آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش حجم ۵ میلیارد دلاری: XRP با برتری عملکردی به سمت اوج حرکت می‌کند!

افزایش حجم ۵ میلیارد دلاری: XRP با برتری عملکردی به سمت اوج حرکت می‌کند!

به گزارش زوم ارز، XRP به‌عنوان ارز دیجیتال با عملکرد برتر دیده می‌شود، با افزایش ۱۸.۹ درصدی قیمت به ۰.۷۲۹۳ دلار.

  • بازار مشتقات XRP با افزایش حجم معاملات به ۵.۶۲ میلیارد دلار پیشرو شد.
  • تحلیل‌های قابل‌توجه به مبلغ ۹.۹۵ میلیون دلار در ۲۴ ساعت، نوسانات و ریسک ذاتی معاملات آتی XRP را برجسته می‌کند.

XRP به‌عنوان یکی از دارایی‌های دیجیتال با برتری در ارزش بازار در میان ۱۰۰ دارایی پیشرو ظاهر شده است و افزایش قیمت اخیر آن نقطه عطفی را به حساب می‌آورد.

این توکن با افزایش ۱۸.۹ درصدی مواجه شد و قیمت آن به ۰.۷۲۹۳ دلار افزایش یافت. افزایش قابل توجه حجم معاملات به بالای ۵ میلیارد دلار همزمان با این افزایش بود. لایت کوین (LTC) نیز با افزایش ۱۸.۴ درصدی به دنبال قرار گرفت و جایگاه دوم را به‌دست آورد.

داده‌های مشتقات XRP احساسات صعودی قوی در میان معامله‌گران را نشان می‌دهد. حجم معاملات اوراق مشتقه با رشد ۳۴۸.۰۷ درصدی به بالای ۵.۶۲ میلیارد دلار افزایش یافت. بهره باز نیز با افزایش ۳۰.۴۴ درصدی و به ۱.۰۶ میلیارد دلار رسید.

با وجود کاهش ۴۶.۵۶ درصدی حجم آپشن‌ها، علاقه باز به گزینه‌ها ۱۵.۰۲ درصد افزایش یافت که نشان می‌دهد معامله‌گران در حال جستجوی ارزش بلندمدت در نگهداری گزینه‌های XRP هستند. بایننس با ۳۶۶.۸۸ میلیون دلار در قراردادهای آتی XRP پیشتاز بود و سپس Bybit با ۳۱۲.۱۹ میلیون دلار و Bitget با ۱۵۷.۰۲ میلیون دلار دنبال می‌شدند.

اما افزایش قیمت XRP با نقدینگی قابل توجهی همراه بود که نشان دهنده نوسانات بازار است. در طی یک ساعت، انحلال‌ها به افزایش.آمبده ۱.۰۲ میلیون دلاری به وجود آمد که خطراتی مرتبط با معاملات XRP آتی را بیان کرد. در یک دوره ۲۴ ساعته، انحلال‌ها به مبلغ ۹.۹۵ میلیون دلار افزایش یافت، که هر دو موقعیت خرید و فروش با انحلال چشمگیری مواجه شدند.

منبع: cryptonewsland.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده