آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: XRP از آستانه افزایش ۸۵% در حجم قیمت فراتر رفت!

نیم نگاهی به بازار: XRP از آستانه افزایش ۸۵% در حجم قیمت فراتر رفت!

نیم نگاهی به بازار: XRP از آستانه افزایش ۸۵% در حجم قیمت فراتر رفت!

به گزارش زوم ارز، XRP، ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با نزدیک شدن قیمت آن به سطح بحرانی، شاهد افزایش قابل توجه ۸۵ درصدی در حجم معاملات بوده است. این سطح محوری که توجه سرمایه گذاران و معامله گران را به خود جلب می کند می تواند نشان دهنده تغییر قابل توجهی در جهت بازار XRP باشد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت XRP تقریباً ۱۱٪ کاهش یافته و به ۰.۶۱۲ دلار رسیده است، پس از بالاترین قیمت سالانه ۰.۷۴۴۹ دلار در روز سه شنبه. کاهش قیمت XRP نشان دهنده کاهش گسترده تر در بازارهای ارزهای دیجیتال است، به طوری که بیت کوین از بالاترین قیمت اخیر خود یعنی ۷۳,۷۹۴ دلار به پایین ترین سطح ۶۵,۵۶۹ دلار در جلسه معاملاتی امروز سقوط کرد.

برعکس، حجم معاملات XRP با افزایش ۸۵ درصدی که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است، به طور قابل توجهی افزایش یافته است. بر اساس داده های CoinMarketCap، حجم معاملات ۲۴ ساعته XRP از ۴.۳۳ میلیارد دلار فراتر رفته است.

نمودار XRP
نمودار XRP

به همین ترتیب، XRP محبوبیت بیشتری در بازارهای کره به دست می‌آورد و به عنوان چهارمین دارایی پرمعامله در Upbit، بزرگترین صرافی کریپتو کره جنوبی، رتبه‌بندی می‌شود و از جایگاه هشتم صعود می‌کند.

افزایش حجم معاملات ممکن است نشان دهنده علاقه و فعالیت رو به رشد پیرامون XRP باشد، به این معنی که سرمایه گذاران از نزدیک حرکات قیمت را زیر نظر دارند و خود را برای آنچه در پیش است قرار می دهند.

قیمت XRP به سطح بحرانی نزدیک می شود

همه نگاه ها به XRP است زیرا به یک لحظه بالقوه محوری در مسیر قیمت خود نزدیک می شود.

XRP در معاملات امروزی به نقطه محوری رسیده است که می تواند به طور قابل توجهی بر قیمت آن تأثیر بگذارد.

قیمت XRP به پایین‌ترین حد ۰.۵۹۵۸ دلار فرو رفت. در حال حاضر، قیمت آن در حدود ۰.۵۸۴ دلار است که به عنوان نقطه شروع برای رسیدن به اوج ۰.۷۴۴۹ دلاری در سال ۲۰۲۴ مطرح بود. اگر XRP به این سطح برسد، احتمال بازیابی تا ۰.۷۴۴۰ دلار وجود دارد.

از طرف دیگر، اگر XRP از مقاومت ۰.۷۴ دلار عبور کند، ممکن است صعودی به سوی ۰.۸۵ دلار و در نهایت به ۱.۰۲ دلار آغاز شود. اما بسته شدن کندل روزانه زیر ۰.۵۸۴ دلار نشان‌دهنده کاهش بیشتر XRP می‌باشد و پایین‌ترین قیمت فوریه ۰.۵۳ دلار ممکن است در این شرایط به عنوان حمایت عمل کند.

همچنین، معامله‌گران ممکن است توجه خود را به میانگین‌های متحرک روزانه XRP بپردازند که انتظار می‌رود در آینده از آن عبور کنند. ظهور یک صلیب طلایی می‌تواند گاوها را تقویت کند، در حالی که صلیب مرگ ممکن است نشانگر نزدیک شدن XRP به انتهای خود باشد و باعث پیشرفت هرچه بیشتر صعودی شود.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده