آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فعالیت نهنگ XRP به وجود آمده و سیگنال فروش به نمایش درمی‌آید!

فعالیت نهنگ XRP به وجود آمده و سیگنال فروش به نمایش درمی‌آید!

به گزارش زوم ارز، افزایش اخیر در قیمت XRP منجر به افزایش چشمگیری در فعالیت نهنگ‌ها شده است. در این لحظه، یک نشانه کلیدی سیگنال فروش برای ششمین ارز دیجیتال بزرگ نمایان می‌شود.

XRP در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۴.۲٪ افزایش یافته و در حال حاضر با قیمت ۰.۶۹ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار این دارایی در حال حاضر ۳۷.۸ میلیارد دلار بوده و حجم معاملات روزانه آن به ۷.۲ میلیارد دلار می‌رسد.

با استناد به اطلاعات ارائه شده توسط Santiment، تعداد تراکنش‌های نهنگ‌ها که حاوی حداقل ۱۰۰۰۰۰ دلار XRP هستند، در طول ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۲۰۵٪ از ۷۷۰ به ۲۳۴۷ تراکنش منحصر به فرد افزایش یافته است.

تحلیل‌های نشان می‌دهد که پس از افزایش فعالیت نهنگ‌ها، شاخص قدرت نسبی XRP  از ۶۲ به ۷۲ در طول روز گذشته افزایش یافته است. این مؤشر نشان می‌دهد که ممکن است XRP در این نقطه از بازار کمی بیش از حد گرم شده باشد و احتمال نوسان قیمت بالا وجود داشته باشد.

برای حفظ روند صعودی XRP، RSI باید زیر میزان ۶۰ خنک شود. همچنین، اطلاعات Santiment نشان می‌دهد که واگرایی XRP در DAA (آدرس‌های فعال روزانه) از ۲۹٪ منفی شده است، که نشان‌دهنده سیگنال فروش است زمانی که تعداد آدرس‌های فعال کاهش و قیمت دارایی افزایش می‌یابد.

در عین حال، کل بهره از بازار XRP از ۶۳۵ میلیون دلار به ۸۴۵ میلیون دلار در طول ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. این افزایش در OI همراه با افزایش قیمت نشان‌دهنده افزایش تقاضا است.در همان مدت زمان، XRP Binance نیز از ۰.۰۵٪ به ۰.۰۸٪ افزایش یافت. این نشان می دهد که تعداد سرمایه گذارانی که بر روی افزایش قیمت حاضر به شرط زدن هستند، در مقابل شرایط بازار گرم، افزایش یافته است. اگر قیمت XRP کاهش یابد، ممکن است مشاهده کنید که معامله گران حجم زیادی از Long‌ ها را نقدینگی می کنند.

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده