آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

XRP پس از جهش عمده قیمت به ۰.۸ دلار رسید

XRP پس از جهش عمده قیمت به 0.8 دلار رسید

XRP پس از جهش عمده قیمت به ۰.۸ دلار رسید

ارز دیجیتال بحث‌برانگیز ریپل XRP به بالای ۰.۸۰ دلار رسید که نشان‌دهنده بهبود قابل توجهی از سایه شکایت SEC در مورد آزمایشگاه‌های ریپل است.

بر اساس داده های CoinGecko، ارز دیجیتال XRP افزایش قابل توجهی در قیمت داشته است و پس از افزایش بیش از ۷ درصدی به بالای ۰.۸۰ دلار رسیده است. این توکن در پی تصمیم دادگاه که شامل Ripple Labs، شرکت مرتبط با توکن XRP بود، افزایش قیمت زیادی را تجربه کرد. یک قاضی فروش نهادی توسط ریپل را به عنوان اوراق بهادار اعلام کرد، اما همه فروش های دیگر را به طور مشابه طبقه بندی نکرد، حکمی که به عنوان یک پیروزی قابل توجه برای آزمایشگاه ریپل و توکن دیجیتال آن تلقی می شود.

در روزهای بعد، ارزش و حجم بازار با نوساناتی مواجه شد، زیرا بازار در تلاش برای هضم این حکم بود. حتی با این افزایش اخیر، XRP به میزان قابل توجهی از بالاترین قیمت خود یعنی ۳.۴۰ دلار که در ژانویه ۲۰۱۸ به آن رسیده بود، کاهش یافته است. تصمیم دادگاه مبنی بر طبقه بندی نکردن تمام فروش های XRP به عنوان اوراق بهادار، از یک پیامد بالقوه مضر برای آزمایشگاه ریپل جلوگیری کرد و باعث افزایش اعتماد به سرمایه گذاران شد.

با وجود این پیروزی قانونی، شایان ذکر است که حکم کلی تا حدودی پیچیده و حل نشده باقی مانده است. همانطور که گزارش شده است، قاضی سارا نتبرن از هر دو طرف خواسته است تا سه تاریخ مورد توافق دو طرف را برای یک کنفرانس حل و فصل احتمالی تعیین کنند و آنها را تشویق کند تا جلسه را شش تا هشت هفته قبل برنامه ریزی کنند.

چارلز گاسپارینو مجری فاکس بیزینس اخیراً استراتژی مالی ریپل را با توجه به جریمه های احتمالی تا ۱ میلیارد دلار زیر سوال برده است.

گری گنسلر، رئیس SEC، امکان تجدیدنظرخواهی علیه حکم اخیر در پرونده ریپل را پیشنهاد کرده است. این بدان معناست که توکن XRP با وجود افزایش قیمت چشمگیر هنوز از بازار خارج نشده است.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده