لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

XRP تقاضا را در صرافی های کریپتو کره حفظ می کند: جزئیات

XRP تقاضا را در صرافی های کریپتو کره حفظ می کند: جزئیات

XRP تقاضا را در صرافی های کریپتو کره حفظ می کند: جزئیات

به گزارش زوم ارز،

به نظر می‌رسد که علاقه به XRP، پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در صرافی‌های کریپتو کره همچنان ادامه دارد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، XRP به عنوان دارایی با بیشترین معامله در Bithumb، یکی از بزرگترین صرافی‌های کریپتو کره جنوبی که دارای حجم معاملات روزانه ۲۰۵ میلیون دلار است، جایگاه نخست را به خود اختصاص داد. .

همین مورد را می توان در UPbit کره، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی از نظر حجم معاملات مشاهده کرد، جایی که XRP به عنوان دارایی پرمعامله در ۲۴ سال گذشته رتبه بندی شده است. ساعت.

همین روند در کوربیت، یک صرافی کره جنوبی مشاهده شد، با XRP به عنوان بیشترین دارایی معامله شده با بیشترین حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته.

در همین حال، XRP هیچ افزایش قیمت گسترده ای را نشان نمی دهد، که می تواند محرکی برای ظهور آن به عنوان دارایی ترین معامله در این پلتفرم ها باشد. در زمان نگارش این مقاله، XRP 1.40 درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت و به ۰.۵۲۱ دلار رسید، که منعکس کننده بازگشت جزئی در بازارهای ارزهای دیجیتال است.

بنابراین در ادامه می گویند که تجارت XRP برای معامله گران کره جنوبی عادی شده است. کره جنوبی سابقه گسترده ای در تجارت ارزهای دیجیتال غیر از دو ارز برتر از نظر ارزش بازار، BTC و ETH دارد. به گفته Kaiko، این دارایی‌های دیجیتال اغلب بیش از ۷۰ درصد از کل حجم معاملات کره جنوبی را تشکیل می‌دهند و XRP محبوب‌ترین آلت‌کوین در این منطقه است.

همانطور که گزارش شد، یک نظرسنجی اخیر در کره جنوبی محبوبیت آلتکوین را در بین سرمایه گذاران Gen Z نشان داد. داده ها نشان داد که سرمایه گذاران گروه سنی ۲۰ ساله در کره جنوبی تنها ۱۷.۵ درصد از کل سرمایه گذاری خود در بیت کوین و اتریوم را به خود اختصاص داده اند و آلت کوین مورد علاقه آنها XRP است که ۲۰.۷ درصد را تشکیل می دهد.

در اخبار مشابه مبادله ای، صرافی رمزنگاری جمینی در توییت اخیر خود اعلام کرد که کاربران آن اکنون می توانند از طریق کارت اعتباری Gemini پاداش XRP کسب کنند.


منبع: u.today

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده