آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جابجایی ۶۷ میلیون XRP توسط نهنگ‌ها در پی برطرف شدن شکایت SEC علیه ریپل!

جابجایی ۶۷ میلیون XRP توسط نهنگ‌ها در پی برطرف شدن شکایت SEC علیه ریپل!

جابجایی ۶۷ میلیون XRP توسط نهنگ‌ها در پی برطرف شدن شکایت SEC علیه ریپل!

به گزارش زوم ارز، با اتفاقات هیجان‌انگیزی که اخیراً شاهد آن بودیم و با کاهش تنش‌های نظارتی در دعوای قانونی SEC علیه ریپل، فعالیت‌های نهنگ‌های XRP در ۲۴ ساعت گذشته توجه قابل توجهی را به خود جلب کرد. با تقریباً ۶۷ میلیون سکه XRP که جابجا شدند، سرمایه‌گذاران در سرتاسر جهان از این تراکنش‌ها جذب شدند، زیرا اخیراً با سقوط عظیم در بازار کریپتو و کاهش قیمت‌های تمام ارزها مواجه بودیم.

امروز، با معاملات منفی XRP و با توجه به این تراکنش‌ها، گروهی از گمان‌ها و تحلیل‌ها در میان علاقمندان به بازار کریپتو منتشر شده است، زیرا XRP اخیراً موج صعودی خود را نشان داده و به ارزش‌های بالاتری رسیده بود. پس از رشد قابل توجه در چند روز گذشته، این افت به سطح ۰.۶۳ دلار سرمایه‌گذاران را نگه داشته است و اطلاعات مشتقاتی نشان داده است که در بازار احساسات مختلفی را به وجود آورده‌اند.

تحلیل عمیق تراکنش‌های XRP توسط نهنگ‌ها

با تحلیل داده‌های اعلام شده توسط ردیاب بلاکچین Whale Alert، مشخص شد که از بین سه تراکنشی که ۶۷.۳۹ میلیون XRP در ۲۴ ساعت گذشته جابجا کرده‌اند، دو تراکنش به سوی CEX‌ها انجام شده است، در حالی که یک تراکنش بزرگ به سوی بایننس، یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های جهان، انجام گرفته است.

مجموع تراکنش‌های بایننس حدود ۱۶.۹۹ میلیون XRP با ارزش ۱۱.۳۵ میلیون دلار بود، که توسط آدرس rhWj9gaovw…GRbuXFLQkK انجام شده است. همچنین، تراکنش‌های انتقال به CEX‌های Bitstamp و Bitso توسط آدرس ….Rzn انجام پذیرفت.

مقدار تخلیه XRP به Bitstamp به مقدار ۲۲.۸ میلیون و ارزش ۱۵.۲۱ میلیون دلار بود، در حالی که تخلیه به Bitso به مجموع ۲۷.۶ میلیون با ارزش ۱۸.۶ میلیون دلار انجام شد.

این تراکنش‌ها با نزول قیمت XRP هماهنگ بودند که نشان از افزایش عرضه این سکه در بازار ارزهای دیجیتال در امروز است. با تجمع این تخلیه‌ها، نهنگ‌ها احساس متفاوتی نسبت به دارایی دیجیتالی با پشتوانه ریپل داشتند.

همچنین، ارزش اتریوم پس از ارتقاء Dencun 7.8٪ افزایش داشت و متوقعان پشتیبانی بعدی چیست؟

در زمان نگارش، XRP با قیمت ۰.۶۳۶ دلار، در یک روند نزولی با ۶.۸۹ درصد کاهش طی ۲۴ ساعت گذشته معامله می‌شود. این سقوط در قیمت XRP و داده‌های مشتقات آن، تحلیل‌های مختلفی در میان سرمایه‌گذاران بازار کریپتو به وجود آورد.

همچنین، کاهش ۹.۹۳٪ در بهره باز و افزایش ۱۱۵.۱۳٪ در حجم تجارت، نشان‌دهنده خروج پول از بازار و افزایش فعالیت بازار است. این روند نشانگر احتمالی برای کنترل گاوها یا خرس‌ها بر روند بازار است و ایجاد احساسات متضاد نهنگ‌ها نسبت به دارایی است.

با این وجود، افزایش نرخ تامین مالی با وزن OI، با افزایش آن به ۰.۰۷۰۶٪، اطلاعات بیشتری ارائه می‌دهد در مورد تغییرات قیمت در آینده. همچنین، OKX سرمایه گذاری متمایز در پروژه هوش مصنوعی و DePIN را تضمین می کند.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده