسط خواننده انجام شود کاملاً به عهده خود آنها است. Coin Edition و شرکت های وابسته به آن هیچ مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر مستقیم یا غیرمستقیم نخواهند داشت.


منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده