لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

به لطف تصمیم Grayscale در مقابل SEC، ریپل به شدت افزایش می یابد

معاون ریپل می‌گوید ۲ سال آینده می‌تواند نقطه اوج برای پذیرش انبوه کریپتو باشد

به لطف تصمیم Grayscale در مقابل SEC، ریپل به شدت افزایش می یابد

به گزارش زوم ارز، XRP افزایش قابل توجهی داشته است و پس از تصمیم اخیر دادگاه در پرونده Grayscale v. SEC بر روی یک ETF بیت کوین، بیش از ۶ درصد از ارزش خود را به دست آورده است. این تصمیم تأثیر موجی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته است، به ویژه به نفع XRP.

به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران در حال بازیابی اعتماد به دارایی دیجیتال هستند، به‌ویژه با توجه به اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال حاضر در حال اعتراض به حکم دادگاه قبلی است که XRP را اعلام کرده بود. یک ناامنی.

XRP به لطف تصمیم Grayscale در مقابل SEC به شدت افزایش می یابد

به نظر می رسد ضرر SEC در مورد Grayscale اعتماد بازار را نه تنها در بیت کوین بلکه در سایر دارایی های دیجیتال مانند XRP تقویت کرده است. این نهاد نظارتی به دلیل رویکرد خود به ارزهای رمزنگاری شده تحت بررسی قرار گرفته است و ضرر دیگری در دادگاه می تواند نشان دهنده موضع تضعیف کننده باشد. برای سرمایه گذاران XRP، این خبر خوبی است.

درخواست تجدیدنظر در حال انجام SEC علیه تصمیم اولیه، که به نفع غیرامنی بودن XRP رای داد، ابری است که بر روی دارایی و دارندگان آن آویزان شده است. تصمیم Grayscale می‌تواند نشان‌دهنده چگونگی نبردهای نظارتی در آینده باشد، که احتمالاً به نفع ارزهای دیجیتال است.

شایان ذکر است که قیمت XRP تا حدودی متاثر از عوامل مختلف از جمله اخبار نظارتی و احساسات بازار بوده است. با این حال، افزایش اخیر حاکی از یک روند صعودی، حداقل در کوتاه مدت است. تصمیم Grayscale v. SEC ممکن است کاتالیزوری باشد که XRP برای خروج از رکود اخیر خود به آن نیاز داشت.

در حالی که برای پیش‌بینی تأثیر طولانی‌مدت این نبردهای حقوقی بر XRP یا بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال خیلی زود است، تأثیر فوری آن غیرقابل انکار مثبت بوده است. به سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود که به درخواست SEC در مورد XRP دقت کنند. یک برد برای XRP در آن صورت باید موقعیت آن را مستحکم کند و به طور بالقوه منجر به افزایش قیمت حتی بیشتر شود.


منبع: u.today

علی قاسمی
علی قاسمی
من علی قاسمی، کارشناس ارشد مالی هستم. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده